Bożena Góra: Przeszkadzam? Ale czym?

 • 16 mar

  Jak widać powyżej, Pan TomeL za wszelka cenę chce udowodnić swoje racje i poglądy z którymi nie którzy się nie zgadzają. Może TomeL w końcu wyjdzie sprzed ekranu komputera i pójdzie rzucać chleb kaczkom na zarabiu ? Pozdrawiam :)

  25 16
 • 16 mar

  TomeL nie będę wdawać się w dyskusje z osobą, która została tu wysłana z jasnych celów. Bo niestety ale z rozmowy o skrzyżowaniu dla mieszkańców Krzyszkowic schodzi pan na temat Starosty. Następnym razem niech się Pan zastanowi 2 razy zanim coś napisze żeby trafić w temat. Zdrówka życzę ;)

  24 18
 • 15 mar

  mysleniczaninzdziada dobrze powiedziane burmistrz, radni oraz inne osoby z samorządu powinny wykonywać swoją pracę a nie tylko podczas wyborów świecą inteligencją :)

  26 17
 • 15 mar

  Hahaha śmiech na sali :D

  19 10
 • 15 mar

  Bardzo dobrze napisane :) Pozdrawiam

  31 14
 • 15 mar

  Oczywiście zapomniałem jeszcze dopisać ze petycja była w wersji elektronicznej wiec jeżeli ktoś jest głupi i nie umie korzystać z internetu to nikt na to nic nie poradzi

  30 18
 • 15 mar

  Chciałbym zapytać się Szanownego Grona wysłanego przez p.Jarka dlaczego nie potraficie dostrzec plusów ? Dzięki tej Pani sprawa została posunięta do przodu i mieszkańcy Krzyszkowic doczekają się bezpiecznego przejazdu. No ale niestety nikt z hejterów nie potrafi dostrzec pozytywnych stron tylko same negatywy. Jak dla mnie inwestycja potrzebna dla wszystkich aby zwiększyć bezpieczeństwo i wydaje mi się ze nie chodzi o to kto opowiada się za jaką partią.

  41 21

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 22 sty 2020

  Z tego co mi wiadomo organizatorka od samego początku nie upolityczniała tego strajku więc nie rozumiem do czego dążysz Ale okej, tak na marginesie to nie wiem o co wam chodzi z tymi partiami albo że swieczkami pod sądem oraz innymi żenującymi tekstami, ciągle probujecie wciągnąć w to sprawy polityczne, jednakże ja radziłbym powstrzymać się z tego typu wypowiedziami bo to robi się już po prostu nudne. Nie rozumiem też co stoi na przeszkodzie aby osoby z PiS-u czy z PO czy z innej partii nie mogły wyjść razem na pasy i pokazać O co tak naprawdę chodzi w tym proteście. Nie rozumiem także po co pluć jadem na siebie w sieci zamiast zjednoczyć siły na ten jeden dzień I nie mieszać w to politycznych zagrywek...

  14 12
 • 22 sty 2020

  Widzę że zabawa na stronie nadal trwa, nie wiem czy osoby które hejtują osoby które wychodzą na pasy i na siłę przypisują im z jakiej partii są (A w sumie to chyba jedna osoba) ma jakieś profity od burmistrza za to? Tak jak już pisałem wyżej, skrzyżowanie w Krzyszkowicach jest chyba najbardziej niebezpiecznym miejscem na trasie Kraków-Zakopane, więc rozumiem że "Pupilki" burmistrza mogą czuć się oburzone że nie zrobią im kolejnego przejazdu czy może kolejnej kładki. Dla mnie sprawa jest oczywista, i każda miejscowość powinna być tak wspaniale wspierana jak Jawornik. Życzę miłego wieczoru wszystkim (hejterom też:))

  12 22
 • 22 sty 2020

  Bolek widać kto jest zarozumialy I egoistyczny. Żegnam

  10 21
 • 22 sty 2020

  Po 1 nie myślę tylko o sobie lecz chce zauważyć że większość wypadków właśnie jest na tym przejeździe. Po 2 nikogo nie manipuluje w przeciwieństwie do wspomnianego Burmistrza, nie musisz mi powtarzać 2 razy bo jeszcze rozumiem co piszesz:), w Krzyszkowicach też jest problem komunikacyjny od zawsze więc nie widzę aby ta inwestycja była pilniejsza od tunelu w krzyszkowicach I na odwrót. Widzę, że lubisz robić sztuczna szopkę w Internecie A sam nie wiesz do czego dokładnie zmierzasz, więc myślę że to Ty powinieneś zamilknąć raz na zawsze. Pozdrawiam.

  9 29
 • 21 sty 2020

  Zgadzam się z Tobą w 100%, tam codziennie rozgrywa się "rosyjska ruletka"

  24 52
 • 21 sty 2020

  TomeL nie wiem czy w twoim mózgu jest taka informacja że PiS rządziło wcześniej, bo chyba nie było czarnej dziury :D, osobiście nie interesuje mnie którą stacje oglądasz a tak na marginesie mówiąc to co to ma wspólnego z omawianym tematem? Ktoś tu chyba szuka dziury w całym

  14 27
 • 21 sty 2020

  Bolek rozumiem że nadal pragniesz podzielić ludzi na równych I rowniejszych? To nie jest jakieś "podmiotowe skrzyzowanie" pragnę zauwazyc iż Burmistrz Jarosław Szlachetka mieszka właśnie w Jaworniku, więc chyba sprawa jest oczywista że dba o swoje bezpieczeństwo, Uwierz mi że jestem bardziej zorientowany w temacie niż ci się wydaje a "plecenie bzdur" zostawię osobą Twojego pokroju. Czyli idąc twoim tokiem rozumowania wychodzi na to, że wielkość wsi wpływa na ilość inwestycji? Problemem od dłuższego czasu jest przejazd w Krzyszkowicach, osoba która wyjeżdża ma dosłownie parę sekund na przejechanie na tzw. Środek. No ale cóż, nie będę się spierać z Polityką rzadu PiS która sięga dna A nawet głębiej:)

  26 52
 • 21 sty 2020

  To że Jarosław Szlachetka został burmistrzem Myślenic nie stawia go wyżej w hierarchii I nie daje mocy wladczej.

  51 68
 • 21 sty 2020

  TomeL szkoda że od kilku(nastu) lat PiS nie zrobił nic co poprawiloby sytuację na tym przejeździe, więc czas na spojrzenie prawdzie w oczy i powiedzeniu sobie jakie jest PiS...

  35 56
 • 21 sty 2020

  Osobiście uważam, że burmistrz faworyzuje Jawornik od dłuższego czasu A wieś Krzyszkowice zsunął na drugi plan. Czy burmistrz kiedykolwiek wyjeżdżał z Krzyszkowic w stronę Myślenic w godzinach szczytu? Wydaje mi się że nie, aczkolwiek twierdzi że wie jak wygląda sytuacja na tym skrzyżowaniu, co chwilę w wiadomościach słyszę o wypadku na przejeździe w krzyszkowicach. Po przejęciu władzy przez Jarosława Szlachetkę można było zauważyć przebudowę Myślenic oraz Jawornika czyli 2 miejscowości które są mu bliskie. Mieszkańcy Krzyszkowic wyjdzcie na pasy i pokażcie że każda miejscowość powinna być na równi w hierarchii.

  53 82