nieoficjalny fan firmy Mosty Łódź w Myślenicach.

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

 • 15 mar 2010

  juz myslałem, ze w myslenicach nie ma nikogo oprócz wielbicieli metallici, ale nie jest az tak źle :)

 • 27 sty 2010

  nie przyjadą, ale na Heńka się wybierz, bo jest grubo.

San Fransico

 • 11 sty 2010

  "przeciwięstwo (???) Vegi) mili , ładni , bardzo dobrze zbudowani"

  hahah LOLZ

praca - myslenice i okolice

 • 8 gru 2009

  nie, już wyburzona.

  1 3

Wypadek cysterny w Trzemeśni

 • 1 gru 2009

  Kilka zdjęć z wczorajszej akcji:

  zdjecie

  Reszta w albumie tu -> Wypadek cysterny

  4

Zbigniew Ziobro w Myślenicach

 • 3 cze 2009

  lol, anarchista

Internet

 • 23 maj 2009

  To limit transferu - sumuje sie na to chodzenie po www, ściąganie. Jeśli będziesz traktował bezprzewodowy internet, tak jak zwykły stacjonarny, to nie polecam. Masz go wszędzie, ale używa się go raczej do pracy czy gdy naprawdę dużo podróżujesz. Jak będziesz chciał dużo ściągać to zrobisz te 5gb w 10 dni, a przez reszte miesiąca będziesz się męczył przy kilkunastu kb/s.

  4
 • 23 maj 2009

  Chodzi Ci o stracjonarny bezprzewodowy, czy przenośny hdspa?

  Jeśli chodzi o drugą opcję, to sprawdzałem kilka tygodni temu oferty, z tego co pamiętam najkorzystniej wygląda oferta Play. Ma najlepszy stosunek cena/limit - 45 pln za 5gb i jakieś promocje 50% przez kilka miesięcy. Prędkość do 1mbit. Orange ma 1,5gb za 60 pln ale prędkość przy sieci 3g do 7,2mbit.

  1 5

Zlot Pojazdów Zabytkowych

 • 3 maj 2009

  Ale '83 to jeszcze youngtimer ;)

Fury w Myslenicach

 • 27 kwi 2009

  A Tigry? Koleś jeżdżący czerwonym modelem z odlanym na wtryskarce zderzakiem na około stacji busów - respekt, że nie jeździsz z zakrytą twarzą.

Galeria Myślenice na jesień 2010

 • 10 kwi 2009

  Zgadza się, jak na 25 tysięczną gminę taka 3-piętrowa inwestycja to spore ryzyko dla mniejszych przedsiębiorców. Może niekoniecznie dla małych sklepików 'osiedlowych', do których chodzi się po podstawowe produkty, ale jeśli powstaną tam nowe sklepy np. odzieżowe czy zajmujące się sprzedażą specjalistycznych produktów, to okolice rynku mogą mieć naprawdę ciężko.

  Z drugiej strony obawiam się o funkcjonowanie samej galerii - czy tyle sklepów będzie w stanie się utrzymać w niedużym mieście? Ktoś się orientuje, czy gmina czy właściciel galerii robiły jakieś badanie rynku, a raczej jakie były ich wyniki?

  Jan, Biedronka, Spar, mniejsze markety - już jest ciasno, zobaczymy jak to będzie funkcjonowało po dojściu Galerii.

  I najważniejsze - my klienci w przeciwieństwie do przedsiębiorców nie możemy narzekać - walka o klienta na pewno przyniesie dużo korzyści. Wolny rynek :)

akro

 • 8 kwi 2009

  nikt nie wie co to jest :( akrobatyka?

Szkodliwe Jabłka

 • 30 mar 2009

  I oczywiście Kukułki :)

  2

Eksplozja w LO: Uczeń może stracić palce

 • 13 mar 2009

  Nauczyciela nie było, bo pokazy odbywały się w ramach dni otwartych, nie zdarzyło się to na lekcji.

