Krzyszkowice. Strażacy z nowym samochodem. Stary przekazali na Ukrainę

 • 17 maj

  Teraz należy się spodziewać, że będzie do kupienia na ichniejszym olx.

  7

Myślenice. Tak wygląda miasto tydzień po pierwszych opadach śniegu

 • 20 gru 2022

  Poprawka; Niezależnie pod jaką opcją polityczną Państwo sypie się tak samo. PoPis gra do jednej bramki.

  6 8

Atak zimy. Śnieg będzie padać przez cały tydzień. Tak wyglądały Myślenice po pierwszym dniu

 • 13 gru 2022

  O tuż to. Media są dobre w mieleniu takich tematów, pisanie dla samego pisania.

  6 8
 • 13 gru 2022

  Cytując klasyka, czyli blond wydrę - Taki mamy klimat. Atak zimy.... nosz ....- szybko wam idzie adaptowanie haseł straszaków powielanych w mainstreamie.

  5

Krzczonów. Prokuratura wie, kto zginął, ale nadal nie ma opinii biegłych lekarzy i protokołu sekcji zwłok

 • 8 gru 2022

  Tak może się stać. I to jest smutne i jednocześnie przerażające. Jak ludzie mogą czuć się bezpiecznie..? Rządowej firmie ochroniarskiej znacznie lepiej idzie ściganie za brak maseczki czy łowienie na radar. Prosta robota, efekty/wpływy do kasy widać od razu, statystyki up.

  7

To już pewne. Wybory samorządowe przesunięte z jesieni 2023 na wiosnę 2024

 • 25 lis 2022

  Jak to powiedział jeden mędrzec partyjny "władzy nie oddamy, chyba że po naszym trupie". Do tego czasu sporo się może wydarzyć, łącznie ze stanem wojennym.

  29 3

Polki reprezentujące Lady Fitness Myślenice wywalczyły złoto i srebro w Pucharze Świata

 • 8 lis 2022

  Polki z dziada pradziada.

  9 5

Czym będziemy grzać? Ten sezon grzewczy może być najcięższy od lat

 • 20 paź 2022

  Było 72 kopalń, ostało się 17, a wersja dla ludzi jest taka, że to wina Putina.

  11 2

Wojewoda Łukasz Kmita: Małopolska jest przygotowana do działań związanych z wystąpieniem zdarzenia radiacyjnego

 • 5 paź 2022

  Czego nie udało się załatwić szczepionkami, dokończyć trzeba tabletkami. Po dwóch latach gnębienia ludzi mam zerowe zaufanie do tej bandy sterowanej z usraela.

  21 1

Gmina Myślenice. Lampy nie świecą w nocy? To nie awaria, gmina oszczędza pieniądze. Tak wyglądają niektóre ulice

 • 1 wrz 2022

  też

  18 2
 • 1 wrz 2022

  Polska jest pod ciągłą okupacją. Od 89r, Polska jes pod zaborem. Pogonić ten polskojęzyczny POPiS z polskiej polityki i będzie szansa na normalność. Jednak złudne to marzenie bo przywarli do naszego kraju jak kleszcz do skóry.

  11 1

Zygzakiem przez Tokarnię i z synem na przednim siedzeniu. 34-latek miał ponad 3 promile. WIDEO

 • 6 lip 2022

  To dopiero początek przygód naszych braci... W styczniu i lutym media masowej dezinformacji prześcigały się w promowaniu pomocy. Teraz jak już mamy 4 mln braci na karku, takie incydenty będą normą. A będzie to wyglądać następująco: jakiś ukrainciec skrzywdzi Polaka, media to nagłośnią, w odwecie jakiś ukr zostanie napadnięty. Zbiorą się watahy młodych heroji i będą siłow bronić swoich. I tak wet za wet wpędzi Polskę w konflikt na tle etnicznym. Dodatkowo rządzący przy poklaskiwaniu opozycji będą faworyzować przybyszów, co spotęguje tylko wśród Polaków wrogość. Jeżeli komuś będzie zależało na destabilizacji kraju, przy pomocy mediów będzie tylko dolewał oliwy do ognia. Nigdy, prze nigdy nie miesza się różnych nacji na jednym podwórku, prędzej czy później spowoduję to chaos i niepokoje. Teraz to jest już pozamiatane.

  27 6

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2022. Koncerty, warsztaty i artyści z całego świata w Myślenicach

 • 29 cze 2022

  Składania łapek do zdjęć uczył ich chyba Krzysztof Ibisz.

  20 1

Myślenice. Otworzyli skwer przyjaźni. "To nasz prezent dla mieszkańców z okazji 680-lecia lokacji miasta"

 • 10 cze 2022

  Przecinać wstęgi to oni lubią. Żenada

  2 2

Borys Budka w Myślenicach: "Na stacjach ósemka z przodu, a tablice orlenowskie są przygotowane na kolejną cyfrę. Obajtek odpowiada za ten horror"

 • 6 cze 2022

  Jakby władza była w ich rękach to Pb95 na ten moment mogło by kosztować 9 zł za litr. Wszystkie partie od lewa do prawa działają na szkodę Polski. Śp pamięci Andrzej Lepper w jednym z wywiadów tłumaczył po co są wybory, wybory dają im mandat do legalnej grabieży bez konsekwencji. Ostatnie 2 lata, czyli okres tzw. pandemii psychozy powinien Wam uzmysłowić, że politycy działają przeciw obywatelom. Branie udziału w igrzyskach PIS vs PO nie ma najmniejszego sensu, każda z tych partii jest na smyczy nazwijmy ich globalistami. Tu trzeba powiedzieć wszystkim won!, nawet Konfederację trzeba mieć na oku, bo pomimo, że ładnie teraz śpiewa, to w kluczowym momencie może zrobić zwrot kursu - zależy jak bardzo tzw globaliści szarpną za lejce.

