Myślenice. Dyrektorka przedszkola nr 3 odwołana ze stanowiska. Radny Czesław Bisztyga przepytuje burmistrza

 • 25 maj 2023

  Taki sam związek przyczynowo skutkowy:)

  1 2
 • 23 maj 2023

  Jakoś też nikt nie reaguje kiedy Dob-Med w Dobczycach się wykrwawia,NFZ nie podpisuje kontraktów, wizyty u niektórych specjalistów są tylko prywatne,a pacjentów odsyła się do konkurencji.

  16 11

To był kluczowy występ dla Aleksandra Ożóga z Myślenic. W programie Va Banque! Szedł jak burza

 • 29 kwi 2022

  Pieniądze z wygranej na pewno przeznaczy na wymianę kotła oraz zamontowanie paneli fotowoltaicznych wraz z pompą ciepła:)

  7 1

Pierwsi mieszkańcy Myślenic przeciwko budowie S7 w mieście. „Nie tędy droga! Stop!”

 • 18 lut 2022

  Jak pojedzie przez Dolinę Raby tyle samochodów to na pewno powietrze będzie wyśmienite a na palenie węglem dali zakaz?

  6 25

Pierwsi mieszkańcy podkrakowskich miejscowości przeciwko budowie nowej Zakopianki. Planowana droga przecina Myślenice

 • 12 lut 2022

  Czyli kogoś znowu będą wywłaszczać pod inwestycje...

  30

Radni przegłosowali podwyżkę dla starosty. „Nie jest to maksymalna pensja”

 • 30 lis 2021

  A za chwilę w gminach będą głosować o podwyżkach za wywóz śmieci i podwyżce podatku,kto tutaj wychodzi na plus, pytanie retoryczne,bo u nich się wyrówna w portfelu.

  10 6

Czarny weekend na drodze krajowej w Krzywaczce. Zderzenie z TIRem i karambol osobówek

 • 17 lis 2021

  _Andrzej_ _Andrzej_ ogarnij się mam nadzieję że będziesz na cenzurowanym i konsekwencje ktoś wyciągnie z twojego zachowania na drodze

  5

Tour de Konstytucja wróciła do Dobczyc. Owacja dla zawieszonej dyrektor szkoły, tłumy i wystąpienia zaproszonych gości

 • 12 lis 2021

  Kto taki znany mieszka w tym mikro miasteczku o nazwie Dobczyce, że sędziowie prokuratorzy i uczeni w piśmie tu się zjeżdżają wraz z proPOwskim KODem i się tłoczą w tych niekomfortowych warunkach ??? Czy w Dobczycach są łamane prawa konstutucyjne....?

  1 3
 • 8 lis 2021

  No to wreszcie poszedłeś po rozum do głowy, to od obywateli zależy żeby składali petycje w sprawie nowelizacji ustaw i legislacji.Poza tym to w Konstytucji mamy nadrzędne prawo o ochronie życia.Tutaj lekarz popełnił swój osobisty błąd.

  5 4
 • 8 lis 2021

  Konsument_mylisz KRS z Izbą Dyscyplinarną Sądu Najwyższego a takiego nadeksperta tutaj udajesz,nie wychodzi ci ta manipulacja na forum.

  10 3
 • 8 lis 2021

  O ile dobrze mi wiadomo to polityka PiSu nie będzie sądził kolega z PiSu,ani sędzia z Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego:)
  Konsument_ dlaczego więc dla ciebie sędzia Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego jest innym człowiekiem na niż sędzia sądu powszechnego czy administracyjnego, przecież każdego obowiązuje taka sama etyka zawodowa i bezstronność oraz niezawisłość?

  8 5
 • 8 lis 2021

  Lula zaparz sobie tą melisę i się odstresuj,bo jak już robisz sobie osobiste wycieczki i odbiegasz daleko od tematu to znaczy, że bardzo potrzebujesz ochłonąć.
  O mnie się nie martw:)

  3 7
 • 8 lis 2021

  Jakby sądzili sprawiedliwie to by się nie toczyły przeciwko nim sprawy w Izbie Dyscyplinarnej.
  To twierdzisz, że sędziowie nie mogą być karani za wykroczenia i przestępstwa bo są nietykalni,nieomylni,poza prawem i mogą je łamać bez żadnych konsekwencji?

  11 4
 • 8 lis 2021

  Zawsze jest bez ustawy ratowanie życia człowieka,to lekarze popełnili błąd i rodzina tego nie dopilnowała.Teraz konowały jak popełnią swój osobisty błąd to przez takich mądrych jak ty będą mieć alibi, że to nie oni nie udzielili pomocy zgodnie z nauką tylko będą winę zwalać na ustawę.

  9 3
 • 8 lis 2021

  Dokładnie i się zdenerwowała,zestresowała ciężarna i sama też wymagała pomocy lekarskiej, której jej właściwie nie udzielono, czyli błąd lekarski.

