Lubisz przycisnąć na Zakopiance? „Kierowcy jeżdżący poprawnie nie cierpią tej drogi”

 • 8 sty

  APEL:WEŹCIEŻ ZACZNIJCIE PATRZEĆ NA ZNAKI ,W DOBCZYCACH ŻEBY WJECHAĆ DO BIEDRONKI OD KIERUNKU Z GDOWA JEST NAKAZ JAZDY PROSTO WIĘC TRZEBA JECHAĆ NA RONDO I DOPIERO WJEŻDŻAĆ TAM DO GALERII HANDLOWYCH!!

  4
 • 8 sty

  Potwierdzam manewr wyprzedzania potem skręcanie w lewo lub prawo przed maską dodatkowo często bez kierunkowskazów, wymuszanie pierwszeństwa ze znaku STOP bez wcześniejszego zatrzymania się w ogóle przez nim, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu przed tymi, którzy są już na rondzie.Od kiedy wszedł w życie przepis o tym że należy zwalniać przed przejściem dla pieszych i że piesi mają być wpuszczani na pasy z pierwszeństwem to mimo że jestem kierowcą to już od tego czasu kilka razy mogłabym być potrącona na przejściu dla pieszych jako pieszy właśnie.O przekraczaniu prędkości to nawet szkoda słów.

  Można by tutaj było użyć słów niecenzuralnych bo się należy kierowcom bezmózgowcom.
  GDZIE SIĘ WAM TAK SPIESZY ŻEBY KOMUŚ ODEBRAĆ ZDROWIE LUB ŻYCIE?

  4 2

Premier przedstawił plan walki z koronawirusem na 100 dni. Co nas czeka w najbliższych miesiącach?

 • 26 lis 2020

  babka zielarka przecież temu Gadowskiemu ewidentnie marzy się założenie jakiejś osady sekciarskiej pod Krakowem może nawet w Myślenicach:D no chyba, że to będzie osada Mormonów:)
  Jak można takiemu uwierzyć, który sypie jak z rękawa teoriami spiskowymi a potem na deser reklamuje książki że swojej księgarni?:) Papier wszystko przyjmie a i czy te jego teorie nie są fikcją literacką?:)
  Jest kilka punktów do osobistego przemyślenia ale trzeba się kierować własnym rozumem a nie wszystko łykać co jakiś ktoś niewiadomo skąd powie:):)

  3 9

Konserwator zabytków odebrał bożnicę w Wiśniowej. „To ważny, przełomowy dzień”

 • 24 lis 2020

  Ciekawe, który to redaktor pisał ten tekst:
  "kiedy to za w swojej interpelacji G.K. pytał pytał o to..."
  "a przenosiny miały według nich stanowić dla ratunek dla budynku.."
  Nawet ten ktoś nie potrafi edytować w tekście odpowiednio fragmentów cytowanych wypowiedzi/wywiadów :D
  Aaa to na ten "odbiór" wyasfaltowali dziury w moście w zasadzie cały most i pogłębiają rzekę żeby woda należąca do Wód Polskich pięknie odrestaurowanego zabytku nie zabrała...
  Szkoda tylko, że tych samorządów państwo polskie tak nie naciska żeby ludziom nie zatruwali życia bo o pomocy i uczciwości w wydaniu decyzji urzędniczych i działaniu próżno ich szukać:):):)

  6 2

Przewrócił się na ulicę. Chwilę potem przejechał po nim samochód

 • 20 lis 2020

  Gosc nie życzę Ci tego żebyś nie musiał sam na sobie sprawdzić swojej teorii. Człowiek idący chodnikiem też może z jakichś przyczyn zdrowotnych zasłabnąć i się przewrócić na ulicę/jezdnię , potknąć o jakąś przeszkodę na drodze, różnie to bywa, zdarzenia losowe...a tacy piraci nie zważając na przepisy ruchu drogowego i zwyczajnie myślący inaczej niż normalni ludzie jeszcze po takim poszkodowanym przejadą samochodem!
  Uczą przecież, że na drodze jest zasada ograniczonego zaufania i trzeba uważać na zachowanie innych użytkowników ruchu drogowego.
  Tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia i usprawnienia dla takich typów za kierownicą i dla ciebie Gosc też nie ma przebacz za taki bezmózgi komentarz.

  17 8
 • 17 lis 2020

  Scena jak z filmu sensacyjnego,szok!Niech takie przykładowe firmy na kursach w szkołach jazdy pokazują i jaką kara za to grozi kierowcy,to niektórzy zdejmą nieco nogę z gazu.

