Dorata, Tomel, Bolek, Aneczka72, Publicysta, remska77, Myśleniczanin77, Darion to jedna i ta sama osoba, która sama z sobą rozmawia, minusuje i atakuje ludzi o odmiennych poglądach. Jeśli natkniesz się na nich tutaj - olej.

"Dobra zmiana" PiS

 • Anty Otyłość 6 kwi
  DM_S napisał/a:

  Prości ludzie przeważnie są dobrzy i cechuje ich trzeźwa logika.
  Tak więc hm..... Ja bym tego sformułowania nie użyła.

  Tzw rozumowanie na chłopski rozum? Naiwne.

  2 5
 • Anty Otyłość 5 kwi
  jaskokrakow napisał/a:

  I bardzo dobrze ze jest zlepek różnych spojrzeń - nie może byc jak w pisuarze ze mierny ale wierny i wszyscy za prezersem . Dyskusja buduje i nie zawsze musi być jednokierunkowa, ale miło ze jegomosć wrócił .

  w sensie wartościowym jest spojrzenie człowieka, który stosuje putinowską propagandę, zaiste ciekawe.
  Liczysz, że jak do PL wpadną wojska szmaciarzy i będą "wyzwalać" jak to było w buczy, to jak powiesz że to były "CIEKAWE SPOJRZENIA" to cię oszczędzą?

  na litość Boską...

  3 3
 • Anty Otyłość 5 kwi
  Vivaldi napisał/a:

  Po co stróżaninek tak pie****lisz? Nie wciągniesz mnie w tą patolę tutaj.
  Siedzą w kółko te same osoby i pierdoły trollują jeden przez drugiego ten by chciał EURo ale nie chce tankować za 2,2 euro, ten by nie chciał wojny ale wolałby Tuska obecnie, ale tamten wojny by nie chciał - ciekawe czy też by się macał z nim po tyłku na molo - wolałby bez wazeliny nadstawić :-) , temu przeszkadza, że kościół pomaga Ukraińcom a tamtemu przeszkadza że za mało mówią i on nie wie jak pomagają, a pakiet mobilności, a nowy ład, a to paliwo, ...... zlepek byłych KODziarzy. Jeden mądrzejszy od drugiego XD jakiś dramat jak na wiejskim targu. Jeszcze niech któryś wypali, że "ten Lewandowski już się końćzy" i mamy komplet mędrków internetowych. Generalnie żenada. Poczytajcie sobie te wasze pierdoły wcześniej wypocone -zamiast tematu covid zastąpić tematem wojna i można kopiuj i wklej- kabaret przedni.
  Lewizna jest rozsypana i widać to tutaj w e-reakcjach :-)))
  To wy sobie tutaj dalej przymierzajcie który ma dłuższego.....tylko najpierw znajdźcie miedzy włosami. Nara XD

  W formie jesteś i gadasz pierdoły, ale to że wrzucałeś Jabłonowskiego z komentarzem "dobrze prawi" to już może kłamstwo, czy mam wrzucić screenshota?

  O jakiej lewiźnie mówisz, skoro jarał cie koleś który jest jawnie prorosyjski?
  Dorośnij

  4 4
 • Anty Otyłość 31 mar

  https://www.wykop.pl/link/6592245/polscy-putinowcy-przed-wojna-rosja-gwarantem-naszego-pokoju/

  Gdzie Vivaldi? W październiku na Facebooku spuszczał się nad Jabłonowskim, że dobrze prawi o pandemii, a tu takie „zaskoczenie” xD

  5 3
 • Anty Otyłość 9 mar
  Prawicowiec napisał/a:

  Orban robi loda faszyście ” Z ”,
  U nas parszywiec Ziobro i Kowalski, oraz pożyteczny idiota Terlecki.

  Słuchałem dzisiaj Czarzastego u Mazurka,
  i dziwnie się z nim dzisiaj zgadzam.
  Całkowita blokada kontaktów z Rosjanami ( 70% popiera wojnę w Ukrainie).
  I nie ma zmiłuj, że ktoś jest lepszy. Ten naród musi być stygmatyzowany. Takim Rosjaninem być. to równe z popieraniem Hitlera w III Rzeszy.
  W hotelu z Ruskiem bym nie wszedł do windy, przy stole nie usiadł. Niech się wstydzą być Rosjanami.
  To że maja wyprane mózgi, nie może być usprawiedliwieniem. Tym bardziej należy okazywać pogardę, tym z wypranym mózgiem.

