TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

 • 10 min.
  taki_gość napisał/a:

  Jak zwykle nie potrafisz przyznać się do błędu, Jeśli ktoś udowodni Ci kłamstwo (jak to zrobiłem powyżej) nagle zmieniasz temat i piszesz o aferach. A dlaczego nie pisałeś o aferach jak rządziła Platforma? Nie wiedziałeś? Zerknij sobie:

  https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

  To jak z tymi płytami koło Gliwic było? I jak się jeździło przez Olkusz do Krakowa w 2012 roku?

  Zaskakuje mnie iż wymagasz przyznania sie do błędu lecz od wielu tygodni milczysz i nie przyznajesz sie do złej interpretacji obowiązku nauki i obowiązku szkolnego.

  Trochę samokrytyki

  1
 • 18 godz.
  taki_gość napisał/a:

  Zapytam dosadnie: Ty jesteś gł.pi czy udajesz gł.pa? Mówimy od drodze na zachód od Krakowa a Ty zamiast przyznać, że kłamałeś w swoim wpisie wypisujesz mi odcinki autostrady w Małopolsce i na Podkarpaciu, a potem znowu idiotyczne pytanie:
  "Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?"
  Szkoda czasu na dyskusję z Tobą

  Jak tam Twoje konstytucyjne zrozumienie obowiązku nauki? Wstyd dla tego zawodu że ma takich niedouczonych przedstawicieli.

  4 1
 • 18 lut
  bono napisał/a:

  Ty mi wyglądasz na takiego co żyje z PiS, jesteś tu samotnym jeźdźcem, i rośniesz na samotnego bohaterskiego obrońcę obozu władzy. Bezinteresownie?

  To nie obrona, to po prostu wieczna chęć awanturnictwa. Zawsze tak miał. Ancymon jeden. Wiesz ile uwag w szkole zbierał?

  14 3

"Dobra zmiana" PiS

 • 3 godz.

  Waldku, Ty u się siebie tez zdiagnozuj - awanturnictwo

  1 1
 • 16 godz.

  Bardzo mnie cieszy, że teraz życzysz mi zdrowia gdzie poprzednio się wyzłośliwiłeś.
  Dla Ciebie każda opinia inna niż Twoja jest wroga. Tak było zawsze, tak jest i tak będzie. Dlatego w Państwie PiS trzeba mieć swoje bateryjki do holtera i mężczyźni w naszym wieku dostają leczenie na najczęściej występującego raka męskiego jak maja przerzuty.

  Zdrowaś Maryjo!

  2 1
 • 20 godz.
  Vivaldi napisał/a:

  bardzo ci dziękuję za życzliwość, generalnie od kilku lat stosujecie hipokryzję ale jak się was rozbuja to wychodzi co wychodzi :-)
  https://www.pch24.pl/lewica--demokracja--nienawisc,65936,i.html

  Bono mój pierwszy elementarz "Ala ma kota" wnosił więcej niż ty jako elementarz z tą twoją robotą łopatą - skąd takie porównanie znalazłeś ? :-)))

  jeden o raku, drugi o śmierci ....... LEWICA :-) ...... wam faktycznie wystarczy nie przeszkadzać :-)

  Waldemarze, otrzymujesz od życia i otoczenia dokładnie to co sam dajesz. Chciałbyś coś więcej lub lepiej, milej... to sam taki bądź...

  1 1
 • 18 lut
  Vivaldi napisał/a:

  Opinię o bateriach na NFZ w nawiązaniu do worka pieniędzy wsypanych? Weź ....... :-)
  Teraz cię zaczynam powoli rozumieć i przestaje się dziwić : wchodzi ktoś roszczeniowy (od +8 lat bo wcześniej był raj w szpitalu) to się nie dziwię, że od drzwi pielęgniarka stwierdziła, że właśnie się baterie skończyły :-)

