Pierwszy przypadek potwierdzenia koronawirusa u mieszkanki powiatu myślenickiego

 • 23 mar

  Szkoda, że nie ma podstawowej informacji, czy pani przyjechała z zagranicy, czy już tu się zaraziła.

  4 2

Czy MARG przepłacił za działkę na Zarabiu? Myślenicki wątek w sprawie Mariana Banasia bada prokuratura

 • 8 mar

  Miał plany, hehe, akurat od banasia kupić, ministra, bez przetargu, bez podania celu itd. Czy urząd to biuro nieruchomości? Cena to raz, ale kupowanie akurat od ministra zawsze jest podejrzane.

  7 1
 • 8 mar

  Co ty wogóle porównujesz, widziałeś tę działkę, a widziałeś 650000 za nią na stole? Weź mnie nie rozśmieszaj.

  10 2
 • 8 mar

  Miliony i miliardy? Podaj kogo chcesz rozliczać za 500plus,leki, emerytury, bo takie przykłady podajesz. Takie programy są dawno w innych krajach. To jak władza chce dzielić się dochodem narodowym z obywatelami, to źle? To lepiej btło, jak tamci lewacy golili cię na każdym kroku, a popierałeś ich tylko dlatego, że chronili układ okrągłostołowy i renty sbeckie? D

  12 2
 • 8 mar

  Maktor ty mącisz i odwracasz uwagę od meritum, jakbyś był w zmowie. Sam sobie zaprzeczasz. Jak taka dobra działka, to pokaż kupca, który da za nią choć 30% tej kwoty, którą dał MARG.

  10 2
 • 8 mar

  Sprawa śmierdzi na odległość. PO CO MARG AKURAT TĘ BEZWARTOŚCIOWĄ DZIAŁKĘ KUPOWAŁ, WYDAJĄC TAK WIELKIE PUBLICZNE PIENIĄDZE.? Ale odpowiedź zna tylko rodzina na swoim. Jaki układ się tymi pieniędzmi podzielił, po podjęciu z konta.

  14 2
 • 8 mar

  Dobrze było przedtem, jak wszystko działało w układzie zamkniętym, wszyscy się kryli zgodnie z doktryną Neumwna. MO też kombinował, aby za siebie podstawić, sprzedawczyka na stanowisko burmistrza i aby nic nie wyszło? Wetź się ogarnij i wyjdź z zakłamania.

  15 5
 • 8 mar

  Widać, że to działka na tzw sztukę, aby można nią obracać i wyciągać kasę. Realna jej wartość jest żadna i nikt normalny za własne pieniądze jej nie kupi. Widać, że zakupu dokonano za tak wielkie pieniądze, tylko dlatego, bo to były publiczne pieniądz w dyspozycji dziwnych ludzi. Pytanie, jaki był prawdziwy beneficjent tych pieniędzy, czemu akurat od Banasia, za co tak naprawdę zapłacono tyle pieniędzy, bo na pewno nie za tak fatalną dziwłkę. I dlaczego MO nagle wpał na pomysł, aby MARG połużyło mu jako biuro nieruchomości, z użyciem publicznych środków.

  15 3

A co jeśli koronawirus dotrze do Myślenic? Radni dyskutują na temat ewentualnego zagrożenia

 • 27 lut

  Czy to jest szczere, co piszesz?

  11 5
 • 27 lut

  Ciężko się było spodziewać czegoś innego. Zgraja urzędników ma jakiś wojewódzki plan na papierze, którego pilnuje na zmiany i bierze za to duże kwoty, a tak naprawdę, jak by przyszło kogoś leczyć czy obserwować, to mamy opcję... Wywóz KRAKÓW. To jest to całe zarz. Kryzysowe. Byle papiery grały.

  18 7

Grażyna Ambroży odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej rady miejskiej

 • 26 lut

  Bo była bez układów hehe. Chciała wy... Ć Freda, a tu Fred wy.... Ał kmy?

  9 3

Marek Sowa: Dlaczego w przypadku inwestycji w Krzyszkowicach, oczekuje się wsparcia finansowego od samorządów?

 • 10 lut

  Zakłamany typ i tyla, bo o tych pozostałych ty nawet...

  19 19

Były prezes MARG nadal nie oddał pieniędzy. Ma na to jeszcze miesiąc

 • 7 lut

  Wolą dowalić dziakowi za zjedzenie cukierka w markecie.

Radny pyta dlaczego gminy powinny dzielić się ze starostwem kosztami budowy chodników przy drogach powiatowych?

 • 3 lut

  Mhhh... Deforma,? Są tacy co mają inne zdanie, ale subwencja państwowa zmieniła adresata i poszła do powiatu. Trzymajmy się tematów samorządowych, a nie rżnijmy głupa ze skakaniem z tematu na temat, aby tylko doczepić się p Szydło.

