Myślenice. Zmiany w policji. Maciej Kubiak odchodzi do Krakowa. Nowym komendantem został Maciej Rymar

 • 14 mar

  P. Kubiak na początku przyszalał z parkowaniem zdjęcia, mandaty no i co nie podskoczył , kto parkuje i zatrzymuje się gdzie i jak chce

  7

Dobczyce. Była dyrektorka szkoły podstawowej uniewinniona. Została zawieszona za Tour de Konstytucja

 • 4 mar

  chełpi się a bractwo jej przyklaskuje , a średniowiecze przez historyków jest oceniane różnie

  2 4

Myślenice. Ścieżka pieszo-rowerowa doczekała się oświetlenia

 • 9 sty

  ścieżka super tylko kto pilnuje porządku na niej ,piesi chodzą jak na bydło na łące duża część rowerzystów to warjaci i psychole jest bardzo niebezpiecznie. Straż miejska i policja też może po niej pospacerować.

  3 5

Czerwona zorza polarna nad Małopolską. Była też widoczna w Myślenicach

 • 7 lis 2023

  Coś Ci się odkleilo, pisz na temat

  17 3

Założyli oddział Górali Myślenickich Związku Podhalan. Należy do niego 35 osób

 • 10 paź 2023

  W wojsku mówili ponizej Krakowa to górale uważajcie na niego, a była tam zbieranina z całej Polski 78r ,ja uważałem że od Rabki to są dopiero górale. Pcim i Myślenice to wielkie nieporozumienie a prezesowi ZP to chyba się coś odkleilo. Dajcie sobie spokój o.

  18 2

Drogi lokalne wzdłuż Zakopianki mogą odciążyć ruch. Jeśli tylko uda się je połączyć

 • 19 wrz 2023

  Kierunek myślenia przedni a z realizacją zobaczymy. Sprawdza się stara zakopianka M-ce ,Stróża, Pcim, Lubień jednak należy jeszcze dopracować ruch samochodów i rowerzystów.

  22 1

Trzemeśnia. Jechał 130 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy, ale to nie wszystko

 • 12 wrz 2023

  Pierwsze miejsce jazz nad raba to chyba jasne a drugie to spotkanie z folklorem

  3

Myślenice. Rynek czy Zarabie? Gdzie i dlaczego powinno się organizować największe koncerty

 • 1 wrz 2023

  Jazz nad Rabą niewypał na plaży trawiastej , Roztańczona Polska to wielkie nieporozumienie i wielka katastrofa na rynku, natomiast Spotkanie z folklorem sprawdza się co roku od kilku lat w runku to wspaniała impreza choć znaczna część miastowych kręci nosem bo słucha i zachwyca się inną muzyką. Od tego mamy Burmistrza , jego żołnierzy i doradców niech myślą lepiej i dopracują potrzebne rozsądne rozwiązania , bo nie wystarczy ustawić scenę i trochę przed nią stołków ale też musi być miejsce dla mieszkańców , miejsca parkingowe tak są ale wjazd do miasta jest zakorkowany i niemożliwy.

  26 8

Roztańczona Polska na płycie Rynku w Myślenicach. Zagrała Doda, Pectus, B.R.O

 • 17 sie 2023

  Kto złoży zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie pomnika św. Floriana może organizator ?.

  7 2
 • 15 sie 2023

  Podziękować Wlodarzom za tak denna imprezę i organizacje parkingow i dojazdu.Stare śmiecie od 30 lat grane to nie do Myślenic Panie

  15 2

Myślenice. Jak poprawić sytuację w transporcie? Radni przyjęli Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