  Zaś jestem przeciwny szkołom dla emigrantów w ich języku. Nauka polskiego a nie tworzenie mniejszości narodowej.
  Polskość musi być chroniona. robią to wszystkie narody UE. Nie ma szkół polskich w UE , czy w Anglii.
  Nie strzelajmy sobie samobója .

  +1

  3 3
 • Anty Otyłość 9 mar

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sankcje-na-rosje-wegry-nie-popra-sankcji-dot-ropy-i-gazu-z-rosji/r9bztvd

  Nie trzeba się martwić o ruską inwazję, kiedy już jesteś ruską ladacznicą - prawda Panie Orban?

  12 4
 • Anty Otyłość 4 mar
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  Idoli ? Lizanie odbytu ? Ty się naprawde zagalopowujesz w swej gorączce. To że lubię Węgrów jako ludzi I staram się ich zrozumieć ,nie oznacza że są moim idolami I wchodze Im do rzyci jednocześnie liżąc ją. To że Ty tak robisz w stosunku do innych to nie znaczy że Ja też .Nie przypisuj mi swoich cech ! PS: Czym różnią się ludzie dramaty przed lat od tych dzisiejszych ?

  Tym ze był czas na pogodzenie się ze zmianami na świecie i tym ze Polacy i Ukraińcy w przeciwieństwie do Wegrow i Rosjan nie chcą zmieniać obecnego porządku. Nie byłoby problemu gdybys się nie odpalił ale rozumiem ze obraza ulubionych wegrow cię zabolała. Gdyby moim sacrum profanum byli mordercy tez bym się tego wstydził i starał się zakrzyczeć wyrzuty sumienia.

  Pozdrawiam

  15 6
 • Anty Otyłość 4 mar
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  AHA !! Byłbym zapomniał . Do prôby ołupienia nie odeszło na jakimś Wołyniu czy innym zadupiu ,lecz stosunkowo blisko Myślenic bo w okolicach Krościenka koło Szczawnicy. A łupiącymi mieli być specjaliści wiadomo z jakiej nacji . PS: Ponoć ci specjalści i mieli być potem sami ołupieni.

  O strzałkokrzyżowcach zapomniał?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Strza%C5%82okrzy%C5%BCowcy

  Strzałokrzyżowcy, nilaszowcy[1], nyilasowcy[2] (węg. nyilaskeresztesek) – faszystowskie, antykomunistyczne i antysemickie ugrupowanie założone w 1935 roku na Węgrzech przez Ferenca Szálasiego, w czasie II wojny światowej kolaborujące z III Rzeszą.
  Nazwa pochodzi od używanego przez organizację emblematu: strzał ułożonych w formie krzyża. Krzyż ma być symbolem wierności ideałom, strzały symbolizują nienawiść do przeciwników i gotowość do wojny, a skierowanie grotów w cztery strony świata oznacza daleki zasięg i nieograniczone ambicje organizacji, by rozszerzać swe wpływy. Flagę strzałokrzyżowców wzorowano na fladze NSDAP.

  Strzałokrzyżowcy odpowiedzialni są za politykę ludobójstwa (szczególnie w stosunku do ludności żydowskiej) po przejęciu, za zezwoleniem władz niemieckich, władzy na Węgrzech w październiku 1944 roku.

  Nie ośmieszaj się wyciąganiem teraz jakiś rzeczy historycznych pomiędzy PL UA gdy oni walczą de facto za nas, bo te szczury chciałby cofnąć wszystkie przemiany po 89 toku.

  Na rozliczenia z zaszłości historycznych między UA i PL przyjdzie czas.

