Dorata, Tomel, Bolek, Aneczka72, pan Kracy, Publicysta, remska77 to jedna i ta sama osoba, która sama z sobą rozmawia, minusuje i atakuje ludzi o odmiennych poglądach. Jeśli natkniesz się na nich tutaj - olej.

Myślenicki Alarm Smogowy apeluje do burmistrza i radnych o podjęcie pilnych działań anty-smogowych

 • Anty Robert 2 kwi

  Myśleniczaninie, przecież tu chodzi po prostu o bycie na językach. Kiedyś było się zatwardziałym lewicowcem i "orało" się Korwina, potem zmiana strony i obecność na prawicowych stronach, mediach i bycie ulubieńcem Wykop.pl, teraz modny temat smogu.

  Groteska to mało powiedziane.

  13 4
 • Anty Robert 2 kwi

  Tylko osoby desperacko łaknące uwagi i zainteresowania zajmują się teraz robieniem szumu wokoło swoich inicjatyw. Poświęcanie czasu na coś do czego można wrócić w spokojniejszych czasach teraz, gdy ludzie tracą prace i nie mogą wychodzić z domów to przykład zidiocenia.

  Zmianę świata proszę zacząć od siebie - od zmiany swojego stylu życia na ZDROWSZY (dieta, ruch, i te sprawy).

  29 8
 • Anty Robert 1 kwi

  Jestem osobą chorującą na astmę. Przyjmuje codziennie steroid nowej generacji (cyklezonid), jednak uważam że w OBECNEJ sytuacji wasza działalność to PIERDOŁY.

  1. Ludzie tracą pracę, bo kolejni przedsiębiorcy tracą grunt pod nogami
  2. Służba zdrowia może sobie nie poradzić z dużą liczbą chorych na Covid19
  3. Mamy kolejne ograniczenia przemieszczania się, zgromadzeń, życia
  4. Planowe zabiegi i wizyty lekarskie są odwołane
  5. Jest przed nami widmo ogromnego kryzysu gospodarczego

  Ale teraz mamy zajmujmy się waszą działalnością "społeczną". Dobre sobie. Na tę chwilę, smog jest pierdołą.

  Jeśli chcecie krzewić wiedzę, zacznijcie od siebie - niech Szanowny Pan Dariusz rzuci palenie papierosów. (Wnioskuje, że pali ze zdjęć na Facebooku).

  Absolutnie nie pozdrawiam.

  39 11
 • Anty Robert 1 kwi

  W tym momencie to nie smog jest problemem i nikt nie chce się zajmować waszymi pierdołami, kiedy jest korona i nasze biznesy, stanowiska pracy są zamykane, ludzie zwalniani i nasze życie zagrożone. ŻENADA, że teraz startujecie.
  Mam wrażenie, że Korwin miał racje. Przypomnijcie sobie co mówił do "rurkowca".

  45 13

Gmina Siepraw wypuszcza bezpłatny autobus do Krakowa

 • Anty Robert 1 kwi

  Po prostu teraz można ich spotkać na TikToku

  15 2
 • Anty Robert 1 kwi

  Bed błędów ortograficznych!

  13 6
 • Anty Robert 1 kwi

  U nas to konferencje prasowe wychodzą najlepiej i sie zawsze udają.

  15 6

Usługodawcy powinni obniżyć opłaty

 • Anty Robert 1 kwi
  Czesław5 napisał/a:

  Remad poinformował, że ogranicza do minimum swoją działalność. Ciekawe,czy również ograniczy ściągane z kont wspólnot wynagrodzenie dla siebie.
  AntyPatus nie zrozumiał sensu wpisu. Nic nie było o czasach PRL, tylko o czasach III RP, w których AntyPatus wiodło się zapewne nieźle. To w PRL-u właśnie branże deficytowe były dotowane przez te przynoszące zyski, jak sugeruje AntyPatus w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych. Działalność gospodarcza jest związana z pewnym ryzykiem, który nie powinien być przerzucany na usługobiorców. Posiadacze samochodów nie powinni finansować np. branży hotelarskiej, czy gastronomicznej. Ideą gospodarki rynkowej jest
  prowadzenie działalności przynoszącej zysk, a nie straty. Bycie biznesmenem, to wybór przynoszący poza wyjątkami spore
  profity. Spadek popytu na jego usługi nie spowoduje, że nie będzie go stać na podstawowe potrzeby bytowe, co może się przytrafić niestety niejednemu zatrudnionemu.
  Chodzi o to by skutki epidemii rozkładać sprawiedliwie na wszystkich, a nie jednym rekompensować braki zysków kosztem wyrzeczeń innych. Kto nie wykonuje działalności(usług, pracy), nie powinien pobierać pełnego wynagrodzenia,
  bo spowoduje to inflację dotkliwą dla najbiedniejszych. Vivaldi nie powinien brać pod uwagę rzeczy nieistniejących.

