Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka burmistrzem miasta i gminy Myślenice na drugą kadencję

 • 22 kwi

  Naród tu jednak głupszy niż na Podhalu. Tam się na pisiorach już dawno poznali.

  43 32

Dobczyce. Przyjaciele Raby posprzątali brzegi rzeki

 • 16 kwi

  Niebywałe. Nad zalewem dobczyckim też łowią ryby, palą ogniska, śmiecą flaszkami z wypitej wódki i pijane wracają samochodami. To Ci sami?

  3

Pierwsze propozycje przebiegu nowej Zakopianki między Krakowem a Myślenicami poznamy w 2025 r. Czy ponownie przebiegać będzie przez miasto?

 • 24 mar

  Pewnie będzie 6 bo odciąża obwodnicę Krakowa.

  3 2

Jarosław Flis: Wybory to dość skomplikowane gry, a największym wrogiem zwycięstwa jest przekonanie, że ono jest nieuniknione

 • 19 mar

  „Ciemny lud to kupi”: Kurski-Goebbels o elektoracie pisu ;) Łykaj dalej pelikano.

  2 1
 • 18 mar

  Dla mnie strzał w stopę, Kurski-Goebbels przeszarżował. Wyborcy pisu do wulkanów intelektu nie należą. Może się okazać, że przy braku szyldu przy nazwisku kandydata poczują się bezradni. Płakał nie będę.

  8 5

Wybory Samorządowe 2024. W Myślenicach pięciu kandydatów na burmistrza. Kto startuje w pozostałych gminach?

 • 17 mar

  No to podsumowując mamy historyka z „doświadczeniem”, WF-istę pisowca ( nie dziwi, że wstydzi się swojej partii ), kandydatkę PO ( władze partii chyba odpuściły Myślenice - niepoważne traktowanie mieszkańców ), w netach trudno znaleźć coś na temat pana Kulczyńskiego ( poczytałem o Polska jest jedna: sorry nie da rady ). Najlepiej na papierze wygląda Bylica, ale jednak jedzie pisem.

  8 3

Gmina Myślenice. Cztery osoby chętne na stanowisko burmistrza. Pełna lista kandydatów do rady

 • 10 mar

  Typowy pisowiec: sprowadzić poziom dyskusji do rynsztoka i pokonać doświadczeniem.

  31 3
 • 10 mar

  Więc wybór żaden. WF-ista pisowiec ukrywający szyld swojej faszystowskiej partii i prawdopodobnie przez oszustwo żona chroniąca pijaka drogowego. Brakuje przyzwoitych w Myślenicach? Znowu trzeba głosować przeciw komuś a nie za kimś?

  25 5

Myślenice. Burmistrz zapowiada modernizację basenu letniego na Zarabiu i przedstawia wizualizacje

 • 10 mar

  Oczywiście, że tak było. Koleś wspierał kolesi z własnej partii kosztem samorządów gdzie rządzili niezależni lub z innej opcji politycznej. PiS to partia faszystowska i bardziej ogarnięci Polacy powiedzieli dość 15.10.2023. Polska straciła 8 lat.

  3

Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka rozpoczął kampanię. Po drugą kadencję burmistrza idzie bez logo PiS

 • 10 mar

  „Ciemny lud to kupi” kolejne manipulacje Kurskiego-Goebbelsa bo w poczucie honoru i wstydu pisowców nie uwierzę. Jakaż to pogarda dla własnego elektoratu.. i jak obnaża tych chłystków.

Myślenice. Żłobek samorządowy czeka modernizacja i rozbudowa

 • 2 mar

  Ciekaw jestem czy Myśleniczanie wybiorą ponownie WF-istę na burmistrza. Wielu twierdzi, że zrobił wiele dla Myślenic. Ja mam odmienne zdanie. Pisowcy wspierali swoich samorządowców pieniędzmi centralnymi, podczas gdy samorządy zarządzane przez inne opcje polityczne lub niezależne nie dostawały nic. Stąd inwestycje w Myślenicach ale kosztem powiatów z Polski zachodniej. Biorąc pod uwagę upadek moralny i zepsucie tej partii sprawdziłbym, kto tak naprawdę skorzystał na inwestycjach pisowskich w Myślenicach. Władza PiS wreszcie się skończyła co oznacza też, że WF-ista nie będzie miał wsparcia i „cud nad Rabą” się skończy. Warto głosować na Szlachetkę?

  3 6

Droginia. Zakończyły się pracę nad budową sali gimnastycznej

 • 6 wrz 2023

  Gawiedź i pożyteczni głupcy się cieszą z wiecu wyborczego partii rządzącej za samorządowe pieniądze, a przedszkole na Zarabiu do zamknięcia. Wuefista będzie miał miejsce pracy jak wyleci ze stołka burmistrza.

  5 2

Piotr Siergiej: Smog to nie tylko problem największych miast

 • 28 lut 2021

  Trzeba edukować, by nie palili śmieciami i prawidłowo https://czysteogrzewanie.pl , kontrolować rynek opału: sprzedawany węgiel jest mokry i kiepskiej jakości, również jako ekogroszek. Druga rzecz 2 lata czekam na podłączenie gazu.

  3

Ranking. Jak oceniacie pracę gospodarzy na półmetku kadencji 2018-23?

 • 28 lut 2021

  Osiągnięcia Jarosława Szlachetki jako włodarza miasta można podsumować w dwóch punktach:
  1. Krytyka poprzednika.
  2. Kontynuacja tego, co rozpoczął poprzednik.
  Po obajtk... po owocach poznamy.

  7

Tak będzie wyglądać hala sportowa przy szkole w Drogini

 • 21 lut 2021

  Pan Szlachetka szykuje sobie miejsce do pracy, jak już wyleci z polityki. Co to za kraj, gdzie na włodarza miasta wybiera się wuefistę?!

  7 2