Myślenice. Które drogi wymagają naprawy? "Na ulicach Partyzantów i Ujejskiego można się zabić"

 • 16 kwi 2023

  Od Naszych samochodów wymagają przeglądów, aby były dopuszczone do ruchu, ale już jeżeli chodzi o drugi to nie ma żadnych wymagań aby można było po nich jeździć ... Kto jest odpowiedzialny za drogi w powiecie ? Może tam należy się zgłosić i przywalić solidną karą za stan "techniczny" ....!!!

  15 4

Mariusz Marszalik to wicemistrz świata, mistrz Europy oraz mistrz i rekordzista Polski. Wszystko osiągnął w 2 lata

 • 2 gru 2022

  Czy Pani Iga Świętek poza tym, że gra w tenisa i zdobywa tytuły na całym świecie coś innego zrobiła ? Każdy ma jakiś dar i albo go rozwija albo jest leniem leżącym na kanapie!! Chłopak ma predyspozycje do dźwigania ciężarów, lubi to i w tym się spełnia jest dobry ... więc za przeproszeniem Pani Lulo przestań pierdo$% L@##i Ć Mniej jadu na co dzień tak typowego dla Nas Polaczków!! Pozdrawiam

  23 6

Alarmujecie: „Niektórzy myślą, że wszystko im wolno. Klient prawie zaparkował w rzece”

 • 31 paź 2022

  Do mojego sąsiada od 30 lat przejeżdżają przez rzekę i jakoś nikt mu mostu nie chce postawić i nikt się nie przejmuje że woda może zostać zanieczyszczona. Gów#$%o burza o jakiegoś janusza a w okolicy dziesiątki takich przejazdów o jakim wspomniałem jest i będą !! Nie macie ludzie co robić w życiu że się takim czymś zajmujecie hahaha ?

  1

Wisła Kraków

 • 26 maj 2022
  KibicOrla napisał/a:

  Niestety przyszła pora pożegnać się z Ekstraklasą... Na jak długo tego nie wie nikt, tym bardziej trzeba być na ostatnim meczu w tę sobotę o godz. 17:30 na Reymonta i pokazać, że pomimo przeciwności losu kibice są z Wisłą na dobre i na złe! Bilety zostały na ten mecz obniżone, a kibice proszą o przyjście na czarno.

  Mam nadzieję, że to Gwardyjne Ubeckie Towarzystwo zniknie zapomniane w czeluściach 1. ligi lub niższej już na stałe.
  Co do spuszczania łomotu w derbach, powiem tylko tyle .... Hahahahhahaaa ! sza liga ! sza liga Gts!!

  5 7

Koronawirus. Od 16 maja koniec stanu epidemii. Minister Zdrowia ogłasza zmiany

 • 7 maj 2022

  Obłuda, nic poza tym ... srowid skończył się wraz z najazdem putina na ukraine. Dwa lata "walki" z celebryto wirusem a ruskie się z tym w jednej chwili uporali haha. Gdzie testy na granicach, tam nic nie ma rozumiem ? Nagle mają pieniądze na rozdawnictwo uchodźcom, a my POLACY będziemy biedować !! Wszystkie podwyżki tłumaczą wojną, sankcjami na ruskich itd. itp. Tylko mądry popatrzy i powie, że chwilę przed wojną cena za baryłkę paliwa była na niewiele niższym poziomie, a cena na stacjach w okolicy 5,50 teraz prawie 7 za śmieciową 95PB ... ZŁODZIEJE nas okradają ... dumny Polak nadal klęczy na kolanach przed zdrajcami.

  16 2

Ukradł kurierowi samochód pełen paczek. Uciekając przed policją utknął w lesie

 • 26 mar 2022

  Zamiast dawać kurierowi napiwek, proponuję zamawiać do paczkomatu i samemu ruszyć d*&ę z kanapy haha. Poza tym teraz Właśnie dzięki paczkomatom nieraz kurier robotę, którą kiedyś robił poł dnia załatwia teraz w 5 minut. Wcale nie mają tak źle jak to opisujesz.

