Dofinansowanie do zbiorników na wodę deszczową - jaki zbiornik

 • 30 sty 2021

  Ja jak się pytałam w gminie o to jakiś czas temu to takiego dofinansowania w ogóle nie mają. Było tylko za kompostownik jakieś grosze od gospodarstwa domowego. Jakoś wychodziło 20zł za rok chyba. Ale może się zmieniło coś.

Myślenice. Awantura radnych o zaśnieżone chodniki. "Może pan iść do toalety" kontra "chamstwo i brak kultury”

 • 30 sty 2021

  A radny z Krzyszkowic niech się może zajmie skrzyżowaniem na zakopiance w Krzyszkowicach. Ups. A w manipulowaniu faktami bryluje Kaczor i Kurski co widać po reżimowej telewizji, w którą wierzycie jak w matkę Boską :) Buhahahahahahahha.

  23 6
 • 30 sty 2021

  Umie to piecze. Po co mu tego zazdrościć?

  18 1

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 9 cze 2020
  Karina12 napisał/a:

  czy ktoś miał do czynienia z dr Bartoszem Czernik ? Próbowałam się zapisać do przychodni przy szpitalu i proponowali mi termin do takiego lekarza. Ktoś coś na jego temat może powiedzieć ?

  Raz u niego byłam. Zastępował innego lekarza. Jest młody. taki koło 30-tki myślę. Mam mięśniak do usunięcia. Nie wspomniał mi o laparoskopii tylko od razu o chirurgicznym usunięciu części lub całości macicy. Tyle mogę o nim powiedzieć.

  1 1

doktor Kosobudzki/Kosobucki?

 • 9 cze 2020

  Cześć.
  Mam mieć w niedługim czasie laparoskopię mięśniaka macicy w szpitalu w Myślenicach. W ten dzień ma być doktor Kosobudzki/Kosobucki. Nie znam dokładnie nazwiska. Nie wiem co to za człowiek. Czy ktoś mi może coś na jego temat powiedzieć? On mi ponoć będzie to robił.
  Pozdrawiam

  2 1

plakaty wyborcze w gablotach kościelnych

 • 9 lut 2020

  Cześć.

  Co myślicie na temat wieszania przez księży w parafiach, w gablotach przed kościołami plakatów wyborczych? Mi się to dla przykładu nie podoba, bez znaczenia z jakiej partii politycznej jest kandydat. Inna sprawa, że wszystkie plakaty wyborcze, które w gablotach kościelnych widziałam to były plakaty przedstawicieli PiSu. U nas we wsi przed eurowyborami wisiał plakat Szydło, a przed wyborami parlamentarnymi wisiał plakat Kurowskiego. teraz idą prezydenckie będzie pewnie wisiał plakat Dudy. No nie podoba się mi to. Jakby wisiały plakaty partii opozycyjnych też by mi się to nie podobało.

  Co na ten temat myślicie?

  21 2

pole dance

 • 1 lut 2020
  Anna92 napisał/a:

  W klubie w sieprawiu NordFit (dawniej Twoje Studio Zdrowia).

  w sieprawiu nie mają, w suchej mają wiec słabo, właśnie pisalam do nich

 • 26 sty 2020

  Hej. Czy w Myślenicach lub okolicach (oprócz krk) można gdzieś trenować pole dance? Pozdrawiam

  2 1

Chętni do zespołu rockowego

 • 27 sty 2020

  ja ale od razu mówię że nie umiem ani grać ani śpiewać :)

  2 3

góry, bieganie itp

 • 4 sty 2020

  hej. Czy jest ktoś chętny do tego, żeby od czasu do czasu spotkać się na wycieczkę w Beskidy/Tatry z noclegiem lub bez i z raz w tygodniu na bieganie na Zarabiu? preferowane osoby o raczej średniej kondycji fizycznej, Kontakt na priv, pozdrawiam

  3

Tatry

 • 28 gru 2019

  Hej. Też lubię Tatry i Beskidy, choć mam kiepską kondycję. Chętnie bym się kiedyś razem wybrała :)

  2

Czystośc powietrza

 • 27 gru 2019

  Wydaje się mi że nad Jawornikiem dron latał ale może się mi przywidziało, bo syf w jaworniku jak cholera jest. Jak się od KRK zjedzie z Zakopianki i jedzie strona północną to się doslownie wjeżdża w bajzel.

  3

sklep ekologiczny w Myślenicach

 • 27 gru 2019

  Ja bym chętnie kupowała w takim sklepie, pod warunkiem że będzie szeroki asortyment i ceny niewygórowane. Obowiązkowo że mogę sobie ubrać do swojego opakowania co chcę. Z punktu widzenia biznesu na początku będzie diablo trudno, bo jakas grupa ludzi jest już chętna ale żeby się utrzymać to za mało. Trzeba by przyciągnąć również tych co jeszcze są nie w temacie. organizować targi, spotkania z eko-ekspertami, robić różne akcje promocje ale nie tylko, dotrzeć z tą informacją nie tylko do mieszkańców Myślenic ale też do mieszkańców całej gminy a nawet powiatu. Ja jestem ze wsi. Jak będę wiedzieć że taki sklep jest to chętnie będę go odwiedzać. Ale nie wiem czy tacy już zdeklarowani jak my ci wystarczą żeby biznes utrzymać. Powodzenia.

  2