Jerzy Grabowski dyrektor ZDP: Wycinka przy ul. Słowackiego nie ma związku z żadną inwestycją

 • 16 gru 2019

  Do Myśleniczanin007:
  NIE KŁAMIĘ I NIKOGO NIE OSKARŻAM...
  A ten pierwszy cytat przypisany Tobie TO PO PROSTU POMYŁKA Z POŚPIECHU ... I ZA TO PRZEPRASZAM. 
  A teraz już tylko kilka Twoich wypowiedzi, pełnych oskarżeń i zarzutów (nie tylko wobec mnie):

  "Mysleniczanin007
  Wystarczy spojrzeć cztery posty wyżej aby przekonać się że w żywe oczy Pani/Pan perfidnie kłamie. Nie dotyczy to wyłącznie powyższego posta ale nie mnie to oceniać, ja odniosę się jedynie do oskarżeń które Pani/Pan kieruje w moim kierunku:
  Otóż Pani/Pan cytuje wypowiedź użytkownika Bono".

  "Mysleniczanin007
  Można było by się znowu uśmiać ale ta sprawa robi się już żałosna, zwłaszca powyższy fragment o wykazywaniu ekspertyzy.
  Nie wiem czy Pani/Pan celowo i usilnie (żeby nie napisać nachalnie) stara się wykazać winę UMiG a raczej napisałbym burmistrzowi Szlachetce?"

  Mysleniczanin007
  Czyli można spekulować że było to celowe działanie ZDP?"

  "Mysleniczanin007
  Wygląda na podłożenie niezłej świni nowemu burmistrzowi..."

  "Mysleniczanin007 12 gru
  Dyrektor ZDP sam przyznaje że wnioskowali o wycinkę i gdyby UMiG miał zastrzeżenia, mógł nie wydawać zezwolenia..."

  "Mysleniczanin007 12 gru
  Nie, nie przyjacielu. ZDP celowo złożyło wniosek o usunięciu drzew wbrew opinii Wód Polskich która zaleca jedynie obcięcie koron drzew w rejonie wymienionej działki.
  Nie próbój usprawiedliwiać Powiatu i zamazywać winą wykonawcy. Odpowiedzialność ponosi wnioskodawca i Twoje mataczenie na tym forum tego nie zmieni."

  I fragment mojej odpowiedzi do "bono" która wzbudziła Twój atak:
  "A ekspertyzą nie p. Małgorzata powinna się wykazać, bo ten obowiązek spoczywa na tym kto wydaje decyzję o wycince, zanim ją wyda."

  Zestaw te swoje wpisy z moimi, w których nie ma żadnej agresji, ani oskarżeń przeciwnie ... :

  "Igem
  Może wreszcie skończą się te przepychanki, bo ta sprawa dowiodła, że nikt nie był lepszy ... Wszyscy po kolei zawinili ... Chyba pora przyznać się, uderzyć w pierś i uzgodnić WSPÓLNY plan postępowania urzędniczego na przyszłość ..." 
  I ten ostatni:

  "Igem 10 godz.
  Bezsilna rozpacz i ból, że w beztroskim urzędniczym chaosie straciliśmy kolejne drzewa ...

  ...Niech ten dramatyczny w skutkach wyrok na niewinne drzewa, przygotowywany od roku przez wiele rąk w różnych instancjach, tym co podpisywali się pod nim kolejno (bez zagłębiania się w zasadność tej decyzji) otworzy szerzej oczy... Pora refleksji Panowie ... Wkrótce Święta Bożego Narodzenia ... Chciałabym bardzo tylko jednego - byście wszyscy wyciągnęli z tego naukę i podjęli wreszcie WSPÓŁPRACĘ PONAD PODZIAŁAMI ...
  BO TYLKO ZGODA BUDUJE ...
  PIĘKNYCH ŚWIĄT W HARMONII, MIŁOŚCI I POKOJU ORAZ WSZELKIEGO DOBRA - DLA WSZYSTKICH🌲🎄
  ABY NOWY ROK 2020 WYZEROWAŁ WSZYSTKIE WOJNY I WOJENKI I POWIAŁ WIATREM DOBRYCH ZMIAN ."