  Węgrzy natomiast nigdy się ze swojej parszywej historii nie rozliczyli. :)

  Fajnych idoli masz.

  zobacz sobie to i sobie zmarszcz, skoro tak lubisz rasije i wegrow https://www.wykop.pl/link/6540309/tato-prosze-nie-umieraj-wstrzasajacy-film-o-rosyjskim-ataku-na-ojca-i-syna/

  13 4
 • Anty Otyłość 3 mar

  <podwójny post wysłało się dwa razy>

  3 5
 • Anty Otyłość 3 mar
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  Gdyby nie ci "kundle" to by matka mojej teściowej została obdarta ze skóry. Znasz osobiście jakichś Węgrów ? Czy tylko jesteś takim internetowym znafcom bazującym na opiniach innych ? NIE obchodzi mnie stosunek innych nacji do Węgrów. Ważny jest ich stosunek do Nas! Chcę Ci przypomnieć że słowo "poniał " to słowo ojczyste dla większości wschodnio -ukraińskich naszych dzisiejszych braci ,a nie tylko onuc czy skarpet.

  A co mnie obchodzą jakieś Twoje doświadczenia? Co to wnosi do dyskusji? Mamy ekstrapolować jednostkowe doświadczenie na cały naród?
  Liż odbyt Węgrom, którzy chcą cofnięcia Trianon to może niedługo Myślenice wrócą pod panowanie Węgierskie. To przecież taki "cudowny" naród.

  Wiedziałem, że zestawienie twardych danych i prawdy historycznej zostanie skwitowane przez Ciebie jakimiś lokalnymi doświadczeniami.

  Idź popłacz sobie, że nie ma Wielkich Węgier - oni przecież są tacy dobrzy, to nic, że serbowie, Rumuni, Słowacy, Ukraińcy szli by z nimi na wojne, bo kwestionują porządek sprzed 100 lat...

  żenada

  10 3
 • Anty Otyłość 3 mar
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  Na to że 100 lat temu ogromą część jego ziomali mocarze odzielili od Węgier .I do tej pory Węgrzy żyją w ogromnych diasporach
  na Słowacji ,Serbi,Rumuni,Ukrainie I cholera wie gdzie jeszcze..Mają o tym zapomnieć ? Polacy zapomnieli o Wołyniu I Lwowie ? A jednak nie wnoszą roszczeń terytorialnych I nie wykorzystują sytuacji I nie naparzają Ukraińców. Zachowują się wręcz odwrotnie I to oddolnie .
  Jakby Węgrzy mieli jakieś problemu do Polaków to po tym traktacie nieraz mieli okazji nas dojechać a jakoś zachowywali się do Nas bardzo wporzo ! PONIAŁ ?

  Problem polega na tym, że Polacy rozumieją, że jakiekolwiek roszczenia terytorialne wysuwane przez nas zaburzą status quo i spowodują, że nasi zachodni sąsiedzi podważą naszą zachodnią granicę. Zabawa w kwestionowanie granic to zabawa jak z odbezpieczaniem bomb. Może mieć różne skutki.

  My, dostaliśmy jeden prezent od losu, przy całej niesprawiedliwości - po 45 roku mamy homogeniczne i jednoetniczne państwo. I to nam pozwoliło na spokoje i brak niepokojów etnicznych. Uznajemy, że Lwów i Wilno, Brześć i Grodno to miasta ważne dla kultury polskiej i polskiej państwowości, pielęgnujemy ten aspekt naszej historii, ale rozumiemy, że nie będą to miasta w granicach Polski. Jako społeczeństwo to rozumiemy i poza marginalnymi oszołomami, nie ma w naszym narodzie chęci malowania granic na nowo. Nie traktujemy utraty tych ziem jako największej tragedii narodowej, mimo iż polskie mniejszości są na Zaolziu, Zachodniej Ukrainie, Białorusi, czy na Litwie.

  Istnieje więc zasadnicza różnica pomiędzy nami, a Węgrami. Węgrzy gdyby mogli to napisali by granice na nowo. W ogóle dziwi mnie, skoro jesteś taki wykształcony, że nie masz z tym problemu, ponieważ odwrócenie traktatu z Trianon oznaczałoby, żebyś nie był teraz na terenie Polski.

  Węgrzy też mają raczej chłodne relacje ze swoimi sąsiadami. Kwestionowanie granic ze Słowacją, Serbią, Ukrainą i Rumunią, brak pogodzenia się z tym co się zadziało ponad 100 lat temu i ciągłe dążenie do pielęgnacji etosu "wielkich węgier" powoduje, że wszyscy ich sąsiedzi są im nieufni.

  Teraz, gdy jest wojna to Polska i Rumunia przyjmuje najwięcej uchodźców, głównie dlatego, że do Węgier nikt za bardzo z Ukraińców nie chce jechać. Wojskowej pomocy też nie chce przekazywać.

