UWAGA !!!! AntyPatusMyslenice to kleszcz parafialny z pewnej wioski w gminie Myslenice. Lewak z krwi i kości, miłośnik KODu. Na miasto info założył już ok 8 kont i z nich cały czas pisze. Uprawia kłamliwą propagande. Manipule plusami i minusami. Zlewajcie go ciepłym moczem, szkoda czasu na dyskusje.

Starostwo rozpoczyna remont drogi na Chełm. Na początek nakładka na odcinku 200 metrów i łatanie dziur

 • 19 lis

  To kolega kudas jak zwykle mijał się z prawdą? Najpierw ściemniał że nie pobierają opłat pod szpitalem a teraz ze ta droga to niby gminy?

  Sprawdź chłopie na przyszłość temat który starasz się poruszac!

  Kto go na wyciestaroste wybrał? Maciek? Przecież wszyscy wiedza ze jozek już od dawna nic do gadania w starostwie nie ma... BEKA

  15 12

Kto pomaga, kto mówi, że pomaga, a kto nie pomaga? Samorządowy spór ze szpitalem w tle

 • 6 lis

  Kudas i stanowisko wicestarosty to jest chyba największy bekowy mem w historii Myslenic :D chłop sie sam ora na wszystkie możliwe sposoby :D

  26 30

Park na Zarabiu w Myślenicach będzie nosił imię Jana Izydora Sztaudyngera. Radni nazwali też 5 rond

 • 4 lis

  Były podobno przymiarki tam koło siedziby najjaśniejszego miłującego nam Józefa wspaniałego :D

  22 11
 • 4 lis

  Nie, lepiej tak jak obecnie rada ustaliła. Pan Szlachetka wkoncu wprowadza normalność w tym mieście i za to mu chwała!
  A wy kwiczcie dalej i wspominajcie ze łzą w oku utracone koryto...

  29 25
 • 3 lis

  Nie bądź okrutny! Kobitka dalej czuje rozgoryczenie po zrzuceniu jej z krzesła wiceprzewodniczącej rady. Dlatego teraz postanowiła walczyć ze wszystkim i z wszystkimi. Brawo gmina! Wkoncu ktoś upamiętnił Hołujów!

  Czaicie, jak by się te ronda nazywały gdyby stary układ dalej rządził?
  „Stalina”
  „Wałęsy”
  „prezydenta komorowskiego”
  „Premiera Tuska”
  „ profesora (bez matury) Bartoszewskiego” itd.
  Hahahahahahaha jeeezu to by było straszne!

  65 52

Dzisiaj radni będą debatować nad nadaniem nazw dla parku i 5 rond. Grażyna Ambroży: „Czy to odpowiedni moment? Czy naprawdę nie mamy poważniejszych spraw?”

 • 3 lis

  P. Ambrozowa jak zwykle plecie żeby pleć i co najlepsze, nie ma zupełnie chyba pojęcia o czym mówi. Czy ktoś ją traktuje jeszcze poważnie?????

  35 39

Strajk kobiet. Protestujący myśleniczanie przeszli przez miasto. „Myślę, czuję, decyduję”. Jakie hasła niesie ulica?

 • 31 paź

  Strasznie zmanipulowany musisz być skoro nie dostrzegasz lewackich prowokacji. Najlepsze że 90% dziewczynek (i normalnych kobiet) nie wie że przemawiające w ich imieniu lewackie, feministyczne związki na dzień dzisiejszy domagają się „aborcji na życzenie”, ale tego TVN już nie powie :) polecam poczytać kto się wami drogie panie wysługuje i czego obecnie się domaga :)

  Jeszcze pytanie, przemawiał rudy celebryta bawiący się w wałęse? co starosta Tomal na to że jego najwierniejszy powiatowy pracownik (przy okazji nadworny hejter) bierze udział w nielegalnych zgromadzeniach i z pogarda wypowiada się o oponentach politycznych? Już pomijam słownictwo rodem z rynsztoka którym posługuje się w obecności dzieci. Tak ma zachowywać się pracownik starostwa? W ten sposób reprezentować Starostwo Powiatowe? Za nasze pieniądze takich ludzi się opłaca? Wiele to mówi o „władzy” w powiecie. Ale z drugiej strony, co się dziwić :)))))

  37 26

Myśleniczanie protestują na wiele sposobów. Do antyrządowych haseł dołożyli taniec i śpiewy

 • 30 paź

  Przecież to ty lewaku sapiesz a całe miasto info się z ciebie śmieje :D idz stan gowniarzami w jednym szeregu lewaku :D i pozdrów rudego, myślenickiego „wałęse” hahhahaha

  1 2
 • 30 paź

  Skończ już lewaku sapać, bo się zasapiesz jeszcze :D

  2 4
 • 30 paź

  ....napisał lewacki troll. Włącz TVN uspokoisz się trochę :D

  10 5
 • 30 paź

  Brawo Paulo12, kolejny głos rozsądku!!

