Tematy Trzemeśni i Miejscowości Sąsiadujących

 • 5 kwi 2020

  Epidemia i pozostanie w domach tak cały czas mówią w telewizji w radiu, piszą w internecie a wystarczy dobrze przy obserwować ludzi jak się zachowują spotkania młodych na parkingach, miejscach gdzie zazwyczaj nie jeździ policja, pod sklepami bo tłumaczą że robią zakupy i nie mogą im nic zrobić. Takie i wiele innych scen zaobserwowałem w Trzemeśni, Zasani, Porębie.

  4
 • 16 mar 2020

  Chyba zadupie i czas emigrować z tej naszej ,, przychodni " może kiedyś powrócę jak się zmienią lekarze bo reszta bez zarzutu, personel bardzo w porządku. Moje pytanie brzmi gdzie najlepiej, albo jakiego innego doktora rodzinnego polecacie się przepisać w Myślenicach i okolice. Kiedyś przyjmowała u nas w ośrodku pani dr. Sobkowicz, wie może ktoś czy przyjmuje jeszcze i gdzie?

  5 1
 • 13 mar 2020

  Witam ma ktoś informacje może jak funkcjonuje ośrodek zdrowia w Trzemeśni podczas paniki korona wirusa ? Co z panią dr, Wandą Hołuj , czy będzie jeszcze leczyć? Czy będzie ktoś na zastępstwo i kiedy? Czy pan dr Rutkowski wypisuje stałe recepy bez stania w kolejce? Ponieważ czekać do niego to można doczekać stulecia. Czekam na odpowiedzi Dziękuje.

  4