Czy warto się przeprowadzić do Myślenic?

 • 28 cze 2019

  A ja kupowałem mieszkanie w Krakowie. Brałem pod uwagę wyłącznie mieszkania nowe, prosto od dewelopera. Jakoś nie wyobrażam sobie mieszkać w starych blokach. Podobają mi się te nowe osiedla. I dlatego szukając mieszkania braliśmy pod uwagę wyłącznie oferty deweloperów. W pierwszej kolejności pytaliśmy znajomych od kogo kupowali mieszkania i zdecydowaliśmy się. Mieszkanie wykończone rewelacyjnie, jesteśmy bardzo zadowoleni!

  9

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 18 cze 2019

  A możecie mi polecić jakiegoś dobrego ortopedę zajmującego się schorzeniami w plecach w i kolanach? Znajoma namawia mnie na wyjazd do Warszawy , żeby się tam porządnie wyleczyć, bo sama korzystała z ich usług. Ale to tak daleko i mam wątpliwości :( może Wy coś możecie powiedzieć na ich temat. Czy warto inwestować w prywatną opiekę medyczną? Moja znajoma mówi, że się na nich nie zawiodła i nie żałuje wydanych złotówek na nich a Wy jak myślicie?

  2

Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie na wynajem

 • 23 kwi 2019

  Tak, opłaca się. Mój znajomy tak twierdzi i chyba pójdę za jego przykładem. Tylko, że jak mówi trzeba wziąć pod uwagę miejsce i budownictwo. Mój znajomy kupował \\ , bo to takie typowe, nowoczesne budownictwo a i mają mieszkania na różnych osiedlach w dobrej cenie.

  1