"Dobra zmiana" PiS

 • 14 paź 2019
  Mohikanin napisał/a:

  1/3 budżetu Unii to rolnictwo. O tym nie mówili w TNN24?

  Gorzej. Mówili. Budżet na rolnictwo będzie w gestii jednego z wiceprzewodniczących Komisji, Belg. Wojciechowskiemu zostawią klimat, czyli go udupią.

  2 3
 • 14 paź 2019
  Mohikanin napisał/a:

  6-7% większe poparcie wynikające z przekonania nieprzekonanych i przekonania sceptycznych to sukces. poza tym obecnie mamy inną rzeczywistość po nowym rozdaniu w Komisji Europejskiej, gdzie tylko pozostał plujący siarą łysy pitbul Timmermans, któremu udało się jeszcze na koniec kadencji zrobić ostatnią wrzutkę do TSUE, zapewne na prośbę totalsów typu biedroniowatego i thunowatego.
  Nie będzie już ryżego i kobiety "ale jaja, ale jaja" Układzik się wysypał co zmienia całkowicie sytuację międzynarodową.
  Obudź się bo prawdopodobnie jeszcze śpisz.

  owszem, zmienia, ale na niekorzyść dla Polski.

  3 3
 • 10 paź 2019
  Vivaldi napisał/a:

  W wolnej chwili przeczytam z ciekawości, bo mam niechęć do osób z tęczowych marszów a chciałbym wyrobić sobie własne zdanie.
  Na tą chwilę mam tylko nadzieję, że to ta sama nagroda Nobra którą dostałą Maria Curie-Skłodowska lub inni za przełomowe odkrycia. Na razie nie przemawia do mnie nagroda za to, że jesteśmy "mordercami Żydów" a nasza historia jest wyśniona.
  https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/

  skoro nagrodę otrzymała Tokarczuk oraz otrzymał Bolek to jestem pewny, że ŻADEN (!!!) Kaczyński jej nie dostanie. Z resztą Kaczyński jest za mało atrakcyjny na nagrodę.
  https://polskatimes.pl/skandal-w-akademii-szwedzkiej-maz-jednej-z-czlonkin-mial-molestowac-ksiezna-wiktorie/ar/13138244

  szkoda, że świat staje na głowie a ideały rozmieniane są na drobne.

  jakie ideały ma ten zgrzybiały cynik z Żoliborza podążający po trupach do celu i bazujący na najgorszych instynktach Polaków, siejący nienawiść i kłócący ludzi?

  7 2
 • 7 paź 2019
  Głos Trybun napisał/a:

  Nowe taśmy: https://www.tvp.info/44723229/publikujemy-nowe-tasmy-neumanna-jak-zbyszek-slyszy-ze-ma-poprzec-biedronia-to-dostaje-kucy

  Po co ten kotlet odgrzewasz po raz wtóry? Intryga tvp info , aby skłócić PO z KOD-em nie wyjdzie. Podniecajcie się tym nielegalnym nagraniem sami. Wy lubicie grzebać w gównach, to grzebcie. Na KOD to nie działa. Neumann prywatnie tłumaczy rzeczy oczywiste. Język na użytek prywatny. Przykrywacie Banasia, Kuchcińskiego, taśmy z ARiMR i sto innych afer PiS. Nie będę ich przytaczał, bo wyborcy PiS u swoich zaakceptują każde bezeceństwo, a EPiSkopat pobłogosławi. Do czasu.

  11 2
 • 3 paź 2019

  Kredytu we frankach nie brałem. Marchewka i pietruszką w przydomowym ogródku obrodziły. Oddycham leśnym powietrzem. Wszystko wskazuje na długą złotą jesień. Nad losem mojej biednej Ojczyzny zadumany mam nie tylko dzieci i wnuki na myśli. Służba zdrowia rozłożona na łopatki. Emeryci za owe 888 zł w maju zagłosowali jak Kaczyński chciał. Inflacja to już pożarła, a kolejki do usług medycznych się wydłużyły. W pażdzierniku też emerytury deczko wzrosną i niech nikt nie mówi, że to nie o głosy chodzi. Groszem mamieni znów na Corleone zagłosują. Groszem, bo to kilkanaście złotych dla tych biedaków. Kolejki się wydłużać będą w szpitalach dalej i złota jesień coraz krótsza. Jak tu nie krwawić przy takim sk...IE i takiej głupocie. Sam zgarnęła około 70 zł, ale nawet to są grosze wyrzucane idące w mld. wyrzucane w błoto. A mogłyby poprawić lecznictwo. Corleone jednak wygrać musi, bo inaczej tylko kratki dla niego i mafii.