  4 1

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Policja udostępnia film „ku przestrodze”

 • 28 cze 2021

  Po pierwsze nie nazwanie kogoś, a porównanie do czegoś. Więc radził bym uważać na to co Pan mówi, gdyż w ten sposób pomawia mnie Pan o coś co nie miało miejsca, lub proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Po drugie w odróżnieniu od większości internetowych troli nie tylko coś mówię, ale staram się coś zrobić by było inaczej. Właśnie dlatego przejechałem się osobiście w tamto miejsce. Według mnie nie trudno jest tam się zagapić, z prostego powodu ... przejście jest zbyt blisko ronda co sprawia, że kierowca większą uwagę zwraca na to czy inny pojazd jest na rondzie, a nie na to co jest przed rondem. Dodatkowo tak jak ktoś napisał słońce w konkretnych godzinach oślepia kierowcę. Ja widzę proste rozwiązanie problemu. Mianowicie przejście należy przesunąć bliżej w okolice wiaduktu. Rozwiąże to problem z oślepiającym światłem gdyż kierowcy będą pod wiaduktem osłonięci w cieniu, i oczywiście będzie można bardziej skupić się na przejściu dla pieszych,m a nie na rondzie które w tym momencie jest zaraz za nim.

  8
 • 24 cze 2021

  zamiast uciekać na bok to się jeszcze zatrzymuje i czeka hehe Pomijając już fakt, że weszła na jezdnię jak święta krowa w Indiach ... Więcej mózgu ludzie. Mimo, że macie pierwszeństwo to zdrowia wam nie przywróci!!

  59 10

Pieszy z pierwszeństwem i koniec z jazdą na zderzaku. Od czerwca obowiązywać będą nowe przepisy

 • 22 maj 2021

  No nie wiem, nie wiem ... ja tam przed wejściem na przejście wolę się upewnić, że żaden pojazd się nie zbliża ... myślący człowiek tak właśnie robi. Do wszystkich, którzy robią wręcz przeciwnie pakują się na przejście bez zastanowienia polecam zastanowić się czy lepiej mieć połamane w najlepszym wypadku nogi czy gadać, że się miało przecież pierwszeństwo.

  14 2

Tak może wyglądać przedszkole w Zakliczynie. Budowa ruszy najwcześniej w 2022 roku

 • 12 kwi 2021

  Pytanie tylko czy będzie miał kto z tego korzystać. Puki co rządzące nami nie mają zamiaru popuszczać kagańca.

  2

Myślenicki oddział PiS reaguje na manifestacje. Takiej odpowiedzi uczestnika nikt się nie spodziewał

 • 1 lis 2020

  Niech ten LEWAK weźmie się za uczciwą pracę, a nie podburza ludzi do wiecznego narzekania. RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ!!

  5 4

Przybywa chorych, wydłużają się kolejki do wymazu, rząd wprowadza nowe obostrzenia

 • 13 paź 2020

  Już przestańcie pierdz***lić ... Nagle w naszym powiecie wzrost zachorowań. Gó***o prawda ... do szpitala zwożone są osoby zewsząd z całego województwa, a wliczani są do naszego powiatu sztucznie nabijając statystyki ... oto cała historia wzrostu zachorowań. Mydlenie oczu i wprowadzanie strachu u ludzi by się izolować od innych siedzieć w domu cicho jak mysz pod miotłą. Wszędzie covic, covid ... a tak zdrowo rozsądkowo ILU Z WAS zna kogoś kto potrzebuje hospitalizacji ??!! nie mówię o ludziach przymusowo zamkniętych w domach TYLKO TYCH W SZPITALACH no ilu takich jest ? To pokazuje, że nie taki wirus groźny bo nagle po kilku dniach PRZYMUSU w domu ludzie sami z siebie zdrowieją, bez konkretnego leku ? JEDYNIE SŁABY ORGANIZM MA WIĘKSZE PROBLEMY. Słaby układ odpornościowy sobie nie radzi. Zalecam poczytać więcej na ten temat z wiarygodnych źródeł, a nie tylko tvn,tvp ... wyłączcie telewizory ... idźcie do apteki ... kupcie podstawowe witaminy A,C,D,E ... jeżeli macie niedobory .... Pozdrawiam i zdrowia życzę.

  31 9

Strażnicy miejscy podsumowali wakacje. Interweniowali 965 razy i wystawili 130 mandatów

 • 20 wrz 2020

  No właśnie brak miejsca do parkowania ... Może by tak się ta wielka straż zajęła bezprawnym zastawianiem miejsc parkingowych naprzeciwko szkoły przy ulicy reja gdzie wyznaczona jest strefa do parkowania, ale nie idzie tam stanąć bo wielce pANI mieszkająca obok zastawia te miejsca BEZPRAWNIE pachołkami by nikt nie stawał. CO NIE WIDZICIE TEGO "STRAŻNICY TEXASU" ? czy może widzieć nie chcecie, bo ów pANI to była sędzina czy wie kto .... może jej tak madnacik ... choćby za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym poprzez bezprawne stawianie dziadostwa w pasie ruchu ?

