Radny do starosty w sprawie budowy mostu w Krzyszkowicach: „Proszę, aby to poszło sprawnie”. Starosta: „Nie będzie żadnych problemów”

 • 30 lip

  Wasz żenujący hejt, wylewana żółć przez 2 może 3 forumowiczów piszących z kilku/kilkunastu kont uświadamia mnie o jednym….. o waszym strachu. Musicie się cholernie bać tego Pana Pitali i Pana Szlachetki. A co najlepsze, oni i tak zrobią swoje, i to że są tak skuteczni, że na każdym kroku pomagają ludziom, boli was najbardziej!
  Myślicie, że oni czytają wypociny jakiegoś randomowego frustrata? Zabawne.
  Myślenice nigdy nie miały w swej historii lepszego gospodarza, a wasz hejt świadczy tylko o jednym, o tym że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku!
  Panie Pitala, jak już wyżej pisano pilnuj Pan tego naszego powiatowego leniuszka, niech pracują na rzecz mieszkańców. Powiat jest z wami! Ten prawdziwy a wiec my mieszkańcy, a nie ci co siedzą w budynku koło ronda!

  9 22

Powódź błyskawiczna w gminie Myślenice. Straty oszacowano na 12 mln zł

 • 26 lip

  Przecież Głogoczów to zlewnia Skawinki a nie Raby. Jak zwykle zero wiedzy i rozeznania tematu. Wyłącznie powielanie bzdur i fakenewsów. Płaci wam ktoś za to?

  5 6

PSL przedstawił listę "tłustych kotów". To politycy związani z PiS zatrudnieni w spółkach Skarbu Państwa. Wśród nich burmistrz Myślenic

 • 21 lip

  Trzeba było się uczyć to dzisiaj nie musiałaby się pani interesować zarobkami innych.

  9 83
 • 21 lip

  Kolejny popis hipokryzji nieudaczników którzy wyborów wygrać nie umieją! I mówią o tym największe „tyłkowłazy” w polskiej polityce-PSL… żenada, oni za stołki to poglądy o 180 stopni zmieniali. Dzisiaj ich piecze że nic im z tego tortu nie zostało, ale gdy hipokryci wygrają wybory (nie daj Bóg!) to sami obsadzą wszystkie stanowiska swoimi, a wał będzie gonić wał jak to już mogliśmy oglądać za czasów PO. Zabawne że ze swoją hipokryzją już się nawet nie kryją…

  Ale co się dziwić, jaka partia tacy wyborcy.

  22 76

Straż miejska w Myślenicach ma nowego komendanta. Został nim Artur Kasicki

 • 13 lip

  Dla ludzi? Poprzedniego komendanta co tydzień tutaj w komentarzach wieszać chcieli bo straż miejska ośmieliła się mandaty wypisywać! Tak na niego pluli a teraz płaczą? HIPOKRYCI!!!!!

  23 14
 • 13 lip

  Czekam na wiadomej maści userów, którzy jak doskonale pamietam wiadra pomyj wylewali na poprzedniego komendanta. Kiedy jednak okazało się, że nastąpi zmiana na tym stanowisku to nagle twierdzili że to taki prawy człowiek i wspaniały komendant, i pisowcy go wyrzucili biednego z pracy… dawać hipokryci, nie ukrywajcie się!! Doskonale was pamietam z nicków!!!

  22 14

Po niespełna trzech latach przepychanek wzięli się za remont drogi na Chełm

 • 7 lip

  Przez tyle miesięcy starostwo uważało iż ta droga to problem gminy. Czyżby interwencja wojewody raz na zawsze ustanowiła że ta droga to jednak powiatu jest? Trzeba było tyle czasu się kłócić i nie przyznawać do swojej drogi? A cierpieli jak zwykle mieszkańcy!

  15 29

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2020. Poparło go 13 radnych, 6 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 26 cze

  Nie wiem czemu ale budyń bardziej mi do Józka pasuje, a może i Maćka?