  7 6
 • 8 lis 2021

  Ninam dobrze to ujęłaś , że "próbują przestrzegać prawa" a te próby im marnie wychodzą niestety:)A tego gnębienia po nich nie widać, są tak okopani przy obronie swoich stanowisk i wynagrodzenia,ale sędzia jest bogiem, który za swoje błędy nie ma prawa być osądzany.
  Lula zacznij rozkładać może ci się przez to wreszcie włączy racjonalne myślenie:)

  9 6
 • 8 lis 2021

  Konsument_sam się zamotałeś,twoja wypowiedź jest wzięta kopiuj wklej z
  elementarza, z którego dzieci w przedszkolu dopiero uczą się czytać:)
  Konsument_ ma kota :)
  Cieszę się ,że nie czujesz moich aluzji , chyba tylko dlatego, że jesteś oderwany od rzeczywistości:)

  6 4
 • 8 lis 2021

  To pretensje możesz mieć Lula do tych ,którzy zagłosowali w wyborach i zaznaczyli na karcie wyborczej znaczek przy jego nazwisku.A po drugie Terleckiego nie ma w polskich porodówkach,jest pacjentka,lekarz, położna i powinna być osoba z rodziny, która trzyma rękę na pulsie i pomaga i wspiera pacjentkę.
  Dlaczego się nie mówi o innych błędach lekarskich, dziś w wiadomościach podano, że zmarło dziecko bo je lekarz wypuścił do domu-sekcja zwłok wykazała,ciało obce w przewodzie pokarmowym.

  6 8
 • 8 lis 2021

  Lula zadaj pytanie racjonalne komukolwiek:)
  Tajniacy,przyciemniane szyby, komuś chyba przyszedł pomysł żeby tutaj z igły zrobić widły:)

  4 7
 • 8 lis 2021

  Dopiero co zarzucano , że Jarosław Kaczyński przyjaźni się z prezes Trybunału Konstytucyjnego.A tutaj wszyscy " obrońcy " są na "ty", autografy rozdają itp.:)
  Jeszcze raz pytam, którego obywatela praw oni bronią?:)
  Nie dołączyłam ,mam swoje powody,swoje poglądy i przekonania a tobie nie będę się tłumaczyć, gdzie byłam i co robiłam mam takie konstytucyjne prawo!
  Można naocznie zauważyć jak szanowane są konstytucyjne prawa obywateli, którzy są szczuci na tym portalu przez takiego konsumenta_ za swoje inne niż jego poglądy:)
  A każdemu posłowi możesz sam zadawać pytania jakie cię nurtują i nie szukaj pośredników:)

  10 8
 • 8 lis 2021

  Konsument nic nie było w Dobczycach o opłatach:) i ochronie przed ich wzrostem obywateli:)

  5 2
 • 8 lis 2021

  Ninam a ty widziałaś te smsy i w nich była opisana cała historia prowadzenia ciąży,czyli dane osobowe wrażliwe?Sama sobie zaprzeczasz.W mediach też było , że się przewróciła i dlatego znalazła się w szpitalu.

  4 8
 • 8 lis 2021

  Ninam więcej masz wiedzy na temat niż karta pacjenta zamarłej pani Izabeli.
  Błędy medyczne zwłaszcza w położnictwie to plaga,ile już było przypadków, że za późno zrobiono cesarskie cięcie i prawidłowo rozwijająca się ciąża a dziecko zmarło albo doznało uszkodzeń i straciło sprawność, zdrowie.Od dawien dawna matki swoje córki przestrzegają, że przy porodzie w szpitalu powinny być osoby towarzyszące, które "patrzą lekarzom na ręce" a jak się dzieje coś niepokojącego to wszczynają alarm i wręcz żądają natychmiastowej pomocy od lekarza.
  A ta kobieta była sama zdana na siebie a rodzina w domu na SMSach.

  10 5
 • 8 lis 2021

  Konsument, twój nick mówi sam za siebie , wszystko skonsumujesz jak leci bez przemyślenia.Przecież widać na tym wiecu, że ci sędziowie,prokuratorzy i cała śmietanka prawnicza nie są uzależnieni od PiS czy Ziobry, poznają tutaj więcej "potrzebujących pomocy" w obronie Konstytucji i bawią się przy tym przednio.

  11 6
 • 8 lis 2021

  Sędziowie i prokuratorzy na wiecu KODU proPOwskiego to jest działalność apolityczna?:)
  Dlaczego akurat takie Dobczyce nawiedzają tacy z Krakowa i Warszawy?:)
  Burmistrza miasta nie było ale przecież pozwolenie na manifestację musiał im podpisać.
  Przejeżdżałam przez miasto, samochody policji w Rynku na sygnałach świetlnych i policjanci na ulicy obserwujący.Mieszkańcy to chyba wyszli tylko z ciekawości i po baloniki z dziećmi:)
  Sami sobie odpowiedzcie na pytanie komu to pomaga,bo zwyczajny obywatel w Polsce sam musi walczyć o swoje prawa pacjenta ,prawo własności czy inne w placówce zdrowia, sądzie,czy instytucjach i urzędach państwowych.

  15 10