Podróże kształcą wszechstronnie
Miasto 8

Podróże kształcą wszechstronnie

Ranek tego dnia nie zapowiadał, że dzień będzie piękny i na szczęście strugi deszczu nie odstraszyły nikogo od zaplanowanej trzydniowej wycieczki do Przemyśla.

SM ZORZA - Walne zgromadzenie i dopłaty do wody

 • Joanna 28 sie 2013

  Zastanawia mnie tu taka cisza w tym temacie. Jesteśmy po zebraniu Walnego Zgromadzenia i.........."Od dnia 1.09.2013r opłaty za zużycie ciepłej wody dla lokali wyposażonych w wodomierze / bloki/należy wnosić według nowej stawki w wysokości 50,00 zł / m3. no, ja rozumiem.. podwyżka, podwyżką- ale aż taka? A gdzie jeszcze opłata za zimną wodę ?

  9 1

Bank Godzin

 • Joanna 7 kwi 2013

  I ja podpinam się pod temat.Potrzebuję ( w terminie nieodległym ) po okazyjnej cenie lub w wymianie banku godzin przywieźć fotel o wym 1 m x 1 m z Chrzanowa - Północ-Tysiąclecie do Myślenic..
  Prośbę swą kieruję do osób mających swój samochód i jeżdżących na tej trasie.W tej sprawie proszę pisać na e -maila.

Gdzie w Mc najtaniej wywołam zdjęcia cyfrowe?

 • Joanna 6 wrz 2012

  Bardzo dobrej jakości zdjęcia można uzyskać w zakładzie usługowym u państwa Bieleckich, "Foto- Master" w Myślenicach. Zadowolenie jest adekwatne do wymaganych moich oczekiwań . O ile wywołanie mniejszej ilości zdjęć wynosiło 69 gr/szt, to można zadzwonić i zapytać o rabaty przy wywołaniu 78 zdjęć..i sprawa jest do dogadania :) Ja ze swej strony polecam usługi tego zakładu.

  1

Myślenicki rynek- plebiscyt

 • Joanna 6 paź 2011

  W uzupełnieniu: Zgłosiłam info w temacie dot. zdjęć do redakcji Oddziału Prasy Krakowskiej wyd. int.

  2 4
 • Joanna 6 paź 2011

  Naszemiasto.pl zachęca internautów  do udziału w nowym plebiscycie.Przygotowano zestaw 27 zdjęć małopolskich rynków.Przeglądając stronę zauważyłam,iż nie uwzględniono w głosowaniu naszego myślenickiego rynku. Proszę zatem osoby pasjonujące się fotografią o nadesłanie pod wskazany link http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1106591,wybierz-najpiekniejszy-rynek-w-malopolsce-glosujemy,galeria,id,t,tm.html#plus   w opcji "Masz zdjęcie do tego tematu, wyślij".Wszystkich mieszkańców Myślenic i okolic zachęcam do głosowania i pozytywnych komentarzy.. Może dopisze Nam szczęście?

  8 7

Paralotniarstwo

 • Joanna 27 sie 2011

  Do "Wągliczek" Zapraszam do kontaktu z moim bratem Bruno z Przemyśla- doświadczonym paralotniarzem, który odwiedzi mnie w poniedziałek, i jak znam Go, chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji i rad..

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • Joanna 22 lip 2011

  Zapytam? Uraziłam szanownego moderatora? Czy jak?! Wczoraj zapytałam uprzejmie czy ktoś z użytkowników -Miasta -info korzystał z usług PLASTBUD-BIS i jakie ma na ten temat zdanie.. Ani mojego postu, ani odpowiedzi.. Samowolna kamfora :)

  7 5

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

 • Joanna 18 lip 2011

  W wakacyjnym czasie zauważamy więcej wyjazdów- prywatnych i tych służbowych.Dlatego też mam takie zapytanie do forumowiczów i ich znajomych.Czy w dniach 21.07 -czwartek, lub 22.07- piątek wybiera się ktoś samochodem do Białystoku lub okolic tego miasta? Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa.Jadę na Sesję PSPL i jak sobie pomyślę ile przesiadek i godzin mam być w podróży przy naszej państwowej komunikacji to mam obawy czy "wyrobię" się w dobie.Wszelkie informacje proszę słać na adres e-mailowy joannaos24@interia.pl

  5 4

Park Przygody: End Od School: Agatka ma wakacje

 • Joanna 22 cze 2011

  A to niespodzianka:) Słowa uznania dla pomysłodawców...

jaka sieć? jaki telefon?