  Nadal nie rozumiem tej chęci obrony wchodzenia w dupę Węgrom i mitu o bratankach do szklanki. Uzmysłowienie sobie jakimi kundlami są Węgrzy byłoby dla Polaków zbawienne, ale już już powiedziała koleżanka wyżej - mamy tendencję do idealizowania wszystkich i braku krytycyzmu.

  Węgrzy nigdy przyjacielami Polski nie byli, z Hitlerem kolaborowali tak jak to teraz robią z putinem.

  A TFU

  A poniał, to se to innej onucy mów.

  11 3
 • Anty Otyłość 3 mar
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  Skąd wiadomo co nie mają racji w tym co czynią, lub nie są elementem gry wobec Putina ? Za Hitlera tyż byli w jego obozie ,a jednak okazali się lojalni I pomocni dla Polaków (nawet na Wołyniu ).

  Może dlatego ze kwestionując w duchu traktat z Training kwestionują przynależność terenów na których żyjemyi? Doucz się może z historii. Edukacja nie boli

  17 3
 • Anty Otyłość 3 mar

  nie wiem za co cie ludzie minusuja...

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28177998,putin-orban-dwa-bratanki-nieoficjalnie-polska-probuje-przekonac.html#s=BoxOpImg1

  upada pisowska polityka wobec wegier, wegrzy zwietrzyli szanse na obalenie traktatu z trianon i wydarcie ukrainie rusi zakarpackiej

  kto jeszcze z was bedzie pitolic "polak wegier dwa bratanki?"

  skundlony narod tak samo jak rosyjski

  i na dokładkę

  https://wyborcza.pl/7,75399,28178846,orban-polacy-chca-przesunac-granice-zachodu-az-pod-rosje.html#S.mamut-K.C-B.3-L.1.male

  ps. za co minusujecie? za prawdę o węgierskim kundlarskim narodzie i rosyjskim? czy za prawdę o tym jak polscy politycy źle ulokowali swoją miłość?

  21 4
 • Anty Otyłość 1 mar
  DM_S napisał/a:

  Każdy kto ma trochę oleju w głowie widział to nie od dziś, że Orban od dawna gra wyłącznie pod siebie i chroni tylko swoje interesy. Cała jego "przyjaźń" do nas ma charakter wyłącznie ceremonialny

  Pełna zgoda, ale ich perspektywę jeszcze rozumiem, PiSowskiej już nie,
  Węgrzy za największą tragedię narodową uznają podpisanie traktatu z Trianon. I nie potrafią się pogodzić z rozpadem cesarstwa austro-węgierskiego. Dlatego mają na pieńku ze wszystkimi swoimi sąsiadami i dlatego nie chcą Ukrainie pomóc tak jak by mogli - bo nadal myślą, że Ruś Zakarpacka jest ich.

  Z tego też względu to jak pis fetyszyzuje Orbana i Węgrów jest odrażające i mam nadzieje, że nastąpi przebudzenie w polskich elitach co do tego, kto rzeczywiście jest przyjacielem w regionie.

  18 2
 • Anty Otyłość 1 mar
  KotekMamrotek napisał/a:

  Nie ośmieszaj się bardziej wieśniaku

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-28/wojna-rosja-ukraina-wegry-nie-zgodza-sie-na-tranzyt-broni-na-ukraine-przez-swoje-terytorium/

  Fajni ci nasi „przyjaciele”

  12 1
 • Anty Otyłość 27 lut
  KotekMamrotek napisał/a:

  Nie ośmieszaj się bardziej wieśniaku

  A coś merytoryczniej? Czy nie da rady? Złość piękności szkodzi.

  11 2
 • Anty Otyłość 27 lut
  Prawicowiec napisał/a:

  A jak zmienię na -strozaninek-, to już nie?

