Myślenice. Czy w mieście powinien obowiązywać zakaz sprzedaży alkoholu nocą?

 • 17 mar

  Ciekawe np. dlaczego jest takie rozwiązanie w Norwegi?, państwo bogate i nie rządzi tam PIS,PO itp. ,zatem do której można kupić alkohol w Norwegii? Trunki do 4,75% alkoholu są sprzedawane do godziny 20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty do godziny 18:00. Napoje wysokoprocentowe, czyli powyżej 4,75% alkoholu, są dostępne od poniedziałku do piątku do godziny 18:00, a w soboty do godziny 15:00, sklepy w niedziele też zamknięte, alkoholu nie dostaniemy na stacji benzynowej, sprzedaż alko dla osób od 20 roku życia i jakoś może tak być.......

  15 4

Tomek Bess z Myślenic na 1 miejscu w rankingu Tenisa w Polsce

 • 15 mar

  Brawo Tomek !!!!!

  4

Myślenice. Czy mieszkańcy Chełmu są zabezpieczeni na wypadek pożaru?

 • 15 mar

  Ciągle Chełm i Chełm jak nie szkoła to droga...pożar, powódź lub inne zdarzenia wszędzie się mogą pojawić, ludzie tam mieszkają od dawnych lat nie było kiedyś samochodów, prądu itp. ktoś kto decyduję się mieszkać w lesie w dodatku pod taką górą musi sobie zdawać sprawę z ewentualnych konsekwencji , najnowsza czasami technologia nie pomoże w kryzysowych sytuacjach.

  5 2

KARP

 • 13 gru 2020

  sklep "Rybka" ulica Ogrodowa w Myślenicach mają żywego karpia po 16 zł za kg

W weekend spacer w parku lub na Górny Jaz? Zapomnij. Zamknięto dostęp do Zarabia

 • 3 kwi 2020

  ciekawe czy można poruszać się rowerem po trasie rowerowej na zarabiu wzdłuż raby w stronę osieczan czy to jest też park jeżdżę tamtędy na skróty do pracy jak myślicie ???

  4 2