 • Joanna 22 cze 2011

  Tak.. Wyrażam bardzo pozytywną opinię o sieci Plus. Jestem użytkowniczką wraz z moją rodziną siódmy rok..Zasięg super, koszt połączeń w miarę niewysoki; i można wybrać super ofertę za 10 zeta na miesiąc do pięciu osób w tej samej opcji (nieograniczone czasowo rozmowy) - bardzo przydatne.A jaki telefon? Według mojej obserwacji- im mniej "bajerów"- tym bardziej wytrzymały. Moja Nokia kupiona 6 lat temu przebija wszelkie zestawy dwuletnich aparatów moich dzieci.. Coś za coś :)

  13 9

Zmarł Marszałek Województwa Marek Nawara

 • Joanna 26 maj 2011

  Popieram przedmówcę.Odszedł ambitny Człowiek..Wymagający, ale jakże z imponującą kompetencją.. Szkoda..

  1

Wielkanocne spotkanie myśleniczan 2010

 • Joanna 6 kwi 2010

  .. Wydaje mi się,że po niektórzy powinni założyć sobie wyodrębniony portal dla bardzo zgryźliwych i zadufanych w sobie- tam wypisać aż do bólu swoje wszystkie pretensje i żale i powrócić tu z powrotem w odnowie duchowej , wraz z odkrytym wizerunkiem- ( zdjęciem) i wtedy pisać obiektywnie.Ja -wraz z swoją rodziną spędziłam ( mimo niesprzyjającej aury) miłe chwile w świąteczne popołudnie,przy rozmowach z mieszkańcami i bardzo smacznych poczęstunkach .. I wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób się do tego przyczynili - mówię dziękuję..

  1

Motoparalotnie nad Myślenicami

 • Joanna 23 sie 2009

  W związku z tym ,że mój brat jest znanym paralotniarzem na terenie okręgu przemyskiego i nie tylko-poproszę go o wypowiedź i nawiązaniu do powyższego tematu na Naszym forum-...

Park linowy w Myślenicach

 • Joanna 5 sie 2009

  ... No to super! Ja też wysyłam "wici" do znajomych spoza myślenickiej okolicy.. I do zobaczenia..

 • Joanna 5 sie 2009

  A ja zauważam tu dwa wyraźne aspekty- Po pierwsze widzę, że w planie zabaw ujęte są zajęcia dla młodszych i mniej "adrealinowo"- niż na imprezach DM- a to ważne!Przynajmniej nie będę musiała słuchać narzekań wnuczki, a po drugie bardzo poważam takie podejście organizatora- który chce na bieżąco uaktualniać niedociągnięcia- w co nie wierzę , że takowe będą.. i.... jak jak dla mnie- będzie nieco ciszej.. ):Pozdrawiam- Joanna

Podróże kształcą wszechstronnie

 • Joanna 19 maj 2009

  .. Bardzo serdecznie dziękuję za opinię..

  1
 • Joanna 27 gru 2008

  .. Dobrze Adamie powiedziałeś... Wspomnieniem -czas, kiedy mieliśmy to miasto na co dzień... Szanujmy to...

  1
 • Joanna 18 gru 2008

  ...Dziękuję Przemyślance Ewie- za tak empatyczny wpis... Wierzę i mam nadzieję, że zadzierzgnięte wstępnie poznawcze więzi umocnią się w dalszej część czasu..

  1
 • Joanna 17 gru 2008

  Bardzo dziękuję za ten obiektywny komentarz... Pozdrawiam...

  1

Kolejne dni świąteczne przed nami

 • Joanna 30 gru 2008

  Dla Przyjaciół, Znajomych i Odwiedzających te strony...
  W przede dniu Nowego 2009 Roku-
  Życzę wiary, że wszystko ma sens -
  Życzę nadziei, która obudzi serca i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co być może kiedyś gdzieś przygasło...