  TE ŻYCZENIA SĄ TAKŻE DLA CIEBIE 😊

  2
 • 15 gru 2019

  Bezsilna rozpacz i ból, że w beztroskim urzędniczym chaosie straciliśmy kolejne drzewa ...
  Chcę tylko by nauczyło ich to większej troski i uważności na przyszłość ... Bo pokazało, że wszyscy po kolei mają swój udział w tym łańcuchu zdarzeń, które doprowadziły do tego, że te zdrowe piękne drzewa poszły na ścięcie .. Oprócz oczywiście ZGW "WODY POLSKIE", które nie chciało ich unicestwienia ...
  To ukazało, że nie może być dobrze w mieście, w którym wybrani przedstawiciele społeczeństwa, które im zaufało, toczą wojny zamiast współpracować dla dobra nas wszystkich - ICH PRZECIEŻ TAKŻE! DLA ROZKWITU NASZEGO WSPÓLNEGO MIASTA ...
  Niech ten dramatyczny w skutkach wyrok na niewinne drzewa, przygotowywany od roku przez wiele rąk w różnych instancjach, tym co podpisywali się pod nim kolejno (bez zagłębiania się w zasadność tej decyzji) otworzy szerzej oczy... Pora refleksji Panowie ... Wkrótce Święta Bożego Narodzenia ... Chciałabym bardzo tylko jednego - byście wszyscy wyciągnęli z tego naukę i podjęli wreszcie WSPÓŁPRACĘ PONAD PODZIAŁAMI ...
  BO TYLKO ZGODA BUDUJE ...
  PIĘKNYCH ŚWIĄT W HARMONII, MIŁOŚCI I POKOJU ORAZ WSZELKIEGO DOBRA - DLA WSZYSTKICH🌲🎄.
  ABY NOWY ROK 2020 WYZEROWAŁ WSZYSTKIE WOJNY I WOJENKI I POWIAŁ WIATREM DOBRYCH ZMIAN .

  4
 • 15 gru 2019

  Do Myśleniczanin 007:
  Niedawno napisałeś to
  "Małgorzata Jarzyna powinna swój protest skierować do Polskich Wód i tam wykazać się ekspertyzą, która podważa opinię o zagrożeniu drzew w w korycie Bysinki."
  Po moim sprostowaniu tego błędnego oskarżenia: "A ekspertyzą nie p. Małgorzata powinna się wykazać, bo ten obowiązek spoczywa na tym kto wydaje decyzję o wycince, zanim ją wyda."
  piszesz to: "Można było by się znowu uśmiać ale ta sprawa robi się już żałosna, zwłaszca powyższy fragment o wykazywaniu ekspertyzy." I na koniec piszesz: "Podkreśliłem dla Pani/Pana fragment który stanowi o ekspertyzie ochrony środowiska która jest wymagana przy składaniu wniosku o wycinkę drzew od wnioskodawcy." ...
  Nooo, chyba się pogubiłeś i co chwilę ktoś inny miał twoim zdaniem wykonać ekspertyzę ... Zresztą, jak widać tylko z powyższego, w niejednym się pogubiłeś ... Może więc skończ już z tymi oskarżeniami rzucanymi na oślep ...

  1
 • 13 gru 2019

  do bono - widać, że jesteś niezorientowany. Poczytaj trochę wyżej, gdzie są dokumenty, które z ZDP dostała pani Małgorzata. Wody Polskie nie nakazały wycinki tych drzew, które wycięto, tylko przycięcie ich koron. A konary nie mogą rozsadzać koryta Bysinki, nawet korzenie nigdzie go nie rozsadzają. Wody Polskie nic nie zawiniły,wydały b.prawidłowy wniosek.
  A ekspertyzą nie p. Małgorzata powinna się wykazać, bo ten obowiązek spoczywa na tym kto wydaje decyzję o wycince, zanim ją wyda.

  6 3

Wycinka drzew wstrzymana. Burmistrz i wicestarosta zabierają głos

 • 13 gru 2019

  Do Mysleniczanin007:
  A jak można jeszcze nie rozumieć, że RDOŚ nie wnioskował i nie wydawał decyzji, nawet opinii?? Skąd ty bierzesz te newsy??
  I czy to nie ty masz problem z przyswajaniem informacji?
  Pobudka !😏

  5 1
 • 12 gru 2019

  Może wreszcie skończą się te przepychanki, bo ta sprawa dowiodła, że nikt nie był lepszy ... Wszyscy po kolei zawinili ... Chyba pora przyznać się, uderzyć w pierś i uzgodnić WSPÓLNY plan postępowania urzędniczego na przyszłość ...

  4
 • 12 gru 2019

  I WYCIĘCIE USCHNIĘTYCH, (KTÓRYCH JEST 2. SZT.) ... NA STR. "STOP WYCINCE DRZEW" PANA ŁUKASZA P. MOŻNA JE ZOBACZYĆ OD WCZORAJ.

  3 2
 • 11 gru 2019

  PISZECIE TAK, BO NIE WIECIE, ŻE "WODY POLSKIE NIE WNIOSKOWAŁY O WYCIĘCIE TYCH ZDROWYCH, JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIACH, DRZEW ... TYLKO O PRZYCIĘCIE ICH KORON Z SUCHYCH GAŁĘZI.

  8 1