Parkometry zastąpiły parkingowych. Za brak biletu postojowego zapłacimy 50 zł

 • Michał 23 maj 2019

  Ale może w końcu będą wolne miejsca. Przy szpitalu szczególnie.

  3 4

Nowe inwestycje w skateparku w Myślenicach

 • Michał 23 maj 2019

  Brakuje toru dla mniejszych dzieci. Czegoś na wzór tego który znajduje się w krakowie w parku Jordana oraz w parku AWFu. Niestety tu mniejsze dzieciaki są zagrożeniem a szkoda.

  6

Chełm: Stacja narciarska ma nowego właściciela

 • Michał 27 lis 2014

  Jestem dobrej myśli. Niestety wypowiadają się w większości osoby nie mające pojęcia co gdzie i jak i przez kogo. Ta zima da nam wiele odpowiedzi! Oby nas nie zawiodła :D

  2

Quady jak samochody: Policjanci będą je kontrolować na nowych zasadach

 • Michał 12 kwi 2014

  Czasy się zmieniają! Trzeba tolerancji i zrozumienia dla każdej ze stron! Niestety Polacy to taki bardzo skrajny naród!

  10 7

Drogi po zimie: Ulicy Zdrojowej przydałby się remont. Którym jeszcze?

 • Michał 20 lut 2014

  Dziwni mnie strasznie, że na takie naprawy nie ma żadnej gwarancji. Firma załata zrobić dokumentacje jeśli nie wytrzyma okresu gwarancji, a to co było robione raczej całego roku nigdy nie wytrzyma. Egzekwować od wykonawcy naprawę.
  Takie rzeczy nie u nas ktoś ma stałe zlecenie. Dwa razy w roku łata te same dziury!

  12 5

zdjęcie a film

 • Michał 22 mar 2011

  Moim zdaniem jest dokładnie przeciwnie, nie zdajemy sobie nawet z tego sprawę ale w chwili obecnej fotografia nas zalewa szczególnie w internecie! Co do fotografii ślubnej mekii ma racje w moim przypadku też tak było zdecydowanie więcej ślubów bez kamerzystów! W naszym społeczeństwie dopiero się kształtuje świadomość fotograficzna!

  1

w miare tani adobry fotograf

 • Michał 16 mar 2011

  Już tak w naszym kraju jest, że ludzie nie zajmujący się danym tematem najwięcej wiedzą ile to czasu i trudu kosztuje! Co do technicznej strony fotografii nie będę się wypowiadać bo można by dużo o tym prawić. Co do sprzętu to moim zdaniem jeśli ktoś uważa się za profesjonalnego fotografa to w torbie jaką zabiera ma sprzętu za około 25 tyś zł. Ni ogranicza się do jednego body i jednego aparatu. Mekii szybko wyklejasz te albumy ;)

  1 1

Warsztaty Fotograficzne: Fotografia Nocna

 • Michał 24 lut 2011

  Czarny aparat to i zdjęcia czarno-białe :)
  Dzięki

 • Michał 24 lut 2011

  Witam
  Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu z pleneru odbywającego się po warsztatach :)
  http://miit.pl/blog/archives/715

Myślenice: Otwarcie Music Clubu w Hotelu Black&White

Zarabie Jam 2010: Koncert Farben Lehre

 • Michał 27 cze 2010

  Dziś próba reportażu z imprezy Zarabie Jam 2010 - Koncert Farben Lehre. Mam nadzieję, że zdjęcia choć w niewielkim stopniu oddają klimat imprezy!
  http://miit.pl/blog/archives/580

Wielka woda 2010: Tworzymy raport powodziowy z powiatu

Klip studia PeepHole z Myślenic w fińskim MTV

 • Michał 8 mar 2010

  Gascan chciałbym zobaczyć to Twoje "dzieło". Bycie mocnym w klepaniu na klawiaturze nie jest trudne :D

 • Michał 8 mar 2010

  Pony już nie długo nie będę się mógł po autograf dopchać :)
  GRATULACJE!!!

Ktoś chętny na siatke we wtorki o 20?

 • Michał 7 sty 2010

  Witam.
  Mam propozycje brakuje mam kilku osób do składu. Wynajmujemy sale i jest nas przeważnie 8-9 osób chętnie kogoś przygarniemy jeśli ma ktoś ochotę zagrać z nami. Spotykamy się w każdy wtorek od 20 w Myślenicach. Jeśli ktoś chętny proszę pisać na priv.
  pozdrawiam Miit.

Stok narciarski: Przygotowania do sezonu zimowego

 • Michał 20 gru 2009

  Tak czy tak na stoku sa kamienie i bedzie troche rysowac narty !

