Dorata, Tomel, Bolek, Aneczka72, Publicysta, remska77, Myśleniczanin77, Darion to jedna i ta sama osoba, która sama z sobą rozmawia, minusuje i atakuje ludzi o odmiennych poglądach. Jeśli natkniesz się na nich tutaj - olej.

Pierwszy dzień bez linii M1 na trasie Myślenice-Kraków. Pasażerowie czekają na busy

 • Anty Otyłość 3 paź 2022

  Toudi z tupecikiem zmiana nicka ci nie pomoże jeśli cały czas piszesz tym samym stylem. Zacznij zmieniać styl, blondasku.

  11 3

Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

 • Anty Otyłość 13 wrz 2022
  Vivaldi napisał/a:

  wpadę, popatrzę i zamykam bo jak to mówi starokrakowskie powiedzenie : "szkoda głową o mur tłuc, kto był bucem, będzie buc" tak, że ten.....XD ...... a o wybory się nie martwię tylko powtórzę po sobie : "wam wystarczy nie przeszkadzać" :)))

  No bo przy takiej inflacji, spadku aktywności przemysłowej, złych nastrojach, braku KPO i innych sukcesach PiS trochę ciężko ci robić tu propagandę. No i twój idol „co dobrze gada” wedle twojego posta z fejsika (jablonowski) został zatrzymany. Ale wiedziałem że w tej sprawie się odezwiesz. Śliski jesteś ?

  9 1

"Dobra zmiana" PiS

 • Anty Otyłość 29 sie 2022

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28841619,wojciech-o-aresztowany-pod-grunwaldem-wyprowadzila-go-policja.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=718&do_a=718&s=BoxNewsMT

  tego pana kiedyś publikował na swoim facebooku Vivaldi z dopiskiem "dobrze godo". Wielka szkoda, że Vivaldii milczy teraz, ale jak pięknie rzeczywistość weryfikuje hahaha

  7
 • Anty Otyłość 12 sie 2022
  Adamos napisał/a:

  Ale jeżeli nie dożyjesz emerytury to wszystkie twoje składki zostaną w ZUSie i nikt z twojej rodziny ich już nigdy nie zobaczy. Zwłaszcza że jak PO wygra wybory to z powrotem zrobią 67 lat i będzie trudniej dożyć..

  Nie będzie wyjścia skoro coraz mniej osób w wieku produkcyjnym przypada na emeryta.

  4
 • Anty Otyłość 11 sie 2022
  klisdis napisał/a:

  Moją ulubioną postacią na Miasto-info jest Bagietka! Ona zawsze powstaje jak idą wybory;)

  o tak!
  od sierpnia 2021 bez głosu
  https://mieszkancy.miasto-info.pl/12970
  ciekawe kiedy włączą jej konto

  4 2
 • Anty Otyłość 11 sie 2022
  t-34 napisał/a:

  Celne podsumowanie.... Ale szkoda czasu.... To jakbyś Vivaldiemu albo innej Krówce coś próbował tłumaczyć....... I tak wszystkiemu winien Tusk.......

  Vivaldi z forum znikł jak kamfora odkąd taka wielka inflacja. Nawet na Facebooku nie robi z siebie już takiego pajaca. Rura zmiękła. No cóż, wzrost cen boli każdego. Nawet takiego fetniaka. Po prostu mu wstyd.

  5 1
 • Anty Otyłość 6 kwi 2022
  DM_S napisał/a:

  Prości ludzie przeważnie są dobrzy i cechuje ich trzeźwa logika.
  Tak więc hm..... Ja bym tego sformułowania nie użyła.

  Tzw rozumowanie na chłopski rozum? Naiwne.

