Pierwszy turniej streetball "GOLDEN G.O.A.T" wygrała ekipa z Dobczyc. „Zawody powstały z pasji do koszykówki”

 • 4 sie 2020

  W Myślenicach jest tak na prawdę tylko jedno boisko z prawdziwego zdarzenia, które jest dostępne dla wszystkich Tylko że nie ma takiego otoczenia jak to w Dobczycach.
  Reszta jak napisał Pan wcześniej. Pozamykane i niewykorzystane

  1

Po majówce wchodzimy w drugi etap luzowania obostrzeń

 • 30 kwi 2020

  O chłopie... Aleś się naczytał teorii spiskowych. A myślisz, że czemu jest mniej zgonów? Na przykład dlatego, że ludzie nigdzie nie jeżdżą i nie ma tyle wypadków komunikacyjnych. Albo dlatego, że ludzie nie trują się końskimi dawkami leków, bo nie mogą tak pielgrzymować do aptek (to prawda. statystyka, niestety )
  A czemu wpisują że zgon przez covid skoro ktoś miał raka? A no temu, że z tym rakiem mógł miec rok a może 10 lat życia, a przez covid został mu miesiąc. Czego tu nie rozumieć?
  Zgadzam się natomiast z chorą dezinformacją odnośnie maseczek. Niech będą, okej, tylko niech łaskawie rząd powie (i zapewni dostep) że to tylko specjalne maseczki się nadają. Później ktoś nakicha na ciebie bo przecież zasłonił usta starą firanką...

  6 10

Radni przegłosowali zamiar likwidacji szkół. Jak argumentują swoje decyzje?

 • 29 sty 2020

  O! Co za świetna, nowa teza!
  Ciekawe od kiedy to wrzucenie młodego kształtującego się człowieka w typową " maszynkę" szkolnictwa jest dla niego lepsze niż edukacja w małej szkole czy grupie gdzie traktowany jest indywidualnie?
  Bo to był główny argument : dobro dzieci, dołączenie do dużej grupy społecznej itd.
  Jakby ktoś z dzieckiem przekroczył z dzieckiem próg szkoły na dolnym przedmieściu to nie miałby wątpliwości jakie to wyjątkowe miejsce.
  Mogliby sobie chociaż darowac tak słabe argumenty jakie podali. Z szacunku do inteligencji społeczeństwa

  83 15

Busy będą jeździć pod Galerię Krakowską do końca czerwca

 • 17 cze 2017

  Busy są brzydkie i trzeba je usunąć z oczu turystów odwiedzających piękne miasto. Nie patrząc na tych którzy dojezdzaja pracować żeby tym turystom żyło się wygodniej.

  33 76

Czy ktoś korzysta z kładek nad Zakopianką? Test Radia Kraków

 • 25 kwi 2016

  Co wy tak smęcicie? Pomylili się , to się pomylili jak pewnie każdy z was chociaż raz w pracy. Po kiego grzyba tak się chwalić, że umiecie czytać ze zrozumieniem? Wystarczy krótko, że "błąd w tekście"

  20 8

Nowe boisko przy ZS im. Andrzeja Średniawskiego

 • 15 mar 2015

  Przy szkole znajduje się już bardzo fajny orlik w dodatku wielofunkcyjny i znacznie większy niż ten ze sztuczną murawą (dodajmy - nowiutki). No tak, należy on do Szkoły Specjalnej, która jest "przez ścianę" z Zespołem Średniawskiego. Czy tylko mnie dziwi, że dwójka dorosłych i (w to można wątpić) poważnych ludzi nie może się dogadać żeby kilkaset tysięcy (chyba naszych) pieniędzy wspólnie rozdysponować z pożytkiem?!
  Ta szkoła liczy kilkudziesięciu uczniów. Nikt mi nie powie że się nie pomieszczą. Boisko zewnętrzne które MA Średniawski za halą NIE JEST używane.Pewnie brzydkie.
  Moi drodzy chodzi o to że jak kilka miesięcy ulicą 3 Maja chodzi się jezdnią, bo chodnik jest rozkopany, jak brakuje placów zabaw dla dzieci i boisk w innych częściach miasta a ktoś pozwala na wydanie kilkuset tysięcy bo orlik jest jakimś wyznacznikiem pozycji społecznej i trzeba mieć swój to chol**a bierze. Szkoda, że większej pompy nie było..

  19 4

Parkowanie: Dwie godziny za darmo. Kolejna doba 50 zł

 • 8 lut 2015

  Po PIERWSZE: coraz częściej żeby zrobić 300 metrów, trzeba odpalić swój Dorobek Życia, zamiast ruszyć tyłek.
  Po DRUGIE: może rozwiązanie z płatnością nie jest rewelacyjne, ale co? wolicie "Zakaz parkowania. Nie dotyczy mieszkańców" Lepsze postać chociaż te 2 godziny.
  Po TRZECIE: Na pewno każdy który się tu rzuca, po każdym razie kiedy nie mógłby przejść chodnikiem, zaparkować pod własnym ogrodzeniem, wjechać we własną bramę mówiłby tak samo że to "samowolka mieszkańców"
  Po CZWARTE: Co za różnica? Otworzą Galerię to godzinę zajmie przejechanie Słonecznej a co dopiero parkowanie HAHAHAHA!!!

  8 27

Policja przypomina: Jak się poruszać po rondzie?

 • 9 gru 2012

  Nie oszukujmy się - ludzie w Myślenicach zupełnie nie potrafią jeździć.
  O parkowaniu nie wspominając. Brak kultury i wyobraźni.
  Pamiętajmy o "zasadzie ograniczonego zaufania" Przez kilka dni przyda się bardziej niż umiejętnośc jazdy :)

  2

Znasz go? Napadł na bank w Sułkowicach

 • 3 paź 2012

  już nawet czytając informację o "napadzie na bank" witki opadają jak ludzie są skretyniali. wejść sobie i wyjść z pieniędzmi? co to, stragan z jabłkami w Bździochach ? głupota się szerzy

  15 4

Kraków: Wypadek busa obsługującego trasę Myślenice-Kraków

 • 17 kwi 2012

  Sprinter to jedyny rodzaj "dostawczego" auta? Borzęta, Andrychów itp jeżdżą jakieś duże Reniaki, Iveco itp. Na trasie do Krk jest jeden bordowy Iveco z rozsuwanymi drzwiami i ma 2 rzędy siedzeń. Hołd temu Panu. Do porannych busów natomiast trzeba zapakować 40 osób na 20 miejsc. ("trzeba" - ludzie spóźnią się do pracy)

  19 4