  19 6
 • 17 lis 2020

  Widać, że to jacyś młodzi chłopcy pewnie prawko dopiero co zrobione szkoły nie ma to szpanują po ulicach nocą tak jak piszecie z telefonem w ręce zamiast patrzyć na drogę i na pieszych, prędkość też była nieprzepisowa,. Gdzie ta policja jest, która mierzy chodniki zamiast ludzi chronić przed bandytami za kółkiem?
  Ps.dlaczego w trakcie kursu na prawo jazdy nie tłumaczy się nieletnim, że samochód to nie zabawka i decydujesz o swoim życiu i innych ludzi.Jak coś się takiego zdarzy to trauma i można trafić za kratki, czasu nie cofniesz.

  13 11

Starostwo rozpoczyna remont drogi na Chełm. Na początek nakładka na odcinku 200 metrów i łatanie dziur

 • 19 lis 2020

  Bono tobie to wszystko ze wszystkim się kojarzy:D:D:D
  żeby tylko zaistnieć w komentarzach, czekamy jeszcze na Lunę co tam jej się uda zerżnąć z Internetu:D:D:D

  8 3

Władysław Kurowski: Życie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci, a Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Koniec i kropka

 • 15 lis 2020

  Szkoda że tak stanowczo nie chroni się obywateli w powiecie myślenickim przed działaniem zorganizowanych grup w samorządach oraz przed postanowieniami niezawisłego sądu rejonowego...

  6

Ruszyła akcja „Chodnik bardziej dla pieszych". Policja sprawdza czy parkując, kierowcy zostawiają półtora metra dla przechodniów

 • 15 lis 2020

  Jak podbierają prawo jazdy piratom i głupkom za kierownicą to będzie mniej samochodów na drogach i parkingach,a ile jest już przypadków jazdy takich delikwentów, którzy prawka nie mieli i nie mają ile już jeździ nie tylko pijanych tylko jeszcze naćpanych.

  9
 • 15 lis 2020

  No bo jak zwykle policja ma rzeczy ważne i ważniejsze,tym razem są to chodniki,którymi i tak przechodzi mniejsza liczba ludzi z powodu epidemii:)A jak piraci drogowi wymuszają na drogach pierwszeństwo wyjeżdżając bez zatrzymywania się ze znaku STOP i nawet na rondzie potrafią wjeżdżać na maskę to ich jakoś nie widać:D
  W sklepach ekspedientki zasłaniają maseczkami raczej szyję niż usta i nos albo kaszlą i wydychają wydzieliny na dziale mięsno wędliniarskim spod przyłbic ,to gdzie są te patrole? Jeżdżą sobie bez celu i wygodnie siedzą w radiowozie żeby tylko zaliczyć dyżur:D

  11

Dyrektor szpitala w Myślenicach: Dzisiaj doszliśmy do ściany, której już przekroczyć się nie da

 • 15 lis 2020

  Jak stoi pod ścianą to przecież sam się zgłosił na etat dyrektora a w Polsce to jest tak, jak się chce coś osiągnąć więcej to trzeba ten mur próbować głową rozbić niestety:)

  2 4

Powiat myślenicki: Wczoraj 190 potwierdzonych przypadków, dzisiaj ponad 50. Rusza punkt wymazowy na Dolnym Przedmieściu

 • 15 lis 2020

  Bono u Górniak to występowali "statyści" a nie manekiny,taki z ciebie "bajtlok",twoje komentarze tutaj na Miasto Info to mają żadną wartość informacyjną .Luna lepiej byś"poweszyła" za tymi łapówkami na swoim terenie i wygrzebała jaką aferę w samorządzie albo czy statystyki covidowe są miarodajne w powiecie myślenickim;)

  Coś o aferze z kardynałem S.Dziwiszem byście napisali gdzie te pieniądze z łapówek ulokował i jak to jest, że go sumienie nie gryzie jak przez tyle lat oszukiwał papieża Jana Pawła II i pozwolił na to żeby kościelne kanalie , które krzywdziły dzieci i dorosłych,sprawowały najwyższe funkcje w Kościele.

  Protesty kobiet coś na sile straciły,no pewnie trzeba teraz podwinąć rękawy i zająć się porządkami przedświątecznym i dzieciom (którym pozwoliły się urodzić)urządzić mikołajki, podzielić się po chrześcijańsku opłatkiem a potem do kościółka nabożnie pójść w Wigilię na pasterkę:D
  Co się w tej Polsce wyprawia teraz to aż strach na ulicę wychodzić bo można oberwać od feministki torebką albo mięsem,patrioty kostką brukową lub racą i przez policjanta spałowanym lub kulką gumową w twarz.Jest jeszcze kwestia tego,że chłopaki też na pewno od każdego z Waszych miejscowości idą do policji z powodu wynagrodzenia i świadczeń a potem i oni mogą znaleźć się w szpitalu bo dostaną rozkaz iść na ulicę w takich "niestabilnych" czasach...

