Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019:Rośnie przewaga PiS.Próg wyborczy przekroczyły 3 ugrupowania

 • 27 maj 2019

  Przykro?! A jaki program ma Pis? : straszenie a to Niemcem, a to Żydem, a to imigrantami, a to lgbt plus oczywiście rozdawnictwo pieniędzy tuż przed wyborami i obiecanki (" czy się stoi czy się leży 500+ się należy). PLUS obrzydliwa propaganda telewizji "publicznej" i wykorzystywanie religii do celów politycznych (co jest chyba NAJochydniejsze).
  Widać w Polsce wystarczy mieć swoje media, udawać że jest się dobrym katolikiem i sypać pieniędzmi z rękawa żeby wygrać.. to jest prawdziwa tragedia. Zrobiłam dziś ponad 100km żeby zdążyć oddać swój głos. I to samo zrobię w wyborach parlamentarnych, bo jak coś się wreszcie nie ruszy to chyba trzeba się będzie pakować i uciekać z tego szaleństwa.

  30 25

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 21 maj 2019

  bardzo mi przykro, i to mówię bez złości bez zawiści... zwyczajnie - bardzo mi przykro, że moje rodzinne miasto z otwartymi ramionami wita "przedstawicieli" państwa, którzy łamią praworządność w Polsce i uprawiają politykę demagogii, oczerniania i nawoływania do "linczu" wszystkich tych "gorszego sortu",wiec zwyczajnie ludzi innego zdania. Mam nadzieję, że za ten komentarz mi się nie oberwie (tak przysłowiowo). Smutno mi i wstyd ;(

  4 2