  14 34
 • 26 cze

  Zaraz po tym jak poprzednik zostanie rozliczony za rozpieprzenie zabytkowej szkoły w Krzyszkowicach!

  12 47
 • 26 cze

  Nie dziwi mnie że Burmistrz takie wotum zaufania otrzymał. Nikt chyba jeszcze wcześniej tak skutecznie nie pozyskiwał środków zewnętrznych jak właśnie Szlachetka. Dziesiątki milionów złotych w ciągu 2,5 roku urzędowania? Ostrowski przez cała kadencje pozyskał chociaż 10% z tego co on?

  Zapamiętajcie nazwiska osób które wstrzymały się od głosu. To Ci którzy interes nas mieszkańców mają w głębokim poważaniu! Zamiast współpracować na rzecz całej gminy, będą toczyć swoje polityczne wojenki bo im tak wielki przegrany (poprzednich wyborów samorządowych) królewicz kazał. Który myślał chyba że miasto i gmina to jego i jego rodzinny prywatny folwark i że zawsze tak będzie. Żenujące zachowanie rodem z podstawówki. Ale co się dziwić jak prym tam wiedzie braciszek poprzednika. Zamiast współpracy kłody pod nogi co odbije się na mieszkańcach! Wstyd i hańba! Mandaty oddajcie skoro wam pracować się w zgodzie nie chce!

  16 54

Blokuje się Zakopianka i ulice Myślenic. Utrudnienia w ruchu potrwają do 1 lipca

 • 17 cze

  Kto niby? Skoro to dwa remonty różnych podmiotów? Daszynskiego jest już od jakiegoś czasu remontowana, mało tego - od dawna było to planowane. Zarządca DK 7 prowadzi prace według swojego harmonogramu.

  Nagle wielkie halo bo korki są w Myślenicach. To takie niesłychanie zdarzenie że trzeba artykuł o tym pisać? Wyjdźcie z domów codziennie miedzy 15 a 18, już nie mówiąc o piątkach i dniach poprzedzających święta, to zobaczycie zakorkowane miasto

  13 36

Murem za dyrekcją i nauczycielami z SP1 Dobczyce. Mieszkańcy zbierają podpisy i apelują o zaniechanie "potencjalnych nagan i zwolnień"

 • 14 cze

  Nic dodać nic ująć. Bardzo trafny komentarz. Osobiście widziałem na myślenickim rynku jak osoby związane na codzień z platformą i kodem współorganizowały to spotkanie. Ludzie znani ze szczucia i wylewania hejtu. Wyciągnąć daleko idące konsekwencje i nie bać się!

  Księża jak mówią coś o polityce to straszny skandal, ale jak belfer jeden z drugim nasze dzieci w politykę wciąga to wszystko w porządku? Wyobrażacie sobie jakie tam na lekcjach musi by pranie mózgu? Wstyd i hańba!

  27 35

Dzieci na pikniku konstytucyjnym w Dobczycach. "To jest absolutny skandal", kontra "spotkanie apolityczne i edukacyjne"

 • 13 cze

  Ja sobie nie życzę żeby moje dziecko chodziło miedzy takimi ludźmi jak Ewunia czy pan płatek. Nigdy w życiu!

  5 8
 • 13 cze

  Patologia kodu i lewackich ugrupowań sięgła już dawno DNA i metra mułu. Albo udajesz że tego nie widzisz, albo jesteś po prostu mało inteligenty aby nie napisać dosadniej.

  6 13
 • 13 cze

  Jak smutne i żenujące jest zachowanie kodowskich myślenickich ugrupowań, że już nawet za dzieci się biorą żeby im prać mózgi. Nie, to nie jest propagowanie konstytucji, nie z tymi lewackimi osobami, które pod przykrywką czegoś wzniosłego sieją kodziarską propagandę!
  Wyciągnąć konsekwencji od nauczycieli, jakim prawem dzieci na spędy lewackie zabierają? A suś już niech nie udaje takie niezrzeszonego bo platformą od niego czuć na kilometr!

  5 11

Rewitalizacja centrum Myślenic dobiegła końca. „Chodziło o to, żeby wyprowadzić samochody z Rynku i przywrócić go mieszkańcom”

 • 8 cze

  Przecież wymieniano ich kilkukrotnie na tej uroczystości, ale oni jak zwykle zamiast pracować na rzecz mieszkańców to będą ich dzielić i awanturować się psując tak fajną uroczystość. Żenujące zachowanie starosty, jego „zastępcy” oraz byłego burmistrza. Swoje wojenki polityczne niech rozgrywają sobie miedzy sobą!!!

  A i jeszcze się zastanawiam nad jednym, za co dziękowali byłemu burmistrzowi? Za ponad 120 milionów złotych długu??? A on jeszcze ma czelność zabierać głos i udawać „zapomnianego cudotwórcę” któremu powinniśmy na każdym rondzie pomnik postawić? Wstyd!

  16 26

Komentarze polityków po otwarciu Rynku. Józef Tomal: Mam nadzieję, że dzisiejszy incydent będzie ostatnim w karierze nowych władz Myślenic

Ruszyła linia "marszałkowska" na trasie Myślenice-Kraków. Te autobusy też będą żółte

 • 9 cze

  Ja czekam na linie którą tak bardzo obiecywali p. Tomal z p. Kudasem.
  No chyba że było to tylko populistyczne gadanie i chęć zbombardowania planów Burmistrza Szlachetki?
  Wszyscy wiedzą, że przez zamieszanie jakie wywołał powiat, niewiele brakło a i gminnej linii by nie było. Ale p. Szlachetka ze swoim zastępca dopięli swego i dotrzymali słowa, wiec teraz czas na was Panowie Tomal i Kudas. Czekamy na waszą linie.

  12 12

Tomasz Burkat nie jest już komendantem straży miejskiej w Myślenicach

 • 21 maj

  Znam Tomka i prawy to człowiek jednak powinien w tym wypadku zabrać głos i tym samym uciszyć tych forumowych ujadaczy.
  Jak widać nie macie państwo pojęcia jakie były przyczyny rezygnacji ale jak zwykle wylewacie wiadro pomyj na burmistrza i pis. Nienawiść w was aż kipi a żółć wylewa się litrami. Wstyd!

  24 24

Józef Tomal na półmetku kadencji: "Z czego kojarzą mnie ludzie? Powiem wprost; ze szpitala i z rond"

 • 12 maj

  Posłanka Bobowska? świat już o niej zapomniał, a nie, pamiętamy że podniosła nam wiek emerytalny swoim głosowaniem partyjnym. Najbardziej chyba przypadkowa osoba w sejmie (ile miała 3 tysiące głosów?) a i na kartach historii zapisała się jedynie tym haniebnym głosowaniem i jakimś "obyczajem" w Raciechowicach (skąd my to znamy). Szkoda, że o tej posłance nie napisałeś na początku, darowałbym sobie dalsze czytanie...

  A ten nasz starosta będzie niby głosował tak jak zechce? na jakim ty świecie żyjesz? przecież powiedział że chce iść do Warszawy odpocząć. To może niech na taksówkę idzie, tam odpocznie a i kontakt z mieszkańcami złapie. Platforma tonie, i to jest fakt, a do list Hołowni pewnie inny prominentny myślenicki polityk już robi przymiarki, Bo skoro rozdają imunitety to dlaczego nie? Józefa czas przeminął. I piszę to z całą sympatią do tego człowieka. Zrobił sporo, ale to już melodia przeszłości i trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Polityka wyniszcza i po nim idealnie widać ile to kosztuje. Czas na zmiany.

  3 15
 • 12 maj

  CBŚ o 6 w domu starosty?

  2 13
 • 12 maj

  Zgadzam się w 100%

  2 14