  Tobie niedługo 50 lat stuknie, życzę więc byś mógł zaznać polskiego NFZ z czymś co właśnie dotyka panów 50+

  https://progressforpoland.org/%EF%BB%BFkolejny-polski-absurd-raka-prostaty-bedziesz-leczyl-na-etapie-z-przerzutami

  2 1
 • 18 lut
  Vivaldi napisał/a:

  Weź napisz jak Ci wyszedł. Sądząc po wpisach a bardziej antywPiSach powinieneś trochę zadbać o swoje nerwy.......po co Ci to?
  Sam widzisz, że na swoich bateriach jesteś pewny wyniku, na tych z przychodni bateriach pisowskich :-))) to kto wie co by wyszło......i takie to brednie, sam się nakręcasz a potem kłopoty. Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś po prostu nie zamówił/kupił itp bo zarobieni albo nastąpiło wdupiemanie.
  Ale jeśli myślisz jak napisałeś, to trzymaj pod łóżkiem jeden kanister z paliwem, tak z 5 litrów wystarczy. Będziesz miał pewność, że jak karetka NFZtu przyjedzie to Cię dowiozą na SOR.
  Musisz ochłonąć z tymi bredniami. Zdrowia Ci życzę.

  Ochlon Ty, bo od +30 lat nic nie robisz tylko plujesz jadem na ludzi, ktorzy maja inna opinie niz Twoja.

  7
 • 18 lut
  Vivaldi napisał/a:

  Przeglądnij pozakładane przez siebie wątki. Faktycznie wracasz w kółko w to samo miejsce: ryba psuje się od głowy, dno i metr mułu, ostatni gasi światło itd itd.....i gasimy to światło od 8 lat a tymczasem już nie jesteśmy krajem rozwijającym się tylko rozwiniętym, budżet się zapina, rozlewa się właśnie wór pieniędzy na służbę zdrowia itd itd
  Bono nie otwieraj sobie żył za wcześnie, będzie dobrze.

  Wór się bardzo rozlewa - ostatnio wykonując holtera ciśnieniowego, musiałem zabrać ze sobą baterie AAA, bo przychodnia (NFZ) nie miała swoich.

  4

Zwroty Pit 2020

 • 15 godz.

  PIT można rozliczyć od 15 lutego. Jeszcze nie wszyscy dostali swoje PIT 11. Spokojnie i bez nerwów bo zachowujesz się jakbyś bez tych pieniędzy wbijała zeby do ściany

  4 1

Najgorzej wydane pieniądze na demografie - w 11 miesięcy ubyło nas 26 tys.

Piotr Szewczyk poprowadzi MOKiS do 2024 roku

 • 19 lut

  IRONIA

  4

Ziemia nie leżała odłogiem

 • 19 lut

  " Szczególna dbałość w tych latach o myślenicką ziemię i troska jej właścicieli o swój byt widoczna jest w sposobie zagospodarowania pól na wzniesieniach Szubiennej. "

  Pierwsza część tego zdania to spore nadużycie. Ludzie uprawiali wtedy co mogli, bo bieda była taka, że żeby nie przymierać głodem trzeba było uprawiać i jeść wszystko co się dało. Niewielu młodych dzisiaj to wie i o tym pamięta.

  17 4

Młodzi rozczarowani Kościołem - Polska młodzież laicyzuje się najszybciej na świecie!

 • 19 lut

  Natrafiłem ana artykuł w "Przegląd"
  https://www.tygodnikprzeglad.pl/mlodzi-rozczarowani-kosciolem/

  Co może być tego przyczyną? Rozbestwienie seksualne? Dobrobyt? A może sam Kościół zniechęca do praktykowania wiary? Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać w komentarzach do tego bloga co o tym sądzicie

  16 6

Vasilis Tomazos: Big Brother? To była dobra decyzja

 • 18 lut

  Każdą negatywną opinię (krytykę) będziesz nazywać hejtem?

