GDDKiA pokazuje plany tunelu w Krzyszkowicach. Ma powstać w 2024 roku

 • 19 sty 2021

  A jak to różnica, jak powierzchnia taka sam jest potrzebna, a do tego dochodzi problem z zalewaniem.

  22 15

Finał WOŚP 2021. "Bądźmy razem pomimo tego, że musimy zachować dystans. Musi się udać!"

 • 15 sty 2021

  Jak się chce wspierać ataki na działalność kościoła, to się leci z pieniędzmi do Owsiaka, bo o to ładnie umie powiedzieć, ale to niestety jest akcja polityczna, a nie filantropijna. To już lepiej od razu wpłacić na budkę i Hołownii, wtedy będzie przejrzyście i mniej kosztów pośrednich.

  29 55
 • 15 sty 2021

  Wreszcie się zastanówcie i jak macie jakieś możliwości, to dajcie te pieniądze i dobra bezpośrednio osobom potrzebującym, bo macie ich sporo wokół siebie, nawet w mieszkaniu obok w bloku, tylko trzeba chcieć się rozejrzeć. A nie przepuszczajcie pieniądze prze dziwny twór, niewiedząc ile z tego rzeczywiście idzie na to co chcecie. Myślenie nie boli.

  30 58

Gmina Myślenice. Radni przegłosowali podwyżkę cen śmieci. Ile zapłacimy za ich odbiór w 2021 roku?

 • 3 sty 2021

  Nigdy nie żyłeś z partyjnego nieróbstwa?

  2 3
 • 3 sty 2021

  Bolek zdradził wcześniej, a w 2014 zdradziecki głos oddał skrzętnie ukrywany przez was kręt, ale ludzie i tak domyślają się, kto to taki. I mieszaniem na wszystkie sposoby zdradzieckim Bolkiem, go raczej nie zakryjesz.

  2 6
 • 2 sty 2021

  To ty mijasz się cały czas z prawdą i mydlisz na tym forum i innych. W 2014 r taki był wynik wyborów, a korupcja polityczna naciski i wpuszczanie kretów do pis spowodowało, że starostą został nie ten, co chciała demokracja. Ale takim jak ty, to można tłumaczyć jak... Tu masz opis jak było https://miasto-info.pl/myslenice/9933,radni-powiatowi-wybrali-staroste-ponownie-zostal-nim-jozef-tomal.html

  3 15
 • 1 sty 2021

  Dużo dobrego zrobili, zwłaszcza przyjęciem w swe szeregi radnych wybranych z listy pisu i oszukaniem tym wyborców? . Nawet nie wyjaśnili społeczeństwu za co zostali przejęci, czy może byli naciskani i przez kogo? Zgodnie z wynikiem wyborów z 2014r Starosta powinien być z PiS. O tym niech Pani opisze, bo pewnie wiele wie na ten temat, a nie pociska kitu o miłości, a wspiera co? Demokracja i szanowanie woli wyborców, to fundamentalna sprawa, a bajki o poszanowaniu, po tym co zrobiła wasza grupa, niech pani pociska łatwowiernym.

  7 20

Rok 2020 zdominowała walka z pandemią koronawirusa. Co jeszcze wydarzyło się w tym czasie?

 • 29 gru 2020

  Konta są różne i niezależne, łączy je tylko rzetelna krytyka klakierów Rafaua. Ale widać, że konto prywatnie, już podjęło decyzję o usunięciu, jak to robi od dawna.

  10 18
 • 29 gru 2020

  Brakuje najważniejszego wydarzenia, jak najznamienitszy samorządowiec z Warszawy Rafau, przyjechał doradzać naszym samorządowcom powiatowym. A przecież Ile to przyniosło dobrego?

  16 21

Udało się. Po dwóch i pół roku mieszkańcy doczekali się bezpiecznego przejścia

 • 27 gru 2020

  Biurokracja tu nic nie blokowała, tylko lewaki uparte.

  25 13
 • 24 gru 2020

  "W tych warunkach wykonanie typowego przejścia dla pieszych może być wbrew pozorom, przyczyną pogorszenia bezpieczeństwa" – przekonywał Józef Tomal (FZM). Tyle lat przekonywał, że przejście jest bez sensu, a teraz zlecił i to bez dotacji? Bardzo wiarygodne mamy władze.

  38 21

Kiedy skończy się rewitalizacja centrum? "Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie terminu”

 • 29 lis 2020

  Ciekawa sprawa jest, bo bronisz Maciusia, który jest winny wszystkiemu. Szlachetka podobno wił się jak mógł, bo chciał za wszelką cenę wycofać się z tego bubla. Ale się nie dało, bo musiałby 100% kosztów zapłacić za pomnik dla tamtej władzy, czyli muzeum oznaczone tablicą upamiętniającą tamtych szkodników. Dlatego Szlachetka nie miał wyjścia i musiał to kontynuować. A król Maciuś teraz parska śmiechem, bo upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu.