  8 7
 • 1 lut

  Nich każdy płaci za swoje

  11

Bożena Góra: Będziemy protestować do skutku

 • 19 sty

  Wszyscy wiedzą, że niezrywalne umowy na demolkę dobrego rynku powiązał z już wydanymi 12 milionami na tym bardziej niepotrzebne muzeum i to tak wrednie, że nawet Szlachetka nie mógł tego zerwać, choćchciał. Wszyscy to wiedzą, tylko jaki ś lewak i kłamca na forum niewie i mataczy dalej.

  11 14
 • 19 sty

  Durna platforma z Ostrowskim na złość ludziom, wszystkie wolne środki bezsensownie skierowała na zupełnie nieptrzebny remont rynku w myślenicach i budowę muzeum.. Porostu zwykle 47 milionów pójdzie jak psu w d... ę na niepotrzebną demolkę rynku, za miast dać na takie skrzyżowanie. Tyle w temacie.

  20 17

Gorąco wokół skrzyżowania w Krzyszkowicach. Czy to już "sprawa polityczna"?

 • 19 sty

  Durna platforma z Ostrowskim na złość ludziom, wszystkie wolne środki bezsensownie skierowała na zupełnie nieptrzebny remont rynku w myślenicach i budowę muzeum.. Poprostu zwykle patrząc, to 47 milionów pójdzie jak psu w d... ę na niepotrzebną demolkę rynku, za miast dać na takie skrzyżowanie. Tyle w temacie.

  4 2

Maciej Ostrowski: Nie muszę grać pierwszych skrzypiec

 • 1 sty

  O czym mowa. Stara szkoła matastwa i szkalowania lokalny sok z buraka. Luna i spółka zakodowana

  6 5
 • 29 gru 2019

  "ale namówił mnie pan na rozmowę."? Tylko, kto tu kogo namówił? Bo to raczej wygląda na przedwyborczy artykuł sponsorowany, a zdjęcia gotowe na plakat wyborczy z wyesponowanym zegarkiem. Czy już ruszył kalendarz wyborczy?

  12 4
 • 28 gru 2019

  Odpowiada, ale jej interesem jest, głównie aby poruszający się z prawem pierwszeństwa, po zakopiance mieli jak największy komfort i szybko mogli dotrzeć do zakopać , a z kolei interesem starosty powinno być bezpieczne włączenie się do ruchu na zakopiankę z jego dróg powiatowych. I to też powinien wiedzieć każdy średnio rozgarnięty, o starości nie wspomnę, bo całkowicie się w tej sprawie się zatracił i chyba
  tylko ma na celu realizację zemsty na Szlachetkę i co najgorsze pod zgubnym wpływem tego osobnika tak "mądrze" się wypowiadającego w wywiadzie rzece.

  16 5
 • 28 gru 2019

  Ale przemawia złośliwość i wredota przez tego człowieka. W sprawie przejazdów przez zakopiankę , jego starosta podobno korespondencję i. Będzie sobie tak prowadził w nieskończoność aby tylko nie wesprzeć poprawybezpiczeństwa przy wjazdach. Widzimy tu zupełny brak współ pracy starosty, pod wpływem tego człowieka. Jedynym jego celem, jest zniszczenie szlachetkę, nawet kosztem wypadków a zakopiance. Za klina rzeczywistość szczuje, a słowa w stylu " Skoro pan burmistrz ma za sobą urząd marszałkowski i cały parlament, to na pewno pokaże w tej kadencji co potrafi, właśnie na przykładzie Zakopianki. To duże wyzwanie, ale co obiecane – trzeba zrealizować." - tylko to potwierdzają. Dopuki ten człowiek, będzie mieszkał w lokalnej polityce, to nigdy ie będzie dobrze w Myślenicach.

  19 7
 • 27 gru 2019

  "Uprzedzę pana pytanie – prowadzę własną działalność gospodarczą, która polega na consultingu, zarządzaniu i doradztwie w różnych sprawach, m.in. na styku urząd-klient, w procedurach administracyjnych" - Jak osoba publiczna, były burmistrz bierze się za takie "doradztwo" (na styku urząd-klient), to wygląda nieco podejrzanie, bo chyba nie chodzi tu o klientów 500+.

  27 11
 • 26 gru 2019

  bono, ty chyba w wybiórczej i tvn szkoły brałeś, bo już o szkole tego bono_bolka z Gdańska w pomarańczowych okularach, nie wspomnę.

  14 24
 • 26 gru 2019

  Ciekawe, który to "samodzielny, nie z układu 'członek rady nadzorczej, był przy tej rozmowie w 6 oczu z Danielem P i właścicielem? Czytając takie tłumaczenia,, że" W tej spółce to nie burmistrz jako zgromadzenie wspólników, tylko członkowie rady nadzorczej brali pełną odpowiedzialność za to, co się w niej działo. "Dałem zielone światło, aby informować stosowne organy" ale sam nie poinformowałem, choć wszystko było niedopuszczalne. Znając to całe towarzystwo, to można tylko parsknąć śmiechem wobec niezawisłych. Takie bajki pociskać niezorirntowanym, wstyd!

  24 7