  Nie wiesz jak mi się wiodło i wiedzie, ale to jest bardzo charakterystyczne, dla uciemiężonego ludu proletariatu (dlatego nawiązanie do czasów minionych - takie podejście prezentujesz), by patrzeć innym w portfel i jak już ktoś coś ma to zazdrościć.

  Jeszcze raz powtarzam na przykładzie ubezpieczenia komunikacyjnego - Ty chcesz, żeby ono spadło, bo teraz mniej wypadków, bo mniej osób jeździ. A firma ubezpieczeniowa będzie teraz mieć inne straty np. z tytułu niespłacanych kredytów, gdzie ubezpieczenia komunikacyjne to część ich działaności. Więc żeby ratować siebie i swoich pracowników, właśnie musi rozłożyć koszty równomiernie. Inaczej czesć jej działaności, a więc i ludzie stracą pracę.

  To proste, jeśli myśli się o czymś więcej niż czubek własnego nosa.

  3 1
 • Anty Robert 31 mar

  Nie wiem czemu ma służyć ten post, chyba tylko jakiemuś zamętowi.

  Czasy słusznie minione, są minione. I nikt, czy to z PO czy to PiSu nie wróci do nich, gdzie były wynagrodzenia i ceny regulowane urzędowo.
  Jeśli spadnie popyt - spadną ceny. A spadną, bo aktywność gospodarcza ludzi spadła.

  Odczyty liczników są przerzucone na mieszkańców, po to by nie narażać ludzi na niepotrzebne kontakty. Wywóz śmieci najpewniej podobnie. Firmy., które zajmują się ubezpieczeniami mają z reguły wiele branż i najpewniej poniosą straty w innych segmentach swojej działaności. To nie jest tak, że wredny przedsiębiorca czy "korpo" żeruje, tylko też ma swoich pracowników i ratuje im skórę (i swoją działaności). Podam przykład firmy X, która zarabia obecnie bardzo dużo, bo dostarcza, rzeczy teraz pilnie potrzebnych. Ale zarabia w jednej części swojej działaności - w drugiej dotyczącej np. hoteli nie zarabia nic. I żeby ratować swoich pracowników z segmentu hoteli, zamroziła podwyżki innym - bardziej dochodowym pracownikom, nie obniżyła cen, a je utrzymała i robi wszystko, żeby uchować swoich ludzi od straty pracy, a siebie od straty biznesu.

  Mam wrażenie, że każdy w ramach nauki w szkole / przysposobienia do życia w społeczeństwie, powinien przez 1 rok, poprowadzić jakiś biznes. Niech to będzie, nawet butka z lodami. Cokolwiek. Od razu perspektywa patrzenia na świat by się zmieniła.

  6 59

Euro za i przeciw

 • Anty Robert 31 mar

  Dzisiejsza włoska prasa krytykuje Unię Europejską za inercję i brak solidarności wobec Włoch w obliczu pandemii koronawirusa. Największy dziennik Włoch ?Corriere della Sera? podkreśla, że konkretna pomoc płynie z Chin, Rosji i Kuby, ale nie ze strony Unii.
  Włochy domagają się, by Unia Europejska zagwarantowała pożyczki, których Italia potrzebuje, by walczyć z pandemią i nie dopuścić do gospodarczego krachu. Sprzeciwiają się temu głównie Niemcy, Holandia, Austria i Szwecja. W cytowanym przez ?Corriere della Sera? wywiadzie były premier Włoch Enrico Letta przestrzega, że taka postawa grozi rozpadem Unii. Dziennik ?La Verita? pisze: ?Do diabła z Unią, damy sobie radę sami?. Kilka dni temu proeuropejski dziennik ?La Repubblica? tytułował swój artykuł ?Paskudna Unia?.

  I tyle z tej unii i euro

  4 41

Radni jednak nie będą obradować. Sesja została odwołana "z powodu epidemii"

 • Anty Robert 30 mar

  Jakoś tak wyszło z kontekstu to też, bez ukrytej złośliwości zapytałem. Czemu wprost nie napiszesz tak/nie i sprawa zamknięta?

  6 35
 • Anty Robert 30 mar

  Czyli pracujesz w radzie miasta?

  8 35

Pierwsza ofiara koronawirusa w Małopolsce. Pacjent zmarł w szpitalu w Myślenicach

 • Anty Robert 30 mar

  W Internecie domyślnie do wszystkich zwraca się per Ty - polecam poczytać https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta i przestać reagować emocjonalnie w internecie.

  17 43
 • Anty Robert 30 mar

  Ja o chlebie ty o winie, nie zrozumiemy się.

  19 40
 • Anty Robert 30 mar

  Uważaj, bo zaraz sama będziesz mieć kwarantanne. To nie wina lekarzy, że tak się długo czeka na wyniki w tym kraju.

  25 67

Młodzi rozczarowani Kościołem - Polska młodzież laicyzuje się najszybciej na świecie!

