Jerzy Grabowski dyrektor ZDP: Wycinka przy ul. Słowackiego nie ma związku z żadną inwestycją

 • 12 gru 2019

  "Jeśli burmistrz uważa, że było to niewłaściwe działanie, mógł wydać negatywną decyzję."

  Tenis ziemny bądź stołowy xD

  5 2

Kolejne podwyżki cen śmieci. Tym razem w Wiśniowej i Tokarni

 • 12 gru 2019

  W sumie to już się przyzwyczaiłem do tych podwyżek co nie zmienia faktu że to lekka przesada :) Czekam z niecierpliwością na jakieś nowe podwyżki, jeszcze niecałe 3 tygodnie do końca roku więc zaskoczcie mnie wY tam na górze.

  14 2

Wycinka drzew wstrzymana. Burmistrz i wicestarosta zabierają głos

 • 10 gru 2019

  Własnych decyzji "kłopoty" nijak się mają do tematu spadających gałęzi na główki młodych niewolników. Chociaż jakby tak jedna gałązka spadła na główkę to może młodzi w końcu by się ogarnęli i zainteresowali jak dużą krzywdę robią sami sobie biorąc kredyty na pół życia, kupując wszystko co jest totalnie zbędne i żyć z miesiąca na miesiąc bez żadnego zabezpieczenia finansowego. Nie przeżyją ale kryzysu szczególnie w nieruchomościach i podwyżki stop %. Ale to jeszcze trzeba chwilkę poczekać :)

  8

ŚMIECI DROŻEJĄ. Burmistrz tłumaczy dlaczego, a opozycja przypomina mu obietnice wyborcze

 • 4 gru 2019

  Rok 2020 będzie wspaniałym rokiem. Kolejne będą jeszcze lepsze. Moja pensja wzrośnie i będę zarabiał więcej pieniędzy na etacie równocześnie prowadząc działalność gospodarczą. Tak więc oficjalnie zaczęło się od śmieci... Nieoficjalnie od produktów spożywczych których żaden sklep nie porównuje ale za to są "promocje". A nóż jakaś promocja na śmieci wpadnie :). Uprzedzając nie jestem kibicem żadnej drużyny piłkarskiej oraz partii politycznych :)

  10 2

Jej życie odmieniło się w kilka sekund. Teraz walczy o powrót do zdrowia i liczy na Waszą pomoc

 • 4 gru 2019

  Duch rozumiem że to potwierdzone info od samego Boga... Najważniejsze jest zebranie kwoty na rehabilitację oraz jakikolwiek wkład (niekoniecznie finansowy) w licytację lub wydarzenia a modlitwa myślę że może temu towarzyszyć. Życzę dużo zdrowia!

  1 2