Gromda 17. Michał Hir z Lipnika wygrywa w walce na gołe pięści

 • 4 cze

  I on teraz te ręce będzie leczył w szpitalu za naszą składkową kasę powinien leczyć się prywatnie skoro na własne życzenia się okalecza.

  7 10

Myślenice. Alkohol, śmiecenie i zakłócanie porządku publicznego. Tymi wykroczeniami zajmie się policja

 • 9 mar 2023

  Jaka wiedza takie plany.

  1

Mąż szefowej PO w Myślenicach brał udział w kolizji na Zakopiance? Sprawa budzi kontrowersje. Ewa Wincenciak-Walas publikuje oświadczenie

 • 12 wrz 2022

  Może pies z kulawą nogą nie ale opinia publiczna nader często jest informowana o kolizjach drogowych zwłaszcza kiedy sprawca oddala się z miejsca wypadku zamiast pomóc ofiarom do czego zobowiązuje go prawo Jeśli to prawda że na miejscu wypadku pojawiła się właścicielka pojazdu wraz z lewym kierowcą to świadczy o próbie matactwa i oszustwa ofiar wypadku oraz wymiaru sprawiedliwości i nie ma tu nic do rzeczy opcja polityczna ponieważ prawo jest /powinno być /równe dla wszystkich. I jeśli rzeczywiście panie Ewa pojawiła się na miejscu wypadku to to całe jej oświadczenie jest po prostu śmieszne.

  35 4

Pierwsi mieszkańcy Myślenic przeciwko budowie S7 w mieście. „Nie tędy droga! Stop!”

 • 18 lut 2022

  Silnik spalinowy ma ponad 150lat i dalej jego zasada działania jest taka sama pożera ropę i benzynę w tym czasie postęp w telofonii czy informatyce jest kosmiczny jak myślisz dlaczego przez tyle lat nie udało się nic z tym zrobić??? Sądzisz że właściciele szybów naftowych tak szybko wyzbędą się swoich dochodów?? Samochodów będzie coraz więcej i spalin też.

  16

Myślenice. Mieszkańcy ulicy Średniawskiego mają dosyć parkujących tam samochodów. Napisali list do burmistrza

 • 30 sty 2022

  Caritas nie mógł by tam zrobić parkingu zamiast tego kawałka trawniczka? Pomyślcie ile samochodów by się zmieściło parkując prostopadle do budynku. Co się tyczy budynku stojącego na przeciw caritasu gdyby tam ktoś wybudował jednorodzinny domek o podobnej wielkości coś b y się zmieniło dla okolicy???

  3

Mieszkaniec Dobczyc zbudował najmniejsze akwarium na świecie. Trafił do Księgi Rekordów Guinessa

 • 4 sty 2022

  ale że takie maleństwo pomieści tyle wody 9mln

Kolejne progi zwalniające na Zarabiu. „Mamy nadzieję, że mieszkańcy będą czuli się bezpieczniej, a kierowcy będą poruszać się z głową”

 • 25 lis 2021

  Ciekawi mnie bardzo dlaczego tak jest że jedzie jeden z drugim do UK i tam nosi maseczkę przestrzega obostrzeń przepisów drogowych i w ogóle a starczy że przyleci do Polski na kilka dni i od razu jazda że popieprzony kraj popieprzony rząd że wszystkie obostrzenia są nie konstytucyjne że nikt nie ma prawa mu nakazać nosić maseczkę czy się szczepić. W innych krajach też nie ma stanów wyjątkowych rząd wydaje jakąś dyrektywę i jakoś nikt nie ma z tym problemu a u nas cały czas płaczą bo im wolność zabierają. Jakoś wszyscy Polacy co pracują w Austrii potrafią się dostosować do przepisów a w kraju nie. To samo tutaj progi im przeszkadzają, a nauczcie się przestrzegać przepisów i nie będzie potrzeba progów.

  1

Myślenice: Narodowy Bieg Stulecia odwołany. Biegacze zostali na lodzie, a samorządowcy kłócą się w sieci

 • 23 lis 2021

  Jedno pytanko mam do ciebie kto obalił pierwszy demokratycznie wybrany rząd Olszewskiego kojarzysz może???

  1

Oświetlone cmentarze to świadectwo naszej pamięci. Tak wygląda myślenicka nekropolia po zmroku

 • 2 lis 2021

  Pamiętam jak za dziecka chodziło się z rodzicami porządkować groby przed świętem zmarłych wtedy większość grobów to były tzw. groby ziemne na co dzień zarośnięte trawą która była wyższa niż ja, w ostatnich dniach odwiedziłem sporo grobów i nigdzie nie znalazłem zarośniętych niezadbanych grobów. Jeśli masz jakiś grób którym się opiekujesz to i Ty podążasz za modą więc nie ma co marudzić. Najważniejsze że obecne cmentarze są przepiękne i to cały rok.

  11 5

Wjazd na Chełm dla wszystkich? Starosta nie pozostawia złudzeń

 • 22 paź 2021

  Nie bardzo rozumie o co idzie panu staroście czyżby ludzie z Chełmu mieli jakieś węższe samochody? Oni się jakoś mijają a reszta nie da rady? Dlaczego ten zakaz nie obowiązuje w zimie kiedy dojazd jest najgorszy? Czyżby chęć przykrycia nietrafionej inwestycji?

  5 2

Budżet Obywatelski 2022: Są wyniki glosowania. Wziął w nim udział co piąty mieszkaniec gminy

 • 11 paź 2021

  Nie głosowało się na pana Ostrowskiego ani na radnego Górkę to i placu zabaw nie ma.
  Zastanawia mnie po co ogłasza się co roku nowe projekty skoro pierwsza edycja do dziś nie jest zrealizowana???

  1

Tomasz Burkat nie jest już komendantem straży miejskiej w Myślenicach

 • 31 maj 2021

  Pamiętam jakiś czas temu była dyskusja o zasadności i potrzebie istnienia straży miejskiej i większość obstawała za jej rozwiązaniem a dziś tyle hałasu o zmianę komendanta, może zastanówmy się ile nas podatników kosztuje cała ta straż miejska i do czego nam potrzebna.

  1 3

Pieszy z pierwszeństwem i koniec z jazdą na zderzaku. Od czerwca obowiązywać będą nowe przepisy

 • 29 maj 2021

  dziwne że jakoś w innych krajach piesi od dawna mają pierwszeństwo i żyją tylko w Polsce się nie podoba zresztą u nas każdy przepis się nie podoba cały świat np w maseczkach śmiga tylko u nas są niekonstytucyjne

  1

Myślenice, Dobczyce, Pcim. Śmieci coraz więcej. Problem dociera do gospodarzy. Jak go rozwiązać?

 • 14 maj 2021

  Jest takie stare dobre powiedzenie żądasz czystości zachowaj ją sam. Pełny kosz nie upoważnia do wyrzucania śmieci pod nogi, w domu też tak robicie??

  9 4

Przybywa chorych, wydłużają się kolejki do wymazu, rząd wprowadza nowe obostrzenia

 • 12 paź 2020

  Tak się zastanawiam jeśli podchodzi do mnie ktoś bez maseczki i przejadę go gazem pieprzowym po ryju czy to będzie legalne czy nie, jak myślisz pan Kracy czy to będzie samoobrona czy nie.

  25 41

Nadleśnictwo Myślenice wprowadza zakaz wstępu do lasu

 • 22 mar 2020

  Rząd włoski zaufał swoim obywatelom rezultat znamy wszyscy, a tak przy okazji okoliczne lasy np polana Mikołaj są lasami prywatnymi.

  3 1

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł

 • 6 mar 2020

  Jak słusznie pani zauważyła to my wszyscy płacimy tym służbom co za różnica w jaki sposób??

  7 7

Była wiceprzewodnicząca komentuje odwołanie i zastanawia się nad miejscem, które zajmie przy stole

 • 6 mar 2020

  Takie bajdurzenie wyszukiwanie na siłę czegoś co mogło by zaszkodzić burmistrzowi a przysporzyć chwały radnym bez układu. Żadnych konkretów

  3

Biuro paszportowe w Myślenicach? Może… ale nie wcześniej niż za 2 lata

 • 6 mar 2020

  Według danych na świecie jest 195 państw do ok 40 z nich możemy wyjechać bez paszportu pozostaje ponad 150 a to przemawia za biurem paszportowym

Płatne parkingi przy ul. Szpitalnej. Radni myślą o kolejnych parkomatach w okolicach galerii

 • 6 mar 2020

  Od ul, Mickiewicza za oddziałem bodaj pulmonologi jest całkiem sporo miejsca można by tam zrobić parking

  1

Niewidoczne przejście dla pieszych i lustro odbijające niebo

 • 26 lis 2019

  ktoś dał zezwolenie na takie coś

Policjanci sprawdzali busy. Zatrzymali prawo jazdy oraz 5 dowodów rejestracyjnych

 • 10 lis 2019

  a kto sprzedał pks

  1
 • 10 lis 2019

  Końcem roku 2007 MPK Łódź zakupiła od gminy pakiet większościowy PKS-u również w tym czasie gmina sprzedała plac na którym był parking autobusów myślenickim kupcom. Teraz mamy galerie zamiast autobusów.

  1

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 14 sie 2019

  To ja ci wyjaśnię, otóż nie jestem za wycinaniem drzew ale potrafię zrozumieć jakie konsekwencje poniesiemy wszyscy zmieniając zatwierdzony projekt który jest w fazie realizacji od przeszło roku.

  3

Mieszkańcy mówią „Stop wycince drzew na Rynku w Myślenicach”

 • 14 sie 2019

  A nie zauważyłeś kolego że rewitalizacja trwa już od zeszłego roku??? Nie jestem zwolennikiem wycinania drzew ale gdzie byli ci wszyscy przeciwnicy kiedy był wystawiony projekt rewitalizacji dlaczego już wtedy nie protestowali co spowodowało że nagle teraz chcą bronić drzew.

  20 6