Wisła Kraków rozbuduje bazę treningową w Myślenicach? Przeszkodą może być cena gruntów

 • 19 maj

  "Jeśli Wisła zostanie to kasa miesiąc w miesiąc rok w rok! " BUHAHAHA nie rozśmieszaj społeczeństwa. Niezły z Ciebie komik. Ile wisła zalega kasy wobec Krakowa ? I masz czelność powiedzieć, że będą płacić miesiąc w miesiąc do Myślenickiej kasy ? Jedyne co mamy z tego pseudo klubu w Myślenicach to to, że kojarzeni jesteśmy z bandytami i chuliganka która KRĘCI SIĘ WOKÓŁ tego zomowskiego belzebuba. Szukają miejscówki i naiwnego, bo wszędzie gdzie pytali już się na nich poznali i wystawili im środkowy palec na do widzenia.

  21 5
 • 18 maj

  Oczywiście "oddajcie" im grunty za bezcen... później będą tylko kłopoty z tym pseudo klubikiem. Zaczną się domagać zmniejszenia opłat, że kolejny raz ich miasto oszukało. Powtórka z sytuacji w Krakowie ... W końcu przestaną płacić za co kolwiek, a my podatnicy będziemy ponosić ko sekwencje. NIE MAM ZAMIARU UTRZYMYWAĆ Gts-u z moich pieniędzy... bo podatki płacę sumiennie jak każdy z Nas.

  31 22

Łukasz Malinowski poprowadzi Muzeum Niepodległości do 2024 roku

 • 29 kwi

  Czy ten że dyrektor Łukasz M. Nie jest przypadkiem synem radnego Wojciecha M. ... od poinformowanych środowisk wiem, że radny ma syna Łukasza. Chyba, że to zbieg okoliczności ?

  9 2

W skrzynce była jedna maseczka, a mieszkańców w domu jest więcej? Pytamy urzędników, dlaczego tak się dzieje

 • 26 kwi

  Pomijając, że te maseczki to pic na wodą fotomontaż. Tłumaczenie, że : „Podstawa obliczeń to liczba osób zamieszkałych w danej nieruchomości wskazana w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi” jest tak idiotyczne, że aż żałosne ... strażacy rozdający maseczki w mojej miejscowości bez lania wody powiedzieli prosto jest tyle ponieważ więcej nie mamy by starczyło dla każdego. Proste logicznie wyjaśnione bez zbędnego pitolenia i zakłamywania prawdy ... poza tym sprawdziłem, U mnie płaci się za 5 osób maseczki tylko dwie ... więc pozostawmy to bez komentarza. Poza tym nie każdy musi mieć maseczkę ... ograniczy to chociażby wędrówki do sklepów większej ilości osób, bo jeden może zrobić zakupy dla wszystkich ... no chyba że większość społeczeństwa to ameby i nawet rozmawiać ze sobą we własnym otoczeniu nie potrafią. Pozdrawiam

  6

„Żeby się stąd wydostać, trzeba uprawiać kombinacje alpejskie”. Nikt nie wozi pasażerów z Poręby

 • 20 kwi

  Z jakiego powody pAN sZANOWNY administrator usunął mój post pod tym artykułem ? ... nie poprawny politycznie i stawiający w złym świetle nasze władze ... widać, że wolności słowa również zabraniacie, tak jak w czasie tej śmiesznej pandemii gdzie na zwykła grypę rok w rok w Polsce umiera więcej ludzi ...

  2 1

Po naszej interwencji burmistrz zapowiada uruchomienie zastępczej komunikacji na linii Myślenice-Poręba-Myślenice

 • 19 kwi

  Proszę nie mówić, że zachowali by się godniej, bo tego nie wiemy ... wiemy za to, że ten kto jest przy władzy nie zależnie od ugrupowania robi wszystko by przy korycie zostać ... więc twierdzenie, że inni zachowali by się lepiej nie jest na miejscu. Za pytam wręcz dosadniej ... czy dał/a by Pan/i rękę sobie uciąć za to stwierdzenie : "Nawet PO zachowałoby się godniej w takiej sytuacji... " ... bo ja za cholerę NIE!!

