Urwał koło i zniszczył barierki przy parkingu pod estakadą

 • 31 paź 2019

  jak do tego doszło ???

To już pewne. Władysław Kurowski posłem!

 • 15 paź 2019

  ale macie ból d..y. Dlaczego sami nie startowaliście. Nic tylko potraficie narzeka i narzekać.

  21 33

Wraca problem smogu. Przed sezonem grzewczym radni chcą przystąpić do projektu LIFE

 • 27 wrz 2019

  Szkoda ze przy podejmowaniu tych uchwał nikt nie rozmawiał z mieszkańcami. Powoli zaczynam mieć dość tego że są ludzie na stanowiskach urzędniczych którzy mierzą wszystkich swoją miarą i wiedzą co jest dla ludzi dobre a co nie. Cała UE przejmuje się ochroną środowiska, smogiem, ogrzewaniem klimatu a reszta świata ma to w 4 literach.

  6

Gdzie w Myślenicach kupić euro ?

 • 11 lip 2019

  Rusz dupe i przejdź od kantoru do kantoru to się dowiesz. Może jeszcze za Ciebie wymienić to Euro???

  4 5

W mieście powstaje kolejne rondo. Tym razem na Zarabiu

 • 5 cze 2019

  Szkoda tylko że remontowana droga przez Zarabie w kierunku Osieczan przy ulewach jakie miały miejsce kilkanaście dni temu jest zalewana wodą z leśnego strumyka. Od dawna wiadomo że ten w ciepłe dni niepozorny strumyk podczas ulew zamienia się w potok i przy długich opadach wylewa na drogę ciągnąc za sobą kamienie i ziemię. Planują remont ktoś chyba o tym zapomniał.

  21 3

Radni przegłosowali dopłatę do wody. Jak będą wyglądać nasze rachunki? [WIDEO]

 • 3 cze 2019

  Jaką podwyżkę??????? Nie doszło do obniżenia ceny za odprowadzenie 1m3 ścieków więc nie można mówić o podwyżce. Idź troluj gdzie indziej.

  15 33

Obietnice wyborcze Jarosława Szlachetki

 • 31 maj 2019
  bill napisał/a:

  Widać że trole będą chciały zatuszować podwyżki cen ścieków. Przecież Szlachetka obiecywał obniżkę cen, a tu proszę jaką niespodziankę zrobiła mu prezeska wodociągów. Zużywamy w mieszkaniu 264 m3 wody. Wg starych cen zapłacilibyśmy za rok 3.418 zł. Wg nowych zapłacimy 3.663 zł. Zabiorą nam 245 zł więcej!!!! Kłamstwa Luli i idefix nie da się obronić. Mamy podwyżkę o 7%!!!

  Według starych cen zapłacilibyśmy ale nie zapłacimy ponieważ obniżenie zostało odsunięte w czasie o 12 miesięcy. Więc NIE ma podwyżki. Dlaczego nie ma podwyżki bo nie doszło do obniżenia ceny. Mydlicie oczy społeczeństwu. Napiszcie po prostu że miała być obniżka cen za ścieki lecz decyzje poprzedniego burmistrza są niekorzystne dla funkcjonowania gminy więc nie ma możliwości w okresie 12 miesięcy na obniżenie stawki za m3 ścieków. Obniżenie cen nastąpi dopiero w 13 miesiącu od wejścia w życie nowych stawek czyli jak dobrze liczę czerwiec 2020.

  2 8
 • 29 maj 2019
  Szary człowiek napisał/a:

  Ad. 1

  NOWE WYŻSZE CENY ŚCIEKÓW !!!
  PŁACIMY O ZŁOTÓWKĘ WIĘCEJ !

  "29 kwietnia 2019 r. została ogłoszona nowa taryfa za ścieki dla Gminy Myślenice.
  https://wodypolskie.bip.gov.pl/rz…/kr-ret-070-1-10-2019.html
  Taryfa ta, przygotowana przez służby burmistrza zmieniła dotychczas obowiązującą. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jeden mały szczegół. W dotychczas obowiązującej taryfie cena ścieków od czerwca wynosiła 8,22 zł za kubik. W nowej taryfie cenę tę PODNIESIONO do 9,10 zł. Dodając do tego VAT mamy podwyżkę ceny o złotówkę. Jak to się ma do obietnic przedwyborczych Burmistrza Szlachetki, Radnego Sudra czy Pitali obniżenia cen? Dlaczego Radny Fita nie protestuje chociaż nowe taryfy najbardziej uderzają w mieszkańców bloków i rodzin wielodzietnych? "

  Może coś mnie ominęło ale z tego co mam na rachunku to od CZERWCA 2016 jest cena 9,1 netto za 1m3 ścieków. Więc o jakiej podwyżce mówimy??

  6 7

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 17 maj 2019

  No przecież nie było dużo ludzi i nie ma się co z tego powodu unosić.

  18 6
 • 16 maj 2019

  Jaka podwyżka ścieków, skąd masz takie informacje. Z tego co wiem to ostatnia podwyżka opłat za ścieki miała miejsce w 2016 roku.

  9 15

Fotowoltaika

 • 16 maj 2019
  Konto usunięte napisał/a:

  Wiem że było bardzo dużo chętnych. Sąsiad złożył wniosek i wiem że jesienią (2018) była u niego firma dokonywać pomiarów na dachu. Nie wiem kiedy będzie cokolwiek zakładane.