  5 4

Wacław Żarski: "Wstyd mi że wśród mieszkańców znajdują się osoby o tak niskim poziomie kultury". Proponuje protest w formie petycji

 • 27 paź 2020

  Najpierw to niech mu będzie wstyd za własne postępowania nieetyczne wobec mieszkańców gminy, kontynuuje tylko działania byłego wójta Marka G.i tak jak on traktuje ludzi metodami z tzw.buta, nie liczy się ze społecznym zdaniem mieszkańców gminy,robi co mu się żywnie podoba, wywłaszcza właścicieli nieruchomości, nęka rencistów wyciągając nienależne gminie pieniądze gdzie rozpoczyna nowe inwestycje dewastując zmodernizowaną wcześniej szkołę,z wodociągu płynie zanieczyszczona często woda niezdatna do picia.O powszechnym "kolesiowskim" załatwianiu spraw urzędowych nie wspominając gdyż pana wójta dom rodzinny przecież znajduje się w miejscowości Czasław:)Wyrugował przedszkole gminne z Czasławia bo Stowarzyszenie wsi Czasław ma zapotrzebowanie na siedzibę akuratnie w budynku tegoż przedszkola:)To jest chytry i przebiegły lis i wilk razem wzięty w owczej skórze:)

  11 2

Bogumił Pawlak: Nie jestem politycznym graczem, chcę być gospodarzem

 • 20 paź 2020

  Martozmyslenic idź do Gminy Wiśniowa i sprawdź co to znaczy a właściwie nawet nie musisz iść wystarczy zadzwonić i prosić o umówienie na termin spotkania z panem wójtem w w.w.urzędzie.Gdybyś jeszcze miała jakąś ważną sprawę urzędową w trybie administracyjnym to dopiero zaczynają się schody...:)

  6 2
 • 18 paź 2020

  Strasznie naiwni jesteście, papier wszystko przyjmie, autoreklama i wizerunek szlachetny z tradycjami rodzinnymi:)Jak jest naprawdę trzeba się samemu przekonać face to face,ja miałam tą możliwość, podsumowując:"pantofel" i"długopis":)

  7 5

Przybywa chorych, wydłużają się kolejki do wymazu, rząd wprowadza nowe obostrzenia

 • 13 paź 2020

  Luna Ty jesteś podobno zwiazana z służbą medyczną chyba za dużo masz czasu na pisanie pierdół na Info Myślenice jak Twoi koledzy i koleżanki w tym czasie tracą siły na walkę o zdrowie i życie Polaków zakażonych i chorych na covid-19.Honoru i etyki ci brakuje głupia kobieto.

  5 21
 • 13 paź 2020

  Kris777 maska to nie czarodziejska różdżka że od razu będzie efekt noszenia w przestrzeni publicznej bo teraz chorują ci, którzy mieli w d... noszenie masek kilka tygodni wcześniej.Trzeba też kilka tygodni czasu żeby teraźniejsze noszenie przyniosło skutki i żeby zwolniła fala zakażeń.

  11 27
 • 13 paź 2020

  Już to raz wspominałam, że strefę czerwoną mamy tutaj na południu przez takich świrów i brudasów jak Luna,kupiec1984,Mysleniczanin007 i pan Kracy;)Podpuszczacie ludzi a sami pewnie dbacie o swoje 4 litery jak obok was krąży widmo selekcji naturalnej:)
  Czytelnicy noście maski, stosujcie dystans i myjcie często ręce i je dezynfekujące gdy nie macie w terenie dostępu do bieżącej wody.Nawet księża zrozumieli, nie chcą chorować i cierpieć i umierać, założyli maski szybciutko:)

  15 28

Wszystkie łóżka na oddziale zakaźnym zajmują pacjenci z koronawirusem. Jak wygląda sytuacja w myślenickim szpitalu?

 • 4 paź 2020

  Def_iblyrator 5-G ładnie wplotleś,ja uważam, że walka jest o dużą kasę dlatego jest takie silne lobby, nawet specjalnych badań nie trzeba robić, że wszystkie udogodnienia mają negatywny wpływ na zdrowie człowieka,fale elektromagnetyczne itp.tak że w przypadku 5-G to lepsze jest wrogiem dobrego.
  Jeżeli chodzi o szczepionkę przeciwko grypie to uważam, że gdyby była potrzebna i w 100% skuteczna to było by szczepieniem obowiązkowym i refundowanym a jeżeli nie jesteś to ja np.nie ryzykuję i się nie szczepię na grypę.
  Jeszcze raz apeluję tylko o zdrowe podejście do każdego tematu i sytuacji.Nie dajcie się manipulować nadmiarem fejknewsów przytaczanych z niepewnych źródeł zwłaszcza Luny i kupca1984.

