Zwroty Pit 2020

 • 16 mar 2021
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Jakbyś nie miała czasu na tą dyskusję to nie byłabyś zaczepna w pierwszej wiadomości i pewnie tej dyskusji by nie było, a że masz zespół napięcia przedmiesiączkowego to weszłaś do internetu i musiałaś się na kimś wyżyć i teraz pretensje, że nie masz przed sobą betabankomata, który daje się rypać przez babsztyla, tylko ci odpowiada ;). No cóż, feministki i ich fani są gdzie indziej. Idź krzycz, że twoja macica, twój wybór.

  Urząd Skarbowy ma 45/60 dni na wysłanie zwrotu. Jeśli wysłałaś 1 marca PIT do połowy kwietnia mają czas na przesłanie zwrotu - nie musisz dziękować.

  A jeśli tak bardzo nie masz czasu na pierdoły to nie dziel się z ludźmi tym, że czekasz na kilka stówek (które nie są wymagalne) jakbyś nie miała co do garka włożyć. MOPS jest gdzie indziej https://opsmyslenice.pl

  Ty serio jesteś walniety ??

  3
 • 16 mar 2021
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Sam/Sama się przywaliłes/aś (nie wiem jaka "to płeć" lub czy coś "nieprzechodniego".
  Zwracają wam ludzie uwagę, że co roku to samo macie, wejście w Twój profil od razu pokazuje, że praktycznie tylko w tym wątku piszesz. Dlaczego to jest nieproduktywne i bez sensu by się pieklić w sieci - jest napisane.

  To też niesamowicie uwłaczające dla was, że nie potraficie zaczekać spokojnie na kasę, tak jakby te pieniądze (z reguły kilka stówek), sprawiłyby, że bez nich będziecie wbijać zęby do ściany z głodu.

  Na przyszłość - nie zaczepiaj - nie będzie nikt Cię męczył.
  A i złość piękności szkodzi i tipsy się łamią.

  Owszem nie szukam tutaj niczego innego bo nie potrzebuje innych wiadomości . Widać Ty nie masz innego do roboty to się wpierd*lasz do każdego tematu na tym forum ;) ja nie mam na to czasu żeby każdemu zabłysnąć jaka ja to "mądra " jestem tak jak robisz to Ty . Hmmm A parę stówek? Jest ich trochę ale przydadzą się... tipsy muszę nowe zrobić i może też rzęsy dokleje ...a co! ? kończę ta debatę bo do pracy idę nie mam czasu na pierdoły i durną rozmowę z Tobą. Gdyby ktoś jednak miał chęć proszę o odpowiedź no chyba że nie chcecie żeby szanowny Pan/Pani Antypatus wam gitarę zawracał to rozumiem . Żegnam Pania/Pana

  2 4
 • 16 mar 2021

  [cytat=AntyPatusMyslenice]Nie, nie daruje sobie zbędne komentarza - skoro praktycznie jedyna Twoja aktywność na stronie to wypowiedzi w tym wątku i pieklenie się kiedy dostaniesz zwrot (żenada).
  Mają 45/60 dni na zwrot.

  CZY moja aktywność jest na stronie czy jej nie ma Ciebie to powinno gó**o interesować. ;) jest ona po to żeby pytać . A to że mają tyle dni na zwrot , to też wiem chyba do najmądrzejszych nie należysz jak widać bo każdy taka wiedzę posiada . I żenujące to są Twoje wypowiedzi w których do każdego się przywalasz ... chyba nie masz co w domu robić jak widać albo poprostu masz problem i wyładowywujesz swoje flustracje na innych . Ale akurat odpowiedzi od Ciebie nie uznaje za jakąś pomocną i udaje że jej wogole nie było , tak mi będzie wygodniej . MIŁEGO DNIA i złap gdzieś tak po drodze dobry humor bąbelku ;)

  1 2
 • 16 mar 2021

  Czy ktoś już dostał zwrot z pita składanego 1 marca ?

  PS: Jeśli masz jakiś zbędny i durny komentarz to daruj sobie ;) bo zauważyłam że dużo filozofów się ukazuje i się najlepiej na wszystkim zna :)

  Ale ja za rady zbędne podziękuje odrazu mówię na przód

  3
 • 16 mar 2020

  Ja dostałam składałam 22 lutego dzisiaj mi wpłynęła kasa:)

  4 3
 • 12 mar 2020

  Buśka przepraszam za pomyłkę xd

  2 2
 • 12 mar 2020

  BASIA ja też 22 luty i cisza ..

  1 3
 • 10 mar 2020

  Kasia ja od 22 czekam ok w tamtym roku też czekałam tylko 8 dni

  1 2
 • 7 mar 2020

  Jak tam u was z rozliczeniami czy ktoś kto złożył 22 lutego dostał już zwrot ?

  4 1

jak się wam żyje w czasach zarazy?

 • 14 mar 2020

  Klęska żywiołową która sami sobie sprawiamy dramat

  11 1