  2 5
 • Anty Otyłość 5 kwi 2022
  jaskokrakow napisał/a:

  I bardzo dobrze ze jest zlepek różnych spojrzeń - nie może byc jak w pisuarze ze mierny ale wierny i wszyscy za prezersem . Dyskusja buduje i nie zawsze musi być jednokierunkowa, ale miło ze jegomosć wrócił .

  w sensie wartościowym jest spojrzenie człowieka, który stosuje putinowską propagandę, zaiste ciekawe.
  Liczysz, że jak do PL wpadną wojska szmaciarzy i będą "wyzwalać" jak to było w buczy, to jak powiesz że to były "CIEKAWE SPOJRZENIA" to cię oszczędzą?

  na litość Boską...

  4 3
 • Anty Otyłość 5 kwi 2022
  Vivaldi napisał/a:

  Po co stróżaninek tak pie****lisz? Nie wciągniesz mnie w tą patolę tutaj.
  Siedzą w kółko te same osoby i pierdoły trollują jeden przez drugiego ten by chciał EURo ale nie chce tankować za 2,2 euro, ten by nie chciał wojny ale wolałby Tuska obecnie, ale tamten wojny by nie chciał - ciekawe czy też by się macał z nim po tyłku na molo - wolałby bez wazeliny nadstawić :-) , temu przeszkadza, że kościół pomaga Ukraińcom a tamtemu przeszkadza że za mało mówią i on nie wie jak pomagają, a pakiet mobilności, a nowy ład, a to paliwo, ...... zlepek byłych KODziarzy. Jeden mądrzejszy od drugiego XD jakiś dramat jak na wiejskim targu. Jeszcze niech któryś wypali, że "ten Lewandowski już się końćzy" i mamy komplet mędrków internetowych. Generalnie żenada. Poczytajcie sobie te wasze pierdoły wcześniej wypocone -zamiast tematu covid zastąpić tematem wojna i można kopiuj i wklej- kabaret przedni.
  Lewizna jest rozsypana i widać to tutaj w e-reakcjach :-)))
  To wy sobie tutaj dalej przymierzajcie który ma dłuższego.....tylko najpierw znajdźcie miedzy włosami. Nara XD

  W formie jesteś i gadasz pierdoły, ale to że wrzucałeś Jabłonowskiego z komentarzem "dobrze prawi" to już może kłamstwo, czy mam wrzucić screenshota?

  O jakiej lewiźnie mówisz, skoro jarał cie koleś który jest jawnie prorosyjski?
  Dorośnij

  5 4
 • Anty Otyłość 31 mar 2022

  https://www.wykop.pl/link/6592245/polscy-putinowcy-przed-wojna-rosja-gwarantem-naszego-pokoju/

  Gdzie Vivaldi? W październiku na Facebooku spuszczał się nad Jabłonowskim, że dobrze prawi o pandemii, a tu takie „zaskoczenie” xD

  5 3
 • Anty Otyłość 9 mar 2022
  Prawicowiec napisał/a:

  Orban robi loda faszyście ” Z ”,
  U nas parszywiec Ziobro i Kowalski, oraz pożyteczny idiota Terlecki.

  Słuchałem dzisiaj Czarzastego u Mazurka,
  i dziwnie się z nim dzisiaj zgadzam.
  Całkowita blokada kontaktów z Rosjanami ( 70% popiera wojnę w Ukrainie).
  I nie ma zmiłuj, że ktoś jest lepszy. Ten naród musi być stygmatyzowany. Takim Rosjaninem być. to równe z popieraniem Hitlera w III Rzeszy.
  W hotelu z Ruskiem bym nie wszedł do windy, przy stole nie usiadł. Niech się wstydzą być Rosjanami.
  To że maja wyprane mózgi, nie może być usprawiedliwieniem. Tym bardziej należy okazywać pogardę, tym z wypranym mózgiem.

  Zaś jestem przeciwny szkołom dla emigrantów w ich języku. Nauka polskiego a nie tworzenie mniejszości narodowej.
  Polskość musi być chroniona. robią to wszystkie narody UE. Nie ma szkół polskich w UE , czy w Anglii.
  Nie strzelajmy sobie samobója .