  9 6
 • 30 paź

  Już się powoli kończy szczekanie, wczoraj na rynek instagramowe „Julki i Brajanki” chyba już dostały szlaban od starych. Albo lekcje do odrobienia były :D

  13 7
 • 30 paź

  Jak siedziały same osły z PO wybrane przez osła z Brukseli to wtedy był legalny? :D hahahahaha

  12 6

Myślenicki oddział PiS reaguje na manifestacje. Takiej odpowiedzi uczestnika nikt się nie spodziewał

 • 28 paź

  Gdzie tam, przecież on od dawien dawna próbuje zaistnieć w lokalnej polityce tylko mu jakoś nie idzie

  10 3
 • 26 paź

  Powinna być granica między życiem prywatnym a publicznym i tutaj według mnie ta granica została przekroczona dlatego nie dziw się Darku że cię teraz hejtują i hejtować będą....do tego ten język miłości płynący z tłumu.... no cóż, jakie miasto taki Bolek Wałęsa, jakie społeczeństwo taki ciaMAJDAN ;)

  mimo skrajnie różnych poglądów, współczuje. Przykre że taka sytuacja (z dzieckiem) cie gościu spotkała.

  20 43

Protest przeciwko zaostrzeniu prawa dotyczącego aborcji. Tłum skandujący na myślenickim Rynku nie przebierał w słowach

 • 25 paź

  Mdlejąca na zawołanie ciota Giertych, albo wypinający się pod celom Nowak to za mało??? hehe

  24 30

Od dwóch lat kłócą się o to, kto wyremontuje tę drogę. Teraz do sporu dokładają odśnieżanie...

 • 23 paź

  Po prostu starostę już ta funkcja dawno przerosła i czas na emeryturę, oby jeszcze tego swojego „zastępcę” zabrał ze sobą w pakiecie. Na dzień dzisiejszy nic lepszego nie mogłoby spotkać powiatu myślenickiego!

  8 12
 • 23 paź

  Jak się starosta dogadać nie chce, bo jak dziecko obraził się że Krzysiu nie został burmistrzem, to trzeba już mu podziękować za pełniona funkcje i czas na emeryturę a nie utrudnianie ludziom życia!

  7 10
 • 23 paź

  Dlaczego od kilku lat starostwo bombarduje każdy pomysł gminy? Mało tego-wszystko utrudnia i to w dodatku kosztem mieszkańców? Jak ktoś się nie chce dogadać to nigdy się nie dogada! Starosto kończ waść! Przerosło już to wszystko pana!

  7 9
 • 23 paź

  Przecież to trzeba być chorym żeby nie zauważyć jawnej niechęci Józka ze starostwa do burmistrza. Jakim prawem ktoś taki piastuje taką funkcje w powiecie? W dodatku jak już słusznie zauważono prowadzi te swoje mizerne gierki polityczne kosztem obywateli. Panie Józku kończ waść wstydu oszczędź bo od kilku lat starostwo powiatowe to jeden wielki żart. Mieszkańcy Chełmu zapamietają sobie te pana farsę. Bądź pan pewny!

  8 14
 • 23 paź

  Po co się produkujesz jak nie masz kompletnie pojęcia o podziale tej drogi? Jozek kazał?

  3 11

Myślenicki Alarm Smogowy: „Coraz więcej czujników smogu przestaje być aktywnych”. Gmina rezygnuje z ich obsługi

 • 21 paź

  Przecież w tym alercie jest ten przesławny gminny hejter, ulubieniec starosty. A skoro on taki mooonodry w każdej dziedzinie to niech sami sobie utrzymują te czujniki, jak już Bolek wspomniał. W czym problem? Wyrzucanie pieniędzy w błoto. A z czystej ciekawości, co zrobiło starostwo w tej kwestii?

  8 11
 • 21 paź

  Faktycznie Amerykę odkryli. No kto by na to wpadł ze na jesień/zimę powietrze jest tragiczne? Hehehehe do roboty niech się ci wielcy uczeni z alertu wezmą, niech chodzą po domach i patrzą czym się pali, bo jak na razie to kompletnie nic nie robią poza głoszeniem oczywistych oczywistości.

  4 10

Przeklinają strażników miejskich. Gdzie leży granica takiego zachowania? "Nie ma i nie będzie zgody na ataki kierowane wobec funkcjonariuszy"

 • 29 lip

  Słuchając tego jednego płaczącego głosu, to jak bym słyszoł niejakiego RAFAUA łod Starosty ;) Szacunek dla straży miejskiej za trzymanie nerwów na wodzy, że nie daliście się sprowokować tym patusiarom. Dzikusy zamiast zapłacić 10 zł za cywilizowany całodniowy parking to stoją na zakazach bo przecież dychę lepiej na piwsko przeznaczyć. Maksymalne kary żadnych skrupułów!

  33 12

Koronawirus nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem wykryty w żłobku. Czeka nas druga fala?

 • 28 lip

  arlukowicza? Przecież szumowski tylkiem wciąga te wszystkie platformiane szumowiny razem wzięte :D

  7 21