Donald Tusk w Myślenicach: Miejscowy burmistrz pan Jarosław Szlachetka postanowił rozpocząć ściganie Ewy za to, że mówi rzeczy oczywiste

 • 21 cze

  Nie zniżył się bo musiałby podskoczyć albo na drabinę wejść!

  8 3

Tak parkują wierni przy kościele w Brzączowicach. To tutaj ma powstać parking. WIDEO

 • 16 maj

  Droga wojewódzka i takie cyrki. Jakby to nie było pod kościołem, to dawno by sypały się mandaty.

  15 2

Petmex

 • 5 kwi

  Byłam dwa dni i podziękowałam. Warunki sanitarne takie , że pożal się boshe. Nie masz swojej szafki, nie masz się gdzie przebrać. Twoje prywatne ciuchy wiszą na prysznicu , pod prysznicem albo po prostu na ziemi. Praca jak praca, pakowanie naturalnych gryzaków dla psów. ale...pod okiem starych pracownic musisz zapieprzać jakbyś zarabiał 50/h a nie 17zł. i jeden drobny szczegół. Wychodzisz z pracy tak śmierdząca , że nie ma mowy o jakichkolwiek zakupach po drodze , czy odebraniu dziecka z przedszkola, bo musisz prosto do domu jechać wziąć prysznic i wyszorować się z tego smrodu. Na prawdę śmierdzi bardzo.

  6

Myślenice. Zapowiadają budowę tras rowerowych na Chełmie i Uklejnie. Czy pojedziemy nimi w 2022 roku?

 • 9 sty

  Po ścieżkach rowerowych też łażą.

  4 1

Myślenice. Potrącenie kobiety na przejściu przy ul. Słonecznej. Policja wydała oświadczenie

 • 8 sty

  To w takim razie, co za menda sieje zamęt ?

  16 7

Kiedy przechodził przez jezdnię, potrącił go samochód dostawczy. Mężczyzna nie przeżył

 • 21 maj 2021

  Zgadzam się.

  9

Zamieszanie wokół punktu szczepień. Po materiale TVN burmistrz zabiera głos. „Manipulacje, konfabulacje” i „kroki prawne”

 • 26 kwi 2021

  Dokładnie tak. Ale jak można srać do własnego gniazda i sprowadzać jakieś obce firmy z du.. wzięte??? te szczepienia miały obsłużyć przychodnie Certus i Specjalmed i spełniły wszelkie warunki by temu podołać a tymczasem Burmistrz Myślenic je sabotuje i sprowadza niedoświadczoną firmę , nie mającą nic wspólnego ze szczepieniami , która w dodatku powstała specjalnie w tym celu! No żenada!!!

  8

Punkt powszechnych szczepień w hali na Zarabiu. Chcą tu szczepić nawet 500 osób dziennie

 • 16 kwi 2021

  Serio nie rozumiesz ? Nie żartuj.

  5 4

Policja: Cztery osoby zatrzymane w związku z dewastacją kościoła. 20-latek usłyszał zarzuty

 • 4 mar 2021

  "Mieć 17-20 lat i tak pusto w głowie, ale to też pokazuje co mają w domach, co reprezentują ich rodzice, którzy ich przecież wychowują i wpajają im pewne wartości."
  Nie pluj na rodziców tych młodych, bo nic o nich nie wiesz. Może zrobili co mogli , żeby ich dobrze wychować ale człowiek nie maszyna , żeby ją zaprogramować jak się chce. A ty widocznie nie masz swoich dzieci i pojęcia na temat ich wychowania skoro od razu tak generalizujesz...

  18 7

Mieli pić alkohol na pobliskim placu i uszkodzić płytę z epitafium. Co się stało przed wejściem do kościoła w Myślenicach?

 • 4 mar 2021

  Właśnie widać kto tu kogo podburza i nastawia przeciwko drugim. To taka typowa Pisowska hipokryzja...

  7 1

Trasa rowerowa VeloRaba pobiegnie przez Dobczyce, Myślenice, Pcim i Lubień. Województwo ogłosiło przetarg

 • 14 lut 2021

  Droga wojewódzka to nie autostrada. Chyba ci się coś pomieszało...

  13 3

Marznący deszcz, opady śniegu i mróz. To będzie trudny tydzień nie tylko dla kierowców i pieszych

 • 9 lut 2021

  W ogóle nie rozumiem fenomenu , że właściciel przylegającej posesji ma odśnieżać chodnik. Z jakiej to niby racji??? Absurd.

  6 1

Siepraw. Do końca 2021 roku powstanie tu 9 kilometrów ścieżek rowerowych i punkt turystyczny

 • 28 sty 2021

  Nie ma co się dziwić , że rowerzyści unikają ścieżki , skoro nie da się normalnie po niej przejechać. Wiecznie pałętają się po niej piesi .Tępe ludzie to się nigdy nie nauczą...

  1

Pytacie kto odpowiada za utrzymanie dróg. Oto spis firm dla całego regionu

 • 17 sty 2021

  Zawada w stronę Borzęty i pod Borzętę droga skandaliczna! Zakręt na zakręcie , brak pobocza i stromy podjazd a tam nie dość , że słabo odśnieżone to jeszcze posypane co kot napłakał. Skandal!

  11 1

Wracają godziny dla seniorów w sklepach i aptekach

 • 18 paź 2020

  I to właśnie jest totalny absurd.

  5

Trzy poranki i trzy stłuczki. „To zmora na naszych drogach”

 • 25 wrz 2020

  Wina warunków pogodowych ? To chyba żart. To wina kiepskich kierowców. Na zakopiance też codziennie po 3 wypadki. Aż strach pomyśleć co będzie zimą.

  2 3

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Na kogo będziecie głosować?

 • 7 cze 2020

  Nie . Pozostałych kandydatów się lekceważy.

  7 3
 • 7 cze 2020

  Jak nie ma innej opcji? Jedyna słuszna opcja to Szymon Hołownia ???

  7 11

Tak wyglądał poranek przed wydziałem komunikacji w Myślenicach

 • 26 maj 2020

  To miejsce i ludzie tam pracujący tkwią jeszcze w erze PRLu ! I nie zmienią tego wydłużone godziny pracy, nowe budynki czy nie wiem co jeszcze. Tam musi zmienić się wszystko! Cała kadra zaczynając od kierownika który kompletnie nie radzi sobie z zarządzaniem tą strukturą poprzez panie na ciepłych posadkach , które mają klienta głęboko w dupie i widać , że ważniejsze są telefony do znajomych czy rodzinki niż przyjmowanie kolejnego petenta. Wreszcie system przyjmowania tegoż petenta.

  77 7

Trwa wycinka drzew przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Mieszkańcy planują protest

 • 7 gru 2019

  Drzew w mieście nie brakuje???? Walnij się w łeb kobieto, bo w końcu ich zabraknie jeśli w takim tempie będą się ich pozbywać! A potem tylko ręce do bozi jak będzie pustynia.

  36 14
 • 7 gru 2019

  Co za skandal!!! Nie dość , że nad Myślenicami smog większy niż w Krakowie , to pozbywają się jeszcze drzew. To się w głowie nie mieści co ci ludzie robią z tym miastem. Drzewa chore? Ten kto wymyślił i ten kto zgodził się na tą wycinkę są chorzy i należy ich wyciąć w pień!!!

  41 10

Czy na tych ulicach staną parkometry? Radni zdecydują o tym w poniedziałek

 • 25 lis 2019

  Taak. Pod warunkiem , że mieszkasz w Myślenicach i masz dużo czasu :/

  2 1

Poruszanie się po rondach

 • 9 gru 2018
  albert7575 napisał/a:

  "
  a co do ronda i skrzyzowania...roznica w nich jest taka ze rondo to skrzyzowanie o ruchu okreznym,nie skrecisz na nim w lewo tylko musisz go objechac

  Cha cha cha , na jedno wychodzi. Skrzyżowanie , to skrzyżowanie. Twoje dywagacje są z d... wzięte.

  3 2
 • 8 gru 2018

  [cytat=albert7575]
  a co do tego przepisu o nie wjazdzaniu na skrzyzowanie gdy dalej jest zator to dotyczny skrzyzowania a nie ronda,niby czemu mam stac przed rondem skoro wjezdzajac na nie nikogo nie zablokuje bo juz jest zablokowane,,co innego na skrzyrzowaniu,jesli wjade na nie wiedzac ze z niego nie zjade zablokuje tych po lewej i prawej stronie,a taka zytuacja dotyczy skrzyzowan z sygnalizacja swietlna ,w Krakowie sporo jest takich przypadków z blokowaniem w Myślenicach jeszcze sie z tym nie spotkałem

  Po pierwsze rondo to też skrzyżowanie a po drugie " miszczu kierownicy" na rondzie też można innych zablokować a świetnym przykładem jest tego rondo przed mostem na Zarabie. Jadacy na Zarabie blokują rondo ,( gdy jest czerwone światło ) ustawiając się na całej długości jeden za drugim a jadący od strony Stróży lub zakopianki w stronę Stróży są zablokowani!

  5 1

Pytacie „Po co nam ronda skoro kierowcy nie znają przepisów?”. Sprawdź jak poprawnie pokonać rondo

 • 8 gru 2018

  A co z blokowaniem ronda przed mostem na Zarabiu? Większość zastawia całe rondo czekając na zielone światło a Ci co chcą przejechać od strony Stróży np. na wprost lub w stronę rynku , są zablokowani. Może pan Policjant się wypowie...

  33 1