Droga do niezrozumienia

 • 21 lip

  Józek sfuksował. Jakby rządziła platforma i MO, to zaraz by była nakładka, taka jaką bez problemu zrobił przed czaskowskiego, do banderozy na więc powiatowy. A do tego jeszcze czaskowski przegrał, to już lewactwo się mści na całego na biednych ludziach.

  3 9

Wyniki PKW z 99,97 proc. obwodów: Andrzeja Dudę poparło 51,21 proc. wyborców, a Rafała Trzaskowskiego 48,79 procent

 • 13 lip

  Dziękujemy ci, że taki erudyta o dużym IQ raczył pozostać tu u nas. Prosimy, głosuj sobie nadal z tymi bez zasad, tylko nie wyjeżdżaj do wielkiego celebryckiego miasta, raju dla geyów i ku.. Wek.

  13 7

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków

 • 11 lip

  To też powinno być rozliczone, krzywda pracowników PKS i jak takie wartościowe tereny miasta, które poszły w ręce prywatne pod galerie, biedronki, krusy i za ile? Ale kto to ma zrobić?

  14 7
 • 10 lip

  Zamknęły się powiatowe cwaniaki w gabinecie z Błaszczykiem, chcieli POkazać siłę i skuteczność bez Szlachetki. Nie wiadomo co tam namieszali za zamkniętymi drzwiami. Wyszło z tego wielkie g, to teraz liściki d burmistrza piszą aby pomógł im w tym mieszaniu. GŁUPI BY BYŁ.

  21 18

Starosta odpowiada radnej: Dbanie o drożność przepustów to obowiązek mieszkańców

 • 9 lip

  Diabeł tkwi w szczegółach, jak zawsze. Jeżeli przepust jest w pasie drogowym, tak samo rowy odwadniające, to powinien czyścić zarządca, a jak jest na działce mieszkańca, to mieszkaniec. Jak ja mogę iść na czyjąś działkę i tam coś robić? Czy Starosta nie przechodzi sam siebie w tych kiwkach i spychologii?

  13 5

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

 • 4 lip

  Ale nie ma Kaczyńskiego, bo pełni funkcję polityczne, a nie państwowe, a jest kampanią wyborcza i Samorządowcy na stanowiskach nie powinni w dodzinach pracy wspierać czysto kampanijnych wizyt.

  25 32
 • 4 lip

  Ciekawe, czy Pan vicestarosta, to w ramach obowiązków służbowych dostał takie polecenie od starosty, aby z politykami platformy i KODu agitować politycznie?

  40 37
 • 4 lip

  O, jeden z "bezpartyjnych samorządowców" ze starostwa tomel owego, z Gomułką paraduje po Myślenicach. Ciekawe jak oni to robią w tym starostwie, że PiS w Myślenicach i okolicach ma ponad 50% poparcia, a w starostwie rządzi postkomuna?

  39 45

Starosta Józef Tomal: Przyjąłem Rafała Trzaskowskiego na prośbę jego, posła Sowy i byłego senatora Bisztygi

 • 3 lip

  Był gospodarz stolicy? KTÓREJ NIEDAWNO OBIECAŁ PROWADZENIE, a ją olał i zzostawił samopas. Prowadził w starostwie kampanię krytykującą rząd i pis i prezydenta, i ktoś z PiS miał przybyć i bi ć mu brawo, bo sprytne sidła lewicy w starostwie zastawili. Ty się dobrze czujesz?

  9 17
 • 3 lip

  Powiem tak, sprytnie umie kit wciskać. Nie on zapraszał. TRZASKOWSKIEGO? A kto jest gospodarzem w starostwie? To ja zaprosiłabym mu Zula do jego domu. Trzaskowskiego nie zapraszał, ale wójtów zapraszał. NIEZAPROSZONY Trzaskoski przybył, a zaproszeni wójtowie nie przyszli? JAK SIĘ połapać w tych platformianych zagrywkach? A Prawda wygląda pro#ciej niż się wydaje. platfusy i kodowcy użyli starostwa perfidnie do kampanię Trzaskowskiego. NO CHYBA, ŻE tomel też nie wiedział, że Trzaskoski jest jednym z kandydatów?

  15 11

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

 • 2 lip

  Ale czy należała do PZPR?

  3 6
 • 29 cze

  Lewactwo powiatowe powinno insygnia powiatowe i herby lewackiego powiatu dać. Trzaskowskiemu. Podobno jakiś Trzaskowski kierował powiatem, a nie miastem. Czemu teraz się dziwią, jak przekazali mu herb MIASTA?

  12 55

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 1 lip

  Niech najpierw wyjaśni ten jeden kupiony, co wziął mandat z PiS, a zagłosował za tomelem. Tomel z MO dokładnie wiedzą czym i za ile go skorumpowali.

