Biorą się za remont centrum Sułkowic. Prace mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu

 • 13 sie 2021

  Ciekawe czy będzie taka betonoza jaką nam poprzedni burmistrz zafundował. Dobrze że chociaż obecny ratuje sytuacje zielenią. Trzyma kciuki za Sułkowice!

  8 22

Myśleniczanie protestowali w obronie TVN i wolnych mediów. Kolejnego dnia Sejm przegłosował zmiany w ustawie medialnej

 • 13 sie 2021

  Brawo Paweł Kukiz. Odważny człowiek, gdyby głosował za zamknięciem TVP to hejterzy po stopach by go całowali a tak hipokryci teraz hejtują. Jeszcze raz brawa dla Kukiza!

  16 17
 • 11 sie 2021

  Nic dodać nic ująć!

  30 25
 • 11 sie 2021

  Wolne media wolni ludzie i TVN? Leczy się pan na coś i zapomniał o tabletkach dzisiaj?

  39 41
 • 11 sie 2021

  Na wymioty mnie już zbiera kiedy widzę tę dwójkę. Tak już mam, że jak oni są w coś zaangażowani to omijam to z daleka!!
  A jak wyrok za herb? Skazał go już Sąd?

  32 34
 • 11 sie 2021

  Płakali czytając konstytucję? Jak tak poproszę o nagranie, to będzie obłędne.

  28 31

Oddali hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego

 • 4 sie 2021

  Bij ukłony przed Niemcem (jak skończysz prace na zmywaku w Berlinie)

  9
 • 4 sie 2021

  3 zł za każdy komentarz? Czy podnieśli już stawkę?

  6

Punkt szczepień w Myślenicach przeniesiony. Teraz znajduje się w centrum miasta

 • 4 sie 2021

  Nie, lepiej było zrobić miedzy maturzystami w czasie pisania przez nich egzaminu w szkole. Starostwo i ich „genialne” pomysły…

  1 10
 • 4 sie 2021

  Aferę to starostwo nakręciło bo kasa im koło nosa przeszła i jak widać do dzisiaj ich to piecze.

  Ale was ten burmistrz ORA na wszystkich frontach. Uczcie się od najlepszych nieroby!

  3 12

Cały samochód śmieci. Podczas festiwalu Extreme Jam uczestnicy sprzątali brzegi Raby

 • 4 sie 2021

  No tu też akurat inicjatorem akcji były władze gminy, poczytaj w mediach lub zapytaj w gminie. Sam wiceburmistrz M. Suder i osoby na co dzień pracujące w urzędzie czy miejskich instytucjach sprzątały (widać na zdjęciach). Sam widziałem tam ekopunkt pod szyldem gminy. A ścieżka downhillowa pod zawody o ile wiem też była wykonana przy wsparciu finansowym miasta wraz z kilkoma entuzjastami tego sportu. Nic nie ma za darmo.

  3 3

Radny do starosty w sprawie budowy mostu w Krzyszkowicach: „Proszę, aby to poszło sprawnie”

 • 30 lip 2021

  Wasz żenujący hejt, wylewana żółć przez 2 może 3 forumowiczów piszących z kilku/kilkunastu kont uświadamia mnie o jednym….. o waszym strachu. Musicie się cholernie bać tego Pana Pitali i Pana Szlachetki. A co najlepsze, oni i tak zrobią swoje, i to że są tak skuteczni, że na każdym kroku pomagają ludziom, boli was najbardziej!
  Myślicie, że oni czytają wypociny jakiegoś randomowego frustrata? Zabawne.
  Myślenice nigdy nie miały w swej historii lepszego gospodarza, a wasz hejt świadczy tylko o jednym, o tym że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku!
  Panie Pitala, jak już wyżej pisano pilnuj Pan tego naszego powiatowego leniuszka, niech pracują na rzecz mieszkańców. Powiat jest z wami! Ten prawdziwy a wiec my mieszkańcy, a nie ci co siedzą w budynku koło ronda!

  11 30

Powódź błyskawiczna w gminie Myślenice. Straty oszacowano na 12 mln zł

 • 26 lip 2021

  Przecież Głogoczów to zlewnia Skawinki a nie Raby. Jak zwykle zero wiedzy i rozeznania tematu. Wyłącznie powielanie bzdur i fakenewsów. Płaci wam ktoś za to?

  5 6

PSL przedstawił listę "tłustych kotów". To politycy związani z PiS zatrudnieni w spółkach Skarbu Państwa. Wśród nich burmistrz Myślenic

 • 21 lip 2021

  Trzeba było się uczyć to dzisiaj nie musiałaby się pani interesować zarobkami innych.

  9 92
 • 21 lip 2021

  Kolejny popis hipokryzji nieudaczników którzy wyborów wygrać nie umieją! I mówią o tym największe „tyłkowłazy” w polskiej polityce-PSL… żenada, oni za stołki to poglądy o 180 stopni zmieniali. Dzisiaj ich piecze że nic im z tego tortu nie zostało, ale gdy hipokryci wygrają wybory (nie daj Bóg!) to sami obsadzą wszystkie stanowiska swoimi, a wał będzie gonić wał jak to już mogliśmy oglądać za czasów PO. Zabawne że ze swoją hipokryzją już się nawet nie kryją…

  Ale co się dziwić, jaka partia tacy wyborcy.

