Kto pomaga, kto mówi, że pomaga, a kto nie pomaga? Samorządowy spór ze szpitalem w tle

Od dwóch lat kłócą się o to, kto wyremontuje tę drogę. Teraz do sporu dokładają odśnieżanie...

 • 24 paź

  Wyborcy przenieśli zgrane karty z gminy do powiatu na kłopot, a teraz ręce do nieba?

  3
 • 24 paź

  Dołączył do starostwa tam taki jeden, co rządił w gminie i ferment sieje. Brawo wyborcy.

  1 3

Tunel w Krzyszkowicach powstanie w 2024 roku. W starostwie złożono pierwsze podpisy w trójstronnym porozumieniu

 • 25 wrz

  Ale szopka cwancygierów. Widać, że tylko z sobą się nadal porozumiewają. PZPR podpisuje glejt z SLD, klasyka starostwa, nic nowego. Blokowali cały czas razen z tym łysym wszystko,, krytykowali Szlachetkę. Skoro ten teraz wszystko załatwił, to chcą się podłączyć, bo zablokować już nie dadzą rady?

  3 4

Rozpoczął się remont pożydowskiej bożnicy. Na jego przeprowadzenie gmina ma czas do końca roku

 • 8 sie

  Żebyś tak się chciał modlić jak piszesz. Szkoda kasy na remont zgnita skorupa.

  2

Droga do niezrozumienia

 • 21 lip

  Józek sfuksował. Jakby rządziła platforma i MO, to zaraz by była nakładka, taka jaką bez problemu zrobił przed czaskowskiego, do banderozy na więc powiatowy. A do tego jeszcze czaskowski przegrał, to już lewactwo się mści na całego na biednych ludziach.

  3 9

Wyniki PKW z 99,97 proc. obwodów: Andrzeja Dudę poparło 51,21 proc. wyborców, a Rafała Trzaskowskiego 48,79 procent

 • 13 lip

  Dziękujemy ci, że taki erudyta o dużym IQ raczył pozostać tu u nas. Prosimy, głosuj sobie nadal z tymi bez zasad, tylko nie wyjeżdżaj do wielkiego celebryckiego miasta, raju dla geyów i ku.. Wek.

  13 7

Starosta ma propozycję dla burmistrza. Dotyczy bazy treningowej Wisły Kraków

 • 11 lip

  To też powinno być rozliczone, krzywda pracowników PKS i jak takie wartościowe tereny miasta, które poszły w ręce prywatne pod galerie, biedronki, krusy i za ile? Ale kto to ma zrobić?

  14 7
 • 10 lip

  Zamknęły się powiatowe cwaniaki w gabinecie z Błaszczykiem, chcieli POkazać siłę i skuteczność bez Szlachetki. Nie wiadomo co tam namieszali za zamkniętymi drzwiami. Wyszło z tego wielkie g, to teraz liściki d burmistrza piszą aby pomógł im w tym mieszaniu. GŁUPI BY BYŁ.

  21 18

Starosta odpowiada radnej: Dbanie o drożność przepustów to obowiązek mieszkańców

 • 9 lip

  Diabeł tkwi w szczegółach, jak zawsze. Jeżeli przepust jest w pasie drogowym, tak samo rowy odwadniające, to powinien czyścić zarządca, a jak jest na działce mieszkańca, to mieszkaniec. Jak ja mogę iść na czyjąś działkę i tam coś robić? Czy Starosta nie przechodzi sam siebie w tych kiwkach i spychologii?

  13 5

Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

 • 4 lip

  Ale nie ma Kaczyńskiego, bo pełni funkcję polityczne, a nie państwowe, a jest kampanią wyborcza i Samorządowcy na stanowiskach nie powinni w dodzinach pracy wspierać czysto kampanijnych wizyt.

  25 32
 • 4 lip

  Ciekawe, czy Pan vicestarosta, to w ramach obowiązków służbowych dostał takie polecenie od starosty, aby z politykami platformy i KODu agitować politycznie?

  40 37
 • 4 lip

  O, jeden z "bezpartyjnych samorządowców" ze starostwa tomel owego, z Gomułką paraduje po Myślenicach. Ciekawe jak oni to robią w tym starostwie, że PiS w Myślenicach i okolicach ma ponad 50% poparcia, a w starostwie rządzi postkomuna?

  39 45

Starosta Józef Tomal: Przyjąłem Rafała Trzaskowskiego na prośbę jego, posła Sowy i byłego senatora Bisztygi

 • 3 lip

  Był gospodarz stolicy? KTÓREJ NIEDAWNO OBIECAŁ PROWADZENIE, a ją olał i zzostawił samopas. Prowadził w starostwie kampanię krytykującą rząd i pis i prezydenta, i ktoś z PiS miał przybyć i bi ć mu brawo, bo sprytne sidła lewicy w starostwie zastawili. Ty się dobrze czujesz?

