KLUBY MUZYCZNE/IMPREZOWE w Myślenicach

 • 21 sty 2019
  Kamil napisał/a:

  Karolina : Moim zdaniem Myślenicom przydałaby się dyskoteka ;) Ludzie jeżdżą masami do innych miejscowości po to by się zabawić. Brakuje tego tutaj oj brakuje.
  Ale oczywiście wiążą się z tym duże wydatki. Gdy rozmawiałem z kolegami i koleżankami mówili właśnie, że na mus przydałaby się tutaj dyskoteka. Myślę, że zainteresowanie byłoby ogromne ;)

  Pozdrawiam.

  W Myślenicach nie brakuje dyskoteki.... bo kolejna mordownia dyskoteka to nie ma szans. Bez sensu. Koleżanka mówi o Klubie muzycznym. Być może z muzyką na żywo. Skoro w Jaworkach Muzyczna Owczarnia ma się świetnie, to dlaczego nie w Myślenicach? Dyskoteki z łubudubu - to już przeszłość - gwizdki, białe kozaczki i dupa na wierzchu. święciły triumfy 15 lat temu. dziś praktycznie wszystkie dyskoteki albo się zamknęły, albo ledwo zipią.

  Gdyby Koleżanka chciała otworzyć klimatyczny klub muzyczny - taką klimatyczną piwnicę z koncertami jazzowymi, czy imprezami do 200 osób - ale bez typowego klubowego grania (bo z dyskotekami i tak nie wygra), to ma szansę się udać, ale prędzej postawiłbym na mała piwnicę z muzyką jazzową niż dyskotekę z hiciorami maxxxi dance vol. 2132876327654. Ewentualnie mini klub z parkietem, ale raczej muzyką taneczno-gitarową.
  Powód:
  Inni klienci (mniej uciążliwi), z zasobniejszymi portfelami (ważne) i dosyć stali w uczuciach (jeśli uda się wypracować publiczność może być całkiem dobrze!).

  Właściciel 3 lokali gastronomiczno-muzycznych. kreator marki

  2