Wójt nie chciał podwyżki, ale radni i tak postanowili mu ją przyznać

 • 29 wrz 2019

  Łatwo się rozdaje nie swoje.

  9 3

Agnieszka Cahn: Kiedy dowiedziałam się prawdy, poczułam się oszukana

 • 24 sie 2019

  Pokrętne raczej jest dziale żydów, bo wiedzą, że mordowali i wywozili ich niemcy, a teraz z nimi trzymają, podle oskarzają Polaków za holokaust, czym pomniejszają odpowiedzialność niemców i minimalizują tym szanse Polski na reparacje. Pani Agnieszka, od tej sprawy powinna zacząc wyjaśnianie tematu żydowskiego, jkby była choc trochę obiektywna.

  14 2

Policja świętuje swoje 100-lecie

 • 26 lip 2019

  Każdy powód jest do bry do jątrzenia i tego się twardo trzyma Lula.

  4 9

Prowadzili myślenicką komendę od 1990. Doczekali się pamiątkowej tablicy

 • 21 lip 2019

  Wyjątki się zdarzają, które psują opinie o wszystkich. Podobnie teraz większość księży jest ok , ale zdarzy się przypadek i... Także wśród większości dobrych policjantów zdarza się wyjątek. Ale w poprzednim systemie wszyscy którzy należeli do milicji , UB, PZPR, ZSL niestety wiedzieli jaki system zniewolenia Polaków firmują i wspomagają.. Ci którzy nie należeli nie mieli dostępu do niczego. Byli katowani i bici za byle co. Udajesz , że tego nie wiesz?

  1 4
 • 21 lip 2019

  Ale ty nie wyciągnąłeś wniosków, obrażasz pamięć wyklętych, a gloryfikujesz UBeków,. PZPRowców,, którzy firmowali i wspomagali system zniewolenia narodu. Ci młodsi założyli SLD - córkę PZPR i dalej zakłamują.

  2 8

Remont Rynku potrwa kilkanaście miesięcy. Wiemy, kiedy ruszą prace

 • 7 lip 2019

  Obecny by na pewno takich zbytecznych inwestycji nie robił, jakby poprzedni podstępem, go do tego nie zmusił i nie podpisał bardzo złych umów na dofinansowanie niepotrzebnych inwestycji i pomników dla siebie na koniec "mądrego" rządzenia.

  3 4
 • 7 lip 2019

  Poprzedni burmistrz na koniec rządzenia podpisał umowy zmuszające Myślenice do realizacji niepotrzebnych inwestycji (muzeum. rynek i obejście kościoła). Dobrze wiedział o problemach wynikających z tych decyzji. 40 melonów musi zostać niepotrzebnie wydane przez fanaberie i złośliwość księcia Macieja. Teraz Myślenice dumają ile za te 40 mln złotych powstałoby ścieżek rowerowych, chodników dróg, przedszkoli i innej niezbędnej na już infrastruktury, a NIE POWSTANIE, bo komuś podobał się OSTROWSKI.

  4 8
 • 6 lip 2019

  Szczerze? Nie wiem czy ktoś się zgodzi, ale za muzeum 12 mln powinien zapłacić Ostry i jego duży przyboczny radny, bo to ich pomnik z wbudowanymi tablicami na ich cześć ich niepotrzebna fanaberia, a za obejście koło kościoła 6-7 mln powinna zapłacić bogata kuria, to tak samo oczywiste. Tak samo oczywiste jest to, że Płyta rynku jest jeszcze dobra do małych poprawek, instalacje dobre, nic się nie psuje, wiec kolejne 22 mln niepotrzebnie będą wydane. W taki to matriks, wpędził swoimi rządami Ostry, nasze zadłużone Myślenice. Trzeba myśleć przy wrzucaniu karty wyborczej, oj trzeba.

  2 8
 • 6 lip 2019

  Szczerze? Nie wiem czy ktoś się zgodzi, ale za muzeum 12 mln powinien zapłacić Ostry i jego duży przyboczny radny, bo to ich pomnik z wbudowanymi tablicami na ich cześć ich niepotrzebna fanaberia, a za obejście koło kościoła 6-7 mln powinna zapłacić bogata kuria, to jeszcze bardziej oczywiste.

  9 11