  2 1
 • 3 paź 2019

  Nowe elity biznesu Don Corleone ukształtować chce, artystów zawodowych minister Gliński uformować. Idzie lepsze. Dostaniesz koncesję PiSu i dobry z Ciebie biznesmen, legitymację artysty i dobry z Ciebie twórca kultury. Władza nie da umrzeć. Urawniłowka zarazem. Artysta z głodu nie umrze, choćby żadnego dzieła nie stworzył. Zacznie podskakiwać to mu flet lub inne narzędzie odbiorą. PRL redivivus. Myślałem, że nie dożyję tych czasów, że to se ne vrati.

  4 1
 • 1 paź 2019

  Co tam konstytucja. Mnie martwi, że hotel z pokojami na godzinę w Krakowie zamknięto. Rozmów biznesowych nie ma gdzie przeprowadzić. Gowin hotel widział, ale jęków nie słyszał. Pokoje uszczelnione niczym VAT za czasów dobrej zmiany. Ten TVN wszystko zepsuł. to oni psują dobrą zmianę. Don Corleone nasz polski kochany elitę biznesową wychować chce. W takich hotelikach na godzinę na rozmowy biznesowe to się udać może. Takich Vialdich nam wychowają.

  5 3
 • 22 wrz 2019
  Vivaldi napisał/a:

  masz i żryj ....warzywa :-)))
  https://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/bronisze-drozsze-niz-przed-rokiem-jablka-i-ziemniaki,2629886,2156

  ziemniaki to sa chyba PiSowskie, ale za to marchewkę i pietruszkę PO uratowało :-))) nie wiem jak szczypiorek musimy poczekać na senekę, to on trzyma szczypiorek za jaja i reguluje ceny importem słowackim .... kabaret XD

  Seneka jako emeryt jest samowystarczalny. Uprawia własny ogródek. To najlepsza regulacja cen. Budżet domowy niezachwiany. Il faut cultiver notre jardin- rzecze Seneka. Strozaninek przetłumaczy. Seneka ma kłopot z burakami, bo te obradzają jeno w PiS-ie.

  3 1
 • 19 wrz 2019
  bono napisał/a:

  Srozeniacek, mnie to wszystko ...., ale PIS jest OK.

  Młodzi nauczyciele posłuchali rad z nagonki nań i uciekają do korporacji. Włodarze miast włosy z głów sobie targają. Starszych Kaczyński chce wypuścić na emerytury na starych zasadach, przywracając je do 2023 roku. Tym samym podwyżki płac muszą nastąpić.

  2 1
 • 15 wrz 2019

  Seneka nie krzyczy. Seneka na spokojnie mówił i mówi dalej, że Kaczyński to wyjątkowy szkodnik. TVP zaś to qrestwo o pomstę do nieba wołające. To nie dziennikarze, lecz PiS-owscy propagandyści. Biskupi i księża popierający PiS z nieposzanowaniem ambon i kościołów, homilii też są odpowiedzialni za podziały wśród Polaków. Za ten sojusz tronu i ołtarza KK zapłaci dużą cenę. Już płaci. Seneka ma świadomość, że jego poglądy są w mniejszości na Kudłaczach i okolicy, generalnie wiejskiej i małomiasteczkowej Polsce. Seneka słyszy przedłużenie tej tvp-owskiej propagandy w busie, na weselach, chrzcinach i innych okazjach. Seneka żyje wśród ludzi. Senece żal części tych otumanionych ludzi, Seneka rozumie, że 888 zł dla emeryta, który pobiera 1200 zł emerytury to dar nieba i że głos na PiS odda. On o inflacji nie myśli, o kolejkach do lekarzy, umieraniu też nie. Kaczyński mu dał 888 zł. Nikt dotąd minie dał, a Kaczyński dał. Podobnie cieszy się rodzina, której wpadł tysiąc lub więcej z 500+. Nikt dotąd tak bezpośrednio nie dał. Ta rodzina nie liczy kosztów społecznych, lecz, się cieszy. Senekę trafia szlag jak widzi bandę PiSowskich cwaniaczków, którzy na tym rozdawnictwie kariery robią.. Seneka widzi jak PiS niszczy Polskę i że najbardziej zapłaci kiedyś ta cieszącą się z jego rządów biedota. Seneka i łupienie dziś ludzie przedsiębiorczy sobie poradzą.

