Marzena Suder zatańczyła na scenie podczas koncertu Cleo

 • 30 maj 2015

  O kurde , ale czad , noo mega super , wow chyba poproszę Panią Marzene o podpis na pośladku "/

  52 13

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 29 kwi 2015

  Najlepiej kogoś zbesztać i się nie przedstawić...też często chodzę na plac targowy ale tamta firma zajmuję się skupem złomu więc ,,guziku" czego się spodziewałaś ?? Biblioteki ? Dodatkowo z tego co się orientuję skup złomu powstał o wiele wcześniej niż plac targowy...

  10 2

I Runda Pucharu Off-Road: Samochody tonęły w błocie [WIDEO]

 • 27 mar 2013

  Chciałbym poruszyć dość konkretną sprawę i liczę na wasze poparcie :) czy ktoś z moto sportu może mi wyjaśnić dlaczego nie chcą przekazać kwoty 2600 zł zebranej za wpisowe od kierowców na małego Nikodema ????? Przecież przedstawiciele zapewniali nas że przekażą swoje honorarium :( Panowie zimny kubeł wody na głowę........ oby wasze dzieci kiedyś nie zachorowały tak poważnie......... bo to straszne co pieniążki z wami robią!!!!!!!!!!!!

  15 3
 • 25 mar 2013

  tak tylko w pierwszej wersji przedstawiciele motorsport-u chcieli swoja dolę za organizację dla siebie zawinąć a nie oddać........... dopiero gdy zagrożono że autka w takim wypadku nie wystartują to szybciutko zmienili zdanie i oficjalnie przekazali swoje należne na chorego Nikodema :)

  19 1
 • 25 mar 2013

  brawo dla sponsorów :) niestety organizatorzy motorsport sie nie popisali;/ bardzo słabo przygotowana impreza z ich strony :/ szanowni prezesi motorsport-u nie same pieniądze się liczą a chęc dzielenia się i pomoc potrzebującym w tym wypadku 2 letni Nikodem :)

  20 5