Alkomat

 • 6 mar 2019

  Przeszedł. Fajne urządzenie. Porównywałem pomiary z droższymi urządzeniami i wygląda tak samo, czyli ok. Długa gwarancja też robi "klimat".

 • 18 gru 2018
  Daniel65 napisał/a:

  Na początku trochę się zastanawiałem jak to działa, ale teraz wszystko odbywa się automatycznie. Nie ma żadnych problemów, wynik wychodzi po kilku sekundach. Proste jak nie powiem co:), nie ma nic skomplikowanego. X8 to pewnie albo nowy model albo z lepszym sensorem. Jak kupowałem swój alkomat to też każdy miał oznaczenie, im wyższe tym droższy i lepszy sensor.

  Oki. Wezmę x8, przyglądałem się ceną na allegro. Sprzedawcy walczą na maksa i z dostawą plus dodatkowymi fantami można dostać poniżej 4 stów. Przedświąteczna walka o klienta na maxa.

 • 11 gru 2018

  Vivaldi, facet powinien żenić się na trzeźwo, ale potem jest wesele i jeżeli przyjeżdża się z daleka własnym autem, to chyba lepej chyba skorzystać z dobrego alkomatu niż ryzykować.

  Daniel65, jak sprawuje się ta x5 - w sensie prostoty użytkowania? Czy x8 to następnca i może na niego warto postawić?

 • 29 lis 2018

  Cenna informacja. W moim przypadku, faktycznie alkomat na więcej osób. Sporo znajomych się żeni. Taki wiek, więc alkomat mógłby się przydać. Na ile często używasz alkomat i po ilu pomiarach potrzebna jest kalibracja?

 • 27 lis 2018

  Jak często trzeba kalibrować taki alkomat i jak to się robi? Przeglądałem alkohity i jest mnóstwo modeli. Fajne wydają się te z tym lejkiem, który można stosować zamiast zwykłego ustnika. Tylko czy to faktycznie jest takie wygodne?

  1