  8 1

Nie kupił mu papierosów i alkoholu więc został pobity, a potem okradziony

 • 13 sie 2020

  Powinno się wyrwać chwasta ... tyle w temacie tego patusa.

  34 1

Wisła Kraków rozbuduje bazę treningową w Myślenicach? Przeszkodą może być cena gruntów

 • 19 maj 2020

  "Jeśli Wisła zostanie to kasa miesiąc w miesiąc rok w rok! " BUHAHAHA nie rozśmieszaj społeczeństwa. Niezły z Ciebie komik. Ile wisła zalega kasy wobec Krakowa ? I masz czelność powiedzieć, że będą płacić miesiąc w miesiąc do Myślenickiej kasy ? Jedyne co mamy z tego pseudo klubu w Myślenicach to to, że kojarzeni jesteśmy z bandytami i chuliganka która KRĘCI SIĘ WOKÓŁ tego zomowskiego belzebuba. Szukają miejscówki i naiwnego, bo wszędzie gdzie pytali już się na nich poznali i wystawili im środkowy palec na do widzenia.

  22 5
 • 18 maj 2020

  Oczywiście "oddajcie" im grunty za bezcen... później będą tylko kłopoty z tym pseudo klubikiem. Zaczną się domagać zmniejszenia opłat, że kolejny raz ich miasto oszukało. Powtórka z sytuacji w Krakowie ... W końcu przestaną płacić za co kolwiek, a my podatnicy będziemy ponosić ko sekwencje. NIE MAM ZAMIARU UTRZYMYWAĆ Gts-u z moich pieniędzy... bo podatki płacę sumiennie jak każdy z Nas.

  32 22

Łukasz Malinowski poprowadzi Muzeum Niepodległości do 2024 roku

 • 29 kwi 2020

  Czy ten że dyrektor Łukasz M. Nie jest przypadkiem synem radnego Wojciecha M. ... od poinformowanych środowisk wiem, że radny ma syna Łukasza. Chyba, że to zbieg okoliczności ?

  9 2

W skrzynce była jedna maseczka, a mieszkańców w domu jest więcej? Pytamy urzędników, dlaczego tak się dzieje

 • 26 kwi 2020

  Pomijając, że te maseczki to pic na wodą fotomontaż. Tłumaczenie, że : „Podstawa obliczeń to liczba osób zamieszkałych w danej nieruchomości wskazana w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi” jest tak idiotyczne, że aż żałosne ... strażacy rozdający maseczki w mojej miejscowości bez lania wody powiedzieli prosto jest tyle ponieważ więcej nie mamy by starczyło dla każdego. Proste logicznie wyjaśnione bez zbędnego pitolenia i zakłamywania prawdy ... poza tym sprawdziłem, U mnie płaci się za 5 osób maseczki tylko dwie ... więc pozostawmy to bez komentarza. Poza tym nie każdy musi mieć maseczkę ... ograniczy to chociażby wędrówki do sklepów większej ilości osób, bo jeden może zrobić zakupy dla wszystkich ... no chyba że większość społeczeństwa to ameby i nawet rozmawiać ze sobą we własnym otoczeniu nie potrafią. Pozdrawiam

  6

„Żeby się stąd wydostać, trzeba uprawiać kombinacje alpejskie”. Nikt nie wozi pasażerów z Poręby

 • 20 kwi 2020

  Z jakiego powody pAN sZANOWNY administrator usunął mój post pod tym artykułem ? ... nie poprawny politycznie i stawiający w złym świetle nasze władze ... widać, że wolności słowa również zabraniacie, tak jak w czasie tej śmiesznej pandemii gdzie na zwykła grypę rok w rok w Polsce umiera więcej ludzi ...

  2 1

Po naszej interwencji burmistrz zapowiada uruchomienie zastępczej komunikacji na linii Myślenice-Poręba-Myślenice

 • 19 kwi 2020

  Proszę nie mówić, że zachowali by się godniej, bo tego nie wiemy ... wiemy za to, że ten kto jest przy władzy nie zależnie od ugrupowania robi wszystko by przy korycie zostać ... więc twierdzenie, że inni zachowali by się lepiej nie jest na miejscu. Za pytam wręcz dosadniej ... czy dał/a by Pan/i rękę sobie uciąć za to stwierdzenie : "Nawet PO zachowałoby się godniej w takiej sytuacji... " ... bo ja za cholerę NIE!!

