Trzecia dawka szczepionki dla osób 50+ i głos na temat restrykcji. Wróci lockdown?

 • 23 wrz

  Politycy 4 opcji są tak bezczelni i pewni siebie, że czasem się zapominają i wychodzą ze swoich ról. Należało by wymienić wszystkie nazwiska jakie się tam pojawiły, ale wystarczy Szumowski, Dworczyk, Cieszyński, Gliński, Neumann, Budka, Siemoniak. Wszyscy bez dystansu, masek a nam każą(przepraszam, zachęcają) się szczepić, grożą lodałnem, duszą gospodarkę i służbę zdrowia. Ludzie pytam po raz któryś na tym forum, po której dawce eliksiru się obudzicie? Czy przy następnych wyborach cały ten cyrk zostanie zapomniany? I znów wybór w postaci lepszego zła PO lub PIS ewentualnie durna Lewica czy śliski PSL

  12 1

Myśleniczanie protestowali w obronie TVN i wolnych mediów. Kolejnego dnia Sejm przegłosował zmiany w ustawie medialnej

 • 20 sie

  Twój komentarz świadczy o tym, że cel rządzących jakim jest skłócenie społeczeństwa został zrealizowany. A dokonało się to przez ciągłą nagonkę na przeciwników szczepień c19, nazywanie ich terrorystami, spoty dot. odpowiedzialności oraz codzienne statystyki -lud musi czuć strach.
  Podobnie było w przypadku maseczek, ich wyznawcy używali ich jako amuletu. Nie daj boże by otoczeniu pojawił się osobnik bez, dochodziło niemalże do kamienowania...teraz nikt w tym nie chodzi , ale też nie pamięta jakie było wariactwo. Rekomendowane były nawet dwie:).
  Wirusy były, są I będą oraz prawdopodobnie wszyscy przeszliśmy covid, ale nie, tylko preparat mRNA może nas uratować i przywrócić normalność. Niedzielski i wcześniej Gowin powiedzieli, że nie będzie powrotu do normalności sprzed pandemii... Przy której dawce eliksiru się ockniecie?

  1
 • 16 sie

  Obrońcy demokracji...eh, szkoda że tak nie protestujecie przeciw terrorowi cowidowemu oraz segregacji sanitarnej. Ostatnie zmiany w przepisach mogą wydłużyć kwarantanne do 30 dni, no ale to nie przeszkadza wam w skandowaniu kon-sty-tuc-ja

  3 7

To była gigantyczna ulewa. Zakopianka i Głogoczów pod wodą. Potoki wylewały w niemal każdej miejscowości

 • 19 lip

  Ci "normalni" już rządzili i pokazali jak dbać o interes swój oraz zachodnich sąsiadów. Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej partii rządzącej, ale są gorsi do wyboru :). Ludzie dostają jakieś zbiorowej amnezji i szybko zapominają przewinienia i kłamstewka polityków. Ogólnie można to skwitować określeniem "wszyscy są po jednych pieniądzach". Nie bez znaczenia jest też pochodzenie. Jeżeli Polską nie będą rządzić Polacy, tylko polsko języczni statyści, to będzie tak samo

  14 18

Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski apeluje o przyśpieszenie szczepień przeciwko Covid-19

 • 2 lip

  Proponuję stworzyć listę polityków, którzy namawiają do przyjęcia tego życiodajnego eliksiru. Przed kolejnymi wyborami parlamentarnymi lub samorządowymi przypominać społeczeństwu tych dobrodziejów.

  13 2
 • 1 lip

  I po tych słowach prof. Gut zniknął z ekranów na 2 tygodnie :)

  10 2

Ulotka w każdej skrzynce. Strażacy kolportują informacje o szczepieniach

Premier przedstawił plan walki z koronawirusem na 100 dni. Co nas czeka w najbliższych miesiącach?

 • 30 lis 2020

  Brawo za odwagę dla doktora Basiukiewicza. Podejrzewam, że teraz "medialne autorytety medyczne" zaczną podważać jego kompetencję. Szkoda że tak nie wielu lekarzy potrafi otwarcie obnażać korona psychozę.

