Drogi w mieście powinny być gminne czy powiatowe? Radni proponują staroście zamianę

 • 1 godz.

  *NIE stoją tu parkomaty

  2
 • 2 godz.

  Swoją drogą czy np. Cegielskiego jest powiatowa, pewnie tak bo jeszcze stoją tu parkomaty a parkingi fajne.. podobnież droga przy targowisku

  2 1
 • 3 godz.

  Dobra zmiana, dojna zmiana w Myślenicach, lecz ci co lubią być dojeni i tak pójdą na dojną czyli m.in. Dudę zagłosować w niedzielę, a do tego jeszcze wyślą wielebnemu Tadzikowi ostatnie pieniądze na kolejną limuzynę i tężnie solankowe. Być dojonym to specjalność Polaków, przynajmniej jest o czym po- narzekać.

  A Myślenice zamienić w płatny parking, a przy nim platne toalety, żeby ci w drodze między Zakopcem a Krk mieli gdzie kupkę zostawić.

  3
 • 7 lip

  Jedna z pierwszych myśli dlaczego ta bitwa o ulice - to może być to, czyli gdy nie wiadomo o co cho...
  👍

  11 1
 • 7 lip

  Na logikę gminne, chyba że przez teren miasta jedynie przebiegają. Na (też) logikę - powiat lepiej dba o drogi niż gmina, więc z punktu widzenia mieszkańca nie koniecznie tak być powinno (zwłaszcza w zimie, ale może nie tylko bo dziury żyją sobie własnym życiem).

  A tak wgle - czy to kokejny przytyk w wojnie urzędów, to tu się powinna burmiszczowi doradzać Szydłowa, ekspertka od dróg w Przecieszynie.

  17 5

Wąż w domu! Strażacy wezwani do nietypowej interwencji w Polance

 • 2 godz.

  Myśleli że żmija a to są myślenice 😁

  1

Wójt Raciechowic funduje obiad i bukiet 30 róż za największą frekwencję. Tak chcą walczyć o wóz strażacki

 • 3 godz.

  Heheheh, powinien iść ten sołtys, który pozyska najwięcej głosów za dojnym Dudą

  Dojny Duda
  Dobra zmiana
  Dobry Duda
  Dojna zmiana

  Polska się rozwija
  Jednym rosną brzuchy
  Innym konta w banku
  Dida załatwi wszystkim fuchy

  Dobry Duda
  Dojna zmiana
  Dojny Duda
  Dobra zmiana

  1 2

Starosta Józef Tomal: Przyjąłem Rafała Trzaskowskiego na prośbę jego, posła Sowy i byłego senatora Bisztygi

 • 7 lip

  Duda na "debacie" w Końskich:
  Scenariusz i reżyseria - Jacek Kurski
  Dialogi - Jarosław Kaczyński
  Czytał - Andrzej Duda

  🙈

  2 2
 • 6 lip

  zdjecie

  4 2
 • 3 lip

  Wyborca PiSu w akcji, to przykład niestety nie odosobniony.. bez komentarza
  https://www.wykop.pl/link/5583941/wyborca-pisu-w-akcji/

  10 5

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

 • 6 lip

  Dokładnie. Państwo nie musi dawać, wystarczy że przestanie zabierać. I obietnice wyborcze 'zdrowe' nie niszczące finanse publiczne i wyciagające coraz więcej z naszych portfeli - to są podstawy zdrowego rozsądku, którego w ostatnich latach coraz mniej... A ci którzy zrobili fortuny na ludzkiej naiwności mam nadzieję że poniosą konsekwencje, przy tak masowej skali jaką mamy teraz tego pominąć się nie da.

  5 2
 • 6 lip

  "Jest jeszcze czas na nawrócenie po pierwszej turze wyborów" - napisał proboszcz parafii Czermno w diecezji radomskiej w ogłoszeniach parafialnych.