  Wyjaśnij mi, może od pauzach co uczestnik programu tego typu może przekazać mlodym ludziom, jakie wartości, co może ich nauczyć? Konkretnie i od pauz, bez nazywania każdej formy krytyki "hejtem" - to nudne i ostatnio "modne"

  20 2
 • 18 lut

  Nadużywanie slowa hejt to ostatnio plaga - krytyka wyborów życiowych i postaw to nie hejt.
  A prezerwatywy na głowach i inne wybryki biorą się właśnie z tego, że m.in młodzież naogląda się odmóżdżających propozycji w TV i im się w mózgach lasuje, bo się im pokazuje, że wystarczy ":być": żeby zaistnieć, a nie "potrafić".

  Program telewizyjny który wylansował gwiazdy pokroju joli rutowicz i jej rożowego unicorna, to rzeczywiście idealne miejsce, by "zrobić coś ze swoim życiem".

  22 1
 • 18 lut

  Dziwnie rozumujesz. Jest tylu Myśleniczan i mieszkańców naszego powiatu, którzy robią coś co wymaga ogromnego zaangażowania, trudu, talentu, wiedzy (np. Antek ostatnio w The Voice, czy Sylwia Jaśkowiec, czy chłopaki jeżdżacy zawodowo w rajdach...), tu mamy przykład młodego czowieka, który Twoim zdaniem "dojrzał", bo był w programie który przez lata "wypromował" takie osobowości jak

  Jola Rutowicz, Agnieszka/Maja Frykowska "Frytka", "Ken", oraz szereg innych mniej lub bardziej śmiesznych zjawisk w popkulturze.

  To promowanie wśród mlodych ludzi: wystarczy że pójdę do TV i już będę mieć fajne życie, nie muszę się uczyć, nie muszę mieć dobrego zawodu i pasji, nie muszę się rozwijać.

  Nie rozśmieszaj mnie, że w programie typu reality show można "dojrzeć", to tak samo groteskowe jak "nawrócona Frytka".

  Dajcie spokój.

  26 2
 • 18 lut

  W programie w którym nie robi się nic konstruktywnego poza jedzeniem spaniem i robieniem głupich rzeczy pod okiem kamer można dojrzeć? Dziwna masz definicje

  31 2
 • 18 lut

  Czyli nieważne jak byleby mówili i ważne by być znanym z bycia znanym a nie talentu, wiedzy, osiągnięć sportowych? Strasznie prostackie postawy chcecie promować wśród młodzieży. Potem się dziwicie ze połowa społeczeństwa jest podatna na manipulacje i skrzywienia rożnego rodzaju

  29 2
 • 17 lut

  Ale to nie chodzi o marudzenie (czy wyrażanie swojej opinii to marudzenie, od kiedy? czy nie można mieć innej opinii?).

  To jest denny program, dla prostych ludzi. I warto też znaleźć półśrodek, bo jak pewnie pamiętasz to jest program w którym puszczono seks w jacuzzi (lata temu) i inne "pato-zachowania", które niekoniecznie powinny być premiowane u młodzieży

  41 5
 • 17 lut

  Ja rozumiem, że to osoba z naszego lokalnego podwórka, ale czy naprawdę jest sens, robić wywiady z uczestnikami, jednego z najbardziej prostackich programów w telewizji. Jakie to przykład daje młodzieży? Poleć do TV do programu dla prostych ludzi i od razu jesteś znany...

  60 6

"To nie ojciec - to PRODUCENT"

 • 18 lut

  Mocno trzymam kciuki, aby bohater wywiadu i historii zaznał spokój, gdyż wygląda na osobę niezwykle skrzywdzoną przez los.
  Życzę takiego wewnętrznego spokoju wszystkim z nas, nawet tym, którzy od wielu, wielu lat swoimi słowami ranią innych.

  1

PiS nie podwyższa podatków, tylko opłaty. Poza tym to dla naszego dobra!

 • 17 lut

  Właśnie rozliczyłem PIT, 1443 zł dopłaty podatku. Posłusznie zapłaciłem. Czy czuje, że otrzymuje odpowiednie usługi publiczne za takie podatki? Nie.

  4 1