Spór o grób żołnierzy Armii Czerwonej. Czy przedstawiciele gminy powinni składać tam kwiaty? Zdania samorządowców są podzielone

 • 5 gru 2023

  Większość ocenia ten problem kojarząc go z obecnie istniejącą sytuacją. Jakoś umyka im fakt, że to jest mogiła tych którzy walcząc podczas II wojny światowej upatrywali swe zadanie nie tyle w oswobodzeniu Polski co w pokonaniu hitlerowskich Niemiec. Bez względu na swój punkt widzenia jaki reprezentują komentatorzy i miejscowi Włodarze, tym poległym żołnierzom należy się szacunek i uszanowanie miejsca ich pochówku. Żenujący był widok mogiły w dniu Święta Zmarłych. Inną sprawą - wg.mnie - jest sposób zagospodarowania tej mogiły. Uważam, że jest ona zbyt rozległa..
  Uważam, że nadszedł czas by dokonać stosownych zmian.

  6 2

WYBORY 2023

 • 14 paź 2023

  Gdzie mogę znaleźć wykaz lokali wyborczych i przynależnych do nich ulic. Zjeźdxiłem całe miasto i nigdzie nie znalazłem.

  4

Dermatolog dr Gdula

 • 13 lip 2023

  rejestracja 123127317, +48799033707

  1

Policjanci z Myślenic odznaczeni medalami. W grudniu z narażeniem życia wyprowadzili mężczyznę z płonącego budynku

 • 15 lut 2023

  tym razem nie bardzo.Dlaczego brak księdza na uroczystości /np. "Ojca Ry..../? To chyba poważne uchybienie !! Jak wam nie wstyd Szefostwo??

  10 6
 • 15 lut 2023

  a co to było? pancerfaust????

  6 4

Musi tak właśnie być ??

Pomoc Ukrainie

Problem z gołębiami

 • 19 maj 2019

  też takuważam

  10 1

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 16 maj 2019

  pewnie dziś abo jutro pokażą.

  1 10

Naprawa rzutnika

 • 10 cze 2018

  spróbuj w e-multimedia na Niepodległości naprzeciwko sklepu z farbami.

  1

Daniel Obajtek - były wójt Pcimia został prezesem PKN Orlen

 • 8 lut 2018

  beka smiechu w tych komentarzach. Akcjonariusze nie wierzą w Jego umiejętności o czym świadczą spadki kursu Orlenu na giełdzie. Zobaczymy co będzie dalej.

  24 4

Busy będą jeździć pod Galerię Krakowską do końca czerwca

 • 17 cze 2017

  a potem co??

  19 57

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • 27 gru 2016

  I cóż wielkiego się dzieje? Przecież to normalność i jak każdego roku - niespodzianka na Nowy Rok. Czemu tak "psy wieszać" na obecnie nam panujących w Gminie? Czyż podwyżki cen wody nie generuje podwyżka prądu, gazu, ropy i jej pochodnych?. Mimo wszystko jest to doskonała pożywka dla opozycjonistów. Oni jednak nie są zwolnieni od myślenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3 12

MYŚLENICE RYNEK -sprzeciw wobec powrotu dyktatury i PRLu w rocznicę stanu wojennego

 • 17 gru 2016

  No i jakie macie Szanowni Forumowicze prognozy dla obecnie nam panujących w świetle aktualnych wydarzeń?

Dłużnicy

 • 26 cze 2016

  Jak sądzicie - czy podanie do publicznej wiadomości nazwiska i imienia dłużnika może być niezgodna z prawem? Czy może to być skuteczny sposób na skłonienie go do zwrotu długu?

  8 7

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • 23 cze 2016

  Z jednej strony mamy deflację, więc dlaczego drożeje?
  Z drugiej zaś strony wszyscy byśmy chcieli: obniżki rachunków m.in. za wodę, śmieci, podatków itd. Nowa władza ma spełnić nasze oczekiwania? E.... to bzdura !

  10 3

Rozdęta biurokracja w czasach rządów Platformy obywatelskiej

 • 2 maj 2016

  Ty alber ... powinieneś sie chyba doktoryzowaćw tym temacie. Coś Ci ten Tusk zupełnie "nie leży" . Ja natomiast dziś słyszałem, że w obecnym rządzie mamy ponoć 97 v-ce ministrów !!!!!!!! Niesłychane !!!!!

  13 17

Myślenicki patrol POLICJI

 • 2 maj 2016
  Lilka 1 napisał/a:

  A prawdziwy katolik ( w Polsce jest ich podobno prawie 100% ) faktycznie powinien wziąć ich na obiad, szczególnie w ogłoszonym obecnie przez papieża roku miłosierdzia. Tylko u nas wszystko jest na pokaz i na pozór. Większość odstoi godzinę w niedzielę w kościele, może i wysłucha głoszonych tam przesłań, ale z ich realizacją to już cieniutko. Ale powiedz jednemu czy drugiemu, że nie na odstaniu w kościele polega katolicyzm...

  Ale my tu o menelach a nie o katolicyźmie. Weź ich na obiad, postaw kotleta, po piwie i rzuć im jeszcze parę złotych na wieczorne piwko. Ach !! Ty chyba myślisz, że oni do kościoła chodzą.

  1

To co się wyprawia w starostwie przechodzi ludzkie pojęcie!

 • 24 kwi 2016

  O kułwa !!! Ale cyrk !!! Ale wstyd !!!

  13 2

Może jest czas by coś z tym zrobić

 • 9 kwi 2016

  Jestem częstym bywalcem cmentarza komunalnego obok kościółka na Stradomiu. Uważam, że zagospodarowanie części przeznaczonej na mogiłę poległych w walkach o niepodległość Polski żołnierz jest niewłaściwe. O wiele łatwiej można by było nadać właściwy stan estetyczny temu miejscu gdyby mogiła ta nie zajmowała tak wiele miejsca.

  6 10

Dam Pracę: Składanie długopisów od zaraz. Umowa o pracę.

 • 24 lis 2015

  UWAGA !!! To ogłoszenie jest w dziale "ogłoszenia" tego portalu, aktualnie na stronie "3". Bądźcie ostrożni !!
  Zwróciłem sie o warunki współpracy, otrzymałem i zapisy budzą poważne wątpliwości.

  12 1
 • 23 lis 2015

  Już kiedyś dawno spotkałem się z tego typu ofertami. Coś z nimi było "nie tak". Tym razem też mam pewne podejrzenia-zastrzeżenia. Ktoś więcej może wyrazić swoją opinię na ten temat?

  10 1

Tłumy dla Ksawerego. Zebrano 1 191 532 zł . To więcej niż potrzeba

 • 30 sie 2015

  No niestety, nie udało mi się wziąść udział w tym spotkaniu na Rynku. W dalszym jednak ciągu chętnie dokonam wpłaty na rzecz Ksawerego. Gdzie i jak mógłbym to uczynić?

  13 5

Mlekomaty w Myślenicachi okolicach

 • 26 lip 2015

  ja nie kupuję w mlekoautomacie bo sie boje, że nie poradzę se z jego obsługą / gdzie podstawić butelkę, które guziki nacisnąć, gdzie wrzucić piniądze - czy musza być monety, czy ten mleko.......... wydaje resztę, czy mnie nie oszuka itd, itp. Ileż może być problemów z powodu odrobiny mleka!!!!!!!!!!! Stres też może zabić !!!!!!!!!!

  5 7