Media ogólnopolskie o karierach polityków z „ziemi myślenickiej”. Jarosław Szlachetka i Stanisława Kasprzycka na nowych stanowiskach

 • 19 cze 2023

  DOKŁADNIE !!!!!

  A na "facebuku" to tak słoneczko pisał

  "TO dopiero "himalaje hipokryzji" Dyskusji na temat likwidacji Przedszkola Samorządowego nr 3 by w Myślenicach przy ulicy Lipowej pewnie dzisiaj by nie było gdyby nie wieloletnie zaniedbania niektórych osób, które dostrzegam na zdjęciu......"

  Pewnie, że dyskusji by nie było gdyby Jarosław rządził a dlaczego ....ot bo by już przedszkola nie było, a działeczka byłaby opylona "deweloperom".

  Cytując dalej:

  "......Wszelkiego rodzaju Pana wywody prezentowane w mediach społecznościowych są tylko insynuacjami, bezpodstawnymi oskarżeniami, zmierzającymi do zdyskredytowania mnie oraz mojego zaangażowania w pracę na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice...."

  "Dzisiaj nas jako gminy Myślenice, która posiada wolne miejsca w innych placówkach, nie stać na utrzymanie przedszkola samorządowego przy ul. Lipowej. Miejsca bezpieczne, spełniające odpowiednie warunki sanitarne, przeciwpożarowe oferujemy dzieciom w pozostałych przedszkolach na terenie miasta i gminy Myślenice, ale także na Zarabiu - 700 m dalej. Będąc odpowiedzialnym za dzieci, które rodzice oddają do naszych jednostek przedszkolnych, nie mogę podjąć innej decyzji jak o tym, że nie będzie naboru do przedszkola przy ul. Lipowej. Ci z państwa, którzy mają dzieci w tym przedszkolu i chcą, aby nadal były w jednym, mogą skorzystać z oferty wolnych miejsc w placówce przy ul. Zdrojowej” – mówił Jarosław Szlachetka.

  Wszędzie nas nie stać na Dolnym Przedmieściu też nas nie było stać na utrzymanie Szkoły Podstawowej, ale stać nas na Burmistrza, który wiecznie zajęty w Radach, Otulinach i innych dziwnych dających łatwy pieniądz organizacjach się realizować, stać nas na utrzymanie wiceburmistrza, stać nas na utrzymanie CUS, stać nas na utrzymanie coraz większej ilości urzędników mimo tego, że coraz więcej rzeczy załatwiamy bez ich potrzeby poprzez np. profil zaufany, epuap, eurząd itp.

  A może właśnie tak trzeba mówić, pisać, może właśnie taki przekaz ma cały czas płynąć, żeby ludzie uwierzyli, że nas nie stać, a wtedy będzie można ostatni majątku należącego do Gminy (NAS) sprzedać. !!!!!

  54 4

Zbliża się powódź błyskawiczna? Ten system ma ostrzegać o nadchodzącym zagrożeniu

"Dobra zmiana" PiS