Ostatki w Vedze

 • 11 mar 2009

  na 8 focie jest Panasewicz! ;)

Zmieniamy wizerunek - mówi prezes PKS Myślenice

 • 9 mar 2009

  ciekawy wywiad, ma rację w sprawie usuwania pracowników kręcących na boku lody. podejrzewam, że 6 000 litrów paliwa nie jest wzięte z kosmosu, tylko to rzeczywiste obliczenia. bez restrukturyzacji nowoczesna firma nie przetrwa.

  wydaje mi się też, że dogadanie się z busiarzami wcale nie będzie takie łatwe. rynek jest potwornie nasycony. w kierunku poręby wyjeżdża okolo 6 busów (średnio 3 busy i 3 pks) na godzinę, jesli dołączyć do tego wiśniową, kornatkę to nieraz uzbiera się pewno 10 kursów.

  spore wyzwanie, miejmy nadzieję, że się uda.

BRUDNE czy CZYSTE Myślenice? Śmieci na terenie miasta i okolic

 • 7 mar 2009

  [quote=Luna]W Krakowie Mogile ma powstać SPALARNIA ŚMIECI. Mieszkańcy nie chcą się na to zgodzić. Organizują protesty, pikiety. Proponuję, żebyśmy napisali petycję do naszych prośmietnikowych władz, by ściągnęli ten interes do Myślenic. Nie można przegapić takiej inwestycji. To kolejna szansa rozwoju Miasta i Gminy. Ba, nawet Małopolski. [/quote]

  Bo wy myślicie, że taka spalarnia to nic tylko czarny dym, smród i trujące, chemiczne związki. Hoł hoł, jest 21 wiek, i możecie mieć pewność, że nikt nie wyda pozwolenia, na budowę czegoś, co szkodzi środowisku.

  Po pierwsze w takiej spalarni działa segregacja śmieci - to co przeznaczone do recyclingu nie jest spalane, tylko leci do odzysku. Filtry wyłapują wszystkie zanieczyszczenia, nie mówiąc o jakimkolwiek smrodzie. Pozostałości używa się przy budowie dróg, a energię cieplną można śmiało wykorzystać na różne sposoby.

  Dania w ten sposób utylizuje 55% śmieci.

  Więc takie demonizowanie teko typu obiektów jest wielką przesadą.

 • 6 mar 2009

  To wielki problem w miejscowościach takich jak Poręba, gdzie 'weekendowe' domki stanowią kilkadziesiąt numerów. Nie wiem, czy właściciele mają obowiązek posiadania kubłów RPGK? Podjerzewam, że nie, i są na tyle bezczelni, że usypują dzikie wysypiska w krzakach i miejscach, gdzie dawniej stały kontenery.

  A co do samych Myślenic - wydaje mi się, że ilość koszy jest wystarczająca, ale jeśli grymy i dzieciaki, nie nauczą się do czego to służy, będzie słabo.

Skomielna Biała: Karambol przez cukierki

 • 6 mar 2009

  nie mówcie, że was to nie rozbawiło ;) dobrze, ze nikomu nic sie nie stało.

Sieć 3G w Myślenicach?

 • 5 mar 2009

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Telefonia_kom%C3%B3rkowa_trzeciej_generacji

  w skrócie bardzo szybki internet, nie tylko dla komórek, ale i laptopów z odpowiednim modemem, wideorozmowy, telewizja w telefonie i takie pierdoły, mniej lub bardziej potrzebne.

 • 5 mar 2009

  Na Sobieskiego w okolicach Orlenu jest już dosyć dawno, nie miałem okazji przetestować w laptopie, ale w telefonie działa.

PLAC TARGOWY MYŚLENICE

 • 5 mar 2009

  Za zwieprzonym - tak, na dolnym przedmieściu, tam gdzie plac do nauki jazdy, ku mojemu zdziwieniu znowu jest jarmark. I są tam nie tylko zwierzęta i zboże, ale warzywa i owoce też. Nie wiem tylko, w które dni to się odbywa.

Wandalom spodobał się manekin

 • 21 lut 2009

  heh, nic nie pomoże. debil debilem już na zawsze zostanie. nie ważne czy jest ze wśi czy z miasta

 • 17 lut 2009

  siła 6/10
  intelekt -2/10
  specjalne cechy: + 4 do rozbijania witryn, + 12 do bycia idiotą

chce zobaczyc...

 • 21 lut 2009

  zdjecie

  foto zbiory własne ;)

  ja chcę foto PKSu.