To będzie największa impreza tego lata. Plaża Open w sierpniu. Dni Myślenic? „W innej formie”

 • 31 maj 2021

  Dalej nie poznałam odpowiedzi na pytanie w jakiej formie będzie...??

  11 4

Śmierć na Zakopiance w Głogoczowie. Motocyklistka zginęła na miejscu. Kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów

 • 30 maj 2021

  Obserwator30 co było gdyby,jesteśmy przecież tu i teraz, chłopak prowadził samochód bez uprawnień i zginęła przez jego głupotę dziewczyna , wniosek jest taki że trzeba uważać bo nie wiadomo kogo się można spodziewać na drodze każdej drodze.

  4 1
 • 28 maj 2021

  To chyba dobrze, życzmy sobie żeby nie było w ogóle żadnych wypadków DM_S

  8
 • 28 maj 2021

  mama29 gość miał zakaz prowadzenia samochodu,dziwi mnie twoja wypowiedź, chłopak miał świadomość, że łamie prawo siadając za kierownicą, zrobił to z premedytacją,złodzieja i mordercę też będziesz usprawiedliwiać? Dziewczyna ma zapewne rodzinę,to tej rodziny szkoda,bo dziewczynie twoje gorzkie żale nie pomogą, jedynie modlitwa.

  14 2
 • 28 maj 2021

  Obserwator30 jesteś ignorantem, nie słyszałeś jak sąd wypuścił Bosa tego od metody na wnuczka a prokurator nie miał nic do powiedzenia, sąd powinien wydać wyrok i nakazać wykonanie kary jakim jest np.więzienie.O co ci chodzi,kogo ty bronisz i bredzisz głupoty,ten gość na recydywie spowodował wypadek,bo prawdopodobnie nie raz już jechał bez uprawnień, tylko że otoczenie daje przyzwolenie na takie rzeczy identycznie jak przymykanie oczu na jazdę po pijaku za kierownicą.Wiesz zajmij się pożytecznymi rzeczami i nie manipuluj ludźmi.

  8 1
 • 28 maj 2021

  Tu nie Niemcy,ani druga Japonia,nie Irlandia, Turcja, Węgry ani Korea Południowa ?_Andrzej_
  Owszem trzeba coś zmienić ale jak widać zmiany następują w polskim tempie i Polska jest dalej Polską ?

  5 1
 • 28 maj 2021

  Tu nie Niemcy?

  6 2
 • 28 maj 2021

  _Andrzej_ Kierowca ma nakaz dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze i do infrastruktury tępy Polaku?
  Przecie nie wszędzie są autostrady i na wsi nawet nie wszędzie są drogi wyasfaltowane a nawet jeśli to są drogi jednojezdniowe że trzeba zjeżdżać na pobocza żeby się minęły dwa samochody, jakby wszyscy byli tacy roszczeniowi kierowcy to by nie użył w tym kraju normalnie i humanitarnie, ludzie pomyślcie wcześniej zanim tutaj coś odkrywczego napiszecie ?

  8 3
 • 28 maj 2021

  Obserwator30 na jakim ty świecie żyjesz, zderzyć się mogą nawet samochody jadące w jednym kierunku nie słyszałeś o karambolach jak jeden samochód wpada z tyłu na drugi,bo jest ślisko bądź ktoś stracił panowanie nad pojazdem,a w tunelu niedostosowanie prędkości, nawet było głośno o wybuchu pożaru w jednym z takich bardziej znanych.Jeszcze ktoś mądry inaczej te twoje bzdury lajkuje, żenada, pewnie to ci wybitni kierowcy?

  9 1
 • 28 maj 2021

  Sądy mają tak karać żeby przestępcy siedzieli w więzieniu albo w takim miejscu gdzie się nauczą czego nie wolno robić ponownie.A tymczasem sądy przestępców uniewinniają, każą łagodnie i wypuszczają na wolność tworząc ponownie zagrożenie dla społeczeństwa.Obserwator30 posłuchaj sam siebie rzucasz tu hasełka niepoparte żadnym rozsądnym potwierdzeniem tego w rzeczywistości,weź sobie do serca słowa, że milczenie jest w twoim przypadku złotem ?

  12 1
 • 27 maj 2021

  OKOKI a w tunelu i na wiaduktach nie ma wypadków drogowych??

  15 5
 • 27 maj 2021

  Niestety jak jeżdżą kierowcy wszyscy wiemy każdy jest królem szosy klękajcie narody a przepisy prawa drogowego są dla żółtodziobów ? Nie wszyscy też mają uczciwie pozyskane prawo jazdy nie oszukujmy się, ludzie giną przez nieuczciwych i wariatów za kółkiem.... niestety

  16 2
 • 27 maj 2021

  Sądy niestety tak egzekwują kary,winni czują się dalej bezkarnie-recydywiści,a ściga się i osadza w aresztach niekaranych za szkody wyrządzone za symboliczną złotówkę?

