Zygzakiem przez Tokarnię i z synem na przednim siedzeniu. 34-latek miał ponad 3 promile. WIDEO

 • 6 lip

  To dopiero początek przygód naszych braci... W styczniu i lutym media masowej dezinformacji prześcigały się w promowaniu pomocy. Teraz jak już mamy 4 mln braci na karku, takie incydenty będą normą. A będzie to wyglądać następująco: jakiś ukrainciec skrzywdzi Polaka, media to nagłośnią, w odwecie jakiś ukr zostanie napadnięty. Zbiorą się watahy młodych heroji i będą siłow bronić swoich. I tak wet za wet wpędzi Polskę w konflikt na tle etnicznym. Dodatkowo rządzący przy poklaskiwaniu opozycji będą faworyzować przybyszów, co spotęguje tylko wśród Polaków wrogość. Jeżeli komuś będzie zależało na destabilizacji kraju, przy pomocy mediów będzie tylko dolewał oliwy do ognia. Nigdy, prze nigdy nie miesza się różnych nacji na jednym podwórku, prędzej czy później spowoduję to chaos i niepokoje. Teraz to jest już pozamiatane.

  20 4

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2022. Koncerty, warsztaty i artyści z całego świata w Myślenicach

 • 29 cze

  Składania łapek do zdjęć uczył ich chyba Krzysztof Ibisz.

  19 1

Myślenice. Otworzyli skwer przyjaźni. "To nasz prezent dla mieszkańców z okazji 680-lecia lokacji miasta"

 • 10 cze

  Przecinać wstęgi to oni lubią. Żenada

  2 2

Borys Budka w Myślenicach: "Na stacjach ósemka z przodu, a tablice orlenowskie są przygotowane na kolejną cyfrę. Obajtek odpowiada za ten horror"

 • 6 cze

  Jakby władza była w ich rękach to Pb95 na ten moment mogło by kosztować 9 zł za litr. Wszystkie partie od lewa do prawa działają na szkodę Polski. Śp pamięci Andrzej Lepper w jednym z wywiadów tłumaczył po co są wybory, wybory dają im mandat do legalnej grabieży bez konsekwencji. Ostatnie 2 lata, czyli okres tzw. pandemii psychozy powinien Wam uzmysłowić, że politycy działają przeciw obywatelom. Branie udziału w igrzyskach PIS vs PO nie ma najmniejszego sensu, każda z tych partii jest na smyczy nazwijmy ich globalistami. Tu trzeba powiedzieć wszystkim won!, nawet Konfederację trzeba mieć na oku, bo pomimo, że ładnie teraz śpiewa, to w kluczowym momencie może zrobić zwrot kursu - zależy jak bardzo tzw globaliści szarpną za lejce.

  7 9

Terenowy Punkt Paszportowy w Myślenicach. Wnioski można składać na miejscu. Starosta: "Spełniło się moje marzenie"

 • 3 cze

  Albo Jeszcze Polska nie zginęła, też Kazika

  4 1
 • 31 maj

  Taki cytat z internetów mi przychodzi do głowy: Oklaskiwanie polityków za wybudowanie szkoły, szpitala czy czegokolwiek innego za publiczne pieniądze jest jak oklaskiwanie bankomatu za to, że daje ci twoje własne pieniądze.

  10 5

Myślenice. „Na Dolnym Jazie pojawił się bohomaz” – piszecie. Rekreacyjna część miasta z wielkim graffiti

 • 27 kwi

  Przyznaję Ci pierwszego plusika ;p

  4 4

Stracił panowanie nad samochodem, rozbił się o kapliczkę i zatrzymał na skarpie. „Ferrari zostało doszczętnie zniszczone”

 • 8 kwi

  Nie które osoby nie przepuszczą artykułu by nie skomentować :D

  2 7

Nowe zasady testowania w kierunku koronawirusa. Od 1 kwietnia 2022 r. COVID-19 będzie traktowany jak grypa?

 • 1 kwi

  Tak przy okazji, bo pewnie mało kto słyszał. Adam Niedzielski otrzymał nagrodę Wizjoner Zdrowia - "Za dbałość o jakość w ochronie zdrowia" - cynizm naszych polskojęzycznych elit level master

  11 1

Myślenice. Obywatele Ukrainy mogą liczyć na jednorazowe wsparcie w kwocie 300 zł. Trwa przyjmowanie wniosków o tzw. „zasiłek na dzień dobry”

 • 23 mar

  By Pan Szlachetka założył żółty krawat do granatowego garnituru to pewnie małżonka doradziła. Programowanie podprogowe na każdym możliwym polu. Jak tak dalej pójdzie to niedługo politycy będą do klap przypinać emblematy batalionu Azow.