  5
 • 25 lis 2020

  "100 dni solidarności", a szczepionka to jedyny sposób by odzyskać normalność. Przez ten okres słowo szczepionka zostanie odmieniona przez wszystkie przypadki. Pojawią się spoty promujące program szczepień "Jestem odpowiedzialny za siebie oraz innych, szczepie się" "Kocham więc się szczepie" Zapewne znane postacie będą się udzielać w tych spotach, autorytety będą nas zapewniać o bezpieczeństwie tego "cudu" medycyny.
  Jak cześć ludzi zgodzi się na przyjęcie tego "życiodajnego eliksiru", to będzie znów nagonka na tych opornych, że są zagrożeniem dla tych zaszczepionych.
  Korporacje mogą nie przedłużyć z Tobą umowy jeżeli nie masz potwierdzonego szczepienia przeciwko covid, itd, itd..
  Ludzie jak nie zrozumiecie, że od 1939 nie jesteśmy wolnym narodem, ciągle jesteśmy pod okupacją (obecnie pod butem polskojęzycznych elit) to dalej będą nami pomiatać jak bydłem...

  9
 • 25 lis 2020

  "100 dni solidarności", a szczepionka to jedyny sposób by odzyskać normalność. Przez ten okres słowo szczepionka zostanie odmieniona przez wszystkie przypadki. Pojawią się spoty promujące program szczepień "Jestem odpowiedzialny za siebie oraz innych, szczepie się" "Kocham więc się szczepie" Zapewne znane postacie będą się udzielać w tych spotach, autorytety będą nas zapewniać o bezpieczeństwie tego "cudu" medycyny.
  Jak cześć ludzi zgodzi się na przyjęcie tego "życiodajnego eliksiru", to będzie znów nagonka na tych opornych, że są zagrożeniem dla tych zaszczepionych.
  Korporacje mogą nie przedłużyć z Tobą umowy jeżeli nie masz potwierdzonego szczepienia przeciwko covid, itd, itd..
  Ludzie jak nie zrozumiecie, że od 1939 nie jesteśmy wolnym narodem, ciągle jesteśmy pod okupacją (obecnie pod butem polskojęzycznych elit) to dalej będą nami pomiatać jak bydłem...

  11

Od soboty w galeriach czynne tylko wybrane sklepy. Premier przedstawił nową listę obostrzeń

 • 6 lis 2020

  Zasłużyłeś na łapkę w górę.

  8 1
 • 5 lis 2020

  Wirus stał się narzędziem do zniewolenia społeczeństwa. Rządzący wykonując rozkazy będą nas dalej zubożać a ostatecznie będą chcieli wprowadzić przymusowe szczepienia, np lekarz medycyny pracy nie podbije ci badań okresowych jeżeli nie będziesz miał potwierdzonego szczepienia. Zapamiętajcie ten przypuszczalny szantaż jakim mogą się posłużyć.

  Poniżej fragment rozmowy z Prof. Włodzimierzem Gut. W skrócie opisuje to co się obecnie dzieje:

  od 11:40
  "Pani Redaktor: Panie profesorze kiedy Pana zdaniem świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa? Jesteśmy w stanie w ogóle odpowiedzieć na to pytanie czy to jest wróżenie z fusów na razie?
  Profesor Gut: To znaczy z punktu widzenia tzw. myślenia zdroworozsądkowego mógłby to zrobić. Z punktu widzenia rozgrywek, które są przy okazji prowadzone NIGDY.
  Pani Redaktor: Co to znaczy, że przy okazji są prowadzone jakieś rozgrywki?
  Profesor Gut: W momencie kiedy zaczynają się działania przechwytywania szczepionki, prób monopolizacji przez poszczególne kraje, rozproszenia właściwie wszystkich działań jak tylko się da. No i KONIECZNOŚCI UTRZYMANIA PEWNEJ LICZBY ZACHOROWAŃ, CHOCIAŻBY PO TO, ŻEBY SWOJE SZCZEPIONKI ROZPROPAGOWAĆ NIE WIERZĘ, ŻE ŚWIAT SOBIE PORADZI. ALE NIE JEST TO WYNIK STRASZLIWEGO WIRUSA TYLKO PRZYJĘTYCH EGOISTYCZNYCH INTERESÓW POSZCZEGÓLNYCH.
  Pani Redaktor: Czyli mam rozumieć, że kwestia istnienia w dalszym ciągu epidemii koronawirusa jest w interesie FIRM FARMACEUTYCZNYCH. Dobrze interpretuję to co Pan mówi?
  Profesor Gut: Między innymi ale nie tylko.
  Pani Redaktor: To jeszcze w czyim interesie?
  Profesor Gut: Koronawirus daje bardzo szerokie możliwości. Od możliwości protestu do możliwości zamykania i zacieśniania. Zależy w czyje ręce wpadnie pomysł.