  9 17
 • 3 lip

  Powiem tak, sprytnie umie kit wciskać. Nie on zapraszał. TRZASKOWSKIEGO? A kto jest gospodarzem w starostwie? To ja zaprosiłabym mu Zula do jego domu. Trzaskowskiego nie zapraszał, ale wójtów zapraszał. NIEZAPROSZONY Trzaskoski przybył, a zaproszeni wójtowie nie przyszli? JAK SIĘ połapać w tych platformianych zagrywkach? A Prawda wygląda pro#ciej niż się wydaje. platfusy i kodowcy użyli starostwa perfidnie do kampanię Trzaskowskiego. NO CHYBA, ŻE tomel też nie wiedział, że Trzaskoski jest jednym z kandydatów?

  15 11

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

 • 2 lip

  Ale czy należała do PZPR?

  3 6
 • 29 cze

  Lewactwo powiatowe powinno insygnia powiatowe i herby lewackiego powiatu dać. Trzaskowskiemu. Podobno jakiś Trzaskowski kierował powiatem, a nie miastem. Czemu teraz się dziwią, jak przekazali mu herb MIASTA?

  12 55

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 1 lip

  Niech najpierw wyjaśni ten jeden kupiony, co wziął mandat z PiS, a zagłosował za tomelem. Tomel z MO dokładnie wiedzą czym i za ile go skorumpowali.

  8 11
 • 1 lip

  Czyli Mo i jtomelowi została tylko jedna szabla do dzgania Szlachetki. Taka sucha szabelką niby bez układów, ale całkowicie na garnuszku tomela. MO musi coś gorszego wymymyślić, aby było bardziej totalnie.

  5 11

Radni będą głosować nad wotum zaufania dla burmistrza. W 2019 go nie otrzymał. Jak będzie tym razem?

 • 30 cze

  Najpierw się dokształć i zrozum, co to jest prawo miejscowe i kto jest przedstawicielem prawnym miasta i nie wypisuj głupot. Gstki zawłaszczyły herb Myślenic do swojej prywatnej gry zakodowanych, na rzecz destabilizacji państwa, podrobili pieczęć, i jest Ok?

  6 17

Józef Tomal: Straty wyniosą kilkanaście milionów zł. Liczę na pomoc rządu

 • 22 cze

  Co dopiero Starosta i samorządowcy z Trzaskowskim na czele mówili rządowi i prezydentowi #wara od samorządów, nie wtrącać się do samorządów*, a teraz pieją innym głosem *pomóż pan, liczę na pomoc rządu". Jak to się wszystko zmienia. Najpierw huzia na Józia, bojkot wyborów, kłody pod nogi rządowi dywersja, hołbienie sowy na rynku i Trzaskowskiego w starostwie, atakujących rząd, a teraz bardzo liczymy a pomoc. Czy to to jeszcze ma twarz?

  17 10

Prezydent Andrzej Duda w powiecie myślenickim. Wizytował miejsca, które ucierpiały na skutek ulewy

 • 22 cze

  Co dopiero Starosta i samorządowcy z Trzaskowskim na czele mówili rządowi i prezydentowi #wara od samorządów, nie wtrącać się do samorządów*, a teraz pieją innym głosem *pomóż pan, liczę na pomoc rządu". Jak to się wszystko zmienia. Najpierw huzia na Józia, bojkot wyborów, kłody pod nogi rządowi dywersja, hołbienie sowy na rynku i Trzaskowskiego w starostwie, atakujących rząd, a teraz bardzo liczymy a pomoc. Czy to to jeszcze ma twarz?

  13 15

Burmistrz Dobczyc rapuje w akcji hot16challange2. „Pomóżcie służbie zdrowia, korona wam nie spadnie”

 • 16 cze

  Nieźle się tam nudzą w tych Dobczych.

  9 3

Od dzisiaj nie wjedziesz do Rynku. Tak będzie do końca września. To efekt rewitalizacji

 • 15 cze

  Książkowy przykład zmarnowania 45000000 publicznych środków. Rynek mógł po lekkim liftingu jeszcze wiele dekad służyć, bo był z naturalnego kamienia. Wszystko zostało bezsensownie zniszczone, a jest tu tyle prawdziwych potrzeb i te jełopy nie WIDZIAŁY tego? . Krzyszkowice i Głogoczów skrzyżowania bezkolizyjne, droga na Chełm w katastrofalnym stanie, przejścia dla pieszych, żłobki, przedszkola, szkoły, tu od wielu lat są prawdziwe potrzeby, a nie rynek i muzeum. Lipiec z Ostrowskim powinni za to odpowiedzieć, bo to ich nieracjonalną decyzją.

  23 8

Rafał Trzaskowski odwiedził Myślenice. „Im więcej problemów nam robią rządzący, tym większa jest mobilizacja wśród ludzi”