 • 18 kwi

  Ja wam wszystkim ludziska coś powiem. Z jednej strony przewoźnik z Poręby przez te X-lat zarobił sporo pieniędzy na świadczeniu usług i powinien bez problemu przełknąć te gorzką pigułkę i jeździć nadal poświęcając trochę pieniędzy. Z drugiej jednakże myśli o sobie i o własnym zdrowiu za co ganiać go nie można, to również należy zrozumieć. Aczkolwiek wracając do pierwszej części mojego komentarza ... czy, aby temuż przewoźnikowi i tysiącom innym w całej Polsce (bo zakładam, że nie jeden tak samo postąpił) zostało udzielone jakiekolwiek wsparcie ze strony państwa. Pierdo****ie o tarczy kryzysowej czy inne wymysły rządzących, figa z makiem nic więcej. Taki lokalny przedsiębiorca na Naszym lokalnym rynku nie ma co liczyć na pomoc Państwa. Podatki płaci, zus-y połaci,m skarbówka a jakże ... wszyscy tylko biorą ... i co ma sam zrobić ? Więc pretensje należało by mieć do Naszego Państwa, a raczej rządzących ... którzy urządzają sobie szopkę w postaci wydatków na TVP czy wynajmu drogiego Antonowa za 12 MILIONÓW złotych ku uciesze gawiedzi !! Zajmują się durnotami typu wybory, zamiast pomóc ludziom w jakże ciężkich okolicznościach, które do nas przyszły w postaci tego ustrojstwa. Skoro tak już na siłę rząd chce aby pokazać im jakie mamy zaufanie do nich i prezydenta, pokażmy im jeżeli te wybory przepchną za cenę NASZEGO ŻYCIA i zakończmy te NIErządy. I bynajmniej nie namawiam na oddanie głosu na kandydata pO ...

  6 3

Episkopat wydaje nowe wytyczne dla wiernych. Nieobecność na mszy nie będzie grzechem

 • 14 mar

  Od kiedy to "nieobecność" na mszy jest grzechem ? ... Czy ten cały kler popier****ło ... może nie dawanie na tacę to również grzech ? Jak będę miał ochotę to pomodlę się w zaciszu domowym i nie muszę patrzeć na upasiony r*j księdza być może pedofila, alkoholika, hazardzisty itp. Pozdrawiam szczęść Boże ... ludzie zacznijcie myśleć nie dajcie się ogłupić.

  7 5

Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 3 mar

  Ja mam za to pytanie z innej beczki do naszej szanownej Milicji ... Jak to jest, że na przeciwko szkoły na Reja była pani adwokat czy też sędzina SAMOWOLNIE stawia sobie pachołki na miejscach parkingowych przy drodze i przestawia je gdy tylko podjeżdżają osoby wynajmujące lokale w tamtym miejscu ? Jakim prawem dopuszcza się takiej samowoli ? Gdy tylko ktoś obcy staje i przesuwa te pachołki zaraz wylatuje i " drze paszczę", że stawać tam nie można. Jak dla mnie to jest niezgodne z prawem, oznakowany jest tam teren do parkowania, nigdzie nie pisze teren prywatny!! Może więc Milicja/Policja wlepi tejże Pani kilka mandacików za utrudnienia i ustawianie przeszkód w pasie drogowym to ją zniechęci do takich praktyk.

  47 3

Po 11 latach do Sułkowic wraca policja. Jej siedziba znajduje się przy ul. Sportowej

 • 2 mar

  Co za sieroty ... To mają być policjanci.

  9 11

ALARMUJECIE! Ubrali mu na głowę prezerwatywę, wyzywali a film trafił do sieci. Sprawę bada policja

 • 10 sty

  Właśnie ... bardzo ciekawa sprawa ... Z jednej szkoły wylatują ( nie z pierwszej ), a w kolejnej przyjmują ich jakby nigdy nic. Więc, czy nie jest to podważanie zdania dyrektora jednej placówki przez drugiego ? Czyli co dyrektor nie miał racji wyrzucając ich ze szkoły ? Do poprawczaka i sprzątać ulice inaczej żadnych wniosków z kary nie wyciągną i dojdzie do kolejnego incydentu z ich udziałem.

  24 4

Marcin Figlewicz: Moje płótna żyją!