  13 2

Myśleniczanie protestują na wiele sposobów. Do antyrządowych haseł dołożyli taniec i śpiewy

 • 29 paź 2020

  Każdy kto zamierza brać udział w proteście powinien wpierw przeczytać ustawę COVIDOWĄ. Uczestnik swoją bezmyślną postawą realizuje scenariusz, którego efektem ma być odwrócenie uwagi od prawdziwego zniewolenia jakie nam zaserwował rząd - przymusowe szczepienia

  6 7

Epidemia nabiera rozpędu. Ponad 16 tys. zakażeń w kraju. W powiecie myślenickim jak dotąd zmarło 7 osób

 • 29 paź 2020

  Dziękuję za Twój wpis. Już to kiedyś napisałem w sprawie szczepień: "Rodzicom dopiero się otwierają oczy jak ich dziecko dostanie NOP'a" Znam kilkoro rodzin gdzie była poważna reakcja po MMR. Jeżeli kilka godzin po szczepieniu, dziecko dostaje gorączki, wymiotów i przelewa Ci się przez ręce to z czym to wiązać...?
  Jedziesz na SOR, a tam pani na recepcji komentuję niechcący, że ordynator nie lubi przypadków poszczepiennych. I tak naprawdę zostajesz z problemem sam i modlisz się by Twoje dziecko nie miało powikłań neurologicznych. Ot taka historia z życia...

  7
 • 28 paź 2020

  Dokładnie tak, ale globaliści zrobili sobie z wirusa narzędzie do zniewalania społeczeństwa. Nasz rząd realizuję narzucony dla Polski scenariusz (gdyby rządziły pozostałe ugrupowania było by to samo). Szybko się to nie skończy.

  7
 • 28 paź 2020

  Przytaczasz przykład odesłanego dziecka, ale są jeszcze ludzie, którym odwołano zabiegi, przewlekle chorzy, pacjenci terminalni. Pozostałej, zdrowej części społeczeństwa zmniejszono pensję, zakłady robią redukcję zatrudnienia, górnicy mieli miesiąc przestoju (a to równia pochyła do osiągnięcia nierentowności kopalń), a wszystko to w imię grypopodobnego wirusa... Jak się to mówi ludziom, to w zamian uzyskuję się odpowiedź "jak żeś taki mądry, to idź pomagaj w DPS'ach"
  Wirus jest i sporo moich znajomych go przechodziło, ból głowy, mięśni oraz słynna utrata węchu. Czy to jest powód by cały naród zubażać i trzymać za pysk....?
  Wirus jak się pojawił, to zniknie tak szybko. Nie ma szans by uniknąć kontaktu z nim, więc najlepszym wyjściem jest wrócić do normalnego życia, bo skutki tego wariactwa będą opłakane...

  7

Trzeci dzień protestów za nami. „Jutro znowu tu przyjdziemy” zapowiadają mieszkańcy. Co jeszcze mówią?