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

 • Michał 20 lut 2009

  [quote=:[hr][quote]Miit napisał]Ludzie o co tyle krzyku? Nie podoba się to nie musicie więcej przyjeżdżać myślę, że jak ubędą Wasze osoby to wyciąg nie zbankrutuję. Przecież w Małopolsce jest w czym wybierać jeśli chodzi o stacje narciarskie. Na pewno znajdziecie wyciąg na którym muldy się nie robią tylko nachylenie będzie takie, że nawet w dół będzie Was ciągnąć orczyk :)
  Nikt tego nie ukrywa Chełm to wyciąg dla narciarzy którzy umieją jeździć na nartach, nie koniecznie takich którzy umieją utrzymać równowagę ale na każdej muldzie się wywracają.
  Na Chełmie bywam średnio 2/3 razy w tygodniu w różnych godzinach stacja ma swoje plusy i minusy, dla mnie tych drugich prawie nie ma![/quote]

  No ale się wysiliłeś chłopie.I co wynika z Twojej gadki? Niic.Każdy może wyrazić swoje zdanie.Wolność słowa nie? Każdy kto był na Chełmie wie jak sprawy się mają a twoja opinia też jest subiektywna jak innych forumowiczów.Nie ma znaczenia to dla jakich narciarzy jest ta stacja , umiejących jeździć czy nie , wywracających się na muldach czy nie. Przede wszystkim dla narciarzy , którzy mają kasę i to się liczy.[/quote]

  Z tą kasą się nie zgodzę bo to jeden z tańszych wyciągów. Choć nie można powiedzieć żeby narciarstwo było tanim sportem :( niestety

 • Michał 20 lut 2009

  Ludzie o co tyle krzyku? Nie podoba się to nie musicie więcej przyjeżdżać myślę, że jak ubędą Wasze osoby to wyciąg nie zbankrutuję. Przecież w Małopolsce jest w czym wybierać jeśli chodzi o stacje narciarskie. Na pewno znajdziecie wyciąg na którym muldy się nie robią tylko nachylenie będzie takie, że nawet w dół będzie Was ciągnąć orczyk :)
  Nikt tego nie ukrywa Chełm to wyciąg dla narciarzy którzy umieją jeździć na nartach, nie koniecznie takich którzy umieją utrzymać równowagę ale na każdej muldzie się wywracają.
  Na Chełmie bywam średnio 2/3 razy w tygodniu w różnych godzinach stacja ma swoje plusy i minusy, dla mnie tych drugich prawie nie ma!

 • Michał 17 lut 2009

  W Myślenicach działa szkółka narciarska: co pisze na stronie wystarczy poczytać http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,szkolka_narciarska.php i jest też wyciąg talerzykowy dla początkujących też piszę na stronie http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,trasy_narciarskie.php
  Moim zdaniem jeśli sobie radzi to myślę, że z instruktorem spokojnie sobie poradzi nawet na dużej trasie co zaowocuje na pewno dużym doświadczeniem dla dziecka!

 • Michał 16 lut 2009

  [quote=F15H3R napisał:[hr][quote]]F15H3R chyba nie byleś na zarabiu nigdy.Ludzie jadący na wyciąg przecież nie zostawiają samochodów w rynku tylko i tak przejeżdżają obok kościoła,zacisza oraz zamkowej i jadą na parking pod Ambasadorem (black&white jak kto woli).Tak więc zanim coś wyskrobiesz następnym razem to wcześniej trochę pomyśl:)[/quote]
  To się mylisz bo bywam tam często. Tym bardziej w niedziele. [/quote]

  To rozumiem, że bywasz w niedziele ale na rynku a nie na wyciągu :D bo nie było by najmniejszego sensu zostawiać samochodu na rynku! Pod wyciągiem w tygodniu nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem, jeśli chodzi o weekend to na dole są dwa na prawdę pojemne parkingi i nie spotkałem się z tym żeby na nich brakło miejsca.

 • Michał 4 sty 2009

  Dla dzieci i uczących się jest drugi mniejszy stok o mniejszym nachyleniu! Co do muld to na stoku o takim nachyleniu trasy i przy takiej ilości ludzi na stoku powstawanie muld jest procesem nieuniknionym.
  Stok jest wymagający szczególnie w godzinach wieczornych tu muszę się zgodzić jednak narciarze jak i snowboardziści słabiej sobie radzący na pewno nie będą żałować jeśli przyjadą w godzinach porannych w weekend lub popołudniowych w tygodniu wtedy nie ma jeszcze muld i jest dużo łatwiej.

  1
 • Michał 1 sty 2009

  Ciesze się na samą myśl :)

  1
 • Michał 30 gru 2008

  Myślę, że do soboty wytrzymacie, a warunki będą bardzo dobrze :) Lepiej otworzyć o weekend później niż potem słuchać jakie złe warunki są :D

  1