  5 5
 • 28 lis 2020

  Prawda jest taka, że w tą szkodliwą rewiralizację wkręcił wszystkich król Maciuś I, największy szkodnik w dziejach. Kupił głosy kościoła za wymianę przy kościele, a to było zupełnie niepotrzebne. Tak samo muzeum było niepotrzebne. A chore dzieci czekają na lek na SMA i dogorywają, a ostry czeka na laury za rewitalizację. Dziwny jest ten świat

  16 5
 • 27 lis 2020

  Brak parkingu podziemnego, przynajmniej na połowie powierzchni, zupełnie poraża. Sztuka dla sztuki. Marny projekt bez wizji.

  28 10

Kto pomaga, kto mówi, że pomaga, a kto nie pomaga? Samorządowy spór ze szpitalem w tle

Od dwóch lat kłócą się o to, kto wyremontuje tę drogę. Teraz do sporu dokładają odśnieżanie...

 • 24 paź 2020

  Wyborcy przenieśli zgrane karty z gminy do powiatu na kłopot, a teraz ręce do nieba?

  3
 • 24 paź 2020

  Dołączył do starostwa tam taki jeden, co rządił w gminie i ferment sieje. Brawo wyborcy.

  1 4

Tunel w Krzyszkowicach powstanie w 2024 roku. W starostwie złożono pierwsze podpisy w trójstronnym porozumieniu

 • 25 wrz 2020

  Ale szopka cwancygierów. Widać, że tylko z sobą się nadal porozumiewają. PZPR podpisuje glejt z SLD, klasyka starostwa, nic nowego. Blokowali cały czas razen z tym łysym wszystko,, krytykowali Szlachetkę. Skoro ten teraz wszystko załatwił, to chcą się podłączyć, bo zablokować już nie dadzą rady?

  3 4

Rozpoczął się remont pożydowskiej bożnicy. Na jego przeprowadzenie gmina ma czas do końca roku

 • 8 sie 2020

  Żebyś tak się chciał modlić jak piszesz. Szkoda kasy na remont zgnita skorupa.

  2

Droga do niezrozumienia

 • 21 lip 2020

  Józek sfuksował. Jakby rządziła platforma i MO, to zaraz by była nakładka, taka jaką bez problemu zrobił przed czaskowskiego, do banderozy na więc powiatowy. A do tego jeszcze czaskowski przegrał, to już lewactwo się mści na całego na biednych ludziach.

  3 9

Wyniki PKW z 99,97 proc. obwodów: Andrzeja Dudę poparło 51,21 proc. wyborców, a Rafała Trzaskowskiego 48,79 procent

 • 13 lip 2020

  Dziękujemy ci, że taki erudyta o dużym IQ raczył pozostać tu u nas. Prosimy, głosuj sobie nadal z tymi bez zasad, tylko nie wyjeżdżaj do wielkiego celebryckiego miasta, raju dla geyów i ku.. Wek.

  13 7

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków

 • 11 lip 2020

  To też powinno być rozliczone, krzywda pracowników PKS i jak takie wartościowe tereny miasta, które poszły w ręce prywatne pod galerie, biedronki, krusy i za ile? Ale kto to ma zrobić?

  14 7
 • 10 lip 2020

  Zamknęły się powiatowe cwaniaki w gabinecie z Błaszczykiem, chcieli POkazać siłę i skuteczność bez Szlachetki. Nie wiadomo co tam namieszali za zamkniętymi drzwiami. Wyszło z tego wielkie g, to teraz liściki d burmistrza piszą aby pomógł im w tym mieszaniu. GŁUPI BY BYŁ.

  21 18

Starosta odpowiada radnej: Dbanie o drożność przepustów to obowiązek mieszkańców

 • 9 lip 2020

  Diabeł tkwi w szczegółach, jak zawsze. Jeżeli przepust jest w pasie drogowym, tak samo rowy odwadniające, to powinien czyścić zarządca, a jak jest na działce mieszkańca, to mieszkaniec. Jak ja mogę iść na czyjąś działkę i tam coś robić? Czy Starosta nie przechodzi sam siebie w tych kiwkach i spychologii?

  13 5

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

 • 4 lip 2020

  Ale nie ma Kaczyńskiego, bo pełni funkcję polityczne, a nie państwowe, a jest kampanią wyborcza i Samorządowcy na stanowiskach nie powinni w dodzinach pracy wspierać czysto kampanijnych wizyt.

  25 32