Myślenice: Radni ustalili wysokość pensji burmistrza [WIDEO]

 • 4 gru 2018

  Tyś chyba do szkoły nie chodził. Może jakbyś uważał na matematyce w podstawówce to miałbyś teraz lepiej płatną pracę i takie kwoty nie robiłyby na Tobie wrażenia. Przecież w prywatnej firmie, na podobnym stanowisku to by tyle zarobił ale w Euro.
  Najlepiej żeby nie pobierał żadnej wypłaty i utrzymywał się z "dobrowolnych darowizn".
  P.S. Co ma burmistrz do kosztów zatrudnienia w Polsce?

  6 3

Radni Miejscy zakończyli kadencję 2014-18

 • 16 lis 2018

  "Wszystko to zostało zrealizowane przy zachowaniu cen za wodę i ścieki poniżej średniej w Małopolsce"
  Jak widać można zostać prezesem nie znając matematyki na poziomie trzeciej klasy podstawowej.

  15 7

Myślenice: Maciej Ostrowski zrzekł się mandatu burmistrza. Jego zadania pełni sekretarz gminy

 • 6 lis 2018

  Może czy ma? Bo o ile faktycznie musi się zrzec pełnionej funkcji to ma na to 3 miesiące od ślubowania (którego prawdopodobnie jeszcze nie było, a przynajmniej nie ma o tym informacji na portalu powiatowym). Do ślubowania nowego burmistrza jest jeszcze ponad tydzień i przez ten czas gmina została bez "osoby decyzyjnej". Dodatkowo za 2 dni odbywa się ostatnia w tym składzie sesja rady gminy, gdzie będzie m.i. rozpatrywana skarga na działania byłego włodarza (http://www.myslenice.pl/samorzad/rada-miejska/sesje-rady ).
  Mieszkańcom należy się choćby krótki komentarz takiej decyzji. Choć patrząc na to co działo się przed wyborami ('pasta o Halkowej' i wypociny Szczotkowskiego), wcale bym się nie zdziwił gdyby to byłą celowa zagrywka, żeby właśnie podpuścić polityków PiS, a potem wypunktować, jak się na prawie nie znają.

  42 22