  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski /Andrzej Hulimka /Agencja FORUM
  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski /Andrzej Hulimka /Agencja FORUM
  Jak dodał ks. Jerzy Rozmysłowski, ostrzegając jednocześnie przed głosowaniem na rywala Andrzeja Dudy, "katolik poprzez akt wyborczy, wybierający zło, sam stawia się poza Kościołem". "To nie tylko grzech ciężki, lecz praktyczne wyłączenie się ze wspólnoty Ludu Bożego" - napisał.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-ksiadz-w-ogloszeniach-parafialnych-jest-jeszcze-czas-na-nawr,nId,4595822#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  3 3
 • 6 lip

  zdjecie

  7 5
 • 4 lip

  Jeden z przykładów dnia dzisiejszego:

  "Wybory 2020: Morawiecki o Trzaskowskim: Nieudacznik i leń"

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/warminsko-mazurskie/news-wybory-2020-morawiecki-o-trzaskowskim-nieudacznik-i-len,nId,4592375#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  5 3
 • 4 lip

  W kampanii trzeba iść za głosem rozsądku i merytoryczności a nie złych emocji.

  10 3
 • 4 lip

  Ech, prawda jest taka że z tego przekrzykiwania się nic nie wyjdzie. Nie będzie debaty, merytoryczności, tylko wojna. PiS napi.dla gdzie się tylko da z idiotycznymi pomówieniami bo inaczej nie umie, w PO i w innych partiach jest z kolei może kilka osób które umieją na te bzdury umieją odpowiedzieć, inni próbują z różnym skutkiem. Dobrze że dają się z umiarem wciągnąć w tą głupotę i taniec szubrawców, gdyż merytoryki w tym wszystkim ani krzty. To tak jakby na mieście dorwać kogoś znienacka np. na ulicy włączyć kamerkę i zadawać żenujące pytania. To jest dręczenie.

  Jak można uwierzyć w bezpodstawnie rzucane epitety w sposób czytelnie SUGESTYWNY: złodziej, pedał, zdrajca, kłamca. Tak negatywny przekaz wprowadza wiele zła, bo jakiś świr nasłucha się Wiadomości od Kurskiego i zabije Adamowicza, czy zerwie komuś plakat albo podpali dom. Nie wolno tak grać emocjami społecznymi i ludźmi, one w każdym momencie mogą się z miejsca obrócić przeciw tym którzy wrzeszczą najgłośniej.

  11 5
 • 4 lip

  Równie dobrze mógłby obok Dudy pojawić się Piotrowicz, Kryże, Pawłowicz, Ziobro czy Macierewicz. Z tego towarzystwa panią Gronkiewicz biorę w ciemno i tak można się na okrągło przerzucać a po co?

  7 9
 • 4 lip

  Duda zostanie prezydentem

  21 13
 • 4 lip

  Kampania Dudy trwa kilka miesięcy, jeździł po kraju podczas gdy inni stosowali się do zasad kwarantanny. Ilu oficjeli lata po kraju dla Dudy? Szydło, Morawiecki, czyli tym wolno, a tym z innych partii nie wolno bo oni przecież powinni siedzieć w rządzie a nie robić kampanię w czasie pracy No brawo, może to właśnie Ty powinieneś pomóc Kurskiemu w 'pisaniu' Wiadomości bo facet ostatnio poci się z gorliwości.

  Ogólnie gratuluję, zajefajny to myślenia, to już faktycznie proś niebiosa o pomoc 🙉
  Wirusem jesteś a nie wszystko da się wyleczyć.

  19 9
 • 4 lip

  no, burmiszcz nie robi blenduf

  24 5
 • 4 lip

  Potrzebujemy herosów
  Odsłona nr 2
  https://www.wykop.pl/link/5583941/wyborca-pisu-w-akcji/

  3 4
 • 4 lip

  Radny na zdjęciu numer 2, a już myślałem że stanie w tym miejscu cała Rada Miasta i burmiszcz, a gospodarz powinien stanąć, dać szlaban bo Myślenice są dla Myśleniczan. Co to za spacery w wolnym kraju demokratycznym?

  Gdzie był wtedy nasz Janosik co zabiera bogatym i złym a rozdaje biednym i dobrym?

  30 6

Zrobiliśmy to razem: Rekordowy finał zbiórki w ramach akcji #poMOCnaMaseczka

 • 6 lip

  👍

  3

Przebudują skrzyżowanie, aby przejazd był bezpieczny. Bezkolizyjny węzeł ma tu powstać w 2025 roku

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

 • 3 lip

  Duda powiedział m.in. że nie będą Niemcy wybierać nam prezydenta 😅
  A Polacy nie powinni wybrać na prezydenta świra 🙈

  7 1