Wstęp na studzienki i do kapliczki zagrodzony

 • 2 lip 2019

  Podałem tylko najliczniejszą grupę ludzi. Oczywiście może to być Gmina, Parafia, "Stowarzyszenie powołane na rzecz dostępu do studzienki" lub całkowicie indywidualna osoba, która będzie chciała to kupić.

  1 1
 • 1 lip 2019

  W komentarzach tutaj bardzo często udzielają się ludzie, którzy wcześniej nie czytali w ogóle artykułu. Typowe - nie wiem, ale się wypowiem :D

  Dziwi tylko spora część bolszewików, którzy chcieliby przejąć siłą własność prywatną i zrobić z tego komunę, za którą konkretnie nikt nie odpowiada. Jeśli ta działka faktycznie ma spore walory społeczne/historyczne/religijne czy jeszcze inne, to niech Gmina nadpłaci/przepłaci i kupi. W przeciwnym wypadku pozwólcie wolnemu człowiekowi rozporządzać się swoim majątkiem.

  5 1

Były prezes wodociągów bez absolutorium za to z wnioskiem do prokuratury. Gorąca dyskusja radnych

 • 19 cze 2019

  Udostępnijcie treść audytu - niech każdy wyrobi sobie zdanie na podstawie jego treści. Bez tego nakręcacie tylko swoich zwolenników tymi wojenkami rodem z piaskownicy.

  41 2

Radni Bez Układów: Od burmistrza Szlachetki domagamy się przeprosin i zaprzestania języka poniżania

 • 18 cze 2019

  Taki krótki apel/prośba do radnych obu stron barykady:

  1. Przestańcie kopiować dzikie obyczaje z polityki krajowej i zacznijcie ze sobą rozmawiać na sesjach rady, twarzą w twarz, a nie poprzez media. Za to Wam płacimy i oczekujemy profesjonalnej dyskusji, a nie lansowania się przed kamerami bez obecności przeciwnika.

  2. Zacznijcie patrzeć na sprawy przez pryzmat potrzeb miasta i ich mieszkańców, a nie swoich partii i grup interesów. Zobaczycie jak łatwo można zyskać szacunek i poparcie kogoś, kto wcześniej nie podałby Wam ręki.

  17