  5 60
 • 4 paź 2020

  O ile dobrze pamiętam to oddział zakaźny był jednoimienny i był do niedawna pusty bo nie było chorych na koronawirusa.Ale pi..pi..Kupiec1984 bezobjawowych, którzy nie mają dolegliwości chorobowych leczą w szpitalu zakaźnym?:D:D:D
  Ciebie, Lunę i takich typu nieuków proszę ignorować i traktować jak latające insekty, mieć na takich mędrków pi...i zadbać o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo najbliższych.

  9 47
 • 4 paź 2020

  Miasto Info podaje że na zakaźnym w myślenickim szpitalu jest już zajęty komplet miejsc w tym jedna osoba jest pod respiratorem...
  Kupiec 1984 jesteś szarlatanem.Teraz macie "cykora" komentujący? Boicie się, że olewaliście obostrzenia a teraz może dla was zabraknąć respiratora i pomocy lekarskiej?Przedtem pisaliście, że koronawirusa nie ma, nie ma zakażonych i chorych, teraz piszecie, że brakuje specjalistów a jeszcze jak i ci zachorują to co to będzie??? Że wam bronią dostępu do lekarza.
  Jak tak czytam od jakiegoś czasu komentarze na Miasto Info "oczami mieszkańców" to widać, że jesteście zaślepieni,niedouczeni i gdzieś wam wyparował zdrowy rozsądek.

  12 40

To już pewne! Powiat myślenicki w czerwonej strefie

 • 3 paź 2020

  Jeszcze jedno wszyscy się szczepią przeciwko grypie z tym, że szczepionka jest skuteczna tylko do 3 miesięcy od zaszczepienia a sezon grypowy przewidują na wiosnę to ilu z was popełniło błąd i zrobiło falstart?

  1 32
 • 3 paź 2020

  Kupiec1984 antybiotykami leczy się bakterie oczywiście.Niestety w Polsce tak jest, że nadużywa się antybiotyków i co jest błędem stosuje na grypę, może zaprzeczysz? Ludzie nie chcą jej "wyleżeć" tylko szybko wyzdrowieć.
  Po drugie jak dysponujesz podręcznikiem dla lekarzy to pewnie masz coś wspólnego z medycyną,no chyba że już odwiesiłeś kitel na kołek.To może zaapeluj do kolegów i koleżanek, którzy przez szybę- bo są tchórzami-diagnozują koronawiusa u potrzebujących pomocy pacjentów z zagrożeniem życia, żeby wzięli się do roboty i nie rżnęli głupa za szybami,bo przecież to jak twierdzisz covid-19 nie istnieje.

  2 27
 • 3 paź 2020

  Gwidoniusz przepraszam trochę za daleką wycieczkę w Twoją stronę zrobiłam ale chciałam wytłumaczyć, że nikt z własnej woli nie idzie robić korona testu,robi bo mu każą albo chce mieć pewność że nie jest zarażony a ma podejrzenie.
  Cieszę się że mam tylu negujących moje słowa:) Piszecie tutaj, że grypa jest groźniejsza to dlaczego osoby chore na grypę nie noszą masek skoro epidemiolodzy rekomendują na nią noszenie maski i zalecają na grypę siedzenie w domu i niezarażanie innych, ile razy każdy z Was widział w miejscu publicznym, komunikacji publicznej zasmarkanych, kaszlących ludzi, którzy nawet nie myślą żeby używać chusteczek higienicznych a jak kaszlą i wypluwają płuca to na wszystkich dookoła i nie zasłaniają ,
  że się tak wyrażę gęby.Na to wygląda, że niestety jakbyście byli tacy mądrzy z tego powiatu ci ,którzy tutaj powtarzacie brednie i wpadacie w psychozę że ktoś was zniewala to by nie było żadnej strefy u nas i nie wyświetlali by nas na tablicy ogólnopolskiej że mamy alert czerwony!
  Luna ty tutaj robisz mega totalitaryzm swoją nachalnością i deklarujesz, że pracujesz w służbie zdrowia:) Chyba coś tu nie gra bo lekarze i pielęgniarki tak się boją koronawirus że u każdego pacjenta go "widzą przez szybę" w mediach aż huczy , że ludzie z zagrożeniem życia umierają bez pomocy w domu,na ulicy,w karetce albo lądują w szpitalu w stanie agonii na wyrostek robaczkowy, sepsę, ropniaka mózgu, dzisiaj czytałam, że lekarze tak załatwili 17 latka , że 1,5h przewozili go od szpitala do szpitala aż zmarł bez udzielenia pomocy na czas, albo śmierć młodej kobiety z koszmarnym bólem że aż traciła przytomność ,zdiagnozowana przez szybę, odesłana do domu zmarła.Zabierzcie się konowały za swoją pracę bo skladaliscie przysięgę Hipokratesa, gdzie wasza etyka, chyba wyszła na protest razem z wami na ulicę po kasę!

  4 26