  14 2

Punkt pomocowy dla uchodźców z Ukrainy w Rynku działa na pełnych obrotach. Czego potrzeba w „sklepie za 0 złotych”?

 • 14 mar

  Niczego nie zazdroszczę i wbrew pozorom współczuję tej poniewierki, szczególnie dzieciom, lecz przede wszystkim powinniśmy mieć na względzie bezpieczeństwo Polaków, polskie rodziny i polskie dzieci. Czy zastanawiacie się co będzie się w naszym kraju działo przy 4mln uchodźców..? Pogłębiający się kryzys ekonomiczny, bezrobocie i faworyzowanie przybyszów przez Państwo, spowoduję falę niezadowolenia, kryzys humanitarny, a w konsekwencji wojnę domowo-etniczną. Wszystko to przy akompaniamencie odradzającego się Banderyzmu u naszych sąsiadów (batalion Azow, proszę wklepać w google. Przyjemniaczki prawda? Teraz może foty nieco wybielone, bo złego słowa nie można powiedzieć).
  Co się teraz dzieje to żadna pomoc tylko zakrojona na szeroką skalę podmiana narodu (proces ten trwa od blisko 2 dekad). Psychoza jaka ogarnęła społeczeństwo jest większa niż wiosną 2020. Media znów pokazały swoją siłę formowania poglądów i nastrojów społecznych. Można by nawet przymknąć oczy na to wariactwo, ale nasze obecne postępowanie determinuje jaka będzie przyszłość naszych dzieci i wnuków. Trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy przyszłym pokoleniom zostawić tygiel etniczny, obowiązkowe szczepienia, paszporty kowidowe, zachodnią „moralność” i gospodarczą ruinę lub w najgorszym scenariuszu krater?

  22 7
 • 14 mar

  Byście tak chętnie pomagali swoim rodakom...

  18 22

Myślenice. Rosną ceny paliwa. Na niektórych stacjach przebiły 8 zł za litr

 • 11 mar

  Brawo za wpis, trzeba piętnować nieetyczne postępowania naszych elyt. Btw. podobny baron funkcjonuje w pow. limanowskim.

  8
 • 11 mar

  Jak niektórzy forumowicze tłumaczyli reszcie, że pandemia jest wyreżyserowana, że wirus był sztucznie stworzony, że nadchodzi komunizm wersji 2.0 innymi słowy NWO, to dostawał etykietę szura i płaskoziemcy. Wojna jest drugą odsłoną planu, będzie i trzecia, może w formie kolejnej epidemii - były przebąkiwania wujka Billa, może cybernetyczny paraliż i czyszczenie kont bankowych. Odpowiedzialne może być oczywiście wróg nr 1, albo owiany tajemnicą współczesny Guy Fox, stojący oczywiście po dobrej stronie, czyli Anonymous - taki pokarm dla pelikanów.

  4 2

Pomoc Ukrainie. Jak robić to skutecznie? Instrukcje przedstawiają samorządowcy z powiatu

 • 3 mar

  Z dwoma punktami się zgodzę, że nie ma co się kłócić o politykę i tym, że są to zapasy pomiędzy NATO oraz Rosją, macza w tym palce jeszcze mały kraj z Bliskiego Wschodu, którego przedstawiciele są w naszym i Ukraińskim rządzie.
  Pomoc, pomocą ale to co się teraz dziej to medialna obstrukcja porównywalna ze składaniem przyłbic przez Agatę Kornhauser Duda czy dostarczaniem zakupów starszej pani przez Mateusza Morawieckiego. Nie widzisz ile w tym hipokryzji…?
  Teraz wszyscy: Rosja be, Putin morderca. To się wszyscy opamiętali. Już jako dzieciak czytałem już artykuły jak rosyjscy żołnierze torturowali czeczenów podczas inwazji. Cały napad poprzedzony wysadzeniem rosyjskich bloków mieszkalnych przez FSB. Miało to na celu usprawiedliwenie ataku. O metodach postępowania Putina było wiadomo od dawna, a teraz się wszyscy opamiętali jaki to morderca. Robili z nim interesy i nadal robią (rosyjski gaz i ropa nadal płynie na zachód) a teraz wielki bojkot. I to jest hipokryzja naszego Świata.
  Wszyscy przejęci wojną na Ukrainie, bo strach do d…. zajrzał, a jak amerykanie bombardowali Irak, Afganistan, Syrie to bomby rozrywały cywilów w sposób demokratyczny..? A nasi żołnierze uczestniczyli w haniebnej okupacji Afganistanu.
  Przypomnę jeszcze, że ci krzewcy demokracji rozmontowali Wenezuele, Libie, Egipt, Tunezję wg takiego samego scenariusza – czyli zamieszki wewnętrzne sterowane z zewnątrz.
  Wracając do Ukrainy, nie wydaje Ci się dziwne, że już od dłuższego czasu trwa bratanie z tym narodem? Euro 2012; zaangażowanie polskich polityków w majdan, czy nawet głupkowaty serial Dziewczyny ze Lwowa, który ma osłodzić wizerunek Ukrainców w Polsce. Polscy politycy mają jakąś awersję do wspominania rzeźi Wołyńskiej. Wszystko to jest dosyć dziwne i pewnie nawet ułamka nie wiemy. Wiem jednak, że tak zwany Usrael chce nas wepchnąć w nie nasz konflikt. Jak zwykle będą padać podniosłe hasła zagrzewające do walki, politycy zwieją, a na rzeź pójdzie mięso armatnie czyli my. Odpowiadam na Twoje pytanie, nie mam zamiaru ginąc w wojnie, w którą zostaniemy wplątani przez polskojęzyczne marionetki rządowe.

