Stan dróg po budowie kanalizacji !

 • Woman Angel 28 lis 2014

  Witam!

  Mam pytanie. Czy tylko u mnie jest tak doszczętnie zrujnowana droga dojazdowa i pozawalane fosy? Ostatnio widzę że ,,FIRMA'' zabrała się ostro za remont dróg, tylko niestety materiał ,którym zostaje utwardzona droga jest najgorszej jakości (jakiś rudo błotny piasek z domieszką kamieni). Ten drogocenny materiał oblepia koła samochodu i ląduje u mnie w garażu haha Poza tym nikt nie konsultuje co należy naprawić , tylko zapychane są tą maziom najbardziej widoczne dziury. Na razie zachowuję spokój bo nerwy na nic się zdadzą. Jak sobie poradzić z problemem? Co ciekawe KIEROWNIK który obsługiwał mój odcinek budowy już się tutaj ,,NIE POKAZUJE'' z prostej przyczyny ,,USTALENIA CO DO NAPRAWY DROGI'' były z nim omawiane :) NOWY kierownik umywa ręce, że nie zna sprawy.

  12 3

ginekolog -jakiego polecacie?

 • Woman Angel 28 lut 2014

  Hmm...
  Ja osobiście polecam dwóch lekarzy ginekologów (Panią i Pana) czyli do wyboru do koloru hehe :

  - NFZ (czyli za free wizyta) dr Barbara Dziura-Rosa (fajna babeczka, zawsze uśmiechnięta, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, ma dużą wiedzę , nie przepisuje bzdurnych drogich leków tylko to co ci pomoże co jest na duży plus, cierpliwa przy dociekliwych pytaniach i nie ma much w nosie. Wszystkie badania zleca bez zastrzeżeń oczywiście te refundowane przez NFZ. Jedyny minus że Pani doktor obecnie nie pracuje w żadnym szpitalu na wypadek porodu - a szkoda.

  - PRYWATNIE dr Jan Kuś (sympatyczny facet, mam go z polecenia od kilku zadowolonych koleżanek. Zawsze pod telefonem, szczery do bólu i ma ogromne doświadczenie !!!.

  Niestety zamiast lekarzy Myślenickich wole wyżej wspomnianych z Krakowa. W Myślenicach żaden nie wzbudził mojego zaufania, a szkoda bo wygodniej mieć kogoś w miejscu zamieszkania...

  2 11

NOWE STREFY PARKOWANIA: Ile zapłacimy za zostawienie samochodu?

 • Woman Angel 9 sie 2013

  No tak , kolejny raz kłania się przysłowie ,,Gdy zły siędzie na urzędzie, pewnie złodziej z niego będzie''

  Kochani - my ich sami wybieramy. Bogaty bogatemu ,krzywdy nie da zrobić - Pamiętajcie o tym :)

  3

PKS Myślenice upadł. Kursy zawieszone. Nowy zarządca kusi busiarzy

 • Woman Angel 9 sie 2013

  Skasowali pieniądze.
  Wspólne interesy - wspólna szopka ,,wszystko pod pozorami dobra ogółu''.

  Piękny przekręt - wszystko w białych rękawiczkach :)

  Ja dworzec Myślenice wspominam z ,,łezką'' w oku.
  - dojazd do Liceum , potem na studia, następnie dojazd do pracy... Zawsze były tłumy :)
  Dopiero jak zaczęła się cała szopka ze sprzedażą...

  Każdy się boi własnego cienia. Ale prawda jest jedna, do władzy nie pchają się uczciwi tylko ZŁODZIEJE :) ,,co by ich dzieciom żyło się lepiej - w końcu dzieci bogaczy nie jeżdżą zapyziałymi busami i pks-ami z hołotą , tylko prywatnym samochodem tatusia '' :)

  Podziękujmy Panom za ,,lepsze jutro'' http://www.youtube.com/watch?v=PXqPFM1-2Dk&noredirect=1

  9 1

Dworzec Pks

 • Woman Angel 26 mar 2013

  Witam
  Nie zna ktoś jakiegoś fajnego przewoźnika na trasie Kraków - Myślenice u którego można zakupić bilet pracowniczy (miesięczny) ? PKS Myślenice to już ,,szopka''.
  Zero informacji dla klienta. Kursy są zawieszane bez powodu :) ale miesięczne są sprzedawane !! Tylko że kursy są tak rzadko że nie ma czym jeździć. Oczywiście nikt się tym nie przejmuje.

  Co ciekawe strony www PKS GRUPY są już nieaktywne - czyżby komornik już zapukał :)

  3 4

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • Woman Angel 2 maj 2011

  No jestem w lekkiej desperacji bo sukienkę mam śliczną , dopasowaną idealnie ale w biuście ciut za dużą... Mam nadzieje że ta przeróbka nie zniszczy jej wyglądu :P

 • Woman Angel 2 maj 2011

  Bardzo proszę o radę.
  Mam suknię ślubną, którą muszę w paru miejscach przerobić.
  Potrzebuję namiar na jakąś solidną krawcową , która będzie wiedzieć jak to fachowo zrobić. Najlepiej z okolic Myślenic ...