Alkomat

 • 19 gru 2018
  kamyk napisał/a:

  Oki. Wezmę x8, przyglądałem się ceną na allegro. Sprzedawcy walczą na maksa i z dostawą plus dodatkowymi fantami można dostać poniżej 4 stów. Przedświąteczna walka o klienta na maxa.

  Dobry wybór, cena w sumie też spoko jak na taki sprzęt. Porównałem sobie tego Alkohita X8 z moim. Pewne różnice są w porównaniu z moim. Ale na plus się zmieniło.Byle paczka dotarła przed świętami.

 • 15 gru 2018
  kamyk napisał/a:

  Daniel65, jak sprawuje się ta x5 - w sensie prostoty użytkowania? Czy x8 to następnca i może na niego warto postawić?

  Na początku trochę się zastanawiałem jak to działa, ale teraz wszystko odbywa się automatycznie. Nie ma żadnych problemów, wynik wychodzi po kilku sekundach. Proste jak nie powiem co:), nie ma nic skomplikowanego. X8 to pewnie albo nowy model albo z lepszym sensorem. Jak kupowałem swój alkomat to też każdy miał oznaczenie, im wyższe tym droższy i lepszy sensor.

 • 29 lis 2018

  Różnie. Czasami kilka razy w tygodniu, a czasami raz na miesiąc. Zależy od okazji:D W moim modelu z tego co sobie sprawdzałem należy robić kalibrację co 500 pomiarów. Tak jest w gwarancji

 • 28 lis 2018

  Samemu raczej nie zrobisz, ja wysyłam przez sklep do producenta czy dystrybutora. Trwa to kilka dni, odbieram później alkomat z wydrukami z jakiegoś urządzenia i dalej normalnie używam. Ponoć jest jakiś licznik pomiarów i sygnalizacja jak już trzeba kalibrować, ale ja nigdy nie dobiłem do maxa. W moim alkomacie jest normalny ustnik, ale zakładam że to o czym piszesz to pewnie dla kilku osób.

 • 22 lis 2018

  Nawet kilka razy:) co roku mniej więcej odsyłam go na kalibrację, bo tak mi doradzono w sklepie przy zakupie. I dzięki temu mam go pewnie do dziś bo wyniki są dalej dokładne.

 • 30 paź 2018

  Ja mogę polecić ten który sam używam - Alkohit x5. Mam go kilka lat i ciągle działa. Nie chce sie zepsuć:D jak kupowalem to warunek podstawowy to był dobry czujnik, taki żeby się nie rozregulowal po kilku badaniach