 • 29 gru 2019

  Pomijam fakt samych tatuaży ... nie mam nic przeciwko, ale czy ten chłopak jest ślepy ? Te tunele ( bo tak to się chyba nazywa ) w uszach to porażka. Ohydne i nie mam pojęcia jak może się to podobać.

  5 1

Posterunek i więcej patroli. To recepta na wandali grasujących w mieście?

 • 23 gru 2019

  Ja kiedy idę do lekarza to PRYWATNIE, bo na NFZ bym się nie doczekał.

  1 3
 • 22 gru 2019

  Hmmm ... Mi na myśl przyszło coś na pierwszy rzut oka szalonego i nie do pomyślenia. Może to jednak mieć sens po dłuższym przemyśleniu. Czy, aby te akty wandalizmu nie są/były wykonane na zlecenie, aby włodarze Sułkowic mieli dobry pretekst, by poprzeć na nowo otwarcie posterunku MILICJI w mieście ? Intratne ciepłe posadki dla koleżków, zero obowiązków ... i założę się o dobrą whisky, że akty wandalizmu same znikną ... wandale się przestraszą haha

  2 24

Wisła Kraków

 • 3 gru 2019

  Wisła Kraków - towarzystwo (nie klub) założone m.in. przez Jana Weyssenhoffa (wnuka Żyda Jana Gotliba Blocha),
  barwy krakowsko-polskie, współtwórcą pierwszego statutu był Żyd Józef Stoeger, a jednym z piłkarzy Izydor Markheim (też Żyd).
  Przez pewien czas przed I wojną rezerwowa (dokładnie czwarta) drużyna Cracovii (dzięki temu w ogóle Wisła przetrwała).
  Od Cracovii mają m.in. hymn (i portal Interyja z arcypsem tow. M. Białońskim i młodszym psem P. Jaworem w dziale sportu).
  W okresie międzywojennym Wisła propagowała faszyzm (słynne hailowanie przed meczami) i
  antysemityzm (paragraf aryjski w futbolu). Po wojnie NA WNIOSEK WŁASNYCH DZIAŁACZY,
  trafiła pod opiekę Urzędu Bezpieczeństwa. Dzięki temu dominowała organizacyjnie i sportowo w regionie.
  Prezesami byli generałowie milicji, ze słynnym gen. Grubą (rozkazał strzelać do górników z kopalni Wujek) na czele,
  na stadionie regularnie ćwiczyły oddziały milicji i ZOMO, a byli piłkarze do dziś pobierają sute milicyjne emerytury.
  W III RP korzysta z powiązań z byłymi służbami (np. Impel, cinkciarz B. Cupiał), a
  komunista T. Czerwiński jest idolem kibiców. TS jest nadal członkiem policyjnej Polskiej Federacji Sportu "Gwardia".
  Kibice są znani ze swojej tzw. "wierności" w całej Polsce (pozdrowienia dla Śląska i Lechii), a
  dla wielu z nich historia Wisły zaczyna się od 1990 r. Ich obecne zgody to m.in. hitlerowski Ruch Chorzów i
  faszystowskie Lazio Rzym (taki powrót do przeszłości). A jako prawdziwi "patrioci"
  swoje stowarzyszenie nazwali po polsku "Socios", a (samo)bojówki - "Sharks" :D :D.
  Kibicem Towarzystwa jest Krzysztof W. Kasprzyk (współzałożyciel KOD-u, w 1972 r. zachwycał się grą
  zbrodniarza Fidela Castro, który grał w koszykówkę w hali Wisły). Piłkarze słyną ze swej inteligencji i
  wiedzy historycznej (Patryk "1904" Małecki) i owocnej współpracy z SB (Z. Kapka), a działacze (np. tow. J. Krzoska) z
  wandalizmu i prymitywizmu. Wg lewackiej, wiślackiej poprawności Melikson i Biton to Izraelczycy, nie Żydzi...
  Generalnie TOWARZYSTWO BEZ ZASAD I HONORU - sprzedadzą się każdemu, byle przetrwać. Jak powiedział prezes Wisły
  płk SB L. Miętta-Mikołajewicz "nawet diabła bym wpuścił, by nie dopuścić do upadku klubu". Więc jeśli zaczną rządzić
  islamiści, to pojawi się Al Wistula Krakuf. Wykorzystując swoje komunistyczne koneksje (tow. Czerwiński u
  tow. Majchrowskiego) wyżebrali wynajem stadionu miejskiego po zaniżonych stawkach... Usłużni "dziennikarze" z
  tow. Knurą Michałem, tow. Migą Mateuszem i tow. Białońskim Michałem na czele, głoszą wiślacką propagandę,
  przeinaczając fakty, fałszując historię. A prawdziwą gwiazdą w tym towarzystwie jest tow. senior Niemiec Ryszard,
  który z miłości do GTS-u i za darmowe żarcie i wódę na meczach Wisły, bezczelnie głosi największe głupoty.
  Tow. prokurator Kościsz Jan, fanatyk Wisły, który latał na koszt tow. Cupiała po Europie na jej mecze,
  miał prowadzić śledztwo w sprawie nieprawidłowości w GTS-ie. Tow. prezes Sarapata Marzena sprzedała ich
  jak ostatnią sz...tę, nawet nie wiadomo komu. Są BEZ ZASAD I HONORU, dlatego na prezesa wybrali sobie kibola Legii,
  a pomagał im inny fanatyk Legii - Leśnodorski