 • Anty Robert 29 mar
  nabuchodonozor napisał/a:

  Nie widzicie co się dzieje??? Gender, rozbestwienie seksualne, odwrócenie się od Kościoła. Młodzi są zagubieni przez różnej maści hipokrytów. Musimy im wskazywać drogę. Na szczęście mamy teraz dobry czas dla Ojczyzny i on nam pomoże w tym zagubieniu. Ma rację Vivaldi, że jest zupełnie odwrotnie, jak by sorosowi chcieli. Młodzi garną się do Kościoła i nic tego nie zmieni. Nawet takie trolowanie.

  Jak widać nie tylko Jezus niedługo Zmartwychwstanie.

  Ostatnia wiadomość 30.11.2014. Witamy!
  https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/2991,bojkot-tacy-podczas-slubu,9.html#p125950

  2 31

W Małopolsce 52 potwierdzone przypadki koronawirusa. Wśród nich 4 osoby z powiatu myślenickiego

 • Anty Robert 29 mar

  Obowiązek noszenia maseczek w czechach spłaszczył krzywą zachorowań

  https://www.praguemorning.cz/usage-of-masks-flattened-growth-of-coronavirus-cases-in-czech-republic/

  44
 • Anty Robert 29 mar

  Jak "nie wiesz", to dalej szerz propagandę i bzdury. Ja wybieram nieanonimowych ludzi, którzy WIEDZĄ o czym piszą. Bez odbioru.

  PS. Chamstwo to jest wypowiadać się na jakiś temat, a zaczynać wypowiedź od "nie wiem".

  1 41
 • Anty Robert 28 mar

  "Nie wiem "czemu", być może "góra" zdecydowała."

  I na tym zakończyłem czytanie wypowiedzi anonimowej osoby z internetu. Tego typu retoryka przegrywa na starcie. Oznaczałaby, że anonimowy, przypadkowy człowiek z lokalnej strony internetowej ma lepszą wiedzę, niż rządy czeskie, słowackie, singapurskie czy koreańskie. Szczególnie tym dwóm ostatnim społeczeństwom, ciężko odmówić innowacyjności w podejściu do życia czy do medycyny. Więc tak: noszę maseczkę, noszę rękawice, odkażam się i stosuje "bezpieczną odległość" - social distancing.

  A stwierdzenia "Moja wiedza już dość daleko sięga" są tak żałosne, że aż szkoda komentować. Tak jak i antyszczepionkowców i innych dziwaków zostawiam ze swoimi zabobonami, tak i zostawiam Ciebie z Twoimi.

  2 43

Kocham PiS

 • Anty Robert 28 mar
  dirty_affair napisał/a:

  Wiesz, preferencje się zmieniają, dlatego możesz podać jaki jest twój aktualny kandydat. Nie wstydź się :)

  Nie zmieniły się od tego czasu, zachęcam do szukania w wypowiedziach sprzed dwóch tygodni :). Dzięki temu, też podszkolisz zdolności cyfrowe, żeby mamę/tatę podszkolić, aby nie byli "dyskryminowani" i "cyfrowo wykluczeni".

  Pozdrawiam serdecznie.

  3 43
 • Anty Robert 28 mar
  dirty_affair napisał/a:

  Może doradzisz, który z obecnych kandydatów jest godny oddania na niego głosu? Nie ma się czego wstydzić :)

  Ja już pisałem na forum na kogo będę głosować. Jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem na stronie - poszukaj.

  2 45
 • Anty Robert 28 mar
  dirty_affair napisał/a:

  Racja gdybym miał głosować na któregoś z kandydatów opozycji, też zostałbym w domu, szkoda się narażać.

  No tak, przecież tylko PiS ma dobrych kandydatów :).

  5 40
 • Anty Robert 28 mar
  dirty_affair napisał/a:

  Twoja metoda dyskryminuje osoby starsze, gorzej zinformatyzowane. Nie każdy ma dostęp do zaufanego profilu. Celowo proponujesz metodę, która wyklucza najsłabszych.
  I która metoda jest bardziej bezczelna Twoja czy PiS ?

  Nie zgadzam się. To jest kwestia wdrożenia metody cyfrowej, a nie jakiejś dyskryminacji. W takiej Estonii głosowania są online i ludzie sobie radzą, niezależnie od tego, czy mają 20 czy 70 lat.

  Metoda korespondencyjna nie jest bezpieczna. Dużo lepszym rozwiązaniem jest właśnie profil zaufany - mało tego, chyba tańszym bo wykorzystuje już istniejące rozwiązania eUrzędów. Większość osób z kontem bankowym ma możliwość autoryzowania się przez bank. Szybkie i wygodne.

  Przecież standardowa metoda głosowania również może pozostać. Im szybciej będziemy się cyfryzować tym lepiej dla nas wszystkich.

  5 40

Puste miasto. Zamknięte sklepy. Jaka będzie przyszłość firm i pracowników?

 • Anty Robert 28 mar

  Czyli co proponujesz jako remedium na to co piszesz? Socjalizm?

  7 42

"Odkażanie" koronawirusa. W izolacji pijemy więcej. Sprawdź, czy aby nie za dużo

 • Anty Robert 27 mar

  Od czego masz telefon i zgłoszenie na policje?

  5 30