Ulotka w każdej skrzynce. Strażacy kolportują informacje o szczepieniach

Premier przedstawił plan walki z koronawirusem na 100 dni. Co nas czeka w najbliższych miesiącach?

 • 30 lis 2020

  Brawo za odwagę dla doktora Basiukiewicza. Podejrzewam, że teraz "medialne autorytety medyczne" zaczną podważać jego kompetencję. Szkoda że tak nie wielu lekarzy potrafi otwarcie obnażać korona psychozę.

  5
 • 25 lis 2020

  "100 dni solidarności", a szczepionka to jedyny sposób by odzyskać normalność. Przez ten okres słowo szczepionka zostanie odmieniona przez wszystkie przypadki. Pojawią się spoty promujące program szczepień "Jestem odpowiedzialny za siebie oraz innych, szczepie się" "Kocham więc się szczepie" Zapewne znane postacie będą się udzielać w tych spotach, autorytety będą nas zapewniać o bezpieczeństwie tego "cudu" medycyny.
  Jak cześć ludzi zgodzi się na przyjęcie tego "życiodajnego eliksiru", to będzie znów nagonka na tych opornych, że są zagrożeniem dla tych zaszczepionych.
  Korporacje mogą nie przedłużyć z Tobą umowy jeżeli nie masz potwierdzonego szczepienia przeciwko covid, itd, itd..
  Ludzie jak nie zrozumiecie, że od 1939 nie jesteśmy wolnym narodem, ciągle jesteśmy pod okupacją (obecnie pod butem polskojęzycznych elit) to dalej będą nami pomiatać jak bydłem...

  9
 • 25 lis 2020

  "100 dni solidarności", a szczepionka to jedyny sposób by odzyskać normalność. Przez ten okres słowo szczepionka zostanie odmieniona przez wszystkie przypadki. Pojawią się spoty promujące program szczepień "Jestem odpowiedzialny za siebie oraz innych, szczepie się" "Kocham więc się szczepie" Zapewne znane postacie będą się udzielać w tych spotach, autorytety będą nas zapewniać o bezpieczeństwie tego "cudu" medycyny.
  Jak cześć ludzi zgodzi się na przyjęcie tego "życiodajnego eliksiru", to będzie znów nagonka na tych opornych, że są zagrożeniem dla tych zaszczepionych.
  Korporacje mogą nie przedłużyć z Tobą umowy jeżeli nie masz potwierdzonego szczepienia przeciwko covid, itd, itd..
  Ludzie jak nie zrozumiecie, że od 1939 nie jesteśmy wolnym narodem, ciągle jesteśmy pod okupacją (obecnie pod butem polskojęzycznych elit) to dalej będą nami pomiatać jak bydłem...

  11

Od soboty w galeriach czynne tylko wybrane sklepy. Premier przedstawił nową listę obostrzeń

 • 6 lis 2020

  Zasłużyłeś na łapkę w górę.

  8 1
 • 5 lis 2020

  Wirus stał się narzędziem do zniewolenia społeczeństwa. Rządzący wykonując rozkazy będą nas dalej zubożać a ostatecznie będą chcieli wprowadzić przymusowe szczepienia, np lekarz medycyny pracy nie podbije ci badań okresowych jeżeli nie będziesz miał potwierdzonego szczepienia. Zapamiętajcie ten przypuszczalny szantaż jakim mogą się posłużyć.

  Poniżej fragment rozmowy z Prof. Włodzimierzem Gut. W skrócie opisuje to co się obecnie dzieje:

  od 11:40
  "Pani Redaktor: Panie profesorze kiedy Pana zdaniem świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa? Jesteśmy w stanie w ogóle odpowiedzieć na to pytanie czy to jest wróżenie z fusów na razie?
  Profesor Gut: To znaczy z punktu widzenia tzw. myślenia zdroworozsądkowego mógłby to zrobić. Z punktu widzenia rozgrywek, które są przy okazji prowadzone NIGDY.
  Pani Redaktor: Co to znaczy, że przy okazji są prowadzone jakieś rozgrywki?
  Profesor Gut: W momencie kiedy zaczynają się działania przechwytywania szczepionki, prób monopolizacji przez poszczególne kraje, rozproszenia właściwie wszystkich działań jak tylko się da. No i KONIECZNOŚCI UTRZYMANIA PEWNEJ LICZBY ZACHOROWAŃ, CHOCIAŻBY PO TO, ŻEBY SWOJE SZCZEPIONKI ROZPROPAGOWAĆ NIE WIERZĘ, ŻE ŚWIAT SOBIE PORADZI. ALE NIE JEST TO WYNIK STRASZLIWEGO WIRUSA TYLKO PRZYJĘTYCH EGOISTYCZNYCH INTERESÓW POSZCZEGÓLNYCH.
  Pani Redaktor: Czyli mam rozumieć, że kwestia istnienia w dalszym ciągu epidemii koronawirusa jest w interesie FIRM FARMACEUTYCZNYCH. Dobrze interpretuję to co Pan mówi?
  Profesor Gut: Między innymi ale nie tylko.
  Pani Redaktor: To jeszcze w czyim interesie?
  Profesor Gut: Koronawirus daje bardzo szerokie możliwości. Od możliwości protestu do możliwości zamykania i zacieśniania. Zależy w czyje ręce wpadnie pomysł.

  13 2

Myśleniczanie protestują na wiele sposobów. Do antyrządowych haseł dołożyli taniec i śpiewy

 • 29 paź 2020

  Każdy kto zamierza brać udział w proteście powinien wpierw przeczytać ustawę COVIDOWĄ. Uczestnik swoją bezmyślną postawą realizuje scenariusz, którego efektem ma być odwrócenie uwagi od prawdziwego zniewolenia jakie nam zaserwował rząd - przymusowe szczepienia

  6 7

Epidemia nabiera rozpędu. Ponad 16 tys. zakażeń w kraju. W powiecie myślenickim jak dotąd zmarło 7 osób

 • 29 paź 2020

  Dziękuję za Twój wpis. Już to kiedyś napisałem w sprawie szczepień: "Rodzicom dopiero się otwierają oczy jak ich dziecko dostanie NOP'a" Znam kilkoro rodzin gdzie była poważna reakcja po MMR. Jeżeli kilka godzin po szczepieniu, dziecko dostaje gorączki, wymiotów i przelewa Ci się przez ręce to z czym to wiązać...?
  Jedziesz na SOR, a tam pani na recepcji komentuję niechcący, że ordynator nie lubi przypadków poszczepiennych. I tak naprawdę zostajesz z problemem sam i modlisz się by Twoje dziecko nie miało powikłań neurologicznych. Ot taka historia z życia...

  7
 • 28 paź 2020

  Dokładnie tak, ale globaliści zrobili sobie z wirusa narzędzie do zniewalania społeczeństwa. Nasz rząd realizuję narzucony dla Polski scenariusz (gdyby rządziły pozostałe ugrupowania było by to samo). Szybko się to nie skończy.

  7
 • 28 paź 2020

  Przytaczasz przykład odesłanego dziecka, ale są jeszcze ludzie, którym odwołano zabiegi, przewlekle chorzy, pacjenci terminalni. Pozostałej, zdrowej części społeczeństwa zmniejszono pensję, zakłady robią redukcję zatrudnienia, górnicy mieli miesiąc przestoju (a to równia pochyła do osiągnięcia nierentowności kopalń), a wszystko to w imię grypopodobnego wirusa... Jak się to mówi ludziom, to w zamian uzyskuję się odpowiedź "jak żeś taki mądry, to idź pomagaj w DPS'ach"
  Wirus jest i sporo moich znajomych go przechodziło, ból głowy, mięśni oraz słynna utrata węchu. Czy to jest powód by cały naród zubażać i trzymać za pysk....?
  Wirus jak się pojawił, to zniknie tak szybko. Nie ma szans by uniknąć kontaktu z nim, więc najlepszym wyjściem jest wrócić do normalnego życia, bo skutki tego wariactwa będą opłakane...

  7

Trzeci dzień protestów za nami. „Jutro znowu tu przyjdziemy” zapowiadają mieszkańcy. Co jeszcze mówią?

