Policjanci sprawdzali busy. Zatrzymali prawo jazdy oraz 5 dowodów rejestracyjnych

 • 10 lis

  a kto sprzedał pks

 • 10 lis

  Końcem roku 2007 MPK Łódź zakupiła od gminy pakiet większościowy PKS-u również w tym czasie gmina sprzedała plac na którym był parking autobusów myślenickim kupcom. Teraz mamy galerie zamiast autobusów.

  1

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 14 sie

  To ja ci wyjaśnię, otóż nie jestem za wycinaniem drzew ale potrafię zrozumieć jakie konsekwencje poniesiemy wszyscy zmieniając zatwierdzony projekt który jest w fazie realizacji od przeszło roku.

  3

Mieszkańcy mówią „Stop wycince drzew na Rynku w Myślenicach”

 • 14 sie

  A nie zauważyłeś kolego że rewitalizacja trwa już od zeszłego roku??? Nie jestem zwolennikiem wycinania drzew ale gdzie byli ci wszyscy przeciwnicy kiedy był wystawiony projekt rewitalizacji dlaczego już wtedy nie protestowali co spowodowało że nagle teraz chcą bronić drzew.

  20 6

"Jak to nie mam pierwszeństwa?!" To skrzyżowanie nadal sprawia wam kłopot

 • 23 lip

  najbardziej irytują mnie ludzie kupujący kolejny samochód nie zastanawiając się gdzie go zaparkują bo przecież to miasto powinno im zagwarantować parking a może na dachu bloku w którym się mieszka

  1
 • 23 lip

  sranie w banie, zwróć uwagę po ile lat ma ok 80% budynków w Myślenicach kiedy je budowali ilość samochodów można było policzyć na palcach

 • 23 lip

  w radiowozach też są ludzie i też popełniają błędy

  1
 • 23 lip

  chyba pomyliłeś miejsca

Pożar śmieci na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów. Hydranty były niesprawne. Strażacy dowozili wodę

 • 14 lip

  przecież nieużywany hydrant nie może się sam zepsuć zresztą tam nie bardzo jest co zepsuć trzeba trochę siły aby otworzyć zawór i tyle panowie strażacy przed każdym stojący hydrantem jest dodatkowy zawór który trzeba otworzyć ot cała tajemnica

  7 23

Kładka nad Bysinką: Władza swoje, mieszkańcy swoje

 • 10 lip

  A z tymi lumpami zdało by się porządek zrobić zwłaszcza ławeczka przy moście łączącym Poniatowskiego z tzw końskim rynkiem nie jest zbyt reprezentacyjna dla miasta

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 25 cze

  11 wstrzymujących się to też armia tyle że bez układów aż dziw bierze że nikt się nie wyłamał żeby choć jeden sprzeciw a budżety obywatelskie od 2 lat nie zrealizowane może warto by dać wotum nieufności radnym którzy byli w poprzedniej kadencji jakoś nikt z nich nie pyta dlaczego te projekty nie są zrealizowane.

  29 24
 • 25 cze

  do tej pory mieliśmy samych prawników lub ekonomistów jeden od historii inny od prac ręcznych

  39 16

Radni Bez Układów: Od burmistrza Szlachetki domagamy się przeprosin i zaprzestania języka poniżania

 • 21 cze

  Weź się nie ośmieszaj, posłuchaj albo poczytaj jakie bzdury plecie ta pani która też nie ma zielonego pojęcia o funkcjonowaniu gminy sterowana przez własnego mężusia któremu nie powiodło się w wyborach parlamentarnych w raz z Nowoczesną jak i w wyborach do rady gminy aktualnie bawiącego się w dziennikarza którego to pani radna bez układów we wniosku do rady miasta zaproponowała jako zamiennik myślenickiej telewizji internetowej, a kiedy któryś z radnych zwrócił uwagę że rodząca się dobra radna uprawia prywatę wycofała wniosek który natychmiast został na nowo złożony przez radnego Wójtowicza. To jest ten brak układów tak?? Brak prywaty?? Nie wydaje mi się aby nowy dobry radny zaczynał swoją prace dla miasta od ustawienia własnej rodziny.

  4 6

Czy gminy powinny zapłacić nauczycielom za czas strajku? Temat dzieli radnych [WIDEO]

 • 14 maj

  Nieprawda w szkołach trwały egzaminy gimnazjalne oraz ósmoklasistów a co za tym idzie reszta dzieciaków niezależnie od strajków miała wolne jak co roku. Z powodu strajków dzieciaki pauzowały raptem 3 czy 4 dnia z tego wynika że strajk był raczej nastawiony na zablokowanie egzaminów, i za to mamy im zapłacić? Zresztą sondaż mówi sam za siebie 76% na nie.
  Ktoś tu pytał jaki wpływ na wynik egzaminów miał strajk a choćby niepewność do ostatniej chwili i stres z tym związany.

Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 28 mar
  9 10