Znaleziono telefon

 • 24 wrz 2016

  może zadzwonić na jakiś nr z tego tel jeżeli oczywiście jest włączony...

  5

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 4 wrz 2016

  dr. Wantuch -Trzcionka

  3 30

Prywatne Przedszkola Myślenice

 • 6 sie 2016

  Ja polecam Chatę Puchatka. Chodzi tam już druga moja córka. Zarówno pierwsza jak i druga poszły mając rok i 10 miesięcy. Jestem zadowolona.

  5 1

Praca

 • 13 cze 2016

  Podobno w Jaworniku poszukują kobiet do pracy przy wyrobie ciastek.

  4 3

Studia WSETINS

 • 10 wrz 2015

  Szkoła jaka jest każdy wie, ale dużo wykładowców to praktycy, ja osobiście sporo się dowiedziałam

  2

Gimnazjum 3 w MYŚLENICACH- ZARABIE

 • 10 wrz 2015

  Ilu uczniów, ilu rodziców tyle opini. Nie szukajcie informacji na forum lepiej popytać bezpośrednio. Zawsze znajdzie się ktoś komu się coś nie podoba i zwykle to są słabi uczniowie i ich rodzice.

  6 3

Zaćmienie wrześniowe - warto poczytać , warto obserwować.

 • 10 wrz 2015

  Będziemy oglądać jak warunki atmosferyczne pozwolą

  1

Jakie gimnazjum

 • 16 maj 2015

  Szkoda tylko że w tym artykule nie przeanalizowano wykresów EWD i na tej podstawie nie stworzono rankingu bo mogło by się okazać że szkoły na samym końcu odniosły największe sukcesy bo pracowały ze słabszymi uczniami. Wynik końcowy tak naprawdę nie mówi o pracy szkoły. Żeby się sugerować takim rankingiem i artykułem należy najpierw wiedzieć na czym polega EWD.

  3 2

"Ratuj maluchy" czyli 6 latki w szkole.

 • 10 lut 2015

  Moja córka idzie w tym roku do pierwszej klasy właśnie do SP3. Urodziła się końcem października, ale uważam że sobie poradzi. Obawiam się tylko klasy 4 wtedy mogą być problemy. Jeżeli chodzi o sp3 to z czystym sumieniem polecam szczególnie, że wszystkie nauczycielki oddające w tym roku klasy 3 są super, a poza tym mają doświadczenie z 6 latkami już 3 lata. Jestem nauczycielem, prowadze swój gabinet pedagogiczny, uczę czytać 5 latki i wiem że dzieci są różne. Jedne się nadają, inne nie. Dla spokojnego sumienia radzę udać się na badania do poradni pp. i obserwować dziecko bo do września jeszcze wiele funkcji może się usprawnić.

  7 1

Gimnazjum

 • 28 maj 2013

  p. Krystyna Matoga

Żłobki w Myślenicach

 • 20 lis 2012

  Moja córcia chodzi do Chatki Puchatka już drugi rok. Zaczęła chodzić jak miała rok i 8 miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowolone, zarówno z opieki jak i z jedzenia. Chatka Puchatka została przeniesiona na osiedle. Teraz jest dużo miejsca, przestronne sale, podział na grupy wiekowe. Nie ma już cateringu, jest Pani kucharka. Jedynym minusem jest to, że nie mają na razie ogrodu, ale może to się zmieni. Niedaleko jednak jest plac zabaw na który dzieci chodzą. Z czystym sumieniem mogę polecić Chatkę Puchatka.

  4