 • 6 cze 2023

  Polecam Panu Burmistrzowi i Kochanej Radzie ścieżki rowerowe na pomorzu zachodnim , turyści jeżdżą dowoli , dzieci jadą do szkoły a popołudniu i wieczorem ścigają się na rowerach, starsza pani jedzie 3 km do sklepu i 10 - 20 % dojeżdża do pracy, miasta żyją rowerem jak w wielu miastach na świecie. Panie Burmistrzu jeżeli ktoś wymyślił koło to to Pan już go nie wymyśli , ja uczę się od innych. W Myślenicach nie można jezdzić nawet rekraacyjnie nie mówiąc o wyżej wymienionych formach. Przykład to droga Myślenice, Polanka ,Zawada, Siepraw jadąc w niedzielę w kierunku Myślenic 6 km naliczyłem 2 osoby piesze do sklepu w Polance i 48 rowerzystów i po co " bardzo mądrzy ludzie" przy remoncie drogi robią chodnik .Po prostu
  idiotyzm.
  Dodam że rowerem jeżdżę od dziecka, przejechałem Polskę kilka razy wzdłuż i wszerz , znam potrzeby ludzi w tym zakresie i dodam że tylko głupiec nie jest ciekawy świata więc polecam internet.

  3

Myślenice. Kiedy regulacja potoku San? „Na odcinku od ul. Orzeszkowej w górę jest dramat”

 • 3 kwi 2023

  bill ty od siebie czy za coś

  5 9

"Błoto wciąga". Charytatywny zlot off-road w Krzyszkowicach

 • 31 mar 2023

  cieszyć należy się że mamy wspaniałych ORGANIZATORÓW, BURMISTRZA , SPONSORÓW i wielu kibiców , bo taka impreza cieszy nakręca tysiące ludzi. WIELKIE DZIĘKI - prosimy dalej

  4 20

Myślenice. Mieszkańcy okazali solidarność z Ukrainą. „Nie jesteście sami”

 • 4 mar 2023

  Święta prawda !!!

  4
 • 28 lut 2023

  Zwariowała cała Polska , udzieliło się i Myślenicom a babcia mówiła nie popadaj w skrajności i wtedy na głowę najlepszy kubeł zimnej wody.

  10 4

Myślenice. Miejsca na parkingu „wyłącznie dla gości i pracowników Muzeum Niepodległości”?

 • 4 sty 2023

  Panie sekretarzu z takim słownictwem i myśleniem trzeba szukać innej pracy.

  19 3

Najlepsze realizacje Małopolski 2022: Nagroda dla kładki pieszo-rowerowej w Dobczycach

 • 23 gru 2022

  W Myślenicach buduje się chodnik długości ok 3 km ul. Sienkiewicza dla 5 lub 20 pieszych na dojście do cmentarza , rowerzystów przejeżdża 10 razy więcej a sobota niedziela na pewno od 100 do 200. Wielkie dzięki o troskę Pana dla Pana radnego J.C, o pieszych bo sam bardzo bezpiecznie porusza się tą trasą samochodem z bezpieczną prędkością Drugi chodnik pieszych Polanka - Krzyszkowice ma być w budowie dla kilku osób żeby iść do sklepu w niedzielę . Czy nie można zrobić ścieżki pieszo rowerowej i zapewnić bezpieczny ruch samochodów bo krakusy szaleją szczególnie w niedzielę gdy zakopianka jest zakorkowana.

  12 5

Myślenice. Za brak ważnego biletu parkingowego lub karty abonamentowej kierowcy zapłacą nie 50 a 150 zł

 • 19 gru 2022

  bezpłatne 60 minut przed galerią , dłużej na niektórych ulicach

  4
 • 11 gru 2022

  Druga godzina postoju 2,50 zł , trzecia 3,00 zł to nie jest opłata za parkowanie tylko stworzenie rotacji samochodów i umożliwienie załatwienia szybko sprawy w centrum miasta . Natomiast postój pod UMiGm. przynajmniej 30 minut powinien być bezpłatny aby odebrać dowód osobisty lub zrobić wpłatę w kasie .

  17 2

Myślenice. Tak obchodziliśmy 104. rocznicę odzyskania niepodległości

 • 13 lis 2022

  Organizatorzy z jednej stony ustawili orkiestrę z drugiej poczty sztandarowe trzecią zablokowana przez wieńce i dostojników, a od strony skweru i pomnika ciężko było cokolwiek zobaczyć. To dobrze że ludzi było bardzo mało, bo było mniej wkurzonych. Nie będę stawał na palcach i zaglądał przez czyjeś ramie i tak jak wielu mieszkańców ziemi myślenickiej zabrałem się zaraz po rozpoczęciu przemówienia Pana Burmistrza. Dziękuje stały uczestnik uroczystości nie tylko na rynku.

  9 4