Główny Urząd Statystyczny: Ceny towarów i usług w ciągu roku wzrosły o 15,6%

 • 5 lip 2022

  Tusk nie radzi sobie z inflacją ! - (komentarz dla zwolenników PiSu, oglądających TVP info)to tylko żart, Tusk od wielu lat nie rządzi.

  6 2

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2022. Koncerty, warsztaty i artyści z całego świata w Myślenicach

 • 29 cze 2022

  Nasz burmistrz wypiękniał. Jest wręcz nie do poznania. Zauważyłem, że vicestarosta też schudł. To oznacza tylko jedno...zbliżają się wybory.

  16

Donald Tusk w Myślenicach: Miejscowy burmistrz pan Jarosław Szlachetka postanowił rozpocząć ściganie Ewy za to, że mówi rzeczy oczywiste

 • 19 cze 2022

  Pani Ewa nie jest zwykłą obywatelką. Gdyby była ,to Pan Jarosław nie trudził by się i nie składał by zawiadomienia. To był atak czysto polityczny z jego strony.

  20 9
 • 18 cze 2022

  Panie Jarosławie proszę nie powoływać się na wyroki niezależnego Sądu. Jak Pana imiennik (Jarosław Kaczyński) ostatnio stwierdził ,od dawna nie zgadza się on z orzecznictwem polskich sądów. Proszę pamiętać i zanotować sobie słowa Pana pracodawcy i dobroczyńcy.

  43 11

Karetka z Myślenic trafiła do Ukrainy. Dostarczył ją Zbigniew Bylica

 • 31 maj 2022

  Wielki szacunek dla Pana Zbyszka za tą inicjatywę. Dzięki niemu oraz wszystkim ludziom dobrej woli ,którzy pomogli z pewnością uda się uratować życie nie jednego człowieka.

  6 11

Program Kolej Plus ze zwiększonym budżetem? Utworzenie listy rankingowej ma półtoramiesięczne opóźnienie. Losy „złotego pociągu” ciągle nieznane

 • 19 kwi 2022

  Jak Cię prawicowcu uwielbiam. Masz doskonale poczucie humoru i wysoki intelekt .

  1

Pobił żonę i dzieci. Zatrzymała go policja. „Takie sytuacje działy się od 9 lat”

 • 18 mar 2022

  Jak to nie ma różnicy? Oczywiście, że są, to naturalne. Oni są u nas i muszą się dowiedzieć, że za bicie baby i dzieci idzie się siedzieć lub opuszcza się dom. Tego Pana wyżej opisanego należałoby w trybie natychmiastowym wysłać na front. Tam niech się realizuje.

  49

Poseł Marek Sowa: „Małopolska Kurator Oświaty przez siedem tygodni blokuje postępowanie wyjaśniające w stosunku do nauczyciela, polityka PiS-u z Myślenic”

 • 15 sty 2022

  To jest klasyczne odwracanie kota do góry nogami. Onob chciałby rozmawiać o ofiarach i przestawiać je w złym świetle. Tu nasuwa się analogia do postępowania księży pedofilów. Oni również twierdzą że "ofiara prowokowała"lub odczuwała "przyjemność "z kontaktu z pedofilem .

  17 10
 • 14 sty 2022

  Twój Wojtek tak" żartuje "nie od dzisiaj. Tym razem trafił na rodziców, którzy bardzo się zdenerwowali brakiem reakcji na zachowanie twojego Wojtka ze strony kuratorium.

  33 5
 • 14 sty 2022

  Wiem z różnych źródeł, że nauczycielowi nie wolno przekraczać pewnych granic. Tym bardziej jeśli jest radnym tej czy innej partii. Taka osoba powinna być wzorem dla innych.

  46 5
 • 14 sty 2022

  Czym innym jest dyscyplina w szkole i przestrzeganie pewnych zasad ,a czym innym odzywki naruszające czyjąś godność !!!

  39 3
 • 14 sty 2022

  Nie da się usprawiedliwić pewnych zachowań. Ciekawe jak byś się czuł ,gdyby ktoś tak do twojej córki się odzywał (i nie ważne czy miałaby ona "peta"w ręce i kreowała się na straszą niż jest)?

  37 9
 • 14 sty 2022

  Twierdzisz, że te niepełnoletnie dziewczynki, które cytowały wypowiedzi swojego nauczyciela biorą udział w jakimś politycznym spisku ? A może one są członkami młodzieżówki PO?

  45 9
 • 14 sty 2022

  Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Szlachetka!!!Ktoś tu ma diabła za skórą(i niekoniecznie jest to p.Kudas). Jesteście największymi z największych hipokrytów. W waszym interesie byłoby nie komentowanie tej sprawy do czasu jej wyjaśnienia.