  +1

  3 3
 • Anty Otyłość 9 mar 2022

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sankcje-na-rosje-wegry-nie-popra-sankcji-dot-ropy-i-gazu-z-rosji/r9bztvd

  Nie trzeba się martwić o ruską inwazję, kiedy już jesteś ruską ladacznicą - prawda Panie Orban?

  12 4

Alarmujecie: „Niektórzy myślą, że wszystko im wolno. Klient prawie zaparkował w rzece”

 • Anty Otyłość 22 sie 2022

  Mam nadzieje, że będziesz mięsem armatnim :)

  7 1
 • Anty Otyłość 21 sie 2022

  W żadnym cywilizowanym kraju nie można wjeżdżać samochodem do rzeki. A ty się pakuj bo to sowieci nie szanowali przyrody vide jezioro aralskie i jego wysychanie. Ty tam bardziej pasujesz niz do cywilizowanego świata

  18 3
 • Anty Otyłość 21 sie 2022

  W tym ze facet z biustonoszem miseczka D powinien się przejść ze swojego blachosmroda nad wodę a nie wjeżdżać nim do koryta rzeki. Pewnie jeszcze kopci pety - typowy wiesniak Polak odtłuszczony len z Żubrem a pysku

  16 1

Dobczyce. "Rzeka umiera!" - alarmują Przyjaciele Raby i organizują wizję lokalną. Niepokoi ich kolor wody

 • Anty Otyłość 12 sie 2022

  Otóż to dlatego nie rozumiem jak można pisać o Rabie jako pięknej i górskiej rzece! W latach 80-90 było w niej więcej wody to i nie było to tak zauważalne. Przy rekordowo niskim stanie wody ten syf który do niej spływa nie ma jak się rozpuścić. Nie dość że śmierdzi, nie dość że zakwita to jeszcze można mieć poważne problemy dermatologiczne. Jakby związek wędkarstwa powinien też używać odpowiednich sformułowań! Wody jest mało, ale Raba przez brak kanalizacji i webongo ludzi na szczelne i rzetelne szamba jest ściekiem.

  21
 • Anty Otyłość 12 sie 2022

  O jakiej oni mówią pięknej i górskiej rzece, skoro szamba z mszany,kasiny, lubnia, pcimia, strozy laduja w tej rzece!!!! Tam nie ma kanalizacji!!!

  38 1

Myślenice. Miał być teren rekreacyjny, a wyszedł parking - piszecie. „To nie koniec prac. Potrwają do połowy września” – nastroje tonuje gmina

 • Anty Otyłość 8 sie 2022

  ale jesteś wredny... niski wzrost idzie w parze z wredotą...

  28 2

Dyrektorzy szpitali i starostowie z Małopolski alarmują: Pieniędzy z NFZ nie wystarczy na podwyżki dla pracowników

 • Anty Otyłość 8 sie 2022

  przecież każdy doktorek ma kilka różnych etatów to samo pielęgniarki 2,3,4, niektóre zakładają firmy i biorą w leasing Audi A6!!!

  8 4
 • Anty Otyłość 8 sie 2022

  nie każdy dziaduje w życiu i chce robić wszystko sam, niektórych stać żeby zapłacić i mieć z głowy, mam nadzieje że pomogłem babo

  4 6

Myślenice, Dobczyce: Apele o oszczędzanie wody i przerwy w dostawach. „Spada poziom wody w zalewie dobczyckim” – alarmujecie

 • Anty Otyłość 28 lip 2022

  porazka

  4 1

Wakacje kredytowe

 • Anty Otyłość 9 lip 2022
  DM_S napisał/a:

  Ale ty nie porównuj ile kredytów było wydanych przy niskich stopach do tego, ile wydawanych jest teraz, tylko do tego, ile wydawanych było przed tym obniżeniem tych stóp. Proszę przestańcie pierniczyć jak potłuczeni. Bum budowlany był dawno temu i inflacja ani drgnęła z jego powodu. Sprawdźcie na wykresach punkt początkowy galopu inflacyjnego i zastanówcie się sami.

