Program Kolej Plus ze zwiększonym budżetem? Utworzenie listy rankingowej ma półtoramiesięczne opóźnienie. Losy „złotego pociągu” ciągle nieznane

 • 19 kwi

  Jak Cię prawicowcu uwielbiam. Masz doskonale poczucie humoru i wysoki intelekt .

  1

Pobił żonę i dzieci. Zatrzymała go policja. „Takie sytuacje działy się od 9 lat”

 • 18 mar

  Jak to nie ma różnicy? Oczywiście, że są, to naturalne. Oni są u nas i muszą się dowiedzieć, że za bicie baby i dzieci idzie się siedzieć lub opuszcza się dom. Tego Pana wyżej opisanego należałoby w trybie natychmiastowym wysłać na front. Tam niech się realizuje.

  49

Poseł Marek Sowa: „Małopolska Kurator Oświaty przez siedem tygodni blokuje postępowanie wyjaśniające w stosunku do nauczyciela, polityka PiS-u z Myślenic”

 • 15 sty

  To jest klasyczne odwracanie kota do góry nogami. Onob chciałby rozmawiać o ofiarach i przestawiać je w złym świetle. Tu nasuwa się analogia do postępowania księży pedofilów. Oni również twierdzą że "ofiara prowokowała"lub odczuwała "przyjemność "z kontaktu z pedofilem .

  17 10
 • 14 sty

  Twój Wojtek tak" żartuje "nie od dzisiaj. Tym razem trafił na rodziców, którzy bardzo się zdenerwowali brakiem reakcji na zachowanie twojego Wojtka ze strony kuratorium.

  33 5
 • 14 sty

  Wiem z różnych źródeł, że nauczycielowi nie wolno przekraczać pewnych granic. Tym bardziej jeśli jest radnym tej czy innej partii. Taka osoba powinna być wzorem dla innych.

  46 5
 • 14 sty

  Czym innym jest dyscyplina w szkole i przestrzeganie pewnych zasad ,a czym innym odzywki naruszające czyjąś godność !!!

  39 3
 • 14 sty

  Nie da się usprawiedliwić pewnych zachowań. Ciekawe jak byś się czuł ,gdyby ktoś tak do twojej córki się odzywał (i nie ważne czy miałaby ona "peta"w ręce i kreowała się na straszą niż jest)?

  37 8
 • 14 sty

  Twierdzisz, że te niepełnoletnie dziewczynki, które cytowały wypowiedzi swojego nauczyciela biorą udział w jakimś politycznym spisku ? A może one są członkami młodzieżówki PO?

  43 9
 • 14 sty

  Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Szlachetka!!!Ktoś tu ma diabła za skórą(i niekoniecznie jest to p.Kudas). Jesteście największymi z największych hipokrytów. W waszym interesie byłoby nie komentowanie tej sprawy do czasu jej wyjaśnienia.

  42 13

Kto i w jaki sposób może wyrażać wiarę? Spór polityków ze Świętem Trzech Króli w tle

 • 13 sty

  Gdy spoglądam na zdjęcie Pana Burmistrza to mam wrażenie ,że otoczony jest taką aura od Boga (niczym Daniel O. z Pcimia). Wiem, że Panowie mają podobne zainteresowania i lubią się...kto ma wiedzieć ten wie😉

  19 3
 • 13 sty

  Pan Burmistrz próbuje pokazać, że tylko on i "jego ludzie "mają prawo uczestniczyć w pewnych uroczystościach. Otóż nie on jest od oceniania tego co komu wolno!Kościół katolicki nie jest PiSowską własnością!!!Gdyby Pan Burmistrz był chrześcijaninem to przyjął by Pana Kudasa z otwartymi ramionami, przytulił i rzekł "błądził ale się odnalazł , witamy owieczkę zagubioną". To jest postawa godna katolika. Jeśli Pan Jarosław chodził na lekcje religii i słuchał kazań ze zrozumieniem wiedziałby o tym.

  25 4

Nieprzytomny leżał z twarzą zanurzoną w potoku. Policjanci uratowali życie 63-latka

 • 6 sty

  Lula nic ci się nie udało. Ten artykuł jest o czym innym. To ty nie czytasz ze zrozumieniem . Nikt o zdrowych zmysłach nie popiera sprawców przemocy, co nie znaczy, że jeśli życie któregoś z nich jest zagrożone to policja ma nie podejmować interwencji w celu pomocy takiej osobie. Rozumiesz ? Wszystkie komentarze nie przychylne twojej opinii nie dotyczą przemocy domowej a raczej wyśmiewają twoje nie mające związku z artykułem komentarze.

  5 1
 • 5 sty

  Tak było podobno również w tym przypadku. To podobno fakt autentyczny. Chłopa 63 letniego zostawiła baba 40 letnie, po to ,aby on uciekł przed policją i zanuzył łeb w rzece. To wszystko ma sens. Na końcu to ona z nim i obserwatorem opuszczą ten łez padół, piekło ziemskie.

