Wyjące syreny co sie dzieje??

 • Bolesław Chrobak 12 mar 2011

  Witam
  Czy z ktoś z Was szanowni forumowicze wie co się dzieje ze tak syreny OSP wyły dwa razy w 2 godzinnych odstępach??
  Jestem w pracy a strasznie mnie to interesuje z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  Pozdrawiam

Straże Pożarne

 • Bolesław Chrobak 7 mar 2011

  Witam
  Mógł by mi ktoś dać na priv namiary na prezesa OSP śródmieście, bo dowiedziałem się, że to do niego trzeba iść. Mieli numer na stronie to teraz jest przebudowa nie wiem poco jak była ładna przejrzysta i nowoczesna.
  Z góry dziękuje i Pozdrawiam

 • Bolesław Chrobak 7 mar 2011

  Witam
  Długo tu nie zaglądałem. Nie wiedziałem, że ten temat przeistoczy się w dyskusje gdzie są pieniądze, ale przyzwyczaiłem się już do tego. W Myślenicach jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził, czytam te tematy na miasto.info i widzę, że dziwni ludzie w tych Myślenicach są. Tak źle i tak źle, co by kto nie zrobił to jest źle. Co do OSP to w najbliższym czasie będę się zapisywał do OSP przy rynku bo mam tam blisko, poznałem młodych strażaków stamtąd przypadkiem i powiem, że podziwiam ich zapał.

  A co do pieniędzy dla strażaków to podejrzewam, że najwięcej się czepiają Ci co do strażaków nie należą.

  Pozdrawiam

  3
 • Bolesław Chrobak 28 lut 2011

  Ochotnicza Straż "Pożarna" kojarzyła mi się ze starymi dziadkami którzy gasili ale tylko swoje pragnienie widze, że się myle. A jak jest z tą syreną ile razy wyje na pożar na ćwiczenia ile i co jak np ktoś jest w pracy?? lub w szkole ??

  4
 • Bolesław Chrobak 28 lut 2011

  Witam
  Niedawno przeprowadziłem się do Myślenic z rodziną cały czas mieszkałem w Krakowie i mam do Was szanowni forumowicze pytanie, mianowicie jak to jest z Ochotniczymi Strażami Pożarniczymi?? Pewnego dnia w nocy nie wiem, która godzina coś zaczęło wyć tak jak by syrena ostrzegająca przed tornadem, żona mówi że to straż wyje. Ja się pytam poco oni tak wyją informują ludność ?? czy może oni są wzywani tym alarmem ??(bo zdążyłem wyjrzeć przez okno to właśnie widziałem ludzi biegnących w kalesonach w stronę budynku straży) własnie chciałem się dowiedziec od drugiej strony jak to jest z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, jakie są wymagania aby się tam dostać, ile jest płacone??
  Pozdrawiam
  Bolesław Chrobak

  7 4