Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 17 maj 2019

  Ja uważam wszystkie tomy Władcy Pierścienia Tolkiena za dzieło sztuki. Zamówiłem je sobie w empiku w zestawie na promocji i często do nich wracam. Naprawdę dobra lektura. Film z resztą też super.

Serwis komputerowy

 • 1 kwi 2019
  Pablo napisał/a:

  Dawno nic nie zleciłem do napraw w Myślenicach, bo tu zawsze był problem z częściami. Nawet zakup samego dysku to zawsze słyszałem: "na zamówienie na pojutrze", po czym wsiadałem do samochodu i ogień do Krakowa. W pierwszym sklepie komputerowym kupowałem co mi trzeba było a 2-3 h później było już zamontowane w komputerze.

  Wiem, że tak jest taniej, ale czy kilka dysków, klawiatura, mysz itp to aż takie koszty, żeby prowadząc działalność w tym kierunku nie mieć tego na magazynie ?

  Generalnie swój sprzęt serwisuje w Krakowie. Szybko i bez problemów. Oczywiście szybko jest jak nie padło coś co trzeba zamawiać w serwisie danego producenta...

  Też serwisuje w Krk, bo studiuje tam zaocznie i w sumie i tak jestem tam co weekend. Generalnie jeśli chodzi o moje doświadczenia z serwisami ,to nie mam porównania, bo zawsze korzystałem z usług Galileo. Kumpel mi polecił, jak zaczął szwankować i sprawnie poradzili sobie z naprawą, więc uznałem, że nie będę już kombinować i szukać nikogo innego, bo jestem z nich zadowolony.

  2 4