  Zmieniaj na co chcesz bono :) zapraszamy do zaangażowania się w protesty i życie społeczne w realu, a nie prowadzenie wiecznych kłótni z Vivaldim :)

  Nigdy nie jest za późno by wyjść do ludzi bono

  10 1
 • Anty Otyłość 27 lut
  Prawicowiec napisał/a:

  Znają cię już w tych Krzyszkowicach ?

  pewnie, jakbyś nie zmieniał bono nickow to byśmy mogli razem protestować w krzyszkowicsch przy Zakopiance, albo zagrzewać Toudiego z Krzyszkowic żeby większa pisowska propagandę walił na miasto-info a ze w sierpniu 2021 zamilkles na swoim poprzednim nicku to niestety przegapiłeś takie szanse :(

  9 1
 • Anty Otyłość 27 lut
  Prawicowiec napisał/a:

  Był już tu taki, który podobnie kończył temat.
  Miał nicka -strózaninek.-

  W takim razie pozdrowienia dla niego z Krzyszkowic bono

  A Orban chce Wincej z Rosji tacy to przyjaciele

  https://www.rferl.org/a/hungary-orban-putin-russia-gas/31681502.html

  Jak to było „W Warszawie będzie budapeszt?” Wstyd

  8 2
 • Anty Otyłość 27 lut
  KotekMamrotek napisał/a:

  Myślałem że Poradnia Zdrowia Psychicznego będzie działać do końca lutego, juz zamknęli?

  https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/wegry-premier-orban-nie-zablokujemy-zadnych-sankcji-przeciw-rosji,546371.html

  I jak się z tym czujesz ?

  Jak na razie to czysty PR, ponieważ Węgry „blokują”
  Mocniejsze sankcje, postawiły Wojsko na granicy z Ukraina, w TV krajowej mówią ze celem Rosjan jest „tylko” ustanowienie „neutralnego” rzadu.

  https://mobile.twitter.com/globusnewsorg/status/1497710159551995908

  Wracaj do Pokeballa bo zaraz i Twoje IP zgłoszę za prorosyjska propagandę. Trolluj sobie pod artykułami o S7.

  Bez odbioru kacapie

  8 2

Euro za i przeciw

 • Anty Otyłość 2 mar
  jaskokrakow napisał/a:

  odniesienie - 3 post przed Twoim

  nie zaczepiaj :)

  2 1
 • Anty Otyłość 1 mar
  jaskokrakow napisał/a:

  miało być noo coment- a co z tymi poniżej do czego- pucybuty?

  wróć jak się nauczysz pisać w języku ojczystym ;)

  1 2
 • Anty Otyłość 28 lut
  jaskokrakow napisał/a:

  wiec nie odbieraj- ja dodam już kiedys to odniosłem do ciebie

  aleś ty dureń

  gdy brak argumentów to walisz takimi tekstami, a jednocześnie zawsze masz tendencje do zaczepki z nudów.

  szkoda, że dla +60 nie ma poboru, bo byś nie pitolił w sieci, tylko się zabierał do roboty przy obieraniu ziemniaków w kuchni polowej

  1 4
 • Anty Otyłość 26 lut
  jaskokrakow napisał/a:

  wyobraż sobie ze profesor który uczy w sredniej muzycznej ma mniej od fliziarza który wziął sprawy w swoje ręce - wiec z tą nauką nie do konca prawda -

  odwaga i pomysł na życie - za dużo tych profesorów chyba sie narobiło

  napisałem tam wyżej

  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  z reguły

  z reguły to nie to samo co "zawsze"

  poza tym porządny fach w ręku jak fliziarz, stolarz, hydraulik też wymaga nauki i ciężkiej pracy - a do tego sie odnosiłem

  zamiast się niepotrzebnie puszyć i przyczepiać, weź czytaj ze zrozumieniem i dwa razy pomyśl, przed wysłaniem swojego posta

  Tematu by w ogóle nie było, gdybyś się po Polaczkowemu nie przyssał do tekstu kto ile ma kasy :). Jak widać można pracować na zachodzie (USA) i można zwiedzić kawał świata, a zazdrość i zaściankowa mentalność pozostaje na zawsze ;)

  jaskokrakow napisał/a:

  widze macie kasy jak u Glapińskiego - ktos daje na bilet do Tibilisi drugi tysiaka na bilet do Niemiec

  bez odbioru - patrz dziadziu do swojego koryta i swoich kieszeni

  2 3

Wspomóżmy Obajtek Team!!!

 • Anty Otyłość 28 lut
  jaskokrakow napisał/a:

  5,99 dzisiaj na większosci łącznie z BP

  dziękujemy Nikoś, dziękujemy