Brooklyn Club: Halloween 2013

 • 30 paź 2013

  Być może że jako chrześcijanin sam decydujesz co robisz..ale samo pójście na halloweenowa impezę jest sprzeczne z wiarą..bo 1 przykazanie brzmi nie bedziesz mial Bogów cudzych przede mną..a chodzenie na tego typu imprezy jest początkiem i zalązkiem do oslabienia jej bo otwiera się furtkę złemu duchowi..a on tylko na to czeka by zdobyc jak najwiecej dusz..
  Co do tej nocy halloweenowej to jak w plakacie tak jest opisane....HALLOWEEN TO POGAŃSKIE OBCHODY ŚWIĘTA DUCHÓW i celtyckiego boga ŚMIERCI..
  Tę tradycję zawłaszczają sobie SATANIŚCI którzy noc z 31 pazdziernika na 1 listopada..uważają za swoje najwieksze w roku święto..
  Przychylne temu świetu są organizacje masońskie, okultystyczne i NEW AGE...

  Więc tutaj nie chodzi o dzień 1 listopada a noc z 31pazdziernika na 1 listopada..a własnie wtedy najwiecej imprez jest organizowanych..Choć jak poszukac w necie to znajdą sie takie miasta w których i w dzień 1 listopada sa imprezy w klubach..

  11 2
 • 29 paź 2013

  CHRZEŚCIJANIE NIE POWINNI OBCHODZIĆ HALLOWEEN!!!!!!!!ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TYM LINKIEM>>
  http://krolowa.elk.pl/files/Hallowen_plakat-A4.pdf

  11 4

Zasady gospodarki odpadami: Najczęściej zadawane pytania

 • 30 lis 2012

  To ile bedziemy srednio placic za te smieci od osoby????

  18
sprzedam suknię ślubną

Sprzedam suknię ślubną

Sprzedam śnieżno białą uszytą w salonie ślubnym na wzrost 162cm plus 5cm obcas.rozmiar pod pachami 41cm w biuście 38cm w pasie 38cm.mierzone na płasko. Całkowita długość sukni to 147cm. Od pasa do ziemi 111cm długosci. Suknia posiada zdejmowana halkę na kole które sprawia że suknia zjawiskowo wygląd...

550 zł 11 cze