  8 11
 • 1 lip

  Czyli Mo i jtomelowi została tylko jedna szabla do dzgania Szlachetki. Taka sucha szabelką niby bez układów, ale całkowicie na garnuszku tomela. MO musi coś gorszego wymymyślić, aby było bardziej totalnie.

  5 11

Radni będą głosować nad wotum zaufania dla burmistrza. W 2019 go nie otrzymał. Jak będzie tym razem?

 • 30 cze

  Najpierw się dokształć i zrozum, co to jest prawo miejscowe i kto jest przedstawicielem prawnym miasta i nie wypisuj głupot. Gstki zawłaszczyły herb Myślenic do swojej prywatnej gry zakodowanych, na rzecz destabilizacji państwa, podrobili pieczęć, i jest Ok?

  6 17

Józef Tomal: Straty wyniosą kilkanaście milionów zł. Liczę na pomoc rządu

 • 22 cze

  Co dopiero Starosta i samorządowcy z Trzaskowskim na czele mówili rządowi i prezydentowi #wara od samorządów, nie wtrącać się do samorządów*, a teraz pieją innym głosem *pomóż pan, liczę na pomoc rządu". Jak to się wszystko zmienia. Najpierw huzia na Józia, bojkot wyborów, kłody pod nogi rządowi dywersja, hołbienie sowy na rynku i Trzaskowskiego w starostwie, atakujących rząd, a teraz bardzo liczymy a pomoc. Czy to to jeszcze ma twarz?

  17 10

Prezydent Andrzej Duda w powiecie myślenickim. Wizytował miejsca, które ucierpiały na skutek ulewy

 • 22 cze

  Co dopiero Starosta i samorządowcy z Trzaskowskim na czele mówili rządowi i prezydentowi #wara od samorządów, nie wtrącać się do samorządów*, a teraz pieją innym głosem *pomóż pan, liczę na pomoc rządu". Jak to się wszystko zmienia. Najpierw huzia na Józia, bojkot wyborów, kłody pod nogi rządowi dywersja, hołbienie sowy na rynku i Trzaskowskiego w starostwie, atakujących rząd, a teraz bardzo liczymy a pomoc. Czy to to jeszcze ma twarz?

  13 15

Burmistrz Dobczyc rapuje w akcji hot16challange2. „Pomóżcie służbie zdrowia, korona wam nie spadnie”

 • 16 cze

  Nieźle się tam nudzą w tych Dobczych.

  9 3

Od dzisiaj nie wjedziesz do Rynku. Tak będzie do końca września. To efekt rewitalizacji

 • 15 cze

  Książkowy przykład zmarnowania 45000000 publicznych środków. Rynek mógł po lekkim liftingu jeszcze wiele dekad służyć, bo był z naturalnego kamienia. Wszystko zostało bezsensownie zniszczone, a jest tu tyle prawdziwych potrzeb i te jełopy nie WIDZIAŁY tego? . Krzyszkowice i Głogoczów skrzyżowania bezkolizyjne, droga na Chełm w katastrofalnym stanie, przejścia dla pieszych, żłobki, przedszkola, szkoły, tu od wielu lat są prawdziwe potrzeby, a nie rynek i muzeum. Lipiec z Ostrowskim powinni za to odpowiedzieć, bo to ich nieracjonalną decyzją.

  23 8

Rafał Trzaskowski odwiedził Myślenice. „Im więcej problemów nam robią rządzący, tym większa jest mobilizacja wśród ludzi”

 • 7 cze

  Tu masz następną z waszych, co domaga się darmowej dotacji https://propolski.pl/maja-ostaszewska-krytykuje-dzialania-rzadu-pis/

  5 2
 • 7 cze

  To powiedz to budce, kosiniak owi i setynie, bo to oni najbardziej krzyczą o jeszcze większą pomoc od państwa, że oni dali by o wiele więcej. Był Trzaskoski z tej ekipy w Myślenicach, to trzeba było go zapytać skąd...? Te pieniądze myślą wziąść

  10 4
 • 6 cze

  Tragedia dla Myślenic

  25 15
 • 6 cze

  Tak samo jak z pedofilami z innych grup, gdzie ich jest jeszcze więcej, do gazu.

  27 11
 • 6 cze

  A ta szopka. Na rynku z posłem platformy Sową też w asyście Myślenickiego soku z buraka, to był dopiero kwas.

  17 8
 • 6 cze

  Kodziarz wiadomo, że nie mają wstydu, ale oficjalne władzę starostwa, które niedawno wręczały wota pod obrazem Myślenickiej Pani, teraz bezwstydnie wielbią tęczowego kandydata, środowisk Lgbt, które sprofanowały monstrancję na swoich pochodach, których zwolennikiem jest ten kandydat. Wielki wstyd dla Myślenic panie starosto!

  40 26