  43 14

Kto i w jaki sposób może wyrażać wiarę? Spór polityków ze Świętem Trzech Króli w tle

 • 13 sty 2022

  Gdy spoglądam na zdjęcie Pana Burmistrza to mam wrażenie ,że otoczony jest taką aura od Boga (niczym Daniel O. z Pcimia). Wiem, że Panowie mają podobne zainteresowania i lubią się...kto ma wiedzieć ten wie?

  20 3
 • 13 sty 2022

  Pan Burmistrz próbuje pokazać, że tylko on i "jego ludzie "mają prawo uczestniczyć w pewnych uroczystościach. Otóż nie on jest od oceniania tego co komu wolno!Kościół katolicki nie jest PiSowską własnością!!!Gdyby Pan Burmistrz był chrześcijaninem to przyjął by Pana Kudasa z otwartymi ramionami, przytulił i rzekł "błądził ale się odnalazł , witamy owieczkę zagubioną". To jest postawa godna katolika. Jeśli Pan Jarosław chodził na lekcje religii i słuchał kazań ze zrozumieniem wiedziałby o tym.

  26 4

Nieprzytomny leżał z twarzą zanurzoną w potoku. Policjanci uratowali życie 63-latka

 • 6 sty 2022

  Lula nic ci się nie udało. Ten artykuł jest o czym innym. To ty nie czytasz ze zrozumieniem . Nikt o zdrowych zmysłach nie popiera sprawców przemocy, co nie znaczy, że jeśli życie któregoś z nich jest zagrożone to policja ma nie podejmować interwencji w celu pomocy takiej osobie. Rozumiesz ? Wszystkie komentarze nie przychylne twojej opinii nie dotyczą przemocy domowej a raczej wyśmiewają twoje nie mające związku z artykułem komentarze.

  5 1
 • 5 sty 2022

  Tak było podobno również w tym przypadku. To podobno fakt autentyczny. Chłopa 63 letniego zostawiła baba 40 letnie, po to ,aby on uciekł przed policją i zanuzył łeb w rzece. To wszystko ma sens. Na końcu to ona z nim i obserwatorem opuszczą ten łez padół, piekło ziemskie.

  1 2
 • 4 sty 2022

  Lula ty podobno znana jesteś w całym powiecie z utrzymywania i wspierania różnej maści znęcaczy i społecznych mend. Zanim kogoś oceniasz to spójrz na siebie.

  10 2

Myślenice. Komunikacja zbiorowa w 2022 roku

 • 4 sty 2022

  Seba popieram Cię w stu procentach. Również jeżdżę tymi autobusami. Mam nadzieję, że ta linia pozostanie z mieszkańcami Myślenic jak najdłużej. Dla nas jest to skok rozwojowy jeśli chodzi o transport.

  39 1

Protestowali przeciwko "lex TVN" na myślenickim Rynku. Zostawili wiadomość dla posła i burmistrza

 • 22 gru 2021

  Ja tam widzę różnych ludzi. Miedzy innymi działaczy solidarności z lat 80', panie z KiKu , lokalnych przedsiębiorców. Rozumiem że według JJJ to są Ci ubecy? Czyli tak PiS karze dzisiaj nazywać swoich przeciwników politycznych ? A Pan Piotrowicz to pewnie gwiazda Solidarności z czasów stanu wojennego ? Dobrze powiedział Kaczyński, nikt go nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe.

  12 1
 • 20 gru 2021

  Prawdopodobnie ty byłeś. Patrzyłeś kto był i czy czasem nie jest w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice zatrudniony, tudzież w instytucjach mu podlegający (np. szkoły podstawowe ) żeby później ich zwalniać lub przynajmniej jakoś pognębić.

  14 4

Przed Sądem Rejonowym w Myślenicach ruszył proces w sprawie rozbiórki "starej szkoły" w Krzyszkowicach

 • 10 gru 2021

  Luli chyba ktoś się włamał na konto i sobie żartuje. Musi bardziej pilnować męża, dzieci / kochanka i dostępu do swojego komputera ?. Pewnie część rodziny jest u niej za Zjednoczoną Prawicą tudzież Konfederacją ,a ona biedna sama w opozycji do nich.

  3 1
 • 5 gru 2021

  Co to są te platfusy?Czy to Ci panowie od ministra Mejzy ? Czy oni chcieli odnowić budynek starej szkoły? Mają z tym tematem jakiś związek ?

  21 7

Zaostrzenie restrykcji. Nauka zdalna, obowiązkowe szczepienia dla trzech grup zawodowych

 • 8 gru 2021

  Źródło TVP.info, nie wierzę serio ? To może Pani znajdzie jeszcze jakieś ciekawe informacje na portalu Sputnik? Podobny poziom.

  3 10