 • 18 kwi 2020

  Ja wam wszystkim ludziska coś powiem. Z jednej strony przewoźnik z Poręby przez te X-lat zarobił sporo pieniędzy na świadczeniu usług i powinien bez problemu przełknąć te gorzką pigułkę i jeździć nadal poświęcając trochę pieniędzy. Z drugiej jednakże myśli o sobie i o własnym zdrowiu za co ganiać go nie można, to również należy zrozumieć. Aczkolwiek wracając do pierwszej części mojego komentarza ... czy, aby temuż przewoźnikowi i tysiącom innym w całej Polsce (bo zakładam, że nie jeden tak samo postąpił) zostało udzielone jakiekolwiek wsparcie ze strony państwa. Pierdo****ie o tarczy kryzysowej czy inne wymysły rządzących, figa z makiem nic więcej. Taki lokalny przedsiębiorca na Naszym lokalnym rynku nie ma co liczyć na pomoc Państwa. Podatki płaci, zus-y połaci,m skarbówka a jakże ... wszyscy tylko biorą ... i co ma sam zrobić ? Więc pretensje należało by mieć do Naszego Państwa, a raczej rządzących ... którzy urządzają sobie szopkę w postaci wydatków na TVP czy wynajmu drogiego Antonowa za 12 MILIONÓW złotych ku uciesze gawiedzi !! Zajmują się durnotami typu wybory, zamiast pomóc ludziom w jakże ciężkich okolicznościach, które do nas przyszły w postaci tego ustrojstwa. Skoro tak już na siłę rząd chce aby pokazać im jakie mamy zaufanie do nich i prezydenta, pokażmy im jeżeli te wybory przepchną za cenę NASZEGO ŻYCIA i zakończmy te NIErządy. I bynajmniej nie namawiam na oddanie głosu na kandydata pO ...

  6 3

Episkopat wydaje nowe wytyczne dla wiernych. Nieobecność na mszy nie będzie grzechem

 • 14 mar 2020

  Od kiedy to "nieobecność" na mszy jest grzechem ? ... Czy ten cały kler popier****ło ... może nie dawanie na tacę to również grzech ? Jak będę miał ochotę to pomodlę się w zaciszu domowym i nie muszę patrzeć na upasiony r*j księdza być może pedofila, alkoholika, hazardzisty itp. Pozdrawiam szczęść Boże ... ludzie zacznijcie myśleć nie dajcie się ogłupić.

  7 5

Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 3 mar 2020

  Ja mam za to pytanie z innej beczki do naszej szanownej Milicji ... Jak to jest, że na przeciwko szkoły na Reja była pani adwokat czy też sędzina SAMOWOLNIE stawia sobie pachołki na miejscach parkingowych przy drodze i przestawia je gdy tylko podjeżdżają osoby wynajmujące lokale w tamtym miejscu ? Jakim prawem dopuszcza się takiej samowoli ? Gdy tylko ktoś obcy staje i przesuwa te pachołki zaraz wylatuje i " drze paszczę", że stawać tam nie można. Jak dla mnie to jest niezgodne z prawem, oznakowany jest tam teren do parkowania, nigdzie nie pisze teren prywatny!! Może więc Milicja/Policja wlepi tejże Pani kilka mandacików za utrudnienia i ustawianie przeszkód w pasie drogowym to ją zniechęci do takich praktyk.

  47 3

Po 11 latach do Sułkowic wraca policja. Jej siedziba znajduje się przy ul. Sportowej

 • 2 mar 2020

  Co za sieroty ... To mają być policjanci.

  9 11

ALARMUJECIE! Ubrali mu na głowę prezerwatywę, wyzywali a film trafił do sieci. Sprawę bada policja

 • 10 sty 2020

  Właśnie ... bardzo ciekawa sprawa ... Z jednej szkoły wylatują ( nie z pierwszej ), a w kolejnej przyjmują ich jakby nigdy nic. Więc, czy nie jest to podważanie zdania dyrektora jednej placówki przez drugiego ? Czyli co dyrektor nie miał racji wyrzucając ich ze szkoły ? Do poprawczaka i sprzątać ulice inaczej żadnych wniosków z kary nie wyciągną i dojdzie do kolejnego incydentu z ich udziałem.

  24 4