 • 27 paź 2020

  Dokładnie tak. Albo Pis ma wybitnych ludzi od inżynierii społecznej albo nasze społeczeństwo jest zwyczajnie naiwne i wystraszone wirusem. Ludzie przeczytajcie ustawę Covidową. Pętla na naszych szyjach się zaciska

  14 2

Protest przeciwko zaostrzeniu prawa dotyczącego aborcji. Tłum skandujący na myślenickim Rynku nie przebierał w słowach

 • 26 paź 2020

  Jest to temat zastępczy, jak również cała ta 5 dla zwierząt, który ma za zadanie odwrócić uwagę od przepchanej ustawy o "dobrym" samarytaninie oraz od wprowadzanego po cichu lockdawnu 2. Z treści ustawy wynika, że lekarz będzie zwolniony z odpowiedzialności karnej za błąd medyczny jeżeli będzie działał w celu zwalczania covid. Jest też wzmianka o zastosowaniu środku przymusu w celu podania leku lub szczepionki. Tym już się zajmie Policja, WP oraz WOT, co zresztą wymknęło się Premierowi podczas jednej z konferencji. Użył tylko słowa “dystrybucja”, tak więc nastawiać myśleniczanie tyłki, zbawienna szczepionka już w drodze...
  A odnosząc się do tematu aborcji, to nie człowiek jest jest od decydowania, kto ma żyć, lub nie!
  https://www.youtube.com/watch?v=Sh9Fzsex49A

  9 3

W Dobczycach powstaje punkt wymazowy. Od piątku odnotowano 222 nowe przypadki

 • 22 paź 2020

  Nie do diagnostyki, ale do powiększenia zasobności portfela właścicielowi sieci przychodni już tak. Coś mi podpowiada, że prezes doskonale zdaje sobie sprawę z jaką wydmuszką ma do czynienia, lecz gra kartami, które rozdano...

  11

Padł dobowy rekord zakażeń w Polsce. Rząd wprowadza kolejne, ostrzejsze obostrzenia

 • 16 paź 2020

  Wykresy super, ale siania paniki

  29 3

Nowe obostrzenia dotyczą całego kraju. Co się zmienia?

Pięciu nauczycieli z koronawirusem. I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach przechodzi na naukę zdalną

 • 29 wrz 2020

  Ci co chcieli łopatologicznie wytłumaczyć, min. Tobie, że pandemia to ściema, nie twierdzili, że wirusa nie ma. Usiłowali wytłumaczyć, że nie jest tak zabójczy jak go kreują w mediach, a obostrzenia wprowadzone nie są adekwatne do zagrożenia. Śmiertelność na tym samym poziomie co w poprzednich latach, a wśród ludzi dalej psychoza śmierci.
  Znam kilka osob, które przechodziły tą “śmiertelną zaraze” - gorączka, bóle mięśni, czasem biegunka. Po kilku dniach przechodziło. Ale strach i korona psychoza w otoczeniu tych osób nie do opisania.
  Dla ludzi nie wirus jest zagrożeniem, ale Ci, którzy próbują z nim walczyć...

  26 4

To już pewne. Powiat myślenicki objęty żółtą strefą. Jak to wpłynie na naszą codzienność?

 • 22 wrz 2020

  Dziękuję za ten komentarz. Rodzicom dopiero się otwierają oczy jak ich dziecko dostanie objawów poszczepiennych...

  9 1

Testy myślenickich księży negatywne. Koronawirus wśród policjantów. Rośnie liczba potwierdzonych przypadków

 • 10 wrz 2020

  Nie rozumiem dlaczego te "minusy" dla wypowiedzi pan Kracego...
  Ludzie gdyby nie skundlone media to nikt by z Was nie wiedział, że mamy jakąś "epidemie". A dzięki tym pesudo dziennikarzom oraz trefnym testom, które wykonuje się na potęgę można sterować statystykami. Więcej testów, to więcej wyników pozytywnych i tak z każdego zakątka w Polsce można zrobić strefę czerwoną.
  Ludzie jak nie powiecie dość, to przeczołgają nas jak Australijczyków. Proponuję poszukać informacji co tam się dzieje.

  23 6

Ponad 300 przypadków koronawirusa w powiecie. W weekend najwięcej zakażeń odnotowano w Małopolsce

 • 9 wrz 2020

  Za ten okres "plandemii" powinien być zwrot składek zdrowotnych

  7