  7 9

Terenowy Punkt Paszportowy w Myślenicach. Wnioski można składać na miejscu. Starosta: "Spełniło się moje marzenie"

 • 3 cze 2022

  Albo Jeszcze Polska nie zginęła, też Kazika

  4 1
 • 31 maj 2022

  Taki cytat z internetów mi przychodzi do głowy: Oklaskiwanie polityków za wybudowanie szkoły, szpitala czy czegokolwiek innego za publiczne pieniądze jest jak oklaskiwanie bankomatu za to, że daje ci twoje własne pieniądze.

  10 5

Myślenice. „Na Dolnym Jazie pojawił się bohomaz” – piszecie. Rekreacyjna część miasta z wielkim graffiti

 • 27 kwi 2022

  Przyznaję Ci pierwszego plusika ;p

  4 4

Stracił panowanie nad samochodem, rozbił się o kapliczkę i zatrzymał na skarpie. „Ferrari zostało doszczętnie zniszczone”

 • 8 kwi 2022

  Nie które osoby nie przepuszczą artykułu by nie skomentować :D

  2 7

Nowe zasady testowania w kierunku koronawirusa. Od 1 kwietnia 2022 r. COVID-19 będzie traktowany jak grypa?

 • 1 kwi 2022

  Tak przy okazji, bo pewnie mało kto słyszał. Adam Niedzielski otrzymał nagrodę Wizjoner Zdrowia - "Za dbałość o jakość w ochronie zdrowia" - cynizm naszych polskojęzycznych elit level master

  11 1

Myślenice. Obywatele Ukrainy mogą liczyć na jednorazowe wsparcie w kwocie 300 zł. Trwa przyjmowanie wniosków o tzw. „zasiłek na dzień dobry”

 • 23 mar 2022

  By Pan Szlachetka założył żółty krawat do granatowego garnituru to pewnie małżonka doradziła. Programowanie podprogowe na każdym możliwym polu. Jak tak dalej pójdzie to niedługo politycy będą do klap przypinać emblematy batalionu Azow.

  14 2

Punkt pomocowy dla uchodźców z Ukrainy w Rynku działa na pełnych obrotach. Czego potrzeba w „sklepie za 0 złotych”?

 • 14 mar 2022

  Niczego nie zazdroszczę i wbrew pozorom współczuję tej poniewierki, szczególnie dzieciom, lecz przede wszystkim powinniśmy mieć na względzie bezpieczeństwo Polaków, polskie rodziny i polskie dzieci. Czy zastanawiacie się co będzie się w naszym kraju działo przy 4mln uchodźców..? Pogłębiający się kryzys ekonomiczny, bezrobocie i faworyzowanie przybyszów przez Państwo, spowoduję falę niezadowolenia, kryzys humanitarny, a w konsekwencji wojnę domowo-etniczną. Wszystko to przy akompaniamencie odradzającego się Banderyzmu u naszych sąsiadów (batalion Azow, proszę wklepać w google. Przyjemniaczki prawda? Teraz może foty nieco wybielone, bo złego słowa nie można powiedzieć).
  Co się teraz dzieje to żadna pomoc tylko zakrojona na szeroką skalę podmiana narodu (proces ten trwa od blisko 2 dekad). Psychoza jaka ogarnęła społeczeństwo jest większa niż wiosną 2020. Media znów pokazały swoją siłę formowania poglądów i nastrojów społecznych. Można by nawet przymknąć oczy na to wariactwo, ale nasze obecne postępowanie determinuje jaka będzie przyszłość naszych dzieci i wnuków. Trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy przyszłym pokoleniom zostawić tygiel etniczny, obowiązkowe szczepienia, paszporty kowidowe, zachodnią „moralność” i gospodarczą ruinę lub w najgorszym scenariuszu krater?

  22 7
 • 14 mar 2022

  Byście tak chętnie pomagali swoim rodakom...

  18 22

Myślenice. Rosną ceny paliwa. Na niektórych stacjach przebiły 8 zł za litr

 • 11 mar 2022

  Brawo za wpis, trzeba piętnować nieetyczne postępowania naszych elyt. Btw. podobny baron funkcjonuje w pow. limanowskim.

  8
 • 11 mar 2022

  Jak niektórzy forumowicze tłumaczyli reszcie, że pandemia jest wyreżyserowana, że wirus był sztucznie stworzony, że nadchodzi komunizm wersji 2.0 innymi słowy NWO, to dostawał etykietę szura i płaskoziemcy. Wojna jest drugą odsłoną planu, będzie i trzecia, może w formie kolejnej epidemii - były przebąkiwania wujka Billa, może cybernetyczny paraliż i czyszczenie kont bankowych. Odpowiedzialne może być oczywiście wróg nr 1, albo owiany tajemnicą współczesny Guy Fox, stojący oczywiście po dobrej stronie, czyli Anonymous - taki pokarm dla pelikanów.

  4 2