  TYLE W TEMACIE ... a teraz do budy pieski.

  6 6

Rośnie sprzedaż „małpek” z mocnym alkoholem. Samorządy apelują o wprowadzenie ograniczeń

 • 12 lis 2019

  Patrząc w ten sposób równie dobrze możesz napisać, jakie koszty ponosimy wszyscy bo na drogach jest tyle samochodów ... a samochody powodują wypadki, bo nadużywamy pedału gazu i prędkość niebezpieczna. Argument godny przedszkolaka!! Odpowiem Ci ... to nie alkohol, czy samochody zabijają to bezmyślność ludzi zabija, bezmyślność doprowadza do wypadków ... Wszystko co stworzył/stworzy człowiek jest dla ludzi trzeba umieć tylko z tego korzystać i mieć umiar ... zarówno w piciu jak i jeździe samochodem. Ciekawie napisane: "Rzeczywiste koszty mogą być o wiele większe, ponieważ w wielu przypadkach urazy, które są konsekwencją nadmiernego picia alkoholu ..." a no właśnie NADMIERNEGO ... Zawsze powtarzałem ... nie potrafisz pić to nie pij, nie umiesz sobie odmówić po jednym małym, kolejnego nie pij ... mózg ma każdy z Nas jedyne co martwi to to, że nie każdy potrafi go używać, by wiedzieć kiedy przestać np. pić.

  3
 • 12 lis 2019

  Ja nie piszę tutaj o aklomatach, którzy chleją na umór, bo nie potrafią się opanować i ich do picia ciągnie, a o większości społeczeństwa, o "normalnych" ludziach,którzy mają ochotę od czasu do czasu wypić drinka i choćby dlatego kupują 100-kę, a nie biorą 0,7

  2
 • 11 lis 2019

  Co kogo za przeproszeniem interesuje, gdzie, na co, w jaki sposób, kto kol wiek wydaje swoje własne przez siebie zarobione pieniądze ... ma ktoś ochotę to sobie kupuje i nikomu nic do tego ... żyjemy w wolnym kraju ... może za chwilę ktoś wpadnie na pomysł, że za dużo papieru toaletowego kupuje przeciętny obywatel za 12,74 zł w skali miesiąca. PARANOJA!! Nie piję alko., ale jeżeli ktoś ma ochotę proszę bardzo. Czym ja osobiście bym się zajął, to nie samą sprzedażą, ale tym jaki syf po sobie zostawiają ludzie po spożyciu ... co nawet widać na załączonym zdjęciu do tego artykułu.

  4

Ręce na kierownicę, albo mandat. Policjant sprawdzi też przebieg auta

 • 8 lis 2019

  To może zacznijmy od zrównoważenia zarobków z tymi choćby właśnie z Niemiec, a następnie wprowadzenia kar również takich jakie są w Niemczech za łamanie przepisów. Medal ma zawsze dwie strony, a jakiś czas temu udowadniano, że nawet cztery. O podnoszeniu kwoty mandatów mówią wszyscy, ale o Naszych wynagrodzeniach nie mówi już nikt!! Dobrze, że napisałeś "jadący np. z Niemiec do Polski", bo skoro stamtąd jedzie znacz, że tam pracuje więc ZARABIA jak człowiek, a nie jak My Polaczki żebraki we WŁASNYM kraju. Tutaj szujka problemu w pierwszej kolejności.

