Maciej Ostrowski: Nie muszę grać pierwszych skrzypiec

 • 1 sty

  O czym mowa. Stara szkoła matastwa i szkalowania lokalny sok z buraka. Luna i spółka zakodowana

  5 5
 • 29 gru 2019

  "ale namówił mnie pan na rozmowę."? Tylko, kto tu kogo namówił? Bo to raczej wygląda na przedwyborczy artykuł sponsorowany, a zdjęcia gotowe na plakat wyborczy z wyesponowanym zegarkiem. Czy już ruszył kalendarz wyborczy?

  11 4
 • 28 gru 2019

  Odpowiada, ale jej interesem jest, głównie aby poruszający się z prawem pierwszeństwa, po zakopiance mieli jak największy komfort i szybko mogli dotrzeć do zakopać , a z kolei interesem starosty powinno być bezpieczne włączenie się do ruchu na zakopiankę z jego dróg powiatowych. I to też powinien wiedzieć każdy średnio rozgarnięty, o starości nie wspomnę, bo całkowicie się w tej sprawie się zatracił i chyba
  tylko ma na celu realizację zemsty na Szlachetkę i co najgorsze pod zgubnym wpływem tego osobnika tak "mądrze" się wypowiadającego w wywiadzie rzece.

  16 5
 • 28 gru 2019

  Ale przemawia złośliwość i wredota przez tego człowieka. W sprawie przejazdów przez zakopiankę , jego starosta podobno korespondencję i. Będzie sobie tak prowadził w nieskończoność aby tylko nie wesprzeć poprawybezpiczeństwa przy wjazdach. Widzimy tu zupełny brak współ pracy starosty, pod wpływem tego człowieka. Jedynym jego celem, jest zniszczenie szlachetkę, nawet kosztem wypadków a zakopiance. Za klina rzeczywistość szczuje, a słowa w stylu " Skoro pan burmistrz ma za sobą urząd marszałkowski i cały parlament, to na pewno pokaże w tej kadencji co potrafi, właśnie na przykładzie Zakopianki. To duże wyzwanie, ale co obiecane – trzeba zrealizować." - tylko to potwierdzają. Dopuki ten człowiek, będzie mieszkał w lokalnej polityce, to nigdy ie będzie dobrze w Myślenicach.

  19 7
 • 27 gru 2019

  "Uprzedzę pana pytanie – prowadzę własną działalność gospodarczą, która polega na consultingu, zarządzaniu i doradztwie w różnych sprawach, m.in. na styku urząd-klient, w procedurach administracyjnych" - Jak osoba publiczna, były burmistrz bierze się za takie "doradztwo" (na styku urząd-klient), to wygląda nieco podejrzanie, bo chyba nie chodzi tu o klientów 500+.

  27 11
 • 26 gru 2019

  bono, ty chyba w wybiórczej i tvn szkoły brałeś, bo już o szkole tego bono_bolka z Gdańska w pomarańczowych okularach, nie wspomnę.

  14 24
 • 26 gru 2019

  Ciekawe, który to "samodzielny, nie z układu 'członek rady nadzorczej, był przy tej rozmowie w 6 oczu z Danielem P i właścicielem? Czytając takie tłumaczenia,, że" W tej spółce to nie burmistrz jako zgromadzenie wspólników, tylko członkowie rady nadzorczej brali pełną odpowiedzialność za to, co się w niej działo. "Dałem zielone światło, aby informować stosowne organy" ale sam nie poinformowałem, choć wszystko było niedopuszczalne. Znając to całe towarzystwo, to można tylko parsknąć śmiechem wobec niezawisłych. Takie bajki pociskać niezorirntowanym, wstyd!

  24 7
 • 26 gru 2019

  "A jak w samorządzie ocenia pan pierwszy rok Grażyny Ambroży? Z osoby, której początkowo nikt nie dawał szans, a niektórzy uszczypliwe nazywali „planktonem wyborczym”, została radną i wiceprzewodniczącą rady. Nie stroni od wyrażania własnych opinii, jednak burmistrz Szlachetka w rozmowie z nami zarzuca jej „pójście w niepisaną, ale jasną koalicję z klubem Macieja Ostrowskiego” – czy taka istnieje? Potwierdza pan taki układ?". Oczywiście, że nie potwierdza, wystarczy, że wszyscy wiedzą, że jej pracodawcą jest tomal i finito z bezukładów.

  24 13
 • 26 gru 2019

  Dobrze kombinował z tym hakiem, wygadał się, że liczł, że ludzie to łykną, że halek niby z tej samej grupy pisowskiej? Miał odebrać podstępnie głosy szlachetce, ale kolejna podłość się nie udała. Wyborcy się jednak połapali. Praktycznie w każdym zdaniu atakuje Szlachetkę, że partyjny, a on to do jakiej partii się przytulił, aby wziąć głosy po kocie? Czy to nie czyste PZPR pocałował tam gdzie słońce nie dochodzi, aby wygrać wybory z Panem Łatasem? , I do teraz przecież ten niby bezpartyjny. samorządowiec. działa najbardziej partjnie, grając z największymi wrogami PiS. I nieważne czy to psl, czy Po, czy SLD, a ważne aby pachniał PZPRem i nienawidził PiS. Mógł startować na posła, jak taki lubiany, niedawno były wybory, a nie kręcić o prezydenckich w 2020r.

  35 17