  17

Ruszyła tężnia solankowa w Pcimiu. To pierwsze taka instalacja w powiecie myślenickim

 • 19 maj 2021

  Ej ale z Was zrzędy,jak starcy na balkonie z Muppetów,czy ktoś wam kiedy dogodzi??

  10 2
 • 19 maj 2021

  No i jak widać da się inwestować w powiecie myślenickim i z pożytkiem dla ludzi.

  9 6

Crossem i quadem do lasu legalnie? Lasy Państwowe szukają kompromisu w tej sprawie

 • 19 maj 2021

  Narciarze nie robią kolein i nie smrodzą spalinami,zielono to ty masz w głowie Choinka ?

  4 2
 • 19 maj 2021

  Oczami słyszysz wow??

  2 2
 • 18 maj 2021

  Meble już dawno nie są robione z drewna tylko klejone z wiórów i na to okleina bo za takie drewniane trzeba słono płacić.Drewno idzie raczej na budowę i wykończenia,dachy, podłogi i inne elementy drewniane,mi w takim razie nie wożą, czyli nie mogę mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.Poza tym do kiedy będzie tartak rżnął czyli będzie popyt to drzewa pójdą pod topór, oczywiście że jestem przeciwnikiem niszczenia przez wycinki lasów.Jak już wytną co mają wyciąć to jest spokój mniej więcej na pół wieku w tym miejscu.A ci quadowcy to po kilka razy w tygodniu urządzają sobie rajdy, zobacz ile nieraz na nich błota po czubek kasku i czego po takim przejeździe możemy się spodziewać w lesie?Sonik jest sportowcem bo należy do kadry narodowej i zdobywa trofea w tym sporcie -rajd Dakar,a ci co błoto w lesie potrafią tylko robić i huk to weź się nie ośmieszaj tutaj swoimi irracjonalnymi wypowiedziami Choinka.

  5 1
 • 18 maj 2021

  Przecież dla tego " sportu" -bo niszczenie przyrody przez robienie kolein w podłożu gdzie potem robi się błoto i gromadzi woda, niszczenie roślin i niepokojenie zwierząt hałasem oraz ludzi (bo jak ich jedzie od 4 quadów lub motocykli wzwyż to i ludzie w pobliskich domach są zaskoczeni hukiem silników) do tego spaliny wg mnie sportem nie jest- są tory motocross'owe do tego przeznaczone ale rzecz jasna nie każdy z nich jest taki wybitny i honorowy żeby wykupić licencję i należeć do klubu żeby jeździć gdzie wolno ,tylko pomysłowo uprawiają sobie dewastację w terenie prywatnym lub w lasach państwowych nie płacąc za korzystanie i za wyrządzone szkody.Co to za sport, żeby d... przewozić z miejsca na miejsce i rosną im tylko brzuchy,uprawianie sportu wiąże się z dbaniem o kondycję swojego ciała i zmuszanie własnych mięśni do wysiłku.A takim to by chyba zdechło gdyby im ktoś kazał pieszo zrobić przynajmniej część odcinka trasy po którym umieją tylko swoje zaniedbane cielska wozić.

  10 6

Myślenice, Dobczyce, Pcim. Śmieci coraz więcej. Problem dociera do gospodarzy. Jak go rozwiązać?

 • 14 maj 2021

  Czepiasz się tego burmistrza jak rzep psiego ogona ?Napisz skargę na firmę która ma podpisaną umowę na opróżnianie koszy, każdy obywatel ma prawo do tego żeby w swoim imieniu napisać stosowne pismo ze słowami krytyki(konstruktywnej), niezadowolenia tonem kulturalnym i złożyć w urzędzie na dzienniku podawczym,w danej firmie w sekretariacie czy przesłać pocztą, dlaczego nie korzystacie Państwo że swoich praw obywatelskich??

  8 5
 • 14 maj 2021

  Za dzikie wysypiska w całej Polsce odpowiada burmistrz??

  3 7
 • 14 maj 2021

  Głupoty gadasz taki proceder dzikich wysypisk jest nie od dzisiaj ?

  9 6
 • 14 maj 2021

  To wszystko dlatego ,że grube pieniądze ludzie płacą za odbiór śmieci a za utylizację tych których sortownie śmieci nie odbierają od mieszkańców bezpośrednio trzeba dostarczyć w swoim zakresie i zapłacić za ich utylizację,no i rosną jak grzyby po deszczu dzikie wysypiska.

  16

Kolejki po dotację na wymianę pieca. „Myślę, że pula na dofinansowanie zostanie wyczerpana jeszcze dzisiaj”

 • 13 maj 2021

  Wszyscy dostali co stali? powiedzcie szczerze ? Można ludziom zabierać czas mżonkami,jak tu wszystko jest ustalone z góry i nie tylko w Myślenicach ?

  12 3

Czekają nas utrudnienia w ruchu. Rusza remont ulic Mostowej i Daszyńskiego

 • 13 maj 2021

  Trudno się jeździ w paru miejscach w niektórych miejscowościach,w jednym z nich można koło urwać przy poczcie polskiej albo przeszlifować podwoziem krawężnik,dziur i bubli drogowych w powiecie mnóstwo.

  4 5