  W maju miał byś przetarg na wykonawcę instalacji i dopiero na początku czerwca gmina pod koszt 1kW instalacji.

Strajk nauczycieli: Większość pracowników szkół "za". Te placówki będą protestować

 • 22 mar 2019

  Wiecznie nienażarci.

  69 42

Praca w Jutax

 • 28 lut 2019
  czerwona7991 napisał/a:

  Niestety nie słyszałam o nich pozytywnej opini od znajomych którzy tam pracowali

  Zapytaj dlaczego już nie pracują. Z tego co wiem większość została zwolniona na własne życzenie a nie sama odeszła

  4 2

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 22 paź 2018

  Jarek gratulacje

  64 59

Krzysztof Halek: Gmina Myślenice może być doskonałym miejscem do uprawiania sportu i do rekreacji

 • 19 paź 2018

  A ja myślałem że pan Halek trzyma taczki w rękach na których wcześniej wywiózł obecnego burmistrza.

  8 4

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

 • 19 paź 2018

  W poniedziałek przegrani jeden za drugim chodzą od tablicy ogłoszeniowej do tablicy ogłoszeniowej i zbierają wszystkie plakaty, banery i co popadnie związane z wyborami.

  4 1

Kierowcy nie mają obowiązku wożenia ze sobą dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia aktualnego OC

 • 7 paź 2018

  A co w przypadku wypadku, kolizji. Do tej pory można się było "dogadać" na miejscu spisać oświadczenie. Teraz bez danych z polisy OC to nie możliwe. Wychodzi na to że za każdym razem trzeba będzie wzywać policję która sprawdzi dane w CEPIK-u

  2

Raciechowice: Mieszkańcy dalej bez wody. Na wyniki jej badań poczekają do 12 października

 • 7 paź 2018

  Miasto-info Myślenice oczami mieszkańców. Myślenice nie powiat

  1 4
 • 5 paź 2018

  No i ....? Gdzie tu związek z Myślenicami?

  3 4

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 5 paź 2018

  Kolorystyka i drzewo na 1 planie przypominają mi ikonkę skażenia radioaktywnego i zapewne tak będzie jak Halek wygra wybory, czego mu z całego serca nie życzę.

  16 12

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • 4 paź 2018

  Czy ktoś jest w stanie się jeszcze na tą kiełbasę wyborczą nabrać. Skoro burmistrz Ostrowski M. przez całe swoje kilka kadencji nie zrobił tego co kandydat na burmistrza Halek K. obiecuje podczas swojej kampanii to jakim cudem panu Halkowi się to uda? Skąd on weźmie na to pieniądze bo przecież podatków nie podniesie? nie zwiększy cen za media zależne od gminy?. Może gdzieś pod zegarem jest magiczna drukarka złotówek!

  12 7

Myślenice: Ruszyły prace nad rewitalizacją centrum. Trwa remont alejek wokół kościoła

 • 2 paź 2018

  Zadziwiające jest to jak łatwo przychodzi wydawanie publicznych pieniędzy oraz dalsze zadłużanie gminy odchodzącemu burmistrzowi. Nie ma to jak rzucanie kłód pod nogi nowemu gospodarzowi Myślenic. Zamiast działać na rzecz lokalnej społeczności, która wcale łatwo nie ma w gminie gdzie opłaty za media są bardzo duże to jeszcze dodatkowe obciążenia w postaci kredytów które to będziemy wszyscy spłacali czy tego chcemy czy nie.

  11 5

Aktualności z Trzemeśni

 • 19 wrz 2018
  janosik 23 napisał/a:

  A czy Skalnikowi potrzebne są piłko chwyty na starym boisku myślę że nie plac zabaw nie ma racji bytu na rok 2019 bo rusza budowa orlika i gdzie go usytujecie poczekajmy jak zrobią boisko i wtedy pisać projekt o plac zabaw monitoring w całej wsi a nie przy kościele jak ksiądz agituje to niech wyłoży kasę i sobie zrobi pod kościołem a quad moim zdaniem to lepsze bo przyda się strażakom do różnych wyjazdów w terenie tródnodostępnym dajmy im szansę nie tylko na naszym terenie ale i na terenie gminy są nieraz róże akcje gdzie trzeba ściągać z odległych jednostek sprzęt a tak to byłby na wyposażeniu OSP Trzemeśnia i służyłby w całej parafii i nie tylko

  ten orlik już w lipcu miał się budować a tu połowa września i d..a blada :)

  5 1
 • 12 wrz 2018

  Zachęcam do wzięcia udziału w budżecie obywatelskim 2018. Nie przegapmy takiej szansy dla naszej miejscowości. Zagłosujmy wszyscy na projekt nr 12 "Wykonanie bezpiecznej, elastycznej nawierzchni na placu zabaw dla naszych dzieci który mieści się na placu między OSP a Kościołem. Nie bądźmy bierni tylko zróbmy wszystko aby nasze dzieci miały lepiej i bezpieczniej na placu zabaw .

  10 7

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka kandydatem PiS na burmistrza Myślenic [WIDEO]

 • 11 sie 2018

  Jarosław Jarosław. Miłość miłość w Zakopanem... a to nie ten Jarosław.

  23 36