Ekonomia w SSW?

 • 28 kwi

  potrzebuje opinii na temat niestacjonarnej ekonomii na SSW w myślenicach - jeśli ktoś studiuje to proszę na priv również :-)

Budynek urzędu może grozić katastrofą budowlaną. Gdzie przenieść urzędników?

 • 9 kwi

  źle trafiłeś...z kościołem oraz z wszelkimi przejawami religii.. .nie jest mi po drodze..

  4 5
 • 9 kwi

  na przyszłosc : gdyby miałby budowany nowy budynek gminy - dobre miejsce to sąsiedzctwo nowego przedszkola :-)

  10 2
 • 9 kwi

  pretensje do poprzedniego burmistrza i jego pobocznych.. tyle lat.. zachwalał jakto gminą świetnie rzązi a pozostawił po sobie zgliszcza , gdzie teraz ciężko znaleść rozwiazania m.in co do budyków szkół, opłakanego stanu budynku gminy, co do finansów gminy... zadłuzonej.. ze hej.. p.s nie mówiac o takich przekrętach jak boisko w Harbutowicach.. , kamieniec na malikówce......zalew...

  13 4
 • 9 kwi

  to chyba poprzedni włodzarze Sułkowic ponoszą za to odpowiedzialnośc...

  13 7

Mówi ktoś po norwesku? :-)

 • 2 kwi

  Witajcie - jestem w trakcie nauki norweskiego - obecnie w połowie poziomu B1 - może jest ktoś chętny z Myślenic lub okolic itp . kto również się uczy i chciałby próbować rozmawiać lub uczyć się wzajemnie? może nawet ktoś kto dopiero zaczął swoja przygodę - również wtedy jestem chętna w ramach przypomnienia dla mnie próbować coś tłumaczyć pomagać itp - jak ktoś ma jakies pomysły jest chętny - to niech napisze wiadomość prywatną tu na miasto info :-) p.s nie chodzi mi o żadne dawanie lekcji - tylko wzajemną pomoc , rozmowy itp -w ramach jakby rozrywki itp :-)

  3