  1 2
 • 4 sty

  Lula ty podobno znana jesteś w całym powiecie z utrzymywania i wspierania różnej maści znęcaczy i społecznych mend. Zanim kogoś oceniasz to spójrz na siebie.

  10 2

Myślenice. Komunikacja zbiorowa w 2022 roku

 • 4 sty

  Seba popieram Cię w stu procentach. Również jeżdżę tymi autobusami. Mam nadzieję, że ta linia pozostanie z mieszkańcami Myślenic jak najdłużej. Dla nas jest to skok rozwojowy jeśli chodzi o transport.

  39 1

Protestowali przeciwko "lex TVN" na myślenickim Rynku. Zostawili wiadomość dla posła i burmistrza

 • 22 gru 2021

  Ja tam widzę różnych ludzi. Miedzy innymi działaczy solidarności z lat 80', panie z KiKu , lokalnych przedsiębiorców. Rozumiem że według JJJ to są Ci ubecy? Czyli tak PiS karze dzisiaj nazywać swoich przeciwników politycznych ? A Pan Piotrowicz to pewnie gwiazda Solidarności z czasów stanu wojennego ? Dobrze powiedział Kaczyński, nikt go nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe.

  12 1
 • 20 gru 2021

  Prawdopodobnie ty byłeś. Patrzyłeś kto był i czy czasem nie jest w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice zatrudniony, tudzież w instytucjach mu podlegający (np. szkoły podstawowe ) żeby później ich zwalniać lub przynajmniej jakoś pognębić.

  14 4

Przed Sądem Rejonowym w Myślenicach ruszył proces w sprawie rozbiórki "starej szkoły" w Krzyszkowicach

 • 10 gru 2021

  Luli chyba ktoś się włamał na konto i sobie żartuje. Musi bardziej pilnować męża, dzieci / kochanka i dostępu do swojego komputera 😉. Pewnie część rodziny jest u niej za Zjednoczoną Prawicą tudzież Konfederacją ,a ona biedna sama w opozycji do nich.

  3 1
 • 5 gru 2021

  Co to są te platfusy?Czy to Ci panowie od ministra Mejzy ? Czy oni chcieli odnowić budynek starej szkoły? Mają z tym tematem jakiś związek ?

  21 7
 • 5 gru 2021

  Odgrzewany kotlet. Wszyscy wiedzą, że ten budynek miał być wyburzony 20 lat temu ,bo nie nadawał się do użytku, dlatego zbudowano nową szkołę. Jak Ostrowski rozpaczał wyburzanie tej budowli to Szlachetka wpisał ją na listę zabytków.

  54 13

Zaostrzenie restrykcji. Nauka zdalna, obowiązkowe szczepienia dla trzech grup zawodowych

 • 8 gru 2021

  Źródło TVP.info, nie wierzę serio ? To może Pani znajdzie jeszcze jakieś ciekawe informacje na portalu Sputnik? Podobny poziom.

  3 10

Dobczyce. Powszechny Punkt Szczepień przeciwko Covid-19 zamknięty. Powód? Niska frekwencja

 • 24 lis 2021

  Covid to bardzo niebezpieczna i podstępna choroba. Zaszczepienie nie chroni w pełni przed zachorowaniem- sama jestem tego przykładem. Myślę, że gdyby nie szczepionka dzisiaj bym nie żyła. Mam astmę i problemy z sercem. Na szczęście dzięki szczepionce przeszłam tę chorobę w miarę łagodnie. Ludzie szczepcie się- słuchajcie lekarzy a nie domorosłych "biologów" i wszystko wiedzących "foliarzy".

  3
 • 19 lis 2021

  Jak się jest antyszczepionkowcem to jest się też odpornym na wszelkie argumenty. Mojemu znajomemu siostra na Covid zmarła , była niezaszczepiona, on sam przeszedł chorobę bardzo źle. Nadal twierdzi, że pandemii nie ma a szczepionki są śmiertelnie niebezpieczne. Taki stan umysłu, nic się z tym nie da zrobić.

  3 11

Od dzisiaj to rondo oficjalnie nosi imię Teodora Pitali. Odsłonięto obelisk upamiętniający myśleniczanina

 • 21 lis 2021

  Ty Vojtek piszesz według schematu. Ludzie mają różne poglądy na temat różnych ludzi zarówno w Starostwie jak i w Urzędzie. Oceniają różne inicjatywny pod kątem ich przydatności dla ludzi lub poziomu wykonania, bez względu na to jaki urząd je wykonuje. U Ciebie podział jest prosty: Starosta -zły, Burmistrz - dobry. Rozumiesz ? Wyobraź sobie, że życie jest bardziej skomplikowane...

  36 4

Pomalował budynek starostwa. Wszystko nagrała kamera. Wpadł kilka godzin później

 • 19 lis 2021

  Otóż to...

  9 1