  10 2
 • 2 mar

  Kiedy miasto info wyłączy możliwość komentowania w ślad za innymi portalami powiatowymi? Przecież każdy kto ma odmienne zdanie nt pandemii, programu szczepień, a teraz zawieruchy na wschodzie to jest ruski troll. Proponuje też przemianować nazwę pierogi ruskie na ukraińskie we wszystkich myślenickich jadłodajniach.

  7 16

Powiat myślenicki. Gdzie wykonać test na Covid-19? W regionie mamy cztery punkty wymazowe

 • 2 lut

  Test wyjdzie pozytywnie, lądujesz w izolacji pozostawiony sam sobie. Zero pomocy pomocy ze strony lekarzy, albo z radą ibuprom pan se weź i kontroluj stój stan pulsoksymetrem. Lepiej od razu się udać do dobrego lekarza prywatnie, ale z podkreśleniem na dobrego.

  11 1

Kierowco! Od 1 stycznia obowiązuje nowy taryfikator. Podwyżka mandatów i zmiana w punktach karnych to nie wszystko

 • 3 sty

  Nie ma znaczenia kto by rządził i tak by to zostało wprowadzone. To administracja, ta której nie widać, przygotowuje takie projekty. Czekali tylko na właściwy moment by to ogłosić ludowi, czyli na wypadek drogowy, który wstrząśnie opinią publiczną. Twój komentarz świadczy o tym, że system podziału w Polsce działa wzorowo.

  1 1

Protestowali przeciwko "lex TVN" na myślenickim Rynku. Zostawili wiadomość dla posła i burmistrza

 • 20 gru 2021

  To kombatant wojny secesyjnej.

  18 4
 • 20 gru 2021

  Wolne media – dobry żart. Zarówno TVP jak TVN zakłamują rzeczywistość oraz sieją dezinformacje. Pandemia strachu, która ma teraz miejsce bez was nie miała by szans na powodzenie. Za śianie nienawiści, strachu, stygmatyzowanie ludzi nazywając ich “antyszczepionkowymi terrorystami”, braku informacji o fali protestów w Australi czy w Austri, bombardowaniu ludzi pomysłami krajów sąsiednich – kto wprowadzi większe restrykcje, powinniście zostać zdelegalizowani a nawet zesłani do koloni karnej.

  30 22

Policjanci z Myślenic na wschodniej granicy

 • 14 gru 2021

  Lepiej by się zrealizowali tropiąc po sklepach ludzi bez maseczek

  8 8

Zaostrzenie restrykcji. Nauka zdalna, obowiązkowe szczepienia dla trzech grup zawodowych

 • 8 gru 2021

  + nr serii

  9
 • 8 gru 2021

  To wszystko dla Waszego zdrowia i życia. Przyszłe protesty, które policja spacyfikuje, to też będzie dla dobra uczestników.

  12 2

Szpital w Myślenicach ma 85 łóżek covidowych. Mogą się zapełnić lada dzień. Starosta: „Jestem za tym, żebyśmy się wszyscy zaszczepili”

 • 3 gru 2021

  Czy starosta weźmie odpowiedzialność za ewentualne komplikacje zdrowotne po przyjęciu preparatu/eliksiru...? Odpowiem Wam: nie, nie weźmie. Nikt nie weźmie za to odpowiedzialności za niepożądane odczyny poszczepienne, a takowe się zdarzają: https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
  Choć skala "dziwnych" reakcji jest o wiele większa, to wystarczyła by tylko taka informacja/liczba na pasku TVP i TVN i wtedy moglibyśmy mówić o "prawie" uczciwym informowaniu społeczeństwa. Obecnie mamy do czynienia z niespotykaną nigdy wcześniej brutalną propagandą szczepień, która z troską o nasze zdrowie nie ma nic wspólnego.

  13 4

Wypadli z drogi w Borzęcie. Samochód rozpadł się na kawałki

 • 18 lis 2021

  Prowadzisz samochód i piszesz...?

  1