Rządowa strategia dotycząca szczepień. „Będą darmowe i dobrowolne. Mamy pakiet zachęcający”

 • 12 gru 2020

  Szkoda że internet jest taką kopalnią gó*** w którą masz ciemny kraj wierzy.
  Szczepionka powstała tak szybko też ze względu na kosmiczne nakłady finansowe na jej badania.
  Ale przecież lepiej wmawiać sobie że jest zła i niebezpieczna, nie szczepić się i żyć dalej w pandemii.

  4 11

To już pewne! Powiat myślenicki w czerwonej strefie

 • 2 paź 2020

  Jeżeli to miało być do mnie to mam na imię Karina a nie Katarina więc na początek proponuję czytać dokładnie...

  3 11
 • 1 paź 2020

  W końcu. Jakby jeszcze egzekwowali te zasady. Maseczek w moim odczuciu dużo osób nie nosi, co chwilę są jakieś uroczystości w powiecie i nikt na nich ani nie zachowuje odstępu ani nie ma masek. Bardzo irytujące jest że mniejsze sklepy nie egzekwują noszenia masek a jak zwróci się klientowi bez maski uwagę to można się spodziewać co najmniej zwyzywania ( cóż takie społeczeństwo ). Jako cała Polska radzimy sobie prawie najgorzej, mało testów, transmisja pozioma, społeczeństwo nie stosuje się do zasad "bo nie". Oczywiście zaraz ktoś tu napisze że "ja kagańca nie założę", szkoda że tak ludzie podchodzą do tego, myślę że wystarczyłoby gdyby ludzie zastosowali się do tych podstaw naukowo udowodnionych że są skuteczne : maska, dezynfekcja, dystans i na pewno możnaby zapobiec wielu już wykrytym zakażeniom i myślę że jakoś wygasić epidemię i w końcu wrócić do normalności.
  Zobaczymy też czy po wykrytych zakażeniach w parafii księża zmądrzeją, komunia dalej podawana do ust, księża etc bez masek z moich obserwacji wynika że dużo ludzi aktualnie boi się iść do kościoła i woli zostać w domu bo nie czują się tam bezpiecznie, .

  47 67

Ks. proboszcz Zdzisław Balon: Covid jest naprawdę . Przekonałem się o tym na własnej skórze

 • 1 paź 2020

  Nikt i tak nie wyciągnie z tego wniosków, nie zmienią się zasady w kościele, komunia nadal podawana do ust, przy spowiedzi ksiądz bez maski, chrzty i śluby udzielane przez księży bez maski.

  1 17

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 23 sty 2020

  Pytanie dotyczące Dr Borczak ? Ile kosztuje prywatnie wizyta w okresie ciąży ? Jak wygląda wizyta podczas prowadzenia ciąży u Pani Doktor ? Na każdej wizycie robi usg, bada szyjkę ? Czy jest to dobry lekarz do prowadzenia ciąży ?
  Pilnie czekam na odpowiedź, bo poszukuję lekarza do prowadzenia ciąży a zbyt dużo ich tu w okolicy Myślenic nie ma.

  4
 • 14 sty 2020

  czy ktoś miał do czynienia z dr Bartoszem Czernik ? Próbowałam się zapisać do przychodni przy szpitalu i proponowali mi termin do takiego lekarza. Ktoś coś na jego temat może powiedzieć ?

  2 3