  7 11
 • 15 wrz 2019
  Strozaninek napisał/a:

  Piękniejsze po %. Ponoć

  Z tej perspektywy też warto je poznać. Nawet partyzanci bimber pędzili.

  2 11
 • 15 wrz 2019

  Buc to buc. Na naukę nigdy nie jest za późno. Nie wszyscy lody kręcili i kręcą. Jesień dopiero za parę dni. Kudłacze zaś piękne, jak co roku o tej porze. Zlot na Suchej Polanie mało rozpropagowany przez władze gminne. Moje informacje o nim przyjmowano ze zdziwieniem. Władze zaś wieszają się po każdym drzewie jako kandydaci w wyborach. Na to mają czas. Partyzanci niech sobie leżą w mogiłach spokojnie. Po co im spokój zakłócać? Ważniejsze sprawy przed nami. Kolejny poseł spod Kudłaczy wyskoczy. Ciekawe czy cysternę na rynku podtrzymywał jako w ramach pracy czy mu urlopu na ten czyn przyznano? Strach to kraść, choć nie dotyczy każdego. Swoim złodziejom Ziobry prokuratura umorzy nawet po wyciągnięciu sprawy z sądu. Zydelek mnie w rzyć uwiera, Kudłacze znam od podszewki. Wnuki zaopiekowane. Do Lichenia nie jeżdżę, bo fundatora z pomnika przegoniono, stąd czasem na forum zerknę . Kopiować nie każę nikomu, bo że mnie nie kaznodzieja.

  1 3
 • 14 wrz 2019

  [cytat=Seneka]Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo. Wolę zostać przy oprogramowaniu dwudziestowiecznym i walczyć z tymi populistami amoralnymi do szpiku kości, bo chełpiącymi się cwaniactwem swym. Ba, obnoszącymi się z tym cwaniactwem. Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści PiS, nie dziennikarze. Nie każde nowe oprogramowanie warte zakupu.

  2 8
 • 14 wrz 2019

  Nazywanie majstersztykiem obniżanie wymagań poprzez likwidację konkursów pod swoich, ogrywanie amoralne przeciwników politycznych łamiące przyjęte obyczaje,byle władzę zdobyć i utrzymać to dopiero bucostwo. Wolę zostać przy oprogramowaniu dwudziestowiecznym i walczyć z tymi populistami amoralnymi do szpiku kości, bo chełpiæcymi się ceaniactwem swym. Na obnoszącymi się z tym ceaniactwem. Zagłosuję na partię, która obieca, że Ziobro, Kaczyński, Szydło, Morawiecki staną przed Trybunałem Stanu, a dziennikarze z TV Kurskiego z programów informacyjnych pięcioletnią kwarantannę poprzez zakaz pracy w mediach dostaną. To czyste k...two, co się w Kurwizji wyrabia. Funkcjonariusze i propagandyści zapis, nie dziennikarze.

  3 10
 • 14 wrz 2019

  "Jeżeli w głowach się to państwu nie mieści, to znaczy, że macie tam dwudziestowieczne oprogramowanie. W krajach opanowanych przed populizm XXI wieku to by nie był precedens.
  Tak działają "nowi populiści", wśród których Jarosław Kaczyński wymieniany jest pomiędzy Orbanem, Erdoganem, Putinem, Trumpem, czy Salvinim."

  2 8

Piotr Hajduk: Wzrost opłat za śmieci wynika z rosnącej liczby odpadów produkowanych przez mieszkańców (sprostowanie)

 • 6 paź 2019

  Tutejszy organ, a raczej funkcjonariusz PiS sam nie wie, co podpisuje i co wysyłają jego urzędnicy? Chłop zajęty. Robi kampanię sekretarzowi. Prezes kazał. A myszy szaleją, gdy kota nie ma. Mieszkańcy Pcimia zaś niech płacą. Oni tak kochają PiS, że podwyżka dla nich niestraszna. W końcu przebiją Kraków.

  20
 • 3 paź 2019

  "tutejszy organ"- ten wywiad to jakieś jaja. W Pcimiu wójta powinni nazywać tutejszym lub naszym organem.

  18 3