  3 2

Skomielna Biała: Autobusem w terenie zabudowanym prawie setką

 • 7 paź 2019

  Z PKS-u też są nie lepsi.

  2 4

Wisła Kraków chce budować bazę w Skawinie. Czy wyprowadzka z Myślenic jest przesądzona?

 • 26 wrz 2019

  Uprzedzając włodarzy miasta Myślenice, przed pomysłem wspierania wisły jakimi kol wiek ulgami nawet typu pokrycie kosztu bazy treningowej lub jakie kol wiek wsparcie dla tego "trupa" Ja obywatel miasta Myślenice NIE WYRAŻAM!! zgody by nawet jedna złotówka z podatku jaki odprowadzam do miasta była przeznaczona na pomoc temu towarzystwu. Jeżeli wam takie coś przyjdzie do głowy od razu proponuję wydać te pieniądze choćby na obniżkę cen ścieków w Gminie czy inną aktywność, która ulży Nam mieszkańcom. To co ten artykuł chce narzucić to, że wisła niby jest czymś prestiżowym dla Miasta ... BZDURA ... teraz kojarzy się jedynie z narkotykami, bandytami, przekrętami, wyzyskiem i wielomilionowymi stratami. Długi z każdej strony plus szukanie kolejnych frajerów jak wymieniona tutaj Skawina, by wydzierżawić na 30 lat tereny !! buhahaha w imię czego ? BANKRUTA, OSZUSTA i CHON SZTAPLERA. W życiu ... Moje podatki nie będą sponsorem prywatnej spółki, chcą prowadzić klub niech zaczną płacić swoje zobowiązania.

  31 8

Kiedy zobaczył film, na którym niszczy szlaban, sam zgłosił się na policję

 • 25 sie 2019

  Upublicznić jego "mordę" wstyd będzie lepszą karą niż te 3 tys. złotych. Następnym razem pomyśli zanim zrobi coś głupiego ... ktoś musiał w końcu ciężko pracować by ten szlaban tam postawić.

  1

Zderzenie na Zakopiance. Ranne 3 osoby w tym pieszy

 • 25 sie 2019

  Zlikwidować w piz**du te przejścia dla pieszych i po kłopocie ... to nie jest droga w mieście na wsi czy gdzie kol wiek indziej, żeby tam były wymalowane pasy ... jakiś czas temu również bym się wpakował w takiego delikwenta, który zatrzymywał się by puścić pieszego. Główna arteria do Krakowa ? Ludzie śmiechu warte od ilości znaków na odcinku bagatela 35 km, aż głowa boli ... to zapytuję tą Naszą polską milicję i zarząd dróg krajowych i autostrad ... na czy ma się skupić kierowca w czasie jazdy ? Patrząc na te wszystkie znaki i przejścia to na drogę można by było wcale nie zwracać uwagi!!

  8 2

Wisła zagra z Cracovią na stadionie w Myślenicach. Potem zmierzą się z Dalinem

 • 9 sie 2019

  Wyjaśnij co wspólnego z pamięcią ma błędna pisownia, bo nie rozumiem ? Zwyczajny błąd ortograficzny nic wielkiego, każdemu się zdarzy. Równie dobrze mogę napisać, że nie stawiasz znaków interpunkcyjnych. Więc pewnie jesteś analfabetą i głupkiem ... choć pewnie nie wiesz nawet o czym piszę ... Pajacyku ;-)

  2 4
 • 23 lip 2019

  To będzie się działo ... Gimbaza z Myślenic przyjdzie dopingować Gts haha, a po meczu tradycyjnie jak XX lat temu wieśniaki z Myślenic będą uciekać skacząc z mostu na zarabiu do Raby ... oj pujdą płyty chodnikowe w ruch. MO powinna już zacząć organizować obstawę, bo będzie widowisko hehe

  11 18