Mieszkańcy blokowali Zakopiankę. Domagają się budowy tunelu

 • 25 sty 2020

  Mam wrażenie, że ten protest bardzo wzmocnił ludzi i zintegrował. Poczuli, że mają siłę do walki o bezpieczny przejazd i że w tych dążeniach nie są osamotnieni. Bardzo dobrą robotę zrobili organizatorzy, za to należą im się wielkie podziękowania.

  52 7

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 25 sty 2020

  Jakie ty podzialy widzisz? Przeciez miszkancy Krzyszkowic walcza o możliwość bezpiecznego przejazdu a nie przeciw czemuś. Warto zejść na ziemię i opisywać rzeczywistość taką jaka ona jest.

  10 2
 • 25 sty 2020

  Panie Bolku i Panie Tomelu byłam na proteście. Byli tam mieszkańcy Krzyszkowic walczący o bezpieczny przejazd przez Zakopiankę. Był Pan Sołtys, Radny Pitala i sam Burmistrz (przyglądali się z boki). Czy nadal koledzy uważają, że to był protest polityczny ?Czyżby wyżej wymienieni politycy zapisali się do kodu ? To jak przebiegał protest i ilu ludzi w nim uczestniczyło obala wszelkie teorie panów forumowiczów.

  8 3
 • 24 sty 2020

  To prawda ,że jestem nowa . Po przeczytaniu komentarzy Bolka i TomeLa postanowiłam się zalogować i napisać komentarz. Co nie znaczy , ze moje konto jest nieprawdziwe.Pana Bolka zachęcem do podjecia próby wjechania do Krzyszkowic jadąc od Krakowa. Jest to skuteczny sposob na zrozuminie istoty jutrzejszego protestu oraz pozbycia sie natretnych myśli na temat kodu.

  11 6
 • 24 sty 2020

  Panie TomeL czytam co Pan wypisuje i oczom nie wierzę. Toż to jakieś pomieszanie z poplątaniem. Jak Pan połączył protest o bezpieczny przejazd na Zakopiance z KODem...Czy Pan nie rozumie, że mieszkańcy Krzyszkowic to nie jest grupa głupich i "zmanipulowanych" ludzi tylko zwykli obywatele, którzy chcieliby móc komunikować się ze światem nie narażając życia swojego i swoich dzieci codziennie pokonując bardzo niebezpieczne skrzyżowanie na Zakopiance?

  18 16