 • 27 paź 2020

  Dokładnie tak. Albo Pis ma wybitnych ludzi od inżynierii społecznej albo nasze społeczeństwo jest zwyczajnie naiwne i wystraszone wirusem. Ludzie przeczytajcie ustawę Covidową. Pętla na naszych szyjach się zaciska

  14 2

Protest przeciwko zaostrzeniu prawa dotyczącego aborcji. Tłum skandujący na myślenickim Rynku nie przebierał w słowach

 • 26 paź 2020

  Jest to temat zastępczy, jak również cała ta 5 dla zwierząt, który ma za zadanie odwrócić uwagę od przepchanej ustawy o "dobrym" samarytaninie oraz od wprowadzanego po cichu lockdawnu 2. Z treści ustawy wynika, że lekarz będzie zwolniony z odpowiedzialności karnej za błąd medyczny jeżeli będzie działał w celu zwalczania covid. Jest też wzmianka o zastosowaniu środku przymusu w celu podania leku lub szczepionki. Tym już się zajmie Policja, WP oraz WOT, co zresztą wymknęło się Premierowi podczas jednej z konferencji. Użył tylko słowa “dystrybucja”, tak więc nastawiać myśleniczanie tyłki, zbawienna szczepionka już w drodze...
  A odnosząc się do tematu aborcji, to nie człowiek jest jest od decydowania, kto ma żyć, lub nie!
  https://www.youtube.com/watch?v=Sh9Fzsex49A

  9 3

W Dobczycach powstaje punkt wymazowy. Od piątku odnotowano 222 nowe przypadki

 • 22 paź 2020

  Nie do diagnostyki, ale do powiększenia zasobności portfela właścicielowi sieci przychodni już tak. Coś mi podpowiada, że prezes doskonale zdaje sobie sprawę z jaką wydmuszką ma do czynienia, lecz gra kartami, które rozdano...

  11

Padł dobowy rekord zakażeń w Polsce. Rząd wprowadza kolejne, ostrzejsze obostrzenia

 • 16 paź 2020

  Wykresy super, ale siania paniki

  29 3

Nowe obostrzenia dotyczą całego kraju. Co się zmienia?

Pięciu nauczycieli z koronawirusem. I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach przechodzi na naukę zdalną

 • 29 wrz 2020

  Ci co chcieli łopatologicznie wytłumaczyć, min. Tobie, że pandemia to ściema, nie twierdzili, że wirusa nie ma. Usiłowali wytłumaczyć, że nie jest tak zabójczy jak go kreują w mediach, a obostrzenia wprowadzone nie są adekwatne do zagrożenia. Śmiertelność na tym samym poziomie co w poprzednich latach, a wśród ludzi dalej psychoza śmierci.
  Znam kilka osob, które przechodziły tą “śmiertelną zaraze” - gorączka, bóle mięśni, czasem biegunka. Po kilku dniach przechodziło. Ale strach i korona psychoza w otoczeniu tych osób nie do opisania.
  Dla ludzi nie wirus jest zagrożeniem, ale Ci, którzy próbują z nim walczyć...

  26 4

To już pewne. Powiat myślenicki objęty żółtą strefą. Jak to wpłynie na naszą codzienność?

 • 22 wrz 2020

  Dziękuję za ten komentarz. Rodzicom dopiero się otwierają oczy jak ich dziecko dostanie objawów poszczepiennych...

  9 1

Testy myślenickich księży negatywne. Koronawirus wśród policjantów. Rośnie liczba potwierdzonych przypadków

 • 10 wrz 2020

  Nie rozumiem dlaczego te "minusy" dla wypowiedzi pan Kracego...
  Ludzie gdyby nie skundlone media to nikt by z Was nie wiedział, że mamy jakąś "epidemie". A dzięki tym pesudo dziennikarzom oraz trefnym testom, które wykonuje się na potęgę można sterować statystykami. Więcej testów, to więcej wyników pozytywnych i tak z każdego zakątka w Polsce można zrobić strefę czerwoną.
  Ludzie jak nie powiecie dość, to przeczołgają nas jak Australijczyków. Proponuję poszukać informacji co tam się dzieje.

  23 6

Ponad 300 przypadków koronawirusa w powiecie. W weekend najwięcej zakażeń odnotowano w Małopolsce

 • 9 wrz 2020

  Za ten okres "plandemii" powinien być zwrot składek zdrowotnych

  7

Koronawirus w myślenickiej parafii? Proboszcz w szpitalu, księża na kwarantannie

 • 4 wrz 2020

  Jeżeli statystyki umieralności w 2018, 2019, 2020 nie potrafią ludzi przekonać, że pandemii nie ma, to nic ich już nie przekona. Ludzie chcą chyba, żyć w strachu i być pomiatani przez rządzących, chcą być niewolnikami. To całe zamieszanie można też traktować głębiej, jako sprawdzian dla Waszej wiary. Kościół nie potrzebuje wystraszonych, zmanipulowanych przez media ludzi, nie potrzebuje nie letnich, więc won!
  Zachowujcie dystans, dezynfekujcie wszystko co się da, noście kagańce, edukujcie dzieci zdalnie, sczepcie się na wszystko co podsunie wam ministerstwo "zdrowia", dajcie się dzielić, zastraszać i dalej myślcie bezobjawowo...

  51 17

Uczniowie wracają do szkół. Jak będzie wyglądać edukacja w czasie koronawirusa?

 • 3 wrz 2020

  Błędem jest bagatelizowanie tego terroru, bo jest daleko, w Australii. Świat jest systemem naczyń połączonych, krzywda człowieka za oceanem może nas nie dotknie od razu, ale prędzej czy później bezie miała wpływ na nasze życie.
  Mamy coraz mniej czasu, jak nam zaserwują takie obostrzenia jak w Australii, to nie piśniemy.
  Ludzie, otwórzcie oczy, to jest jeden wielki przekręt...

  5 1

Policja i sanepid sprawdzą czy zakładamy maseczki. Ruszyły kontrole w całym województwie

 • 27 sie 2020

  Luna stara się Wam otworzyć oczy. Zapoznaj się z treścią, obejżyj film pod linkiem i dopiero neguj.
  Wielu nie zdaję sobie z tego sprawę, że mamy własnie III Wojnę Światową. Dawniej do podboju Państw używano otwartej agresji, teraz intencję elit są zakamuflowane pod pozorem dbania o nasze bezpieczeństwo.
  - nie proporcjonalnie przesadzone środki użyte do walki z wirusem, który nie okazał się tak zjadliwy jak nas straszono
  - zdławiono gospodarkę, a marionetki z Wiejskiej ostrzą kły by zrobić to jeszcz raz
  - Policja zaczeła się zbroić, jeszcze przed tą PLANdemią. Zakupili drony, wozy opancerzone, armatki wodne, oraz 30 000 000 szt amunicji – hmm, Policja dostaje coraz większe uprawnienia. Ciekawe po co? Czy ktoś przewidywał bunt w społeczeństwie..?
  - wszystkie stacje telewizyjne, radiowe mówią jednym głosem – już to powinno być zastanawiające. W ogóle nie ma otwartej dyskusji na temat walki z wirusem. Sprzedajni politycy i "doktory" serwują nam tylko jedno rozwiązanie: dystans, dezynfekcja, maseczka… a jako wybawienie szczepionka. Nie zastanawia Was to?
  - codziennie jesteśmy bombardowani liczbami zakażonych i zgonów. Są to gołe liczy, które mają wzmóc strach. Liczba zakażonych to jest liczba pozytywnych testów, które są wątpliwej wiarygodnośći. Dodatkowo testuję się na potęgę – więcej testów, więcej wyników dodatnich. Codziennie umiera około 1100 ludzi, ale jak się słyszy tylko informację, że na covid dziś umarło np 5 osób to przerażenie wśród ludzi. Wszystko to jest manipulacja.
  - lekarze, którzy mają odwagę powiedzieć prawdę, są im odbierane prawa do wykonywania zawodu. Tym sposobem nikt z nich nie będzie ryzykował utraty dostatniego życia by głosić odmienne stanowisko na temat covid.

  7 2
 • 24 sie 2020
  9

Namioty do walki z koronawirusem dla OSP Kornatka i Głogoczów

 • 26 sie 2020

  Włodarze!
  Pod pozorem walki z covid odbieracie ludziom wolność i rujnujecie gospodarkę!

  13 2

Zamknięty oddział neurologii w myślenickim szpitalu

 • 25 sie 2020

  Człowieku jeszcze przejrzysz na oczy jak dostaniesz pozytywny wynik w wątpliwym teście na covid i czując się w zupełności normalnie i spędzisz miesiąc w izolacji...A co jeśli jesteś jedynym żywicielem rodziny i prowadzisz działalność, a test ruletka może Cię trzymać w kwarantannie do Wigilii. Jest jeszcze szansa by się temu sprzeciwić. Jak na jesień zafundują nam lockdown w wersji 2 to czeka nas UBUSTWO i śmierć wielu przewlekle chorych, którym odetnie się dostęp do służby zdrowia, choć nie wiem czy słowo "zdrowia" jest na miejscu...

  7 1