CBSP w starostwie i gminie

 • 28 mar

  To już wiadomo dlaczego taka awantura była o działkę na górnym przedmieściu nad szkołą. Powiat widocznie chciał za wszelka cenę sprzedać deweloperowi ten teren, już wiadomo komu. Ciekawe ile prominenci mieli przytulić dla siebie za przehandlowanie tego terenu!!!

  19 12

Czy rewitalizacja centrum Myślenic dobiegła końca? „Sprawa największego remontu, który trwał od 2019 roku jest już poza nami"

 • 3 lut

  A mi się podoba będzie bardzo ładnie gratulacje dla burmistrza Szlachetki i wszystkich którzy zaangażowali się w ten projekt !

  53 52

GDDKiA pokazuje plany tunelu w Krzyszkowicach. Ma powstać w 2024 roku

 • 19 sty

  To chyba nie do mnie pytania? To nie ja mydliłam oczy „to nie jest protest polityczny” a następnie nie ja biegałam po rynku z tablicą na której było osiem gwiazdek. Jeżeli nie wiem pan co owe gwiazdki symbolizowały to odsyłam do internetu. I patrząc na tą tablice jestem pewna że do pisu się nie zapisze, chyba, że jest wybitną hipokrytką. Słabo coś panu idzie łączenie faktów.

  38 25
 • 19 sty

  Zgadzam się! Z obrzydzeniem oglądałam zdjęcia jak pseudo organizatorka, która na każdym kroku podkreślała iż nie jest to protest polityczny, biegała po rynku z kartonem i 8 gwiazdkami na nim....ciekawe kiedy do koalicji obywatelskiej się zapisze???????. Dziękuje w imieniu swoim i rodziny Panie burmistrzu j. Szlachetka i Panie radny Robert Pitala.

  54 46

Pytacie kto odpowiada za utrzymanie dróg. Oto spis firm dla całego regionu

 • 14 sty

  Może starosta ze swoim zastępca łaskawie się ruszą zza biurka i zobaczą jak chodniki w Krzyszkowicach wyglądają? A może to tez nie należy do ich obowiązków
  (jak droga na Chełm)? wstyd

  14 24

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

 • 14 sty
  jaskokrakow napisał/a:

  zadłaś pytanie wiec odpowiedz -w nowym 52 m 330 tys

  No ale właśnie w nowym budownictwie. Nowe około 62 metrowe bezczynszowe mieszkania można znaleźć za 360tys. Pana metraż ostatnio został sprzedany za ~365 tysięcy na nowym osiedlu. Ile czynszu Pan płaci za te 88 metrów? Bo słyszałam ze około 700 zł wychodzi w tych blokach.

  3
 • 14 sty

  Ile???? 430 tysięcy za mieszkanie w starym budownictwie? Powodzenia życzę. Ile tam teraz samego czynszu się płaci? 700zl?

  5

Gmina Myślenice. Radni przegłosowali podwyżkę cen śmieci. Ile zapłacimy za ich odbiór w 2021 roku?

 • 30 gru 2020

  Schizofreniku już zapomniałeś jak lewactwo Polaków na kasę trzepało? Paliwo po 7 zł a ludzie zarabiali 1600 brutto.
  To była ta zielona wyspa Tuska i jego parti z którą starosta ze swoim zastępca coraz mocniej się utożsamiają?

  64 55

W kraju ponad 20 tys. zakażeń. W powiecie myślenickim 110 przypadków. W Sułkowicach strażacy dezynfekują wiaty przystankowe

 • 29 paź 2020

  Panie Szczota, zadowolony pan jest z buntowania ludzi? Tacy jak ty będą odpowiedzialny bądź pewny!

  27 16

Myśleniczanie protestują na wiele sposobów. Do antyrządowych haseł dołożyli taniec i śpiewy

 • 29 paź 2020

  Szczotkowscy jacy celebryci się zrobili;) bądźcie pewni ze jak się krew poleje a do tego prędzej czy później doprowadzicie to będziecie za to odpowiadać! Kto jest organizatorem tego protestu?

  33 11

Myślenicki oddział PiS reaguje na manifestacje. Takiej odpowiedzi uczestnika nikt się nie spodziewał

 • 27 paź 2020

  Świetego jeszcze z niego zróbcie i pierwszego męczennika RP bo aborcji się dopuścił. Chlapcie się dalej w tym lewackim bagnie! Tfu!

  15 12

Przedsiębiorcy reagują na przestój. Od burmistrza i radnych oczekują zdecydowanych działań i wsparcia

 • 19 mar 2020

  Ciesz się Pan ze Szlachetka jest burmistrzem bo już widzę co by Halek załatwił he he he

  85 157

Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 4 mar 2020

  O co te awantury? przecież bez parkometrów i tak nikt nie był w stanie zaparkować tam samochodu w ciągu dnia. Teraz przynajmniej będzie taka możliwość a komu szkoda złotówki niech parkuje pod estakadą albo, jak już jakiś inteligent wspomniał wyżej "w okolicznych uliczkach". Zawsze może też za szlaban wjechać, da 5zł cieciowi i stoi ile chce. Jaki tu jest problem?

  8 59

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 22 sty 2020

  My mieszkańcy natomiast nie wychodzimy, Proszę nie wypowiadać się za wszystkich !

  44 22
 • 22 sty 2020

  Proszę się za mnie nie wypowiadać ani za moją rodzinę ! chce pani brac udział w gierkach politycznych ? proszę bardzo ale my nigdzie nie idziemy.

  32 29
 • 22 sty 2020

  Od kilku dni miałam co raz bardziej mieszane uczucia w związku w protestem. Na początku czytałam o Pani dobrej woli, o chęci dogadania się. Potem jednaj już było tylko gorzej. Dzisiaj już widzę, że jest jeszcze jakieś drugie dno. Nie wiem jak niektórzy ale ja czuje się oszukana. Po co to ukrywanie niektórych kontrowersyjnych osób ? bawcie się polityką gdzie indziej ale bez mojego i mojej rodziny udziału.

  40 29