Opieka Społeczna w Myślenicach

 • 6 paź 2023

  Mam pytanie , na jakiej podstawie przyznawana jest zapomoga???
  Pan z Krzyszkowic chwaląc się ,, po wsi ,, ile on nie zarabia i jak mu się biznes kręci wystąpił o zapomogę( i dostał zapewne przez wstawiennictwo ) . Czy jest to możliwe w takiej instytucji że nikt nikogo nie sprawdza jakie ma naprawdę warunki i czy dana pomoc mu się należy ???Przykładów jest zapewne jeszcze kilka takich jak w/w a może warto z weryfikować co komu się należy a nie żyć na koszt państwa i podatników !!!

  5 3
 • 21 mar 2023

  Mnie tylko jedno dziwi a mianowicie spotkałem pana M.M. z Krzyszkowic na składzie budowlanym od słowa do słowa jak mu się to powodzi ile to na dzień nie zarabia ,a tu okazuje się że pobiera świadczenia jakie tylko się da czyli wystarczy mieć kogoś znajomego naoszukiwać w papierach i kasa sama leci z naszych podatków na konto prywatne - nie powinno być kontroli przed wydaniem zaświadczenia czy kasa się należy czy nie ???

  6

Drozyzna,inflacja,niskie dochody

 • 16 wrz 2023

  A czemu tak jest bo państwowy socjal typu 500 plus teraz już 800 rodzinne i inne dodatki robią taką kwotę że co po niektórym nie chce się pracować .
  Prosty przykład Krzyszkowice pan M.M ..cz pracując na czarno nie wykazuje żadnych dochodów a co za tym idzie ,, ma prawo ,, iść i żerować w MOPS o wszystkie dodatki , trochę naściemniać na wnioskach i pieniądze same idą a druga strona społeczeństwa pracuje na takie typy
  Powinna być jakaś komisja po każdym wniosku kontrola stanu faktycznego komu się należy a komu nie.

  15