  Inflacja rosła sukcesywnie od wielu miesięcy przed covidem i przed wojną https://300gospodarka.pl/wykres-dnia/inflacja-w-polsce-na-przestrzeni-lat-wykresy-gus

  kredyty były od wielu lat tanie - stopa procentowa 1,5% referencyjna NBP była od 2015 roku - wszystkie kredyty w tym czasie to były tanie kredyty. Kto to widział, żeby 26 latka zarabiająca niespełna 4200 zł netto w 2018 roku mogła wziąć kredyt na 450 tys. w ING Bank - a takie kredyty były brane.

  Niskie stopy - dużo pieniądza na rynku, skoro więcej osób może brać kredyt to może więcej wydawać, to rosną ceny. Jak nie zauważa się takich prostych mechanizmów to znaczy, że wierzy się w perpetum mobile i się ma poważne braki w edukacji matematycznej i ekonomicznej, co mnie nie dziwi, bo w Polsce ludzie nie rozumieją zasady, że większy popyt przy ograniczonej podaży oznacza wzrost cen. A już pojęcie mocy produkcyjnych i tego, że przy osiągnięciu 100% mocy produkcyjnych podaż nie jest w stanie zaspokoić popytu i następuje podnoszenie się cen, jak widać dla Ciebie jest nieosiągalne. Bardzo żałuje, że po miesiącach braku aktywności znów straciłem czas na pisanie z Tobą tutaj, rozmowy z kimś takim są bezproduktywne i bezsensowne. Z głupcami się nie rozmawia

  3 2
 • Anty Otyłość 8 lip 2022
  DM_S napisał/a:

  Naprawdę uważasz, że 300 tysięcy na parterowy domek przykładowego Kowalskiego ma tu jakikolwiek wpływ na inflację?

  1 Kowalski nie ma wpływu, kilkadziesiąt Kowalskich już ma, bo zgłasza zapotrzebowanie na:

  1. Ekipę budowlaną
  2. Materiały budowlane
  3. Nowe przyłącza
  4. Meble
  5. AGD/RTV do domu

  to wszystko powoduje konieczność wydawania

  Materiały budowlane drożeją - rosną ceny.
  Dużo ludzi się buduje, jest zwiększę zapotrzebowanie na pracę budowlańców - windują oni ceny
  Nowe meble to konieczność ich wyprodukowania, im więcej się buduje, tym większe zapotrzebowanie na meble
  AGD/RTV - to samo co wyżej.

  Nie ma problemu z odnalezieniem informacji z BIKu ile kredytów było udzielanych przy stopie 0.1%, a ile teraz. Dla mojego dochodu kredyt w 2021 był dostępny w granicach 3 mln złotych, teraz to jakieś 700 tys. A że stopy będą rosnąć to inna kwestia, skoro działania NBP nie są skorelowane z rządem i NBP gasi pożar, a rząd dolewa benzyny do płomienia swoimi rozdawnictwem kasy dla nierobów i leni śmierdzących... cóż. Poradzą sobie zaradniejsi, reszta będzie wbijać zęby w ścianę.

  7 3

Brakuje wody w kranach? Wodociągi maja problem z jej dostarczeniem. "To nie awaria, a efekt upałów i długotrwałej suszy"

 • Anty Otyłość 28 cze 2022

  no przecież napisali, że nie wydalają z aktualnym obciążeniem, to niech się zainspirują pomysłem i reglamentują wodę na kartki. Kryzys klimatyczny to przecież wymysł lewaków

  8 6
 • Anty Otyłość 28 cze 2022

  W Kapsztadzie w RPA, w trakcie kryzysu z dostępem do wody, zainstalowano mieszkańcom wodomierze, które pozwalały tylko na pobór określonej ilości wody z sieci, np. 1m3 na osobę dziennie. Może to jest rozwiązanie dla Myślenic i okolic? Skoro zużycie tak duże, a mocy przerobowych nie ma...

  6 6