W co gracie ?

 • 15 gru 2019

  A w mojej rodzinie gramy z dzieciakami. Staramy się nie robić tego na komputerze, bo uważamy, że jeszcze (dla dzieci) przyjdzie na to czas. Aktualnie naszym faworytem jest gra planszowa Złapmy Lwa . Łatwiejsza od szachów, choć nieco podobna. Gramy na szachownicy o 12 polach pionkami - zwierzątkami. Na YouTube można zobaczyć jak się gra.

  2

Męska niepłodność

 • 31 paź 2019

  Gdzie w Myślenicach można leczyć męska niepłodność?

studia w LO pedagigikaspecjalność logopedia kto mi szczerze doradzi???

 • 7 sie 2019

  Kilka kierunków pedagogiki specjalnej znajdziesz na podyplomowych studiach na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, można nawet studiować przez Internet.

  2

Studia w powiecie Myśelnickim:)

 • 5 sie 2019

  Można skończyć ciekawe studia nie wyjeżdżając z rodzinnej miejscowości. Coraz bardziej popularne robią się studia przez Internet. Mnie zainteresowała możliwość studiowania informatyki na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi. Studiujesz z domu a tylko co jakiś czas jeździsz na zjazdy i na egzaminy.

  3

Oligofrenopedagogika

 • 5 sie 2019

  Oligofernopedagogikę studiuje moja koleżanka na podyplomówce w Centrum Kształcenia Podyplomowego i sobie chwali. Pracuje w ośrodku reedukacyjnym i chce poszerzyć swoje kompetencje.

  1 3

Palenie od góry

 • 2 mar 2019

  Kiedyś tez paliłam w kominku od dołu i nie dałam sobie nic wytłumaczyć, bo tak robiłam od lat. Po latach pomyśleliśmy o zmianie kominka, bo stary był nieefektywny. Znaleźliśmy informacje inpo rozmowach z doradcą dobraliśmy nowy wklad kominkowy. Doradca skutecznie mi wytłumaczył jak palić od góry.

  5

Karta Nauczyciela

 • 20 paź 2018

  Czu zmiany w Karcie Nauczyciela są korzystne dla nauczycieli?

  3 4