Droga na Chełm niszczeje. Czy mieszkańcy doczekają się remontu?

 • 22 maj

  Drogi Panie Sinbay, jak się Pan nie orientuję to proszę się nie wypowiadać na publicznym forum. Oczywiście jest (śmieszny) zakaz wjazdu ale tylko i wyłącznie dlatego że wkoło są lasy Państwowe. Nikt do tego zakazu się nie stosuje. Gdy przyjdzie wekeend pełno samochodów z obcymi rejestracjami . A co najlepsze do jeszcze dochodzi do takich sytuacji ze pseudo turysci nie dosc ze na zakazie wjeżdzają to jeszcze zostawiaja samochody na prywatnych dzialkach gdzie popadnie nawet przed prywatnymi domami i idą w pi,,u. A policja na to: proszę sobie paliki wbic to nie bedą wjeżdzac.
  Droga nie jest mieszkanców , i myśle że z Pana kieszeni na ten remont by nie poszło. Jak widać nikt za drogę odpowiedzialnosci nie bierze.

  10 22

„Żeby się stąd wydostać, trzeba uprawiać kombinacje alpejskie”. Nikt nie wozi pasażerów z Poręby

 • 15 kwi

  Na Chełmie bus nie jezdzi.

  3 1

Strajk nauczycieli: Większość pracowników szkół "za". Te placówki będą protestować

 • 23 mar 2019

  Strajk?to jakies nie porozumienia.Dlaczego strajkuja tylko ci którzy dobrze zarabiaja?Policjanci, lekarze, nauczyciele.Dlaczego osoby które maja najniższa krajowa nie strajkują?Bo sie boją ze prace stracą i ciesza sie z tego co maja.Który zawód tak jak nauczyciele maja wakacje płatne (ponad 2 miesiaće)ferie, przerwy świateczne)Moje zdanie takie ze w dupach wam sie poprzewracalo.

  37 18