  23 83

Straż miejska w Myślenicach ma nowego komendanta. Został nim Artur Kasicki

 • 13 lip 2021

  Dla ludzi? Poprzedniego komendanta co tydzień tutaj w komentarzach wieszać chcieli bo straż miejska ośmieliła się mandaty wypisywać! Tak na niego pluli a teraz płaczą? HIPOKRYCI!!!!!

  23 14
 • 13 lip 2021

  Czekam na wiadomej maści userów, którzy jak doskonale pamietam wiadra pomyj wylewali na poprzedniego komendanta. Kiedy jednak okazało się, że nastąpi zmiana na tym stanowisku to nagle twierdzili że to taki prawy człowiek i wspaniały komendant, i pisowcy go wyrzucili biednego z pracy… dawać hipokryci, nie ukrywajcie się!! Doskonale was pamietam z nicków!!!

  22 14

Po niespełna trzech latach przepychanek wzięli się za remont drogi na Chełm

 • 7 lip 2021

  Przez tyle miesięcy starostwo uważało iż ta droga to problem gminy. Czyżby interwencja wojewody raz na zawsze ustanowiła że ta droga to jednak powiatu jest? Trzeba było tyle czasu się kłócić i nie przyznawać do swojej drogi? A cierpieli jak zwykle mieszkańcy!

  15 29

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2020. Poparło go 13 radnych, 6 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 26 cze 2021

  Nie wiem czemu ale budyń bardziej mi do Józka pasuje, a może i Maćka?

  14 34
 • 26 cze 2021

  Zaraz po tym jak poprzednik zostanie rozliczony za rozpieprzenie zabytkowej szkoły w Krzyszkowicach!

  12 47
 • 26 cze 2021

  Nie dziwi mnie że Burmistrz takie wotum zaufania otrzymał. Nikt chyba jeszcze wcześniej tak skutecznie nie pozyskiwał środków zewnętrznych jak właśnie Szlachetka. Dziesiątki milionów złotych w ciągu 2,5 roku urzędowania? Ostrowski przez cała kadencje pozyskał chociaż 10% z tego co on?

  Zapamiętajcie nazwiska osób które wstrzymały się od głosu. To Ci którzy interes nas mieszkańców mają w głębokim poważaniu! Zamiast współpracować na rzecz całej gminy, będą toczyć swoje polityczne wojenki bo im tak wielki przegrany (poprzednich wyborów samorządowych) królewicz kazał. Który myślał chyba że miasto i gmina to jego i jego rodzinny prywatny folwark i że zawsze tak będzie. Żenujące zachowanie rodem z podstawówki. Ale co się dziwić jak prym tam wiedzie braciszek poprzednika. Zamiast współpracy kłody pod nogi co odbije się na mieszkańcach! Wstyd i hańba! Mandaty oddajcie skoro wam pracować się w zgodzie nie chce!

  16 55

Blokuje się Zakopianka i ulice Myślenic. Utrudnienia w ruchu potrwają do 1 lipca

 • 17 cze 2021

  Kto niby? Skoro to dwa remonty różnych podmiotów? Daszynskiego jest już od jakiegoś czasu remontowana, mało tego - od dawna było to planowane. Zarządca DK 7 prowadzi prace według swojego harmonogramu.

  Nagle wielkie halo bo korki są w Myślenicach. To takie niesłychanie zdarzenie że trzeba artykuł o tym pisać? Wyjdźcie z domów codziennie miedzy 15 a 18, już nie mówiąc o piątkach i dniach poprzedzających święta, to zobaczycie zakorkowane miasto

  13 36

Murem za dyrekcją i nauczycielami z SP1 Dobczyce. Mieszkańcy zbierają podpisy i apelują o zaniechanie "potencjalnych nagan i zwolnień"

 • 14 cze 2021

  Nic dodać nic ująć. Bardzo trafny komentarz. Osobiście widziałem na myślenickim rynku jak osoby związane na codzień z platformą i kodem współorganizowały to spotkanie. Ludzie znani ze szczucia i wylewania hejtu. Wyciągnąć daleko idące konsekwencje i nie bać się!

  Księża jak mówią coś o polityce to straszny skandal, ale jak belfer jeden z drugim nasze dzieci w politykę wciąga to wszystko w porządku? Wyobrażacie sobie jakie tam na lekcjach musi by pranie mózgu? Wstyd i hańba!

  27 36

Dzieci na pikniku konstytucyjnym w Dobczycach. "To jest absolutny skandal", kontra "spotkanie apolityczne i edukacyjne"

 • 13 cze 2021

  Ja sobie nie życzę żeby moje dziecko chodziło miedzy takimi ludźmi jak Ewunia czy pan płatek. Nigdy w życiu!

  5 8
 • 13 cze 2021

  Patologia kodu i lewackich ugrupowań sięgła już dawno DNA i metra mułu. Albo udajesz że tego nie widzisz, albo